محصولات
سبد خرید

Coghlan

در سال 1959 نورم کاگلن در شهر Winnipeg کانادا یک انبار کوچک را خریداری و از آنجا شروع شرکت Coghlan را پایه‌گذاری کرد. در ابتدا این شرکت تمرکز خود را بر روی وسایل گرمایشی و اجاق‌گازهای کمپینگی که در وینیپگ در حال رشد بود گذاشت و پس از آن نورم کم‌کم تجهیزات دیگر مانند کیسه‌خواب، چادر، تشک بادی و ... را اضافه نمود. این شرکت در حال حاضر بیش از 500 نوع محصول متنوع در زمینه تجهیزات کمپینگ تولید و روانه بازارهای جهانی می‌کند اما هنوز توسترساز کمپینگی که از ابتدا در این شرکت بوده جزء پرطرفدارترین محصول این برند به حساب می‌آید.


مدل: Sierra - 8400 برند: Coghlan
معرفی محصولاره تاشو کاگلن مدل Sierra، از جمله ابزاری است که در طول یک سفر آفرودی، کمپینگ، کویرنوردی و ...، برای انجام فعالیت‌های مختلف مانند برش قطعات هیزم، هرس شاخ و برگ اضافی درختان، بریدن لوازم چوبی و یا پلاستیکی و ...، به شما کمک کرده تا با صرف انرژی کمتر، کارهای خود را به شکلی آسان و ب..
560,000 تومان
مدل: Camp Fork - 9195 برند: Coghlan
معرفی محصولانبر باربیکیو کاگلن مدل Camp Fork، از ابزار کاربردی جهت پخت و کبابی کردن انواع استیک، مرغ، گوشت، ماهی، سیب‌زمینی و ...  در سفرهای آفرودی، کمپینگ، دورهمی‌های دوستانه و ... بوده که توسط کمپانی Coghlan تولید شده است تا این امکان را برای شما فراهم سازد با خیالی آسوده بر روی..
250,000 تومان
مدل: Stretch Cord 40" - 514 برند: Coghlan
معرفی محصولبست قلاب دار کشی کاگلن مدل Stretch Cord، محصولی کاربردی در سفرهای کمپینگ، آفرود و ... بوده که از آن جهت ثابت و محکم نگه داشتن بار بر روی باربند و سایر وسایل استفاده می‌شود.این بست با طول 1 متر از پلاستیک با کیفیت ساخته شده که طول آن هنگام استفاده حداکثر تا 2 متر قابلیت افزایش..
135,000 تومان
مدل: Poncho - 926 برند: Coghlan
معرفی محصولپانچو کاگلن مدل Poncho، یک روکش سبک و مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت است، که پوشیدن آن در سفرهای طبیعت‌گردی، کمپینگ، کوهنوردی و ... این امکان را فراهم می‌سازد تا بتوانید هنگام بارش برف و باران، ماجراجویی‌های خود را ادامه دهید و از خیس شدن لباس‌های خود جلوگیری کنید...
235,000 تومان
مدل: Deluxe Head Net - 9360 برند: Coghlan
معرفی محصولپشه بند سر کاگلن مدل Deluxe Head Net،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در ..
387,000 تومان
مدل: Rectangular Mosquito Net - 9640 برند: Coghlan
معرفی محصولپشه‌بند کاگلن مدل Rectangular Mosquito Net،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطل..
582,000 تومان
مدل: Travellers Mosquito Net - 9770 برند: Coghlan
معرفی محصولپشه‌بند کاگلن مدل Travellers Mosquito Net، با دور نگه داشتن شما از نیش حشرات، پشه، مگس و ...، آسایش و راحتی شما را در سفرهای تفریحی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... فراهم کرده تا با خیالی آسوده، یک شب آرام را در طبیعت بگذرانید؛ و یا در طول روز، بدون نگرانی بابت نیش حشرات، زیر سایه یک در..
1,625,000 تومان
مدل: Battery Air Pump 4D - 0817 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل Battery Air Pump 4D، گزینه‌ای ایده‌آل برای طبیعت‌گردان و علاقمندان به تفریحات آبی محسوب شده تا بتوانند به وسیله آن، لوازم بادی خود را به سرعت پُر از باد کرده و بدون ایجاد خستگی از تجهیزات بادی استفاده کنند. این محصول یکی دیگر از لوازم مفید شرکت Coghlan..
600,000 تومان
مدل: Bellows Foot Pump - 0819 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل 0819 Bellows Foot، مناسب جهت بادکردن انواع بالشت بادی، توپ، صندلی، تشک و ... بوده که به صورت پدالی طراحی شده است تا بتوانید در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... لوازم بادی خود را از طریق پمپاژ پمپ باد کنید و از استفاده آن‌ها لذت ببرید.ساختار این پمپ ..
750,000 تومان
مدل: Bellows Foot Pump - 0822 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل Bellows Foot Pump،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در د..
810,000 تومان
مدل: Double Action Hand Pump - 0824 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل Double Action، یک پمپ‌باد دستی جهت باد کردن انواع تشک بادی، صندلی بادی، توپ بادی و ... بوده که با عملکرد بی‌نظیر خود می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، لوازم بادی سفرهای ساحلی، کمپینگ و آفرودی را باد و یا تخلیه باد کند.این پمپ دارای دریچه Infla..
1,225,000 تومان
مدل: Electric Air Pump 12V DC - 0815 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل Electric Air Pump 12V DC، یک ابزار پرکاربرد در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... است که برای استفاده از تجهیزات بادی مانند چادرهای بادی، مبلمان کمپینگ، تشک بادی و ...، به آن احتیاج خواهید داشت.پمپ باد Electric Air Pump 12V DC کاگلن، یک نوع پمپ الکتریکی..
690,000 تومان
مدل: Broiler - 8982 برند: Coghlan
معرفی محصولتوری کباب‌پز کاگلن مدل Broiler، نقش یک باربیکیو همراه و سفری را داشته که هنگام هوس کردن بوی ذغال و یک غذای کبابی خوشمزه در کناره یک رود در دل طبیعت، به شما کمک می‌کند تا مواد غذایی مختلف مانند مرغ، گوشت، ماهی، انواع سبزیجات و ... را به راحتی کباب کرده و نوش جان کنید. توری ک..
425,000 تومان
مدل: EGG Holder 511A 12-Count برند: Coghlan
معرفی محصولجای تخم‌مرغی کاگلن مدل Egg Holder 511A، جهت حمل و نگهداری تخم‌مرغ در کوله پشتی، سبد کمپینگ و ... بوده که با عملکرد خود از شکسته شدن تخم‌مرغ‌ها و کثیف شدن تجهیزات در حین جابه‌جایی‌ جلوگیری، و موجب حمل آسان آن‌ها می‌شود.این جای تخم‌م..
190,000 تومان
مدل: EGG Holder 812A 6 Count برند: Coghlan
معرفی محصولجای تخم‌مرغی کاگلن مدل Egg Holder 812A،  جهت حمل و نگهداری تخم‌مرغ در کوله پشتی، سبد کمپینگ و ... بوده که با عملکرد خود از شکسته شدن تخم‌مرغ‌ها و کثیف شدن تجهیزات در حین جابه‌جایی‌ جلوگیری، و موجب حمل آسان آن‌ها می‌شود.این جای تخم‌..
155,000 تومان
مدل: Micro Lantern - 0842 برند: Coghlan
معرفی محصولچراغ فانوسی کاگلن مدل Micro Lantern،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
470,000 تومان
مدل: Plastic Mallet - 9742 برند: Coghlan
معرفی محصولچکش کاگلن مدل Plastic Mallet، با ساختار پلاستیکی مقاوم خود، مناسب ضربه‌زدن و محکم کردن انواع میخ در سطح زمین بوده که کاربرد بسزایی در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... دارد. این چکش برخلاف ساختار پلاستیکی خود از استحام کافی جهت ضربه زدن به میخ چادر، سایبان و ... برخورد..
275,000 تومان
مدل: Fire Sticks / 12 Pack - 7940 برند: Coghlan
معرفی محصولچوب آتش زنه کاگلن مدل Fire Sticks، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
212,000 تومان
مدل: Cooling Towels - 2036 برند: Coghlan
معرفی محصول حوله خنک‌ کننده کاگلن مدل Cooling، گزینه‌ای مناسب برای استفاده تمامی ورزشکاران، کوهنوردان، دوچرخه‌سواران و ... بوده که با تکنولوژی به‌روز دنیا طراحی و تولید شده است تا هنگام تحرک و فعالیت‌های سنگین، بتواند زمانی که دمای بدن بالا می‌رود با..
600,000 تومان
مدل: Super Solar Camp Shower - 9965 برند: Coghlan
معرفی محصولدوش کمپ کاگلن مدل Super Solar Shower، نیاز شما به استحمام و داشتن بدنی تمیز در هنگام کوهنوردی، کمپینگ، آفرود، کویرنوردی و ... را برآورده کرده تا در طول سفر و مواقعی که به حمام خانگی دسترسی ندارید نیز، پاکیزگی خود را حفظ کرده و بدون هیچ دغدغه‌ای، از سفر و گردش خود لذت ببرید.دو..
620,000 تومان
مدل: Stainless Steel Cutlery Set - 9166 برند: Coghlan
معرفی محصولست سه تکه کاگلن مدل Stainless Steel Cutlery، شامل یک قاشق، چنگال و چاقو فولادی بوده که جهت استفاده در برنامه‌های کمپینگ، طبیعت‌گردی، کوهنوردی، پیک‌نیک و سفر طراحی و تولید شده است.این ست با توجه به ساختار فولادی خود، ضدزنگ بوده و از استقامت بالایی بهره‌مند است...
231,000 تومان
مدل: Organizer Bags - 0118 برند: Coghlan
معرفی محصولست کیف نظم دهنده کاگلن مدل Organizer Bags،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آ..
385,000 تومان
مدل: Collapsible Bucket 1.3 Gallon / 2080 برند: Coghlan
معرفی محصولسطل تاشو Coghlan مدل Collapsible Bucket 1.3 Gallon، یک سطل جمع‌شونده مسافرتی است که برای مصارف مختلف مانند حمل آب برای شستن ظروف، لباس‌ها، اتومبیل و یا دوش گرفتن موقتی، حمل خاک برای باغبانی، نگهداری میوه و یا نوشیدنی میان قطعات یخ، حمل هیزم و زغال برای درست کردن آتش و باربیک..
590,000 تومان
مدل: Utility Cord 7mm 1370 برند: Coghlan
معرفی محصولطناب چادر Coghlan مدل Utility Cord 7mm، از جمله لوازم جانبی است که برای چادر زدن در کمپ و یا برپایی سایبان، به آن احتیاج خواهید داشت.طناب چادر 7mm کاگلن، با دارا بودن جنسی از پلی‌پروپیلن، در برابر سایش و پوسیدگی مقاوم بوده و نگرانی بابت ریش‌ریش شدن و از بین رفتن زودهنگام..
350,000 تومان
مدل: Brass Padlock - 8830 برند: Coghlan
معرفی محصولقفل کاگلن مدل Brass Padlock،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دستر..
162,000 تومان
مدل: Brass Padlock 20mm - 8820 برند: Coghlan
معرفی محصولقفل کاگلن مدل Brass Padlock،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دستر..
119,000 تومان
مدل: 12in 1 Scissor - 9575 برند: Coghlan
معرفی محصولقیچی چندکاره کاگلن مدل 12in 1 Scissor، از جمله لوازم کاربردی است که چندین ابزار با کارایی‌های مختلف را در خود جای داده و با دارا بودن 12 عملکرد گوناگون، شما را از همراه بردن ابزارهای جداگانه در طول سفر، کمپینگ، پیک‌نیک و ...، بی‌نیاز می‌کند.قیچی چندکاره کاگلن، ..
290,000 تومان
مدل: 4mm Mini Carabiner - 0174 برند: Coghlan
معرفی محصولکارابین کاگلن مدل 4mm Mini، نوعی قلاب جهت متصل کردن تجهیزات و یا ابزار کار به کوله است که در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی، کوهنوردی و ... می‌تواند کاربردهای متعددی داشته باشد.این محصول در واقع دو کارابین از جنس آلومینیوم آنودایز است که به راحتی می‌تواند کلید، قمقم..
76,000 تومان
مدل: 5mm Mini Carabiner - 9660 برند: Coghlan
معرفی محصولکارابین کاگلن مدل 5mm Mini، نوعی قلاب جهت متصل کردن تجهیزات و یا ابزار کار به کوله است که در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی، کوهنوردی و ... می‌تواند کاربردهای متعددی داشته باشد.این محصول در واقع دو کارابین از جنس آلومینیوم آنودایز است که به راحتی می‌تواند کلید، قمقم..
94,000 تومان
مدل: 6mm Mini Carabiner - 9665 برند: Coghlan
معرفی محصولکارابین کاگلن مدل 6mm Mini، نوعی قلاب جهت متصل کردن تجهیزات و یا ابزار کار به کوله است که در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی، کوهنوردی و ... می‌تواند کاربردهای متعددی داشته باشد.این محصول در واقع دو کارابین از جنس آلومینیوم آنودایز است که به راحتی می‌تواند کلید، قمقم..
95,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 60 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات