محصولات
سبد خرید

مجله آفرودبازار

30 Dec نکات ضروری کمپینگ
2 6060
نکات ضروری کمپینگ چه جایی را برای کمپینگ انتخاب کنیم؟شما با توجه به سلیقه و روحیه ی شخصیتان می توانید محیط های مختلفی را در دل  طبیعت برای کمپ..
27 Aug راهنمای خرید دوچرخه های کوهستان
آفرودبازار 3 9358
هر انچه باید درباره دوچرخه های کوهستان بدانید:  در مقاله نکات مهم در انتخاب دوچرخه با انواع دوچرخه آشنا شدید و مزایا و معایب آن ها را کاملا شن..
14 Aug نکات مهم در انتخاب دوچرخه
آفرودبازار 4 9448
هر آنچه درباره دوچرخه باید بدانید:تاریخچه پیدایش دوچرخه مربوط به 2300 سال قبل از میلاد مسیح به دوران مصر باستان ، چین و هند باز می گردد .ابتدایی تری..
09 Jun راهکارهای شستشو و تمیز کردن کوله پشتی کوهنوردی
آفرودبازار 0 9978
راهکارهای شستشو و تمیز کردن کوله پشتی کوهنوردی:همانطور که می دانید کوله پشتی کوهنوردی یکی از مهم ترین وسایل یک کوهنورد می باشد و نیاز به محافظت و نگ..
01 Jun راهنمای تنظیم کوله پشتی بر روی بدن
آفرودبازار 0 9641
هر آنچه درباره تنظیم کوله پشتی بر روی بدن باید بدانید:  پس از انتخاب کوله پشتی اینک نوبت تنظیم آن بر روی بدن خود می باشد . برای تنظیم کوله پشت..
07 May راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی
آفرودبازار 0 5460
کوله پشتی کوهنوردی:اگر دوستدار طبیعت هستید و همواره در حال سفر کردن و کوهنوردی می باشید پس اهمیت یک کوله پشتی استاندارد را به خوبی می دانید. ما در ا..
26 Mar راهنمای خرید چادر مسافرتی
آفرودبازار 0 2858
۷ فاکتور مهمی که قبل از خرید چادر مسافرتی باید بدانید؛  چادر مسافرتی یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد. اگر ..
26 Mar آفرود چیست؟
آفرودبازار 0 2680
هر آنچه درباره آفرود باید بدانید:   وقتی اسم آفرود آورده می شود در ذهن همگان ، رانندگی خارج از جاده ها  در مسیرهای صعب العبور تداعی می شود که ..
25 Mar انواع چادرهای مسافرتی
آفرودبازار 1 2793
آنچه درباره چادر مسافرتی باید بدانید؛  چادر مسافرتی یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد. اگر برنامه ی شما به گ..
25 Feb راهکارهای نگهداری صحیح و شستشوی کیسه خواب
آفرودبازار 0 1935
هر آنچه درباره شستشوی کیسه خواب باید بدانید:   در مقاله راهنمای خرید کیسه خواب سعی شده تا حدودی تمامی نکات مربوط به خرید یک کیسه خواب خوب را..
25 Feb راهنمای خرید پدل برد
آفرودبازار 1 2059
۵ فاکتور مهمی که بهتر است قبل از خرید پدل برد بدانید؛  SUP  مخفف Stand Up Paddling است که یکی از ورزش های آبی محسوب می شود و به سرعت در حال پی..
17 Feb راهنمای  خرید کیسه خواب
آفرودبازار 3 2498
هر آنچه درباره کیسه خواب باید بدانید:  کیسه خواب چیست:اگر یک کوهنورد یا طبیعت گرد حرفه ای می باشید حتما اهمیت یک کیسه خواب را به خوبی در..
17 Feb پدل برد چیست؟
آفرودبازار 0 1955
هر آنچه که درباره پدل برد می خواهید بدانید؛  پدل برد چیست؟SUP  مخفف Stand Up Paddling است که یکی از ورزش های آبی محسوب می شود و به سرعت در ح..
27 Jan راهنمای خرید قایق کایاک
آفرودبازار 2 1735
5 فاکتور مهمی که قبل از خرید کایاک، بهتر است بدانید؛  قایق های کایاک برگرفته از قایق کانو می باشد که از زمان سرخ پوستان کانادایی جهت جا به جای..
16 Jan تفاوت کابل فولادی و طناب سنتتیک در وینچ ها
آفرودبازار 0 1265
تفاوت کابل فولادی و طناب سنتتیک در وینچ:   در این مقاله سعی شده به بررسی کابل فولادی و طناب سنتتیک بپردازیم و مزایا و معایب آن ها را بررسی کن..
15 Jan راهنمای خرید کایاک ماهیگیری
آفرودبازار 0 1421
4 نکته کلیدی که قبل از خرید کایاک ماهیگیری باید بدانید:  1.طول کایاک ماهیگیری: طول کایاک یکی از نکات مهمی است که در هنگام ماهیگیری تاثیر بسز..
09 Jan کایاک چیست؟
آفرودبازار 0 2032
آنچه درباره قایق کایاک باید بدانید؛  قایق های کایاک برگرفته از قایق کانو می باشد که از زمان سرخ پوستان کانادایی جهت جا به جایی انسان، حیوانات، وسا..
07 Jan راهنمای جامع خرید وینچ
آفرودبازار 0 2289
هر آنچه باید درباره وینچ بدانید: وینچ چیست؟وینچ خودرویی یکی از مهمترین تجهیزات نجات در ماشین های آفرودی بوده که علاقه مندان به آفرود و م..
30 Nov تصاویر غرفه آفرود بازار در نمایشگاه های مختلف
آفرودبازار 0 586
تصاویری از غرفه ی آفرود بازار در نمایشگاه های مختلف داخل کشور که در سال های برگزار شده است. ..
نمايش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات