محصولات
سبد خرید

Seac

شرکت Seac در سال 1971 در سن کلمبانو چرتنولی، یک شهر کوچک در جنوا ایتالیا تاسیس شد. ایده اصلی این شرکت تجهیزات غواصی توسط آتلیو راپالینی و مارکو آراتا که از علاقه مندان به غواصی هستند، نشات گرفت. پس از پیوستن Daniele پسر مارکو به این شرکت، Seac مجدد سازماندهی شده و بیش از هر زمان دیگری روی طراحی، تکامل فناوری و صادرات بین‌المللی تمرکز داشت. همین روند موجب شد تا در سال 2012 بتواند در بازار آمریکا حضور پیدا کرده و یک دفتر کار در شهر نیویورک افتتاح کند. این شرکت به طور مداوم از طریق کارکنان متخصص، مهندس و طراحان خود برای پیشرفت محصولات و شرکت تلاش می کنند. آن‌ها با کمک ابزارهای پیشرفته، مولفه های فنی به همراه زیبایی شناسی، کوچکترین جزئیات را بهبود می‌بخشند. البته با دقت در تولید هر محصول به کیفیت و کنترل آن پرداخته و مطابق با آخرین استانداردهای اروپا پیش می‌روند. شرکت Seac امروزه با قدرت فراوان در بخش غواصی پیشرو و در سراسر جهان حضور دارد.

اختاپوس غواصی مدل Seac - Octo Synchro
ارسال رایگان در تهران
مدل: Octo Synchro برند: Seac
معرفی محصولاختاپوس غواصی Seac مدل Octo Synchro، یک اختاپوس یدکی و یا رگلاتور مرحله دوم است که برای مواقع اضطراری و هنگامی که هوای غواص و یا شخص همراه تمام شده باشد، کارایی داشته و به کمک شما می‌آید. این اختاپوس همچنین، به رنگ زرد بوده که باعث نمایان شدن بهتر آن در زیر آب شده و به خوبی ..
7,000,000 تومان
جوراب غواصی Seac - Anatomic HD
ارسال رایگان در تهران
مدل: Anatomic HD - 5mm برند: Seac
معرفی محصولجوراب غواصی Seac مدل Anatomic HD، محصولی دیگر از کمپانی ایتالیایی Seac است که از سال 1971 با تولید تجهیزات غواصی مناسب و با کیفیت، برای فراهم کردن بهترین تجربه برای همه طرفداران غواصی و تفریحات آبی تلاش می‌کند. این جوراب علاوه بر غواصی برای دیگر ورزش‌ها نظیر اسنوبورد، ش..
2,100,000 تومان
مدل: RAA Short EVO برند: Seac
معرفی محصولرَش گارد Seac مدل RAA Short EVO، به عنوان پوششی مناسب جهت انجام فعالیت‌های آبی از جمله غواصی، کایاک سواری، قایقرانی، موج سواری، اسکی روی آب و ... درنظر گرفته شده تا با توجه به ساختار بی‌نظیری که دارد از بدن شما در داخل و خارج از آب محافظت نماید.این رش&zwnj..
1,100,000 تومان
رگلاتور مدل Seac - P-Synchro
ارسال رایگان در تهران
مدل: P-Synchro برند: Seac
معرفی محصولرگلاتور غواصی Seac مدل P-Synchro، با تنظیم فشار هوای فشرده و پرفشار درون سیلندر غواصی، نقش مهمی در تامین هوای تنفسی مورد نیاز شما هنگام غواصی داشته و به شما کمک می‌کند بدون نگرانی بابت تنفس زیر آب، خود را برای غواصی و ماجراجویی در اعماق آب، آماده کنید.عملکرد این رگلاتور ..
11,500,000 تومان
مدل: RAA Pant EVO برند: Seac
معرفی محصولشلوارک ‌رش‌ گارد و غواصی Seac مدل RAA Pant EVO، به عنوان پوششی مناسب جهت انجام فعالیت‌های آبی از جمله غواصی، کایاک سواری، قایقرانی، موج سواری، اسکی روی آب و ... درنظر گرفته شده تا با توجه به ساختار بی‌نظیری که دارد از بدن شما در داخل و خارج از آب محا..
1,100,000 تومان
کفش غواصی مدل Seac - Basic HD
ارسال رایگان در تهران
مدل: Basic HD - 5mm برند: Seac
معرفی محصولکفش غواصی Seac مدل Basic HD، توسط کمپانی ایتالیایی سی اک ساب تولید شده است که محصولات خود را مطابق با آخرین استانداردهای اروپا پیش می‌برند. این بوت غواصی با طراحی منحصر بفرد برای انواع ورزش‌های دریایی نظیر: غواصی، اسنورکلینگ، کایاک سواری، اسکی روی آب، پدل برد، موج سواری، قای..
3,100,000 تومان
کفش غواصی مدل Seac - Pro HD
ارسال رایگان در تهران
مدل: Pro HD - 6mm برند: Seac
معرفی محصولکفش غواصی Seac مدل Pro HD، هنگامی که برای کشف زیبایی‌های رازآلود اقیانوس، در حال غواصی و شنا در اعماق آب هستید، راحتی فوق‌العاده‌ای را برایتان فراهم کرده و آمادگی‌تان را برای تجربه دنیای زیر آب، کامل می‌سازد. این کفش غواصی، در ورزش‌های آبی دیگر مانند اسنو..
4,100,000 تومان
گیج غواصی مدل Seac - Console 2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Console 2 برند: Seac
معرفی محصولگیج غواصی Seac مدل Console 2، از تجهیزات دوکاره غواصی بوده که از گیج فشار سنج‌هوا و گیج عمق سنج بهره‌مند است. همراه داشتن این محصول در حین غواصی به شما کمک کرده تا بتوانید از طریق یکی از نمایشگرهای عقربه‌ای میزان فشار هوای درون سیلندر، و از نمایشگر دیگر میزان عمق آب را ..
8,500,000 تومان
ماسک غواصی مدل Seac - Ajna
ارسال رایگان در تهران
مدل: Ajna برند: Seac
معرفی محصولماسک غواصی Seac مدل Ajna، توسط برند ایتالیایی Seac که از با کیفیت‌ترین برندهای جهانی در زمینه تولید تجهیزات غواصی به شمار می‌آید، طراحی و عرضه شده است. ماسک غواصی یک وسیله ساده و در عین حال الزامی برای غواصی، اسنورکلینگ و شنا است که زاویه دید بیشتر و شفافی را در زیر آب ..
3,000,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Alien/M 5mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Alien/M 5mm برند: Seac
معرفی محصولوت سوت مردانه Seac مدل Alien/M 5mm، یک لباس غواصی است که توسط شرکت ایتالیایی Seac با سابقه 50 ساله در زمینه تولید تجهیزات غواصی، طراحی و عرضه شده است. این محصول برای ورزش‌های دریایی نظیر اسنورکلینگ، غواصی، رفتینگ، شنا، اسکی روی آب یا برف، پدل برد، جت اسکی، موج سواری، قایق سواری، ..
11,500,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Alien/W 5mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Alien/W 5mm برند: Seac
معرفی محصولوت سوت زنانه Seac مدل Alien/W 5mm، یک لباس غواصی است که توسط شرکت ایتالیایی Seac با سابقه 50 ساله در زمینه تولید تجهیزات غواصی، طراحی و عرضه شده است. این محصول برای ورزش‌های دریایی نظیر اسنورکلینگ، غواصی، رفتینگ، شنا، اسکی روی آب یا برف، پدل برد، جت اسکی، موج سواری، قایق سواری، ک..
11,500,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Body Fit /M 1.5mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Body Fit Men 1.5mm Wetsuit برند: Seac
معرفی محصولوت سوت مردانه Seac مدل Body Fit 1.5mm، با ضخامت 1.5 میلی متر مناسب استفاده در آب هایی با درجه دمایی 22 درجه سانتی گراد می باشد. این وت سوت تولید شده توسط شرکت ایتالیایی Seac با نزدیک به 50 سال سابقه در تولید تجهیزات غواصی است، که انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند غوا..
6,500,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Ciao 2.5mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Ciao 2.5mm برند: Seac
معرفی محصولوت سوت نیم‌ تنه Seac مدل Ciao 2.5mm، پوششی راحت برای انجام ورزش‌های آبی از نظیر شنا، کایاک سواری، قایق‌رانی، موج سواری، اسکی روی آب، غواصی و ... بوده که همانند یک عایق حرارتی عمل کرده تا از کاهش دمای بدن شما هنگام قرارگیری در داخل آب جلوگیری کند. همچنین این پوشش به شما ..
3,500,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Resort /M 5.5mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Resort Men 5.5mm Wetsuit برند: Seac
معرفی محصولوت سوت مردانه Seac مدل Resort 5.5mm، با ضخامت 5.5 میلی متر مناسب استفاده در آب هایی با درجه دمایی 6 الی 9 درجه سانتی گراد بوده و به خاطر فول بادی بودن آن برای استفاده در آب های سرد و معتدل گزینه ای فوق العاده به شمار می رود. این وت سوت تولید شده توسط شرکت ایتالیایی Seac با نزدیک به 50..
15,000,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Sense Long/M 3mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sense Long Men 3mm Wetsuit برند: Seac
معرفی محصولوت سوت مردانه Seac مدل Sense Long 3mm، با ضخامت 3 میلی متر مناسب استفاده در آب هایی با درجه دمایی 15 تا 19 درجه سانتی گراد می باشد. این وت سوت تولید شده توسط شرکت ایتالیایی Seac با نزدیک به 50 سال سابقه در تولید تجهیزات غواصی است، که انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند..
8,000,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Sense Long/W 3mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sense Long Women 3mm Wetsuit برند: Seac
معرفی محصولوت سوت زنانه Seac مدل Sense Long 3mm، با ضخامت 3 میلی متر مناسب استفاده در آب هایی با درجه دمایی 15 تا 19 درجه سانتی گراد می باشد. این وت سوت تولید شده توسط شرکت ایتالیایی Seac با نزدیک به 50 سال سابقه در تولید تجهیزات غواصی است، که انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند ..
8,000,000 تومان
چاقو غواصی مدل Seac - Bat
نا موجود
مدل: Bat برند: Seac
معرفی محصولچاقو Seac مدل Bat، از تجهیزات لازم جهت تجربه کردن غواصی ایمن در اعماق دریا، دریاچه و ... بوده که همراه داشتن آن باعث شده تا بتوانید با امنیت به فعالیت دریایی خود بپردازید و درصورت گیر کردن در بین تور‌های ماهیگیری، گیاهان دریایی و ... موانع را از سر راه خود بردارید و یا در امور ما..
چاقو غواصی مدل Seac - Hammer
نا موجود
مدل: Hammer برند: Seac
معرفی محصولچاقو Seac مدل Hammer، از تجهیزات لازم جهت تجربه کردن غواصی ایمن در اعماق دریا، دریاچه و ... بوده که همراه داشتن آن باعث شده تا بتوانید با امنیت به فعالیت دریایی خود بپردازید و درصورت گیر کردن در بین تور‌های ماهیگیری، گیاهان دریایی و ... موانع را از سر راه خود بردارید و یا در امور..
ست اسنورکلینگ مدل Seac - Set Tris Ala
نا موجود
مدل: Set Tris Ala برند: Seac
معرفی محصولست اسنورکلینگ Seac مدل Set Tris Ala، یک ست تجهیزات غواصی شامل اسنورکل، ماسک و فین است که لوازم مقدماتی و مورد نیاز برای شروع یک اسنورکلینگ و غواصی هیجان‌انگیز در سطح آب را در اختیار شما قرار داده و با خرید این ست، نیازی به تهیه جداگانه این تجهیزات نداشته باشید؛ ضمن آن&z..
کفش ساحلی مدل Seac - Rainbow Red
نا موجود
مدل: Rainbow Aqua Shoes Red برند: Seac
معرفی محصولکفش ساحلی Seac مدل Rainbow Aqua Shoes Red، یک پوشش مناسب برای پاهایتان است تا هنگامی که بر روی شن‌های نرم ساحل یا صخره‌های سنگلاخی قدم می‌زنید و به صدای پر آرامش امواج دریا گوش سپرده‌اید، پیاده‌روی جذابی را تجربه کنید؛ و یا هنگامی که در تفریحات آبی مانند  ..
کفش ساحلی مدل Seac - Scarpette Blue
نا موجود
مدل: Scarpette Blue برند: Seac
معرفی محصولکفش ساحلی Seac مدل Scarpette Blue، یک پوشش مناسب برای پاهایتان است تا هنگامی که بر روی شن‌های نرم ساحل یا صخره‌های سنگلاخی قدم می‌زنید و به صدای پر آرامش امواج دریا گوش سپرده‌اید، پیاده‌روی جذابی را تجربه کنید؛ و یا هنگامی که در تفریحات آبی مانند اسنورکلینگ، ش..
کیسه ضد آب مدل Seac - Dry Bag 5L
نا موجود
مدل: Dry Bag 5L برند: Seac
معرفی محصولکیسه ضد آب Seac مدل Dry Bag 5 L، برای حمل و محافظت از لوازم شما هنگام انجام فعالیت‌های شنا، غواصی، قایقرانی، پدل‌بردینگ و ... درنظر گرفته شده تا با ساختار ضدآبی که دارد علاوه‌بر آسان‌سازی حمل وسایل، از آن‌ها نیز در برابر رطوبت و آسیب دیدن محافظت نماید.این ..
ماسک غواصی مدل Seac - One
نا موجود
مدل: One (9449N) برند: Seac
معرفی محصولماسک غواصی Seac مدل One، توسط برند ایتالیایی Seac که از با کیفیت‌ترین برندهای جهانی در زمینه تولید تجهیزات غواصی به شمار می‌آید، طراحی و عرضه شده است. ماسک غواصی یک وسیله ساده و در عین حال الزامی برای غواصی، اسنورکلینگ و شنا است که زاویه دید بیشتر و شفافی را در زیر آب ب..
نمايش 1 تا 23 از 23 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات