محصولات
سبد خرید

Ronix Wake

 شرکت Ronix Wake در سال 1990 در آمریکا تاسیس شد. مهمترین هدف این شرکت کیفیت محصولات است؛ با آنکه ساخت هر محصول زمان بیشتری برده و سخت‌تر می‌شود، اما کیفیت را کاهش نمی‌دهند. محصولات رونیکس ویک در حوزه تفریحات آبی از جمله، ویک بورد، تخته موج سواری، کفش‌های مخصوص، جلیقه نجات و ... فعالیت داشته و در کنار آب شما را تنها نمی‌گذارد.


مدل: Koal Classic Fish 4'6 برند: Ronix Wake
معرفی محصولتخته موج سواری رونیکس ویک مدل Koal Classic Fish 4'6،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به ..
24,200,000 تومان
پانچو حوله ای مدل Ronix Wake - Change
نا موجود
مدل: Change Poncho برند: Ronix Wake
معرفی محصولپانچو حوله ای رونیکس ویک مدل Change، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت Ronix Wake بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید؛ اما ممکن است بر اثر ..
تخته موج سواری مدل 'Ronix Wake - Koal Classic Fish 5
نا موجود
مدل: 'Koal Classic Fish 5 برند: Ronix Wake
معرفی محصولتخته موج سواری رونیکس ویک مدل 'Koal Classic Fish 5،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به ز..
ویک سرف مدل "Ronix Wake - Modello Brightside 4'9
نا موجود
مدل: "Modello Brightside 4'9 برند: Ronix Wake
معرفی محصولویک سرف رونیکس ویک مدل Modello Brightside 4'9،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی ا..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات