محصولات
سبد خرید

تفریحات آبی

اختاپوس غواصی مدل Seac - Octo Synchro
ارسال رایگان در تهران
مدل: Octo Synchro برند: Seac
معرفی محصولاختاپوس غواصی Seac مدل Octo Synchro، یک اختاپوس یدکی و یا رگلاتور مرحله دوم است که برای مواقع اضطراری و هنگامی که هوای غواص و یا شخص همراه تمام شده باشد، کارایی داشته و به کمک شما می‌آید. این اختاپوس همچنین، به رنگ زرد بوده که باعث نمایان شدن بهتر آن در زیر آب شده و به خوبی ..
5,000,000 تومان
اسکله بادی مدل Bote - Hangout 240 Classic
ارسال رایگان در تهران
مدل: Inflatable Dock Hangout 240 Classic برند: Bote
معرفی محصولاسکله بادی Bote مدل Hangout 240 Classic، یک سکوی بادی است که با شناور ماندن بر روی آب، کمک می‌کند در حالی که در میان جمع دوستان و یا خانواده خود هستید، لذت نشستن و استراحت کردن بر روی آب‌های آرام یک رودخانه، دریاچه و ... را تجربه کنید، به یوگا بپردازید و یا غروب خورشید را در..
72,600,000 تومان
اسکله بادی مدل Bote - Inflatable Dock 10 Classic
ارسال رایگان در تهران
مدل: Inflatable Dock 10 Classic برند: Bote
معرفی محصولاسکله بادی Bote مدل Inflatable Dock 10 Classic، محصولی فوق‌العاده برای گذراندن اوقات فراغت خود در تمام طول سال خصوصا تابستان که دوست دارید در کنار دریا، دریاچه، رودخانه، استخر و ... با جمع‌های خانوادگی و یا دوستانه تفریحی هیجان‌انگیز داشته باشید. شرکت آمریکایی Bote..
70,400,000 تومان
اسکله بادی مدل Bote - Inflatable Dock 7 Classic
ارسال رایگان در تهران
مدل: Inflatable Dock 7 Classic برند: Bote
معرفی محصولاسکله بادی Bote مدل Inflatable Dock 7 Classic، یک صفحه شناور بادی بوده که همراه داشتن آن در تفریحات آبی باعث شده تا بتوانید لحظات مهیج و پر از هیجان را در دریاچه، استخر، دریا و .... تجربه کنید. این اسکله بادی هنگام شناور بودن بر سطح آب این امکان را برای شما مهیا می‌سازد تا بر روی..
50,600,000 تومان
اسکله لانج بادی مدل Radar Skis - Aqua Lounge
ارسال رایگان در تهران
مدل: Aqua Lounge برند: Radar
معرفی محصولاسکله لانج بادی رادار مدل Aqua Lounge،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطل..
3,300,000 تومان
اسکله لانج بادی مدل Radar Skis - Reef Lounge
ارسال رایگان در تهران
مدل: Reef Lounge برند: Radar
معرفی محصولاسکله بادی رادار مدل Reef Lounge،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات ..
9,900,000 تومان
باربند نرم یک تکه مدل Bote - Quick Strap
ارسال رایگان در تهران
مدل: Quick Strap Board Rack برند: Bote
معرفی محصولباربند نرم یک تکه Bote مدل Quick Strap، باربند نرم یک تکه Bote مدل Quick Strap، جهت حمل انواع پدل برد، کایاک، پارو، چوب اسکی و ... با قابلیت نصب بر روی سقف، درب صندوق و درب‌های جانبی می‌باشد.این باربند به راحتی در عرض چند دقیقه بدون نیاز به هیچگونه پیچ‌ و مهره‌..
2,200,000 تومان
مدل: ABS Plus Buckles برند: Mares
معرفی محصولبند فین غواصی مارس مدل ABS Plus Buckles، محصولی ساخت کشور ایتالیا است که با کیفیت بالا و طراحی بی نظیر قابل نصب بر روی تمامی فین های بندی می باشد. یکی از نگرانی هایی که در زیر آب برای اسنورکلینگ و غواصی با آن مواجه می شوید، باز شدن و یا پاره شدن بند فین می باشد که با تهیه ای..
629,000 تومان
مدل: 10' Coiled Leash برند: Bote
معرفی محصولپابند پدل برد Bote مدل 10' Coiled، در تفریحات آبی مانند پدل بردینگ، موج سواری و ... بسیار پرکاربرد بوده و در حفظ ایمنی شخص کاملا اثرگذار است. این پابند که به آن لیش هم گفته می‌شود، از یک سو به پای شخص و از سوی دیگر نیز به حلقه‌ای که در انتهای پدل برد یا تخته موج سواری بر..
1,980,000 تومان
پارو کایاک کربنی مدل 2 تکه - BQ Sport
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: Two Pieces Carbon برند: BQ Sport
معرفی محصولپارو کایاک  کربنی BQ Sport مدل دو تکه، یکی از تجهیزات ضروری برای قایقرانی و گزینه ای مناسب برای پیش بردن کایاک شما در آب های آرام می باشد. هنگام کایاک سواری داشتن یک پاروی مناسب و سبک نقش مهمی در لذت بردن شما از این ورزش آبی ایفا می کند. در این صورت پارو کایاک BQ Sport با ساختاری..
4,420,000 تومان
پارو کایاک مدل Bote - 5-Piece Adjustable
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: 5Piece Adjustable برند: Bote
معرفی محصولپارو کایاک Bote مدل 5Piece Adjustable، یکی از تجهیزات لازم برای به حرکت در آوردن کایاک در امواج آرام و خروشان آب دریا، دریاچه، رودخانه و ... بوده که به شما کمک کرده تا علاوه‌بر حرکت در آوردن کایاک، بتوانید از آن برای جهت‌دهی حرکت کایاک در مسیر استفاده نمایید و از انجام تفریح..
7,260,000 تومان
مدل: Rain Towelie برند: Follow
معرفی محصولپانچو حوله ای Follow مدل Rain Towelie، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت استرالیایی فالو بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید؛ اما ممکن است ..
3,520,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Breeze Aero 11′6″ Classic Cypress
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Breeze Aero 11′6″ Classic Cypress With Magnepod برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Breeze Aero 11′6″ Classic Cypress، یک تخته شناور برای تفریح آبی پرهیجان پدل برد یا استندآپ پدال است که می‌توانید مانند یک موج‌سوار بر روی تخته بزرگ این پدل برد ایستاده و با پارو زدن بر آب‌های آرام دریا، دریاچه و رودخانه از بین جزایر، من..
38,280,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Breeze Aero 11′6″ Full Trax Citron
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Breeze Aero 11′6″ Full Trax Citron With Magnepod برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Breeze Aero 11′6″ Full Trax Citron، یک تخته شناور برای تفریح آبی پرهیجان پدل برد یا استندآپ پدال است که می‌توانید مانند یک موج‌سوار بر روی تخته بزرگ این پدل برد ایستاده و با پارو زدن بر آب‌های آرام دریا، دریاچه و رودخانه از بین جزایر، م..
38,280,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Flood Aero 11' Full Trax Ochre
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flood Aero 11' Full Trax Ochre برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Flood Aero 11' Full Trax Ochre، یکی دیگر از محصولات بادی کمپانی Bote بوده که می‌تواند برای شما خاطرات بی نظیر و تکرار نشدنی را رقم بزند. پدل‌برد یک تفریح و ورزش آبی پر هیجان است که به آرامش، تقویت عضلات و تعادل بدن کمک کرده و ترکیبی از دو ورزش قایقر..
41,800,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Flood Aero 11' Native Tropics
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flood Aero 11' Native Tropics برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Flood Aero 11' Native Tropics، یک تخته شناور برای تفریح آبی پرهیجان پدل‌برد یا استندآپ پدال است که می‌توانید مانند یک موج‌سوار بر روی تخته بزرگ این پدل‌برد ایستاده و با پارو زدن بر آب‌های آرام دریا، دریاچه و رودخانه از بین جزایر،..
41,800,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Flow Aero 8′ Native Stripes Kids
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flow Aero 8′ Native Stripes Kids برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Flow Aero 8′ Native Stripes Kids، همانطور که از نامش پیداست مخصوص کودکان و نوجوانان شما طراحی و ارائه شده است. علاقه کودکان به آب و تفریح در آن همیشگی است و داشتن تجهیزات مناسب که خیال شما را نیز آسوده کند از نکات بسیار مهمی‌ست. همچنین همراهی فرزندانتا..
26,400,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - HD Aero 11'6" Classic Cypress
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD Aero 11'6" Classic Cypress برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل HD Aero 11'6" Classic Cypress، تنها یک پدل برد نبوده و با قابلیت‌ها و ویژگی‌های بی‌شماری که می‌توان به آن اضافه کرد، شما را برای گذراندن یک روز عالی در کنار دریاچه، دریا، آب‌های آرام و ... همراهی می‌کند. یکی از تفریحات مهیج ..
51,700,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - HD Aero 11'6" Full Trax Seafoam
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD Aero 11'6" Full Trax Seafoam برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل HD Aero 11'6" Full Trax Seafoam، یکی دیگر از محصولات بادی کمپانی Bote است که می‌تواند برای شما خاطرات بی‌نظیر و تکرار نشدنی را رقم بزند. پدل‌برد یک تفریح و ورزش آبی پرهیجان است که به آرامش، تقویت عضلات و تعادل بدن کمک کرده و ترکیبی از دو و..
51,700,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - HD Aero 11'6" Native Abalone
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD Aero 11'6" Native Abalone برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل HD Aero 11'6" Native Abalone، تمام ویژگی‌های یک پدل‌برد معمولی را داشته اما شما می‌توانید راحت‌تر و آسوده‌تر آن را همه‌جا همراه خود، حتی در سفرهای هوایی، داشته باشید. پدل‌برد یک تفریح و ورزش آبی پرهیجان است که به آرامش..
51,700,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Rackham Aero 12'4" Bug Slinger Silver King
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Rackham Aero 12'4" Bug Slinger Silver King برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Rackham Aero 12'4" Bug Slinger Silver King، محصول جدیدی‌ست که همه‌چیزهایی که از یک پدل‌برد انتظار دارید را به شما داده و در کنار آن هر چیزی که از کایاک نیز انتظار دارید در خود جای داده است؛ به عبارتی دیگر یک محصول با دو کاربرد که با ق..
75,900,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Rackham Aero 12'4" Verge Camo
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Rackham Aero 12'4" Verge Camo برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Rackham Aero 12'4" Verge Camo، محصول جدیدی‌ست که همه‌چیزهایی که از یک پدل‌برد انتظار دارید را به شما داده و در کنار آن هر چیزی که از کایاک نیز انتظار دارید در خود جای داده است؛ به عبارتی دیگر یک محصول با دو کاربرد که با قابلیت‌ها..
75,900,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Traveller Aero 12'6" Native Sandstone
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Traveller Aero 12'6" Native Sandstone برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Traveller Aero 12'6 Native Sandstone، یک پدل‌برد چابک و جذاب، در عین حال سخت برای گذراندن اوقات فراغت شما است. برای لذت بردن از یک روز تعطیل به همراه خانواده و یا دوستانتان در کنار دریاچه، دریا، آب‌های آرام و ... داشتن پدل‌بردی که حمل و نقل آن ..
53,900,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Wulf Aero 10′4″ Native Floral
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Wulf Aero 10′4″ Native Floral برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Wulf Aero 10′4″ Native Floral، یکی دیگر از محصولات بادی کمپانی Bote است که می‌تواند برای شما خاطرات بی‌نظیر و تکرار نشدنی را رقم بزند. پدل‌برد یک تفریح و ورزش آبی پرهیجان است که به آرامش، تقویت عضلات و تعادل بدن کمک کرده و ترکیبی از دو..
28,380,000 تومان
پدل برد چند تکه مدل Point 65 - Rum Runner 11'5
ارسال رایگان در تهران
مدل: Rum Runner 11'5 برند: Point 65
معرفی محصولپدل برد چند تکه Point 65 مدل Rum Runner 11'5، با طراحی چند منظوره و نوآوری در ساخت آن گزینه عالی برای استفاده جهت پدلینگ، ماهیگیری و یا ورزش هایی نظیر یوگا می باشد. این پدل برد از سه تکه تشکیل شده که بوسیله تکنولوژی Snap-TAP به هم متصل و به یک پدل برد کامل تبدیل می ..
30,770,000 تومان
پدل برد مدل Bic Sup - 11'0" Cross Tough
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sup 11'0" Cross Tough برند: BicSport
معرفی محصولپدل برد بیک اسپرت مدل "0'11 Cross Tough، محصولی ایده آل برای گذراندن یک روز پر از هیجان در دریا می باشد. این پدل برد تولید شده توسط شرکت فرانسوی بیک است که جزء اولین تولیدکنندگان انبوه پدل برد در جهان به حساب می آید. با گسترش ورزش های آبی در سراسر جهان، پدل بردینگ به یکی..
36,875,000 تومان
پدل برد مدل Bic Sup - 11'6" Performer Tough
ارسال رایگان در تهران
مدل: "6'11 Performer Tough برند: BicSport
معرفی محصولپدل برد بیک اسپرت مدل "6'11 Performer Tough، محصولی ایده‌آل برای گذراندن یک روز پر از هیجان در دریا است. این پدل‌برد تولید شده توسط شرکت فرانسوی بیک است که جزء اولین تولیدکنندگان انبوه پدل‌برد در جهان به حساب می‌آید. با گسترش ورزش‌های آبی در..
35,625,000 تومان
پدل برد مدل Bote - Flood 12' Classic Cypress
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flood 12' Classic Cypress Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل Flood 12' Classic Cypress، برای داشتن پدل‌بردینگ سرگرم کننده و آسان در کنار خانواده و یا دوستان بر روی آب‌های آرام و مواج، انتخابی عالی است. با داشتن Flood 12 می‌توانید تعطیلات خود را به دریا، دریاچه و یا رودخانه‌های زیبا رفته و با پارو زدن، یو..
76,340,000 تومان
پدل برد مدل Bote - Flood 12' Full Trax Ochre
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flood 12' Full Trax Ochre Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل Flood 12' Full Trax Ochre، برای داشتن پدل‌بردینگ سرگرم کننده و آسان در کنار خانواده و یا دوستان بر روی آب‌های آرام و مواج، انتخابی عالی است. با داشتن Flood 12 می‌توانید تعطیلات خود را به دریا، دریاچه و یا رودخانه‌های زیبا رفته و با پارو زدن، یو..
76,340,000 تومان
پدل برد مدل Bote - Flood 12' Native Tropics
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flood 12' Native Tropics Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل Flood 12' Native Tropics، برای داشتن پدل‌بردینگ سرگرم کننده و آسان در کنار خانواده و یا دوستان بر روی آب‌های آرام و مواج، انتخابی عالی است. با داشتن Flood 12 می‌توانید تعطیلات خود را به دریا، دریاچه و یا رودخانه‌های زیبا رفته و با پارو زدن، یوگ..
76,340,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 613 (21 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات