محصولات
سبد خرید

تفریحات زمینی

مدل: Bar'n Mirror برند: Topeak
معرفی محصول آئینه تاپیک مدل Bar'n Mirror، جهت بهبود دید کامل پشت دوچرخه سوار قابل استفاده می باشد که این محصول با فراهم کردن حالت های چندگانه قرارگیری دست ها و امنیت کافی برای رفت و آمد های مکرر و مسافرت کردن توانسته جایگاه خوبی بین دوچرخه سواران کسب کند. معرفی برند کمپانی تاپ..
291,000 تومان
مدل: Alien III برند: Topeak
معرفی محصول آچار تاپیک مدل Alien III، گزینه ای ایده آل برای حرفه ای ها است. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند که این محصول کاربردی و چند منظوره می تواند نیاز آن ها ر..
499,000 تومان
مدل: Mini 18 برند: Topeak
معرفی محصول آچار تاپیک مدل Mini18، گزینه ای ایده آل برای حرفه ای ها است. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند که این محصول کاربردی و چند منظوره می تواند نیاز آن ها را ب..
250,000 تومان
مدل: Ratchet Rocket برند: Topeak
معرفی محصول آچار تاپیک مدل Ratchet Rocket، با 15 کارایی و جعبه حمل ضدآب توانسته جایگاه خوبی بین افراد کسب کند. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند که این محصول کا..
291,000 تومان
مدل: +Lite برند: Primus
معرفی محصول اجاق سفری پریموس مدل +Lite، یکی دیگر از اجاق های تولید شده توسط کمپانی پریموس می باشد که برای پخت و پز در کوهنوردی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم و..
1,700,000 تومان
مدل: Essential Stove Set برند: Primus
معرفی محصول اجاق سفری پریموس مدل Essential Stove Set، یکی از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی پریموس است که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد.  بی شک در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه یک نوشیدنی گرم وجود دارد که برای رفع این نیاز&nb..
1,600,000 تومان
مدل: Barbarian Twin Stove KGB-1403 برند: Kovea
 معرفی محصول اجاق گاز دو شعله کووآ مدل Barbarian Twin Stove، یکی دیگر از اجاق گاز های تولید شده توسط کمپانی کووآ بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم وجود دارد، همچنین آشپزی در طبیعت یکی ا..
1,750,000 تومان
مدل: Deluxe Twin برند: Kovea
معرفی محصول اجاق گاز دو شعله کووآ مدل Deluxe Twin، یکی از پرکاربردترین لوازم سفر بخصوص در سفرهای کمپینگ، آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. با استفاده از این اجاق گاز آشپزی در طبیعت دلپذیر، مقرون به صرفه و ایمن خواهد بود و دیگر نیازی به آتش زدن هیزم و آسیب رساندن به طبیعت نمی ب..
1,533,000 تومان
مدل: Handy Twin - KB-N9110 برند: Kovea
معرفی محصول اجاق گاز دو شعله کووآ مدل Handy Twin، یکی دیگر از اجاق گاز های تولید شده توسط کمپانی کووآ بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم وجود دارد، همچنین آشپزی در طبیعت یکی از لذت های فوق العاده ای است ..
1,170,000 تومان
مدل: Slim Twin Stove Lite KGB-1312A برند: Kovea
 معرفی محصول اجاق گاز دو شعله کووآ مدل Slim Twin Stove Lite، یکی دیگر از اجاق گاز های تولید شده توسط کمپانی کووآ بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم وجود دارد، همچنین آشپزی در طبیعت یکی از لذت های ..
2,150,000 تومان
مدل: Salt and Pepper Plus برند: Light My Fire
معرفی محصول ادویه پاش Light My Fire مدل Salt&Pepper Plus، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی سوئدی Light My Fire می باشد که در هنگام آشپزی و در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بسیار سبک و شامل سه بخش مجزا بوده که می توان داخل آن ها ادویه ها..
80,000 تومان