محصولات
سبد خرید

Coghlan

در سال 1959 نورم کاگلن در شهر Winnipeg کانادا یک انبار کوچک را خریداری و از آنجا شروع شرکت Coghlan را پایه‌گذاری کرد. در ابتدا این شرکت تمرکز خود را بر روی وسایل گرمایشی و اجاق‌گازهای کمپینگی که در وینیپگ در حال رشد بود گذاشت و پس از آن نورم کم‌کم تجهیزات دیگر مانند کیسه‌خواب، چادر، تشک بادی و ... را اضافه نمود. این شرکت در حال حاضر بیش از 500 نوع محصول متنوع در زمینه تجهیزات کمپینگ تولید و روانه بازارهای جهانی می‌کند اما هنوز توسترساز کمپینگی که از ابتدا در این شرکت بوده جزء پرطرفدارترین محصول این برند به حساب می‌آید.


مدل: Sierra - 8400 برند: Coghlan
معرفی محصولاره تاشو کاگلن مدل Sierra، از جمله ابزاری است که در طول یک سفر آفرودی، کمپینگ، کویرنوردی و ...، برای انجام فعالیت‌های مختلف مانند برش قطعات هیزم، هرس شاخ و برگ اضافی درختان، بریدن لوازم چوبی و یا پلاستیکی و ...، به شما کمک کرده تا با صرف انرژی کمتر، کارهای خود را به شکلی آسان و ب..
539,000 تومان
مدل: Rectangular Mosquito Net - 9640 برند: Coghlan
معرفی محصولپشه‌بند کاگلن مدل Rectangular Mosquito Net،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطل..
466,000 تومان
مدل: Bellows Foot Pump - 0822 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل Bellows Foot Pump،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در د..
700,000 تومان
مدل: Double Action Hand Pump - 0824 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل Double Action، یک پمپ‌باد دستی جهت باد کردن انواع تشک بادی، صندلی بادی، توپ بادی و ... بوده که با عملکرد بی‌نظیر خود می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، لوازم بادی سفرهای ساحلی، کمپینگ و آفرودی را باد و یا تخلیه باد کند.این پمپ دارای دریچه Infla..
979,000 تومان
مدل: Deluxe Broiler - 8981 برند: Coghlan
معرفی محصولتوری کباب‌پز کاگلن مدل Deluxe Broiler، نقش یک باربیکیو همراه و سفری را داشته که هنگام هوس کردن بوی ذغال و یک غذای کبابی خوشمزه در کناره یک رود در دل طبیعت، به شما کمک می‌کند تا مواد غذایی مختلف مانند مرغ، گوشت، ماهی، انواع سبزیجات و ... را به راحتی کباب کرده و نوش جان کنید. ..
495,000 تومان
مدل: EGG Holder 511A 12-Count برند: Coghlan
معرفی محصولجای تخم‌مرغی کاگلن مدل Egg Holder 511A، جهت حمل و نگهداری تخم‌مرغ در کوله پشتی، سبد کمپینگ و ... بوده که با عملکرد خود از شکسته شدن تخم‌مرغ‌ها و کثیف شدن تجهیزات در حین جابه‌جایی‌ جلوگیری، و موجب حمل آسان آن‌ها می‌شود.این جای تخم‌م..
205,000 تومان
مدل: Cooling Towels - 2036 برند: Coghlan
معرفی محصول حوله خنک‌ کننده کاگلن مدل Cooling، گزینه‌ای مناسب برای استفاده تمامی ورزشکاران، کوهنوردان، دوچرخه‌سواران و ... بوده که با تکنولوژی به‌روز دنیا طراحی و تولید شده است تا هنگام تحرک و فعالیت‌های سنگین، بتواند زمانی که دمای بدن بالا می‌رود با..
480,000 تومان
مدل: Super Solar Camp Shower - 9965 برند: Coghlan
معرفی محصولدوش کمپ کاگلن مدل Super Solar Shower، نیاز شما به استحمام و داشتن بدنی تمیز در هنگام کوهنوردی، کمپینگ، آفرود، کویرنوردی و ... را برآورده کرده تا در طول سفر و مواقعی که به حمام خانگی دسترسی ندارید نیز، پاکیزگی خود را حفظ کرده و بدون هیچ دغدغه‌ای، از سفر و گردش خود لذت ببرید.دو..
550,000 تومان
مدل: Tri-Pod Grill - 9340 برند: Coghlan
معرفی محصولسه پایه آتش کاگلن مدل Tri-Pod Grill،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در د..
1,585,000 تومان
مدل: Utility Cord 7mm 1370 برند: Coghlan
معرفی محصولطناب چادر Coghlan مدل Utility Cord 7mm، از جمله لوازم جانبی است که برای چادر زدن در کمپ و یا برپایی سایبان، به آن احتیاج خواهید داشت.طناب چادر 7mm کاگلن، با دارا بودن جنسی از پلی‌پروپیلن، در برابر سایش و پوسیدگی مقاوم بوده و نگرانی بابت ریش‌ریش شدن و از بین رفتن زودهنگام..
308,000 تومان
مدل: 12in 1 Scissor - 9575 برند: Coghlan
معرفی محصولقیچی چندکاره کاگلن مدل 12in 1 Scissor، از جمله لوازم کاربردی است که چندین ابزار با کارایی‌های مختلف را در خود جای داده و با دارا بودن 12 عملکرد گوناگون، شما را از همراه بردن ابزارهای جداگانه در طول سفر، کمپینگ، پیک‌نیک و ...، بی‌نیاز می‌کند.قیچی چندکاره کاگلن، ..
275,000 تومان
مدل: 4mm Mini Carabiner - 0174 برند: Coghlan
معرفی محصولکارابین کاگلن مدل 4mm Mini، نوعی قلاب جهت متصل کردن تجهیزات و یا ابزار کار به کوله است که در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی، کوهنوردی و ... می‌تواند کاربردهای متعددی داشته باشد.این محصول در واقع دو کارابین از جنس آلومینیوم آنودایز است که به راحتی می‌تواند کلید، قمقم..
61,000 تومان
مدل: 5mm Mini Carabiner - 9660 برند: Coghlan
معرفی محصولکارابین کاگلن مدل 5mm Mini، نوعی قلاب جهت متصل کردن تجهیزات و یا ابزار کار به کوله است که در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی، کوهنوردی و ... می‌تواند کاربردهای متعددی داشته باشد.این محصول در واقع دو کارابین از جنس آلومینیوم آنودایز است که به راحتی می‌تواند کلید، قمقم..
75,000 تومان
مدل: 8mm Carabiner - 0178 برند: Coghlan
معرفی محصولکارابین کاگلن مدل 8mm، نوعی قلاب جهت متصل کردن تجهیزات و یا ابزار کار به کوله است که در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی، کوهنوردی و ... می‌تواند کاربردهای متعددی داشته باشد.این محصول در واقع یک کارابین حلقه‌دار از جنس آلومینیوم آنودایز است که به راحتی می‌تواند ک..
75,000 تومان
مدل: Load 'N Lock Pouch 6" x 8" 1352 برند: Coghlan
معرفی محصولکاور ضد آب موبایل کاگلن مدل "Load 'N Lock Pouch 6" x 8، یک اکسسوری مناسب برای محافظت از گوشی موبایل در برابر نفوذ آب و رطوبت‌زدگی است تا هنگام تفریحات آبی مختلف مانند کایاک سواری، پدل برد و موج سواری، استخر و یا سفر به مناطق بارانی و مرطوب، بتوانید بدون هیچ نگرانی، ..
754,000 تومان
مدل: Lightweight Dry Bag 10L - 1107 برند: Coghlan
معرفی محصولکیسه ضد آب 10 لیتری کاگلن مدل Lightweight،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آ..
447,000 تومان
مدل: Lightweight Dry Bag 25L - 1110 برند: Coghlan
معرفی محصولکیسه ضد آب 25 لیتری کاگلن مدل Lightweight،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آ..
649,000 تومان
مدل: Dry Sack 12x24in - 9924 برند: Coghlan
معرفی محصولکیسه ضد آب کاگلن مدل Dry Sack 12x24in،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در..
865,000 تومان
مدل: Dry Sack 13x36in - 9936 برند: Coghlan
معرفی محصولکیسه ضد آب کاگلن مدل Dry Sack 13x36in،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در..
897,000 تومان
مدل: Dry Sack 9.5x21in - 9921 برند: Coghlan
معرفی محصولکیسه ضد آب کاگلن مدل Dry Sack 9.5x21in،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
792,000 تومان
مدل: Lightsticks Reliable Light برند: Coghlan
معرفی محصول لایت استیک کاگلن مدل Lightsticks، ابزاری کارآمد جهت استفاده به عنوان چراغ اضطراری در انجام فعالیت‌های گوناگون از جمله: حرکت در شب و تاریکی، غارنوردی، غواصی، عملیات امداد و نجات در تاریکی، کوهنوردی، کمپ و ... است که با نور ملایم تولید شده آن می‌توانید اگر در م..
218,000 تومان
مدل: Non-Stick Aluminum Camp Griddle - 7640 برند: Coghlan
معرفی محصولماهیتابه کاگلن مدل Non-Stick Aluminum، ظرف مناسب جهت پخت و گرم کردن مواد غذایی درسفرهای کمپینگ، آفرود، طبیعت‌گردی و ... است که همراه داشتن آن لذت داشتن غذای گرم و تازه را در طبیعت حفظ می‌کند و این امکان را به شما فراهم می‌سازد تا به راحتی غذاهای خوشمزه و متنوع در طبیعت ..
1,408,000 تومان
مدل: Utility Anchor - 1710 برند: Coghlan
معرفی محصولمیخ چادر کاگلن مدل Utility Anchor، از محصولات مورد نیاز جهت برپایی و ثابت نگه داشتن چادر، سایبان، قلاده سگ، علامت‌گذاری مسیرها، باغبانی، لنگر انداختن قایق و ... بوده که توسط کمپانی Coghlan تولید شده است. این میخ می‌تواند در معرض بادهای شدید همچنان ثابت و پابر جا بماند و از ف..
215,000 تومان
مدل: 2Person Double Hammock - 0112 برند: Coghlan
معرفی محصولننو دو نفره کاگلن مدل 2Person Double،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در ..
1,226,000 تومان
مدل: Double Parachute Hammock برند: Coghlan
معرفی محصولننو دو نفره کاگلن مدل Double Parachute، یک تخت‌خواب معلق است که می‌توانید به راحتی بر روی آن لم داده و همچنان که سرگرم حرکات آرام و نوسانی ننو هستید، یک خواب و استراحت لذت‌بخش و فراموش‌نشدنی را زیر سایه درختان، کنار ساحل و ... تجربه کنید. ننو دو نفره کاگلن، با دار..
2,090,000 تومان
بست قلابدار کشی مدل Coghlan - Stretch Cord
نا موجود
مدل: Stretch Cord 40" - 514 برند: Coghlan
معرفی محصولبست قلاب دار کشی کاگلن مدل Stretch Cord، محصولی کاربردی در سفرهای کمپینگ، آفرود و ... بوده که از آن جهت ثابت و محکم نگه داشتن بار بر روی باربند و سایر وسایل استفاده می‌شود.این بست با طول 1 متر از پلاستیک با کیفیت ساخته شده که طول آن هنگام استفاده حداکثر تا 2 متر قابلیت افزایش..
پانچو مدل Coghlan - Poncho
نا موجود
مدل: Poncho - 926 برند: Coghlan
معرفی محصولپانچو کاگلن مدل Poncho، یک روکش سبک و مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت است، که پوشیدن آن در سفرهای طبیعت‌گردی، کمپینگ، کوهنوردی و ... این امکان را فراهم می‌سازد تا بتوانید هنگام بارش برف و باران، ماجراجویی‌های خود را ادامه دهید و از خیس شدن لباس‌های خود جلوگیری کنید...
پانچو مدل Coghlan - Poncho for Kids
نا موجود
مدل: Poncho for Kids برند: Coghlan
معرفی محصولپانچو کاگلن مدل Poncho for Kids، یک روکش سبک و مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت است، که برای کودکان 6 سال به بالا طراحی شده است تا با پوشیدن آن هنگام بارش برف و باران در سفرهای طبیعت‌گردی، کمپینگ، کوهنوردی و ... بتوانند به ماجراجویی‌های خود ادامه داده و از خیس شدن لباس‌ها..
پشه بند مدل Coghlan - Travellers Mosquito Net
نا موجود
مدل: Travellers Mosquito Net - 9770 برند: Coghlan
معرفی محصولپشه‌بند کاگلن مدل Travellers Mosquito Net، با دور نگه داشتن شما از نیش حشرات، پشه، مگس و ...، آسایش و راحتی شما را در سفرهای تفریحی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... فراهم کرده تا با خیالی آسوده، یک شب آرام را در طبیعت بگذرانید؛ و یا در طول روز، بدون نگرانی بابت نیش حشرات، زیر سایه یک در..
پمپ باد مدل Coghlan - Electric Air Pump 12V DC
نا موجود
مدل: Electric Air Pump 12V DC - 0815 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل Electric Air Pump 12V DC، یک ابزار پرکاربرد در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... است که برای استفاده از تجهیزات بادی مانند چادرهای بادی، مبلمان کمپینگ، تشک بادی و ...، به آن احتیاج خواهید داشت.پمپ باد Electric Air Pump 12V DC کاگلن، یک نوع پمپ الکتریکی..
نمايش 1 تا 30 از 43 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات