محصولات
سبد خرید

مجله آفرودبازار

۱۳ سپتامبر راهنمای خرید ظروف مسافرتی
0 868
ظروف مسافرتی و انواع آنبرای شروع این مقاله ابتدا باید بدانیم که آیا در همه سفرهای طبیعت‌گردی نیاز به ظرف داریم؟ نیاز به ظروف مناسب در مسافرت‌های ک..
۲۰ اوت آفرودبازار حامی ششمین نمایشگاه بین‌المللی آفرود و کمپینگ
0 1398
ششمین نمایشگاه بین‌المللی آفرود، کمپینگ و طبیعت‌گردیبرای ششمین سال متوالی «نمایشگاه سفر، اکوتوریسم، ماجراجویی، کمپینگ، اتوکمپینگ، تجهیزات و صنایع ..
۱۱ ژوئیهٔ بهترین زیراندازهای مسافرتی کدامند؟
0 1134
انواع زیرانداز مسافرتی و انتخاب بهترین آن‌هاوقتی صحبت از زیرانداز مسافرتی می‌شود ممکن است منظور زیراندازی که در هنگام کمپینگ روی آن می‌نشینید و یا..
۲۸ ژوئن چگونگی افروختن آتش در طبیعت و نکات ایمنی
0 1739
چگونه در طبیعت آتش روشن کنیمافروختن آتش یک بخش جدایی‌ناپذیر از طبیعت‌گردی و سفرهای کمپینگ است بخصوص اگر بخواهید شب را نیز زیر سقف پر ستاره آسمان س..
۱۷ ژوئن راهنمای خرید میز تاشو سفری | میز کمپینگ
0 1793
نکات انتخاب و خرید میز تاشو کمپینگامروزه کوهنوردی و طبیعت‌گردی طرفداران زیادی پیدا کرده است و برای داشتن سفری لذت‌بخش به دل طبیعت وسایل مختلفی نیا..
۰۴ مارس نکات انتخاب و خرید یخدان مسافرتی کاربردی
0 3668
نکات انتخاب و خرید یخدان مسافرتی کاربردیاگر برای یک گردش چند روزه برنامه‌ریزی می‌کنید و در فکر گذراندن اوقاتی خوش در دل طبیعت هستید، حتما حساب ویژ..
۱۲ فوریهٔ راهنمای کویرگردی | نکات اولین سفر به کویر
1 1409
راهنمای کویرگردی و کمپ زدن در کویررفتن به دل کویر و گذراندن ساعاتی هرچند کوتاه در آن، یکی از تفریحاتی است که هر کسی باید تجربه کند. افرادی که اهل ..
۰۷ ژانویهٔ راهنمای انتخاب و خرید بخاری مسافرتی
1 3232
ویژگی‌های مهم بخاری مسافرتی مناسباکثر افراد زمستان را برای رفتن به کمپینگ ترجیح نمی‌دهند. اما هستند کسانی که علاقه‌مند تجربه کمپینگ در هر شرایطی ب..
۳۱ دسامبر اصول کمپینگ زمستانی | چگونه در فصول سرد به طبیعت گردی برویم؟
0 2214
چگونه در فصول سرد به طبیعت‌گردی برویم؟کمپینگ زمستانی مزایای خاص خود را دارد. در حالی که زیبایی و آرامش یک منطقه زمستانی شگفت‌انگیز و بکر را تجربه ..
۲۶ دسامبر راهنمای انتخاب بهترین فلاسک مسافرتی
3 2226
راهنمای انتخاب فلاسک مسافرتی مناسببهترین فلاسک مسافرتی چه ویژگی‌هایی دارد؟ تفاوت انواع فلاسک‌های مسافرتی با توجه به تکنولوژی ساخت و کاربرد چیست؟ ب..
۱۲ دسامبر آشنایی با طبیعت گردی و انواع آن | اصول کلیدی گردشگری طبیعت
0 3322
آشنایی با طبیعت‌گردی و معرفی انواع شیوه‌های آنسفر یکی از بهترین روش‌ها برای آشنایی بیشتر با جهان و در نتیجه شناخت بهتر خود است. علاقه به طبیعت و د..
۲۰ اکتبر نکات مهم خرید هدلامپ
1 1475
راهنمای خرید و استفاده از هد‌لامپدر چه مواقعی به استفاده از هد‌لامپ در کمپینگ احتیاج پیدا می‌کنید؟ در هنگام خرید آن باید به چه نکاتی توجه کرد؟ انو..
۱۹ اکتبر تهیه چک لیست تجهیزات آشپزی کمپینگ
1 2200
راهنمای تهیه چک لیست تجهیزات آشپزی کمپینگبهترین چک لیست تجهیزات آشپزی و کمپینگ در طبیعت کدام است؟ اصلا چرا باید برای طبیعت‌گردی‌، لیستی از تجهیزات..
۱۶ اکتبر گزارش حضور آفرودبازار در پنجمین نمایشگاه آفرود و کمپینگ
3 1476
گزارش حضور مجموعه آفرودبازار در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی آفرود، کمپینگدر تاریخ 27 شهریور 1401، مرکز نمایشگاهی برج میلاد تهران، میزبان پنجمین دور..
۱۵ اکتبر گزارش جشن ده سالگی آفرودبازار
1 2216
برندی که 10 سال از شروع به کار آن گذشت و به نامی ماندگار در صنعت تجهیزات طبیعت‌گردی، آفرود و کمپینگ تبدیل شد. آفرودبازار بعد از تجربه گذشت 10 سال از..
۰۸ اکتبر راهنمای خرید  سایبان خودرویی | استفاده از سایبان بغل خودرو
2 1803
سایبان خودرویی؛ معرفی انواع و ویژگی‌هادر سفرهای کمپینگ، خودروهای آفرودی قلب تپنده مسافرت شما هستند که گاه به اجبار باید در کنار آن‌ها بمانید یا ای..
۱۱ سپتامبر راهنمای خرید اجاق گاز مسافرتی
0 2186
راهنمای انتخاب و خرید اجاق گاز مسافرتیخوردن یک غذای گرم و دل‌چسب یا یک فنجان چای تازه‌دم، به هر سفر کمپینگی طعم ویژه‌ای می‌بخشد. پخت‌وپز و صرف ناه..
۳۰ اوت چگونه چراغ کمپینگ مناسبی انتخاب کنیم؟
1 1779
راهنمای انتخاب چراغ مسافرتیکمپینگ بهترین فرصت را برای بودن در کنار خانواده و دوستان و لذت بردن از طبیعت بکر و ناب فراهم می‌کند. اما زمانی‌که خورشی..
۳۰ ژوئن ویدئو معرفی انواع کیسه خواب
0 148
معرفی انواع کیسه خواب و راهنمای خرید کیسه خواب مناسب      { "@context": "https://schema.org", "@type": "VideoObj..
۰۹ آوریل راهنمای خرید صندلی مسافرتی | صندلی تاشو کمپینگ
3 3289
راهنمای انتخاب صندلی کمپینگبعد از روزها و هفته‌های کاری پرمشغله و خسته‌کننده، گذاشتن زمانی برای استراحت و آرامش جسمی و ذهنی، ضروری به‌نظر می‌رسد. ..
نمايش 1 تا 20 از 56 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات