محصولات
سبد خرید

Brunotti

Brunotti یک نام تجاری بین المللی برای ورزش های آبی و برفی است. دامنه محصولات تولیدی این شرکت شامل تخته های موج سواری، پوشاک، کفش، عینک، وت سوت و ... می باشد. این شرکت در سال 1979 در شهر Scheveningen هلند توسط Claudio Brunotti تاسیس شد. کلاودیو که اصالتا ایتالیایی بوده، زمانی که در این دهکده ساحلی اقامت گزید 23 سال بیشتر نداشت. او به خاطر علاقه ای که به ورزش تخته سواری داشت این شرکت را دایر کرد. امروزه شرکت برونوتی با داشتن بیش از 50 کارمند به یک برند تجاری موفق در بیش از 38 کشور جهان تبدیل شده و با تولید محصولات بی نظیر و باکیفیت، اشتیاق را در رشته های ورزشی آبی افزایش داده است.

پانچو حوله ای مدل Brunotti - Poncho - Blue
نا موجود
مدل: Poncho - Blue برند: Brunotti
معرفی محصولپانچو حوله ای برونوتی مدل Poncho، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط شرکت هلندی Brunotti بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید. اما ممکن است ب..
پانچو حوله ای مدل Brunotti - Poncho - Camo
نا موجود
مدل: Poncho - Camo برند: Brunotti
معرفی محصولپانچو حوله ای برونوتی مدل Poncho - Camo، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط شرکت هلندی Brunotti بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید. اما ممک..
وت سوت مدل Brunotti - Bravo 3/2 FZ Mens Full
نا موجود
مدل: Bravo 3/2 FZ Mens Full Blue برند: Brunotti
معرفی محصولوت سوت Brunotti مدل Bravo 3/2 FZ Mens Full، با ضخامت 3.2 میلی متر مناسب استفاده در آب های خنک (درجه دمای 15 تا 19 درجه سانتی گراد) می باشد. این وت سوت که تولید شده توسط کمپانی هلندی برونوتی است، انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند غواصی، اسنورکلینگ، کایاک سواری و ... م..
وت سوت مدل Brunotti - Bravo 4/3 FZ Mens Full
نا موجود
مدل: Bravo 4/3 FZ Mens Full برند: Brunotti
معرفی محصولوت سوت Brunotti مدل Bravo 4/3 FZ Mens Full، با ضخامت 4.3 میلی متر مناسب استفاده در آب های خنک (درجه دمای 12 تا 15 درجه سانتی گراد) می باشد. این وت سوت که تولید شده توسط کمپانی هلندی برونوتی است، انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند غواصی، اسنورکلینگ، کایاک سواری و ... م..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات