محصولات
سبد خرید

JetPilot

برند JetPilot در سال 1986 توسط چهار دوست علاقه مند به Moto X و Watercraft در استرالیا تشکیل شد. اسکات، جف، اریک و فیل زمانی که مشغول به ورزش موتور جت بودند متوجه شدند که ورزشکاران این رشته ورزشی لباس های مناسبی ندارند، از این رو جرقه تولید لباس های مخصوص به این ورزش در ذهنشان روشن شد. پس از آن با تولید محصولات متنوع، به قوی ترین برند در ورزش های آبی تبدیل شدند که با طراحی و ارائه کیفیت عالی در رشته های وایک بورد، جت اسکی، موج سواری، موتور کراس و ... موفقیت بسیاری کسب کردند. با طراحی دقیق، توجه به ایمنی، متناسب بودن محصولات با محیط زیست، تولید پایدار و پوشاک با کیفیت که دوام فوق العاده ای دارند و همچنین صرف نظر از اینکه زن، مرد و یا کودک باشید، JetPilot برای جویندگان آب و کسانی که علاقه‌مند به تفریح در زیر آفتاب هستند، محصولاتی نظیر جلیقه نئوپرن، شورت، لباس ورزشی، تی شرت، هودی، کلاه، کفش و ... تولید می کند.

مدل: Ultimate Dual PWC Lanyard برند: JetPilot
معرفی محصوللنیارد غواصی JetPilot مدل Ultimate Dual PWC، از جمله لوازم کاربردی در غواصی بوده که می تواند برخی از دغدغه های شما در زیر آب را برطرف نماید. هنگامی که برای غواصی در زیر آب آماده می شوید، ممکن است تجهیزات جانبی داشته باشید که در طول غواصی به آن ها نیاز دارید اما نگه داشتن دائم آن ها در..
1,554,000 تومان
پانچو حوله ای مدل JetPilot - Flight Ladies Sky/Blue
نا موجود
مدل: Flight Ladies Hooded Towel Sky/Blue - ACS19318 برند: JetPilot
معرفی محصولپانچو حوله ای JetPilot مدل Flight Ladies Sky/Blue، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت استرالیایی جت پایلوت برای بانوان بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و..
پانچو حوله ای مدل JetPilot - Flight Mens Charcoal
نا موجود
مدل: Flight Mens Hooded Towel Charcoal - ACS19317 برند: JetPilot
معرفی محصولپانچو حوله ای JetPilot مدل Flight Mens Charcoal، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت استرالیایی جت پایلوت برای آقایان بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و ی..
جلیقه نجات مدل JetPilot - Matrix Pro PWC F/E Neo Black L50s
نا موجود
مدل: Matrix Pro PWC F/E Neo Vest Black L50s - JA18288PWC برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات JetPilot مدل (JA18288PWC) Matrix Pro PWC F/E Neo Black L50s، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... برای آقایان بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (PFD)..
جلیقه نجات مدل JetPilot - NightHawk 2 PWC F/E Neo Black/Orange L50s
نا موجود
مدل: NightHawk 2 PWC F/E Neo Vest Black/Orange L50s - JA7288PWC برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات JetPilot مدل (JA7288PWC) NightHawk 2 PWC F/E Neo Black/Orange L50s، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... برای آقایان بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجا..
جلیقه نجات مدل JetPilot - Pacer Ladies F/E Neo Emerald/Black L50s
نا موجود
مدل: Pacer Ladies F/E Neo Vest Emerald/Black L50s - JA19209 برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات بانوان JetPilot مدل (JA19209) Pacer F/E Neo Emerald/Black L50s، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... برای بانوان بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (P..
جلیقه نجات مدل JetPilot - Quantumx Cory Mens FE Neo Navy L50s
نا موجود
مدل: Quantumx Cory Mens FE Neo Vest Navy L50s - JA19299 برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات JetPilot مدل (JA19299) Quantumx Cory Mens FE Neo Navy L50s، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... برای آقایان بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (PFD) ..
جلیقه نجات مدل JetPilot - RX Mens S/E Neo Navy/Gold L50s
نا موجود
مدل: RX Mens S/E Neo Vest Navy/Gold Level 50s - JA19145 برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات JetPilot مدل (JA19145) RX S/E Neo Navy/Gold L50s، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (PFD) استفاده کنید. جلیقه نج..
جلیقه نجات مدل JetPilot - RX Mens S/E Neo Navy/Red L50
نا موجود
مدل: RX Mens S/E Neo Vest Navy/Red Level 50 - JA19145 برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات JetPilot مدل (JA19145) RX S/E Neo Navy/Red L50، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (PFD) استفاده کنید. جلیقه نجات..
جلیقه نجات مدل JetPilot - X1 Zahra Ladies FE Neo Blue L50s
نا موجود
مدل: X1 Zahra Ladies FE Neo Vest Blue L50s - JA19302 برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات بانوان JetPilot مدل (JA19302) X1 Zahra Ladies FE Neo Blue L50s، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... برای بانوان بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (P..
روکش صندلی مدل JetPilot - Flight Neo Car
نا موجود
مدل: Flight Neo Car Seat Cover - ACS19905 برند: JetPilot
معرفی محصولروکش صندلی JetPilot مدل Flight Neo Car، محصولی کارآمد برای تمیز نگه داشتن و یا تمیز کردن صندلی های خودرو یا روکش های آن به شمار می رود. یکی از دغدغه های اکثر کسانی که خودروهای آفرودی و یا معمولی دارند خصوصا در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... تمیز ماندن صندلی های آن است. البته برای محافظت ..
زیرانداز تعویض وت سوت مدل JetPilot - Wetsuit Change Mat
نا موجود
مدل: Wetsuit Change Mat - ACS19906 برند: JetPilot
معرفی محصولزیرانداز تعویض وت سوت JetPilot مدل Wetsuit Change Mat، ساده ترین و کارآمدترین محصول شرکت Jetpilot بوده که کار تغییر وت سوت شما را پس از غواصی، شنا، پدل بردینگ و ... آسان می کند. این شرکت استرالیایی با سابقه ای بیش از 30 سال در زمینه تولید پوشاک و لوازم جانبی تفریحات آبی، با تولید این ..
کفش ساحلی مدل JetPilot - Hydro
نا موجود
مدل: Hydro Shoes - JP5402W برند: JetPilot
معرفی محصولکفش ساحلی JetPilot مدل Hydro (JP5402W)، محصولی کاربردی از شرکت استرالیایی جت پایلوت بوه که سابقه ای بیش از 30 سال در زمینه تولید پوشاک و لوازم جانبی تفریحات آبی دارد. همانطور که از قبل گفته می شد، پا قلب دوم هر فرد محسوب می شود پس باید به اهمیت و مراقبت های آن نیز توجه نمود. انتخاب کف..
کیف ضد آب 2 لیتری مدل JetPilot - Venture 2L DrySafe
نا موجود
مدل: Venture 2L DrySafe Bag - ACS19909 برند: JetPilot
معرفی محصولکیف ضدآب 2 لیتری JetPilot مدل Venture DrySafe، از دیگر محصولات شرکت استرالیایی JetPilot می باشد. تفریحات آبی یکی از جذاب ترین و دوست داشتنی ترین تفریحاتی بوده که اکثر افراد علاقه مند به آن هستند. به همرا داشتن تجهیزات مورد نیاز و لوازم شخصی هنگام رفتن به آب ممکن است نگرانی هایی را نیز..
کیف ضد آب مدل JetPilot - Venture Dry Case
نا موجود
مدل: Venture Dry Case - ACS19907 برند: JetPilot
معرفی محصولکیف ضدآب JetPilot مدل Venture Dry Case، از دیگر محصولات شرکت استرالیایی JetPilot می باشد. تفریحات آبی یکی از جذاب ترین و دوست داشتنی ترین تفریحاتی بوده که اکثر افراد علاقه مند به آن هستند. به همرا داشتن تجهیزات مورد نیاز و لوازم شخصی هنگام رفتن به آب ممکن است نگرانی هایی را نیز در بر ..
ننو تک نفره مدل JetPilot - Venture
نا موجود
مدل: Venture Hammock - ACS19910 برند: JetPilot
معرفی محصولننو یک نفره JetPilot مدل Venture، مناسب برای افرادی است که دوست دارند در سفر های خود به دل طبیعت، مدتی را در فضای باز به استراحت و گوش دادن به صدای دلنشین پرندگان و وزش باد در میان برگ های درختان بپردازند. تاب خوردن و خوابیدن در هوای آزاد، بی استرس از گزیده شدن توسط حشرات روی زمین و خ..
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات