محصولات
سبد خرید

Wacaco

مدل: Nanopresso Barista Kit برند: Wacaco
معرفی محصولابزار باریستا نانوپرسو واکاکو مدل Nanopresso Barista Kit، یکی دیگر از محصولات کمپانی Wacaco می باشد که با طراحی بی نظیری که دارد، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. این کیت که از مجموعه ای از لوازم جانبی همچون مخزن آب بزرگ (140 میلی لیتر)، فنجان اسپرسو بزرگ، دو عدد سبد ..
1,949,000 تومان
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Orange Patrol
ارسال رایگان در تهران
مدل: Nanopresso Orange Patrol برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso Orange Patrol، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان، قهوه می باشد و بسیاری از افراد بر این باورند که با..
4,189,000 تومان
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Yellow Patrol
ارسال رایگان در تهران
مدل: Nanopresso Yellow Patrol برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso Yellow Patrol، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان، قهوه می باشد و بسیاری از افراد بر این باورند که با..
4,189,000 تومان
مدل: Minipresso Kit برند: Wacaco
معرفی محصولکیت مینی پرسو واکاکو مدل Minipresso Kit، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان، قهوه است و بسیاری از افراد بر این باورند که با نوشیدن قهوه، روز پر ا..
1,289,000 تومان
مدل: Nanopresso S-Case برند: Wacaco
معرفی محصولکیف کوچک نانوپرسو واکاکو مدل Nanopresso S-Case، از ابزارهای جانبی تولید شده کمپانی واکاکو می باشد. برای محافظت و نگهداری هر چه بهتر از نانوپرسو های واکاکو ، ما این محصول را به شما پیشنهاد می دهیم. با داشتن این کیف می توانید از نانوپرسو خود در برابر ضربه، خراش و گرد و غبار محافظت کنید ..
1,219,000 تومان
مدل: Nanopresso M-Case برند: Wacaco
معرفی محصولکیف متوسط نانوپرسو واکاکو مدل Nanopresso M-Case، برای محافظت هرچه بیشتر از نانوپرسو شما طراحی شده است. این محصول که جزء لوازم جانبی تولید شده توسط شرکت واکاکو بوده، مخصوص دستگاه اسپرسوساز نانوپرسو همین شرکت می باشد. با داشتن این کیف می توانید از نانوپرسو خود در برابر ضربه، خراش و گرد ..
1,219,000 تومان
مدل: Nanopresso NS Adaptor برند: Wacaco
معرفی محصولمبدل نسپرسو نانوپرسو واکاکو مدل Nanopresso NS Adaptor، یکی دیگر از لوازم جانبی نانوپرسو به شمار می رود که با توجه به عملکرد بالای آن، طرف داران زیادی دارد. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که با تهیه اسپرسو هر بار با یک مزه جدید مواجه شوید و نتوانید آنچه که انتظارش را داشته اید را ت..
1,389,000 تومان
آسیاب قهوه مدل Wacaco - Exagrind
نا موجود
مدل: Exagrind برند: Wacaco
معرفی محصولآسیاب قهوه Wacaco مدل Exagrind، یک آسیاب دستی قوی و کوچک است که می‌تواند دوست‌داران قهوه را مجذوب کند. اگر شما هم به قهوه علاقه‌مند هستید می‌توانید با داشتن یک اکزاگرایند کوچک در هر مکانی لذت آسیاب کردن قهوه و پخش شدن بوی آن در هوا را تجربه کنید، سپس تصمیم بگیرید ک..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Minipresso GR
نا موجود
مدل: Minipresso GR برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Minipresso GR، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان، قهوه است و بسیاری از افراد بر این باورند که با نوشیدن قهوه، ر..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Minipresso NS
نا موجود
مدل: Minipresso NS برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Minipresso NS، جزء محصولات باکیفیت شرکت واکاکو است که در هر موقعیت، قهوه داغ که جزء پرطرفدارترین نوشیدنی‌های گرم و نشاط‌بخش است را در اختیار شما قرار می‌دهد و لذت نوشیدن یک کافه خوش طعم در هنگام فعالیت های روزانه، کوهنوردی، طبیعت‌گردی، سف..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso
نا موجود
مدل: Nanopresso برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید قهوه یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان است و بسیاری از افراد بر این باورند که با نوشیدن قهوه، روز پ..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso + Case
نا موجود
مدل: Nanopresso + Case برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso + Case، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید قهوه یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان است و بسیاری از افراد بر این باورند که با نوشیدن قهوه..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Dark Souls / Grey
نا موجود
مدل: Nanopresso Dark Souls / Grey برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Dark Souls / Grey، با بهره‌مندی از ظاهر مدرن، جزء جدیدترین و پرطرفدارترین اسپرسوسازهای برند واکاکو است که توانسته طرفداران زیادی از نسل جوان را به سمت خود جلب کند. طراحی ظاهری این محصول تلفیقی از ارواح سیاه، دانه‌های قهوه و ... است که با رنگ طلایی بر رو..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Dark Souls / Pink
نا موجود
مدل: Nanopresso Dark Souls / Pink برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Dark Souls / Grey، با بهره‌مندی از ظاهر مدرن، جزء جدیدترین و پرطرفدارترین اسپرسوسازهای برند واکاکو است که توانسته طرفداران زیادی از نسل جوان را به سمت خود جلب کند. طراحی ظاهری این محصول تلفیقی از ارواح سیاه، دانه‌های قهوه و ... است که با رنگ طلایی بر رو..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Elements Arctic Blue
نا موجود
مدل: Nanopresso Elements Arctic Blue برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso Elements Arctic Blue، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید قهوه یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان است و بسیاری از افراد بر این باورند که ..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Elements Chill White
نا موجود
مدل: Nanopresso Elements Chill White برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso Elements Moss Green، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید قهوه یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان است و بسیاری از افراد بر این باورند که ب..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Elements Lava Red
نا موجود
مدل: Nanopresso Elements Lava Red برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso Elements Lava Red، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید قهوه یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان است و بسیاری از افراد بر این باورند که با ..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Elements Moss Green
نا موجود
مدل: Nanopresso Elements Moss Green برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso Elements Moss Green، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید قهوه یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان است و بسیاری از افراد بر این باورند که ب..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Journey Fall Break
نا موجود
مدل: Nanopresso Journey Fall Break برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso Journey Fall Break، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید قهوه یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان است و بسیاری از افراد بر این باورند که با..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Journey Spring Run
نا موجود
مدل: Nanopresso Journey spring Run برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso Journey Spring Run، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید قهوه یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان است و بسیاری از افراد بر این باورند که با..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Journey Summer Session
نا موجود
مدل: Nanopresso Journey Summer Session برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso Journey Summer Session، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید قهوه یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان است و بسیاری از افراد بر این باورند ک..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Journey Winter Ride
نا موجود
مدل: Nanopresso Journey Winter Ride برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso Journey Winter Ride، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید قهوه یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان است و بسیاری از افراد بر این باورند که ب..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Red Patrol
نا موجود
مدل: Nanopresso Red Patrol برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso Red Patrol، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان، قهوه می باشد و بسیاری از افراد بر این باورند که با نو..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Nanopresso Red Tattoo Pixie
نا موجود
مدل: Nanopresso Red Tattoo Pixie برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Nanopresso Red Tattoo Pixie، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. همانطور که می دانید یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در سطح جهان، قهوه می باشد و بسیاری از افراد بر این باورند که..
اسپرسو ساز مدل Wacaco - Picopresso
نا موجود
مدل: Picopresso برند: Wacaco
معرفی محصولاسپرسو ساز واکاکو مدل Picopresso، یکی از کم حجم‌ترین و در عین حال، حرفه‌ای ترین اسپرسوسازهای قابل حمل است که درست کردن یک فنجان قهوه اسپرسو خوشمزه و دلچسب در دل طبیعت را برایتان به یک فرآیند ساده تبدیل می‌‌کند تا در طول سفرهای مختلف، طبیعت گردی، کمپینگ، کوهنور..
قهوه ساز مدل Wacaco - Cuppamoka
نا موجود
مدل: Cuppamoka برند: Wacaco
معرفی محصولقهوه ساز Wacaco مدل Cuppamoka، جزء جدیدترین محصولات شرکت واکاکو است، که از طراحی زیبا و با کیفیت برخوردار است. داشتن یک دستگاه قهوه ساز مسافرتی، سبب می شود تا در هر موقعیتی با کمترین امکانات هم بتوان یک قهوه داغ که جزء پرطرفدارترین نوشیدنی های گرم است را تهیه و از آن استفاده کرد. این ..
قهوه ساز مدل Wacaco - Pipamoka
نا موجود
مدل: Pipamoka برند: Wacaco
معرفی محصولقهوه ساز واکاکو مدل Pipamoka، محصولی کاربردی و گزینه ای ایده آل برای علاقمندان به نوشیدن قهوه ای حرفه ای در شرایط و مکان های مختلف می باشد. پیپاموکا از محصولات جدید تولید شده توسط کمپانی چینی واکاکو می باشد که این کمپانی با تمرکز بر روی تولید محصولاتی همچون اسپرسوساز ها و قهوه سا..
کیف بزرگ نانوپرسو مدل Wacaco - Nanopresso L-Case
نا موجود
مدل: Nanopresso L-Case برند: Wacaco
معرفی محصولکیف بزرگ نانوپرسو واکاکو مدل Nanopresso L-Case، از ابزارهای جانبی تولید شده کمپانی واکاکو می باشد. برای محافظت و نگهداری هر چه بهتر از نانوپرسو های واکاکو ، ما این محصول را به شما پیشنهاد می دهیم. با داشتن این کیف می توانید از نانوپرسو خود در برابر ضربه، خراش و گرد و غبار محافظت کنید ..
کیف پیپاموکا مدل Wacaco - Pipamoka Case
نا موجود
مدل: Pipamoka Case برند: Wacaco
معرفی محصولکیف پیپاموکا واکاکو مدل Pipamoka Case، یکی دیگر از لوازم جانبی مورد نیاز برای قهوه ساز شما به حساب می آید. کمپانی واکاکو با تمرکز بر روی تولید محصولاتی همچون اسپرسوساز ها و قهوه ساز ها سعی دارد تا در هر مکانی و با هزینه کمی از نوشیدن قهوه لذت ببرید. اما از آن جایی که برای مراقب بیشتر ..
کیف مینی پرسو مدل Wacaco - Minipresso Case
نا موجود
مدل: Minipresso Case برند: Wacaco
معرفی محصولکیف مینی پرسو واکاکو مدل Minipresso Case، از ابزارهای جانبی تولید شده کمپانی واکاکو می باشد. برای محافظت و نگهداری هر چه بهتر از مینی پرسو های واکاکو ، ما این محصول را به شما پیشنهاد می دهیم. با داشتن این کیف می توانید از مینی پرسو خود در برابر ضربه، خراش و گرد و غبار محافظت کنید و آن..
نمايش 1 تا 30 از 31 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات