محصولات
سبد خرید

Lifeventure

برند Lifeventureدرسال 1993 ،توسط مارک کوبهام در بریتانیا تاسیس شد.شکل گیری این برند زمانی جرقه خورد که مارک کوبهام از وزن زیاد لوازم سفر خسته شده بود و به فکر ایجاد لوازم کم جا و سبک برای راحتی بیشتر شد.اولین محصول این برند کیف های جیبی کم جا بودند و در حال حاضر تولید خود را گسترش داده و امروزه به 40 کشور دنیا لوازم صادر می‌کند.

مدل: Lexan Forkspoon برند: Lifeventure
معرفی محصولاسپورک Lifeventure مدل Lexan، یک محصول جذاب با طراحی خلاقانه است که یک قاشق و یک چنگال را به طور همزمان در خود جای داده و با تهیه این ابزار، نیازی به حمل قاشق و چنگال جداگانه در طول سفر، کمپینگ، پیک نیک و ... نخواهید داشت.این اسپورک مسافرتی، با دارا بودن جنسی از پلی‌کربن..
560,000 تومان
مدل: Compact Trek Towel برند: Lifeventure
معرفی محصولحوله مسافرتی Lifeventure مدل Compact Trek، یک انتخاب مناسب برای استفاده در زمان ساحل گردی و یا هنگامی است که به استخر می‌روید، و می‌توانید از آن به عنوان یک حوله ساحلی و یا حوله استخری استفاده کنید. این حوله مسافرتی، قدرت جذب بالایی داشته و قادر است آب را تا 9 برابر وزن..
2,220,000 تومان
مدل: Ellipse Camping Cutlery برند: Lifeventure
معرفی محصولست قاشق چنگال لایف ونچر مدل Ellipse Cutlery ، از یک کارد، چنگال و قاشق تشکیل شده است و می توان به راحتی آن ها را با یکدیگر قفل کرد که سبب می شود فضای کم تری را اشغال کند. این ست قاشق و چنگال از جنس پلاستیک بادوام بوده و وزن بسیار سبکی دارد، همچنین از ویژگی های..
470,000 تومان
ست کیسه ضد آب مدل Lifeventure - Dristore
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dristore Dry Bag Set - 59390 برند: Lifeventure
معرفی محصولست کیسه ضد آب لایف ونچر مدل Dristore،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آ..
4,450,000 تومان
بالشت بادی مدل Lifeventure - SoftFibre
نا موجود
مدل: SoftFibre Pillow - 65360 برند: Lifeventure
معرفی محصولبالشت بادی لایف ونچر مدل SoftFibre،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
حوله جیبی Lifeventure - Soft Fibre Pocket
نا موجود
مدل: Trek Towel Pocket برند: Lifeventure
معرفی محصولحوله جیبی لایف ونچر مدل Soft Fibre Pocket ،ساخته شده از الیاف بوده و یکی از معروف ترین حوله های برند لایف ونچر می‌باشد. بسیار سبک و نرم است و هنگام تماس با پوست حس لطافت و شادابی رابه شمامی‌دهد.قدرت جذب آب این حوله 9 برابر و خشک شدن آن 8 برابر دیگر حوله های استاندارد می&zwnj..
حوله مایکروفایبر مدل Lifeventure - MicroFibre Blue
نا موجود
مدل: MicroFibre Travel Towel برند: Lifeventure
معرفی محصولحوله مایکروفایبر Lifeventure مدل MicroFibre Travel، یک انتخاب مناسب برای استفاده در زمان ساحل گردی و یا هنگامی است که به استخر می‌روید، و می‌توانید از آن به عنوان یک حوله ساحلی و یا حوله استخری استفاده کنید. این حوله مایکروفایبر، قدرت جذب بالایی داشته و قادر است آب را ت..
حوله مسافرتی Lifeventure - MicroFibre Aqua
نا موجود
مدل: MicroFibre Aqua برند: Lifeventure
معرفی محصولحوله مسافرتی لایف ونچر مدل MicroFibre Aqua ،از جنس میکروفایبر،بسیار سبک ونرم است و حس حوله عادی را در هنگام تماس با پوست به شما می‌دهد.این حوله 6 برابر قدرت جذب و 7 برابر قدرت خشک شدن در مقایسه با دیگر حوله های استاندارد دارد.هم چنین دارای کیف مخصوص برای حمل می‌باشد.معرف..
حوله مسافرتی Lifeventure - SoftFibre Flower Print
نا موجود
مدل: Flower Print برند: Lifeventure
معرفی محصولحوله مسافرتی لایف ونچر مدل SoftFibre Flower Print، ساخته شده از الیاف بوده و یکی از معروف ترین حوله های برند لایف ونچر می‌باشد. بسیار سبک و نرم است و هنگام تماس با پوست حس لطافت و شادابی رابه شمامی‌دهد. قدرت جذب آب این حوله 9 برابر و خشک شدن آن 8 برابر دیگر حوله های استاندار..
حوله مسافرتی Lifeventure - SoftFibre Pink
نا موجود
مدل: SoftFibre Pink برند: Lifeventure
معرفی محصولحوله مسافرتی لایف ونچر مدل SoftFibre Pink،از جنس میکروفایبر،بسیار سبک ونرم است و حس شادابی و لطافت را در هنگام تماس با پوست به شما می‌دهد.این حوله 9 برابر قدرت جذب و 8 برابر قدرت خشک شدن در مقایسه با دیگر حوله های استاندارد دارد.دارای کیف مخصوص برای حمل بوده و از آن می‌توانی..
حوله مسافرتی مدل Lifeventure - SoftFibre Words Print
نا موجود
مدل: SoftFibre Words Print Travel Towel برند: Lifeventure
معرفی محصولحوله مسافرتی Lifeventure مدل SoftFibre Words Print، یک انتخاب مناسب برای استفاده در زمان ساحل گردی و یا هنگامی است که به استخر می‌روید، و می‌توانید از آن به عنوان یک حوله ساحلی و یا حوله استخری استفاده کنید. این حوله مسافرتی، قدرت جذب بالایی داشته و قادر است آب را تا 9 ..
ژل ریش تراشی کاغذی Lifeventure - Shaving Leaves
نا موجود
مدل: Shaving Leaves برند: Lifeventure
معرفی محصولژل ریش تراشی کاغذی لایف ونچر مدل Shaving Leaves، حاوی 50 برگ خشک، تمیز و خوشبو است که مناسب برای استفاده در سفر، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. این محصول به اندازه کف دست بوده تا به راحتی در چمدان یا کوله پشتی کوچک شما جا شود. خشک بودن برگ ها بدین معناست که..
شامپو کاغذی Lifeventure - Shampoo Leaves
نا موجود
مدل: Shampoo Leaves برند: Lifeventure
معرفی محصولشامپو کاغذی لایف ونچر مدل Shampoo Leaves، حاوی 50 برگ شامپو خشک، تمیز و خوشبو است که مناسب برای استفاده در سفر، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. این محصول به اندازه کف دست بوده تا به راحتی در چمدان یا کوله پشتی کوچک شما جا شود. خشک بودن برگه های شامپو بدین مع..
صابون کاغذی Lifeventure - Soap Leaves
نا موجود
مدل: Soap Leaves برند: Lifeventure
معرفی محصولصابون کاغذی لایف ونچر مدل Soap Leaves، حاوی 50 برگ خشک، تمیز و خوشبو بوده که بسیار مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. به خاطر ابعاد کوچک آن که به اندازه کف دست بوده راحت در چمدان یا کوله پشتی شما قرار می گیرد. خشک بودن برگ های صا..
کیف حمل مدل Lifeventure - Expedition Duffle
نا موجود
مدل: Expedition Duffle Bag - 9940 برند: Lifeventure
معرفی محصولکیف حمل لایف ونچر مدل Expedition Duffle،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
گوش گیر مدل Lifeventure - Travel
نا موجود
مدل: Travel Ear Plugs برند: Lifeventure
معرفی محصولگوش گیر Lifeventure مدل Travel، یک پوشش محافظ گوش است که در داخل حفره گوش قرار گرفته و مانند یک عایق، از ورود آب، گرد و غبار، حشرات و ... به داخل گوش جلوگیری می‌کند. این گوش گیر همچنین، مانع ورود امواج صوتی به داخل گوش شده و به میزان 26 تا 35 دسی‌بل از حجم صدای محیط می&..
لاینر کیسه خواب Lifeventure -EX3 Cotton Sleeper Mummy
نا موجود
مدل: EX3 Cotton Sleeper Mummy برند: Lifeventure
معرفی محصوللاینر کیسه خواب لایف ونچر مدل EX3 Cotton Sleeper Mummy، دارای طراحی شیک و منحصر به فرد بوده و می توان از آن درطبیعت گردی،کمپینگ و... استفاده کرد.این لاینر از جنس پنبه بوده و به دلیل وزن سبک و پارچه لطیفی که دارد خواب راحتی را به شما ارائه می دهد .همچنین به راح..
لاینر کیسه خواب مدل Lifeventure - Cotton Sleeper Mummy
نا موجود
مدل: Cotton Sleeper Mummy برند: Lifeventure
معرفی محصوللاینر کیسه خواب لایف ونچر مدل Cotton Sleeper Mummy، محصولی کاربردی برای استفاده در داخل کیسه خواب می باشد.  شستشوی بیش از حد کیسه خواب ها کاری دشوار بوده و باعث از بین رفتن بافت الیاف آن ها شده و گاهی منجر به خرابی کیسه خواب ..
لاینر کیسه خواب مدل Lifeventure - Cotton Sleeper Rectangular
نا موجود
مدل: Cotton Sleeper Rectangular برند: Lifeventure
معرفی محصوللاینر کیسه خواب لایف ونچر مدل Cotton Sleeper Rectangular، محصولی کاربردی برای استفاده در داخل کیسه خواب می باشد.  شستشوی بیش از حد کیسه خواب ها کاری دشوار بوده و باعث از بین رفتن بافت الیاف آن ها شده و گاهی منجر به خرابی..
لاینر کیسه خواب مدل Lifeventure - EX3 Treated Cotton Sleeper Mummy
نا موجود
مدل: EX3 Treated Cotton Sleeper Mummy برند: Lifeventure
معرفی محصوللاینر کیسه خواب لایف ونچر مدل EX3 Treated Cotton Sleeper Mummy، یکی دیگر از محصولات کاربردی این برند است که در داخل کیسه خواب و یا به صورت جداگانه قابل استفاده می باشد. شستشوی بیش از حد کیسه خواب ها کاری دشوار بوده و باعث از بین رفتن بافت ا..
نمايش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات