محصولات
سبد خرید

مجله آفرودبازار

۱۷ آوریل راهنمای عینک آفتابی مناسب طبیعتگردی
0 221
عینک طبیعتگردی مناسب چه ویژگی هایی دارد؟سفر به دل طبیعت :سفر یکی از ملزومات زندگی سالم و با نشاط می باشد . به گفته ی اکثر پزشکان سفر در بهبود رو..
۳۰ مارس راهنمای کمپینگ| نکات مهم کمپینگ مبتدیان
0 553
راهنمای کمپینگ مبتدیاندر این مقاله قصد داریم راجع به کمپینگ مبتدیان مطالبی را به شما عزیزان برسانیم . نکاتی که ضمن سفرهای کمپینگ باید حتما رعایت ش..
۰۸ مارس لباس طبیعتگردی مناسب چه ویژگی هایی دارد؟
0 518
ویژگی های لباس مناسب طبیعتگردیطبیعت گردان حرفه ای :طبیعت گردان به طور کلی ، به دو دسته تقسیم می شوند . عده ای برای تفنن ، سرگرمی و تفریح ، به طب..
۰۱ فوریهٔ 10 نکته آموزشی پدل بردینگ برای مبتدیان
0 971
10 نکته آموزشی پدل بردینگ برای مبتدیاندر مقاله پدل برد چیست، همه چیز را در مورد پدل برد دانستید و در مقاله راهنمای خرید پدل درباره انتخاب پدل برد ..
۱۳ ژانویهٔ نحوه بسته بندی کوله پشتی کوهنوردی
0 1384
اصول بسته بندی کوله پشتی کوهنوردی در مقاله راهنمای خرید کوله پشتی نکات مهم برای انتخاب یک کوله ی مناسب را یاد گرفتید همچنین نحوه قرار گیری کوله ..
۰۳ ژانویهٔ وزن مناسب برای کوله پشتی های کوهنوردی
0 1503
کوله پشتی کوهنوردی شما چقدر باید وزن داشته باشد؟ در مقاله راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی با مشخصات کوله پشتی استاندارد آشنا شدیم و خواندیم که چ..
۲۱ دسامبر نکات مهم در انتخاب چادر مسافرتی
0 1312
چطور اولین چادر مسافرتی خود را انتخاب کنیددر مقاله راهنمای خرید چادر مسافرتی درباره فاکتورهای مهم خرید چادر مسافرتی آموختید در این مقاله قصد داریم..
۱۰ دسامبر انواع مدل های کیسه خواب
1 1360
انواع مختلف کیسه خواب برای ماجراهای کمپینگ شمادیگر دوران کیسه خواب مستطیل شکل ساده که یک زیپ به پهلو دارد، گذشته است و اگر چه این نوع کیسه های خوا..
۳۰ نوامبر تاثیرات طبیعت گردی بر سلامت روح و داشتن حال خوب
0 997
11 مزیت طبیعت گردی برای سلامتی و داشتن حال خوبدر مقاله های پیش درباره نکات ضروری کمپینگ و بهترین فصل برای رفتن به کمپینگ صحبت کرده ایم در این مقال..
۱۶ نوامبر بهترین زمان برای رفتن به کمپینگ
1 963
بهترین زمان برای کمپینگ- کدام فصل را بیشتر ترجیح می دهید؟چه موقع از سال بهترین زمان برای رفتن به کمپینگ است؟ در مقاله قبل با نکات ضروری کمپینگ آشن..
۳۰ دسامبر نکات ضروری کمپینگ
4 9916
نکات ضروری کمپینگ چه جایی را برای کمپینگ انتخاب کنیم؟فواید طبیعتگردی بر سلامت روح و جسم برکسی پوشیده نیست، شما با توجه به سلیقه و روحیه ی شخصی..
۲۷ اوت راهنمای خرید دوچرخه های کوهستان
آفرودبازار 3 12938
هر انچه باید درباره دوچرخه های کوهستان بدانید:  در مقاله نکات مهم در انتخاب دوچرخه با انواع دوچرخه آشنا شدید و مزایا و معایب آن ها را کاملا شن..
۱۴ اوت نکات مهم در انتخاب دوچرخه
آفرودبازار 5 14653
هر آنچه درباره دوچرخه باید بدانید:تاریخچه پیدایش دوچرخه مربوط به 2300 سال قبل از میلاد مسیح به دوران مصر باستان ، چین و هند باز می گردد .ابتدایی تری..
۰۹ ژوئن راهکارهای شستشو و تمیز کردن کوله پشتی کوهنوردی
آفرودبازار 0 13909
راهکارهای شستشو و تمیز کردن کوله پشتی کوهنوردی:همانطور که می دانید کوله پشتی کوهنوردی یکی از مهم ترین وسایل یک کوهنورد می باشد و نیاز به محافظت و نگ..
۰۱ ژوئن راهنمای تنظیم کوله پشتی بر روی بدن
آفرودبازار 0 13254
هر آنچه درباره تنظیم کوله پشتی بر روی بدن باید بدانید:  پس از انتخاب کوله پشتی اینک نوبت تنظیم آن بر روی بدن خود می باشد . برای تنظیم کوله پشت..
۰۷ مهٔ راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی
آفرودبازار 0 10488
کوله پشتی کوهنوردی:اگر دوستدار طبیعت هستید و همواره در حال سفر کردن و کوهنوردی می باشید پس اهمیت یک کوله پشتی استاندارد را به خوبی می دانید. ما در ا..
۲۶ مارس راهنمای خرید چادر مسافرتی
آفرودبازار 0 4716
۷ فاکتور مهمی که قبل از خرید چادر مسافرتی باید بدانید؛  چادر مسافرتی یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد. اگر ..
۲۶ مارس آفرود چیست؟
آفرودبازار 0 4709
هر آنچه درباره آفرود باید بدانید:   وقتی اسم آفرود آورده می شود در ذهن همگان ، رانندگی خارج از جاده ها  در مسیرهای صعب العبور تداعی می شود که ..
۲۵ مارس انواع چادرهای مسافرتی
آفرودبازار 1 4544
آنچه درباره چادر مسافرتی باید بدانید؛  چادر مسافرتی یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد. اگر برنامه ی شما به گ..
۲۵ فوریهٔ راهکارهای نگهداری صحیح و شستشوی کیسه خواب
آفرودبازار 0 3285
هر آنچه درباره شستشوی کیسه خواب باید بدانید:   در مقاله راهنمای خرید کیسه خواب سعی شده تا حدودی تمامی نکات مربوط به خرید یک کیسه خواب خوب را..
نمايش 1 تا 20 از 29 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات