محصولات
سبد خرید

پانچو

مواجه شدن با باران ناگهانی، اتفاقی است که امکان دارد برای هرکسی پیش بیاید. اگر اهل طبیعت گردی و تفریحات این‌چنینی هستید به احتمال زیاد گروه ورزش‌های آبی هم یکی از انتخاب‌های جذاب و متنوع شماست. در تفریحات آبی به‌دلیل مجاورت انسان با آب، حس آرامش، نشاط و سر زندگی به روح و روان افراد منتقل شده و باعث افزایش روحیه و شادابی آن‌ها می‌شود. یا حتی ممکن است علاقه‌مند تفریحات غیر آبی باشید و سفر در طبیعت را به ماندن در خانه ترجیح دهید. برای انجام تفریحات آبی نیاز به ملزومات و تجهیزات خاصی است تا این اوقات مفرح به بهترین شکل سپری شود و مشکلی برای شما پیش نیاید. در این بین بعضی از موارد به‌خاطر سادگی فراموش می‌شوند و همین سهل‌انگاری های کوچک می‌تواند تبدیل به یک چالش بزرگ در کمپینگ شوند. پانچوها و لباس‌های بارانی یکی از همین ملزومات است که استفاده های زیادی دارند. با بارانی شدن ناگهانی هوا در یک روز مطلوب یا بعد از انجام ورزش‌هایی مثل شنا، غواصی، موج سواری و ...، استفاده از این لباس‌های بارانی به‌شدت بکار می‌‌آید.

استفاده از پانچوها در محیط‌های کوهستانی و سرد سیر و همچنین در سواحل و یا روی قایق، بسیار پرکاربرد است و از بدن شما در مقابل سرما و رطوبت محافظت می‌کند. جنس این محصول از موادی است که بسیار سبک و نرم بوده و به راحتی سوراخ یا پاره نمی‌شود. این لباس‌های بارانی سایزبندی دارند و در انواع طرح‌ها و رنگ‌های متنوع موجود هستند. این محصولات از لحاظ کاربرد به چندین مدل تقسیم می‌شوند که شما عزیزان می‌توانید باتوجه به نیاز، مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. پانچوهای حوله‌ای به خوبی بدن را گرم نگه می‌دارند. مدل با سرپناه علاوه‌بر خود شما، کوله همراهتان را هم از باران حفظ می‌کند و در صورت لازم به‌راحتی تبدیل به یک سرپناه کوچک می‌شود. ابعاد و حجم اشغالی این لباس‌ها بسیار کم است و به‌راحتی می‌توان در هر جایی به همراه داشت.

این پوشش‌های بارانی یک کلاه هم دارد که به‌خوبی سر را پوشانده و از خیس شدن آن جلوگیری می‌کند. همین امر سبب می‌شود که شما دچار سرماخوردگی و سردرد نشوید. پانچو و بارانی‌های موجود در این سایت شامل برندهای Brunotti، Follow، سی تو سامیت و ... می‌شوند که همگی از بهترین شرکت‌های تولیدکننده در این زمینه هستند. برای آشنایی بیشتر با ضروریات طبیعت گردی، پیشنهاد می‌کنیم مطلب ما با موضوع نکات کمپینگ در هوای بارانی را حتما مطالعه بفرمایید. همچنین هرگونه سوال و ابهامی داشتید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی از کارشناسان ما بپرسید.

مدل: Towelie برند: Follow
معرفی محصولپانچو حوله ای Follow مدل Towelie، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت استرالیایی فالو بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید؛ اما ممکن است بر اث..
3,500,000 تومان
پانچو حوله ای مدل Brunotti - Poncho - Blue
نا موجود
مدل: Poncho - Blue برند: Brunotti
معرفی محصولپانچو حوله ای برونوتی مدل Poncho، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط شرکت هلندی Brunotti بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید. اما ممکن است ب..
پانچو حوله ای مدل Brunotti - Poncho - Camo
نا موجود
مدل: Poncho - Camo برند: Brunotti
معرفی محصولپانچو حوله ای برونوتی مدل Poncho - Camo، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط شرکت هلندی Brunotti بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید. اما ممک..
پانچو حوله ای مدل Follow - Pro Towelie
نا موجود
مدل: Pro Towelie برند: Follow
معرفی محصولپانچو حوله ای Follow مدل Pro Towelie، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت استرالیایی فالو بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید؛ اما ممکن است ب..
پانچو حوله ای مدل Follow - Rain Towelie
نا موجود
مدل: Rain Towelie برند: Follow
معرفی محصولپانچو حوله ای Follow مدل Rain Towelie، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت استرالیایی فالو بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید؛ اما ممکن است ..
پانچو حوله ای مدل Follow - Zip Thru Rain Towelie
نا موجود
مدل: Zip Thru Rain Towelie برند: Follow
معرفی محصولپانچو حوله ای Follow مدل Zip Thru Rain Towelie، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت استرالیایی فالو بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید؛ اما ..
پانچو حوله ای مدل JetPilot - Flight Mens Charcoal
نا موجود
مدل: Flight Mens Hooded Towel Charcoal - ACS19317 برند: JetPilot
معرفی محصولپانچو حوله ای JetPilot مدل Flight Mens Charcoal، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت استرالیایی جت پایلوت برای آقایان بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و ی..
پانچو حوله ای مدل Ronix Wake - Change
نا موجود
مدل: Change Poncho برند: Ronix Wake
معرفی محصولپانچو حوله ای رونیکس ویک مدل Change، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت Ronix Wake بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید؛ اما ممکن است بر اثر ..
پانچو مدل Coghlan - Poncho
نا موجود
مدل: Poncho - 926 برند: Coghlan
معرفی محصولپانچو کاگلن مدل Poncho، یک روکش سبک و مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت است، که پوشیدن آن در سفرهای طبیعت‌گردی، کمپینگ، کوهنوردی و ... این امکان را فراهم می‌سازد تا بتوانید هنگام بارش برف و باران، ماجراجویی‌های خود را ادامه دهید و از خیس شدن لباس‌های خود جلوگیری کنید...
پانچو مدل Coghlan - Poncho for Kids
نا موجود
مدل: Poncho for Kids برند: Coghlan
معرفی محصولپانچو کاگلن مدل Poncho for Kids، یک روکش سبک و مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت است، که برای کودکان 6 سال به بالا طراحی شده است تا با پوشیدن آن هنگام بارش برف و باران در سفرهای طبیعت‌گردی، کمپینگ، کوهنوردی و ... بتوانند به ماجراجویی‌های خود ادامه داده و از خیس شدن لباس‌ها..
پانچو مدل Crivit - Regencape / Black
نا موجود
مدل: Regencape / Black برند: Crivit
معرفی محصولپانچو Crivit مدل Regencape، از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت بوده که گزینه ای بسیار ایده آل برای کوهنوردان و علاقمندان به طبیعت‌گردی می باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است کوهنوردان و طبیعت‌گردان در طول مسیرشان با آن مواجه شوند، بارش باران می باشد که باعث ..
پانچو مدل Crivit - Regencape / Jade Green
نا موجود
مدل: Regencape /Jade Green - 305175 برند: Crivit
معرفی محصولپانچو Crivit مدل Regencape / Jade Green، گزینه ای فوق العاده برای کوهنوردان و علاقمندان به طبیعتگردی در روزهای بارانی می باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است کوهنوردان و طبیعتگردان در طول مسیرشان با آن مواجه شوند، بارش باران می باشد که باعث خیس شدن لباس افراد و در نتیجه به خطر ا..
پانچو مدل Crivit - Regencape / Navy Blue
نا موجود
مدل: Regencape / Navy Blue برند: Crivit
معرفی محصولپانچو Crivit مدل Regencape / Navy Blue، از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت بوده که گزینه ای بسیار ایده آل برای کوهنوردان و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است کوهنوردان و طبیعتگردان در طول مسیرشان با آن مواجه شوند، بارش باران می باشد که باعث ..
پانچو مدل Crivit - Regencape / Purple
نا موجود
مدل: Regencape / Purple برند: Crivit
معرفی محصولپانچو Crivit مدل Regencape / Purple، از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت بوده که گزینه ای بسیار ایده آل برای کوهنوردان و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است کوهنوردان و طبیعتگردان در طول مسیرشان با آن مواجه شوند، بارش باران می باشد که باعث خیس..
پانچو مدل Crivit - Regencape / Wine
نا موجود
مدل: Regencape / Wine برند: Crivit
معرفی محصولپانچو Crivit مدل Regencape / Wine، از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت بوده که گزینه ای بسیار ایده آل برای کوهنوردان، دوچرخه سواران و علاقمندان به طبیعت گردی می باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است کوهنوردان و طبیعت گردان در طول مسیرشان با آن مواجه شوند، بارش باران می ب..
پانچو مدل Crivit - Regencape / Yellow
نا موجود
مدل: Regencape / Yellow برند: Crivit
معرفی محصولپانچو Crivit مدل Regencape / Yellow، از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت بوده که گزینه ای بسیار ایده آل برای کوهنوردان و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است کوهنوردان و طبیعتگردان در طول مسیرشان با آن مواجه شوند، بارش باران می باشد که باعث خیس..
پانچو مدل Crivit - Waterproof Pancho
نا موجود
مدل: Waterproof Pancho - 310127 برند: Crivit
معرفی محصولپانچو Crivit مدل Waterproof Pancho، یکی دیگر از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت بوده و از جمله لوازم و مورد نیاز طبیعت گردان و افرادی است که به فعالیت های ورزشی مختلف مانند کوهنوردی مشغول اند. چرا که یکی از مشکلاتی که ممکن است کوهنوردان و طبیعت گردان در طول مسیرشان با آن موا..
پانچو مدل Easycamp - Poncho
نا موجود
مدل: Poncho برند: Easy Camp
معرفی محصولپانچو Easycamp مدل Poncho، به گونه ای طراحی شده که به دلیل حجم و وزن کم به راحتی داخل کیف قرار گرفته و شما را درهر زمانی خارج از منزل در زیر باران های غیر منتظره محافظت می کند. این محصول به راحتی بر روی هر لباسی قابل پوشش بوده تا لحظات بارانی را لذت بخش تر سپری کنید. ..
پانچو و سرپناه Sea To Summit - Nylon Tarp Poncho/Blue
نا موجود
مدل: Nylon Tarp Poncho برند: Sea To Summit
معرفی محصولپانچو سی تو سامیت مدل Nylon Tarp Poncho به گونه ای طراحی شده که شما و کوله تان را در بارش های زیاد کاملا محافظت می‌کند و به آسانی تبدیل به یک سرپناه اضطراری دو نفره می‌شود. به نوعی بادگیر، کاور کوله و سرپناه، همگی در این محصول جمع شده اند. این پانچو از جنس نایلون 70D مقاوم، ..
پانچو و سرپناه Sea To Summit - Nylon Tarp Poncho/Green
نا موجود
مدل: Nylon Tarp Poncho برند: Sea To Summit
معرفی محصولپانچو سی تو سامیت مدل Nylon Tarp Poncho به گونه ای طراحی شده که شما و کوله تان را در بارش های زیاد کاملا محافظت می‌کند و به آسانی تبدیل به یک سرپناه اضطراری دو نفره می‌شود. به نوعی بادگیر، کاور کوله و سرپناه، همگی در این محصول جمع شده اند. این پانچو از جنس نایلون 70D مق..
پانچو و سرپناه مدل Sea To Summit - Ultra-Sil Nano/Blue
نا موجود
مدل: Ultra-Sil Nano Tarp Poncho برند: Sea To Summit
معرفی محصولپانچو سی تو سامیت مدل Ultra-Sil Nano، از محصولات کاربردی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت بوده که گزینه ای بسیار ایده آل برای کوهنوردان و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است کوهنوردان و طبیعتگردان در طول مسیرشان با آن مواجه شوند، بارش باران می باشد که باعث خیس..
پانچو و سرپناه مدل Sea To Summit - Ultra-Sil Nano/Lime
نا موجود
مدل: Ultra-Sil Nano Tarp Poncho برند: Sea To Summit
معرفی محصولپانچو سی تو سامیت مدل Ultra-Sil Nano، از محصولات کاربردی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت بوده که گزینه ای بسیار ایده آل برای کوهنوردان و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است کوهنوردان و طبیعتگردان در طول مسیرشان با آن مواجه شوند، بارش باران می باشد که باعث خیس..
نمايش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات