محصولات
سبد خرید

Follow

 Follow یک شرکت تولید تجهیزات و لوازم جانبی Wakeboard است که در سال 2010 کار خود را در استرالیا آغاز نمود. تعهد این شرکت در تولید محصولاتی با کیفیت بالا از مواد اولیه تا تولید و ارائه نهایی محصول بوده تا حس استفاده از محصولی فوق‌العاده را در مشتری ایجاد نماید. تیم فالو متشکل از ورزشکاران، مبتکران و هنرمندان مختلف است که در حین سفرهای مختلف به تمام نقاط جهان بازخوردهای متنوعی در مورد محصولات کسب کرده و با ارائه آن‌ها به متخصصین شرکت در پیشرفت و افزایش محصولات کارآمد کمک بسیاری می‌کنند.


مدل: Towelie برند: Follow
معرفی محصولپانچو حوله ای Follow مدل Towelie، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت استرالیایی فالو بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید؛ اما ممکن است بر اث..
3,500,000 تومان
مدل: Atlantis Impact Vest / Ladies F12301-CE برند: Follow
معرفی محصولجلیقه ضد ضربه Follow مدل Atlantis / Ladies، هنگام سوار شدن بر روی کایاک، موج سواری و پدل بردینگ، قایقرانی و رفتینگ، اسکی روی آب، ویک بورد، جت اسکی و فلای برد و دیگر ورزش‌های آبی، از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و ایمنی بالاتنه و ستون فقرات شما را به طور کامل برقرار می‌کند. ضمن..
9,800,000 تومان
مدل: B.P. Pro Impact Vest / F12203-CE برند: Follow
معرفی محصولجلیقه ضد ضربه Follow مدل B.P. Pro، هنگام سوار شدن بر روی کایاک، موج سواری و پدل بردینگ، قایقرانی و رفتینگ، اسکی روی آب، ویک بورد، جت اسکی و فلای برد و دیگر ورزش‌های آبی، از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و ایمنی بالاتنه و ستون فقرات شما را به طور کامل برقرار می‌کند. ضمن آن‌..
11,200,000 تومان
مدل: Division Impact Vest / Men F11208-CE برند: Follow
معرفی محصولجلیقه ضد ضربه Follow مدل Division / Men، هنگام سوار شدن بر روی کایاک، موج سواری و پدل بردینگ، قایقرانی و رفتینگ، اسکی روی آب، ویک بورد، جت اسکی و فلای برد و دیگر ورزش‌های آبی، از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و ایمنی بالاتنه و ستون فقرات شما را به خوبی برقرار می‌کند. ضمن آن&zwn..
7,700,000 تومان
مدل: F#*FED Impact Vest / F12202-CE برند: Follow
معرفی محصولجلیقه ضد ضربه Follow مدل F#*FED، هنگام سوار شدن بر روی کایاک، موج سواری و پدل بردینگ، قایقرانی و رفتینگ، اسکی روی آب، ویک بورد، جت اسکی و فلای برد و دیگر ورزش‌های آبی، از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و ایمنی بالاتنه و ستون فقرات شما را به خوبی برقرار می‌کند. ضمن آن‌که این..
12,600,000 تومان
مدل: Origins Impact Vest / Ladies F12305-CE برند: Follow
معرفی محصولجلیقه ضد ضربه Follow مدل Origins / Ladies، هنگام سوار شدن بر روی کایاک، موج سواری و پدل بردینگ، قایقرانی و رفتینگ، اسکی روی آب، ویک بورد، جت اسکی و فلای برد و دیگر ورزش‌های آبی، از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و ایمنی بالاتنه و ستون فقرات شما را به طور کامل برقرار می‌کند. ضمن ..
7,700,000 تومان
مدل: Origins Impact Vest / Mens برند: Follow
معرفی محصولجلیقه ضد ضربه Follow مدل Origins / Mens، هنگام سوار شدن بر روی کایاک، موج سواری و پدل بردینگ، قایقرانی و رفتینگ، اسکی روی آب، ویک بورد، جت اسکی و فلای برد و دیگر ورزش‌های آبی، از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و ایمنی بالاتنه و ستون فقرات شما را به طور کامل برقرار می‌کند. ضمن آن..
8,400,000 تومان
مدل: Origins Pro Impact Vest / F12209-CE برند: Follow
معرفی محصولجلیقه ضد ضربه Follow مدل Origins Pro، هنگام سوار شدن بر روی کایاک، موج سواری و پدل بردینگ، قایقرانی و رفتینگ، اسکی روی آب، ویک بورد، جت اسکی و فلای برد و دیگر ورزش‌های آبی، از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و ایمنی بالاتنه و ستون فقرات شما را به طور کامل برقرار می‌کند. ضمن آن&zw..
11,900,000 تومان
مدل: Primary Impact Vest / Ladies F12304-CE برند: Follow
معرفی محصولجلیقه ضد ضربه Follow مدل Primary / Ladies، هنگام سوار شدن بر روی کایاک، موج سواری و پدل بردینگ، قایقرانی و رفتینگ، اسکی روی آب، ویک بورد، جت اسکی و فلای برد و دیگر ورزش‌های آبی، از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و ایمنی بالاتنه و ستون فقرات شما را به طور کامل برقرار می‌کند. ضمن ..
7,000,000 تومان
مدل: Primary Impact Vest / Mens F12208-CE برند: Follow
معرفی محصولجلیقه ضد ضربه Follow مدل Primary / Mens، هنگام سوار شدن بر روی کایاک، موج سواری و پدل بردینگ، قایقرانی و رفتینگ، اسکی روی آب، ویک بورد، جت اسکی و فلای برد و دیگر ورزش‌های آبی، از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و ایمنی بالاتنه و ستون فقرات شما را به طور کامل برقرار می‌کند. ضمن آن..
7,000,000 تومان
مدل: Signal Impact Vest / Ladies F12303-CE برند: Follow
معرفی محصولجلیقه ضد ضربه Follow مدل Signal / Ladies، هنگام سوار شدن بر روی کایاک، موج سواری و پدل بردینگ، قایقرانی و رفتینگ، اسکی روی آب، ویک بورد، جت اسکی و فلای برد و دیگر ورزش‌های آبی، از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و ایمنی بالاتنه و ستون فقرات شما را به طور کامل برقرار می‌کند. ضمن آ..
8,400,000 تومان
مدل: Signal Impact Vest / Mens F12206-CE برند: Follow
معرفی محصولجلیقه ضد ضربه Follow مدل Signal / Mens، هنگام سوار شدن بر روی کایاک، موج سواری و پدل بردینگ، قایقرانی و رفتینگ، اسکی روی آب، ویک بورد، جت اسکی و فلای برد و دیگر ورزش‌های آبی، از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و ایمنی بالاتنه و ستون فقرات شما را به طور کامل برقرار می‌کند. ضمن آن&..
8,400,000 تومان
مدل: Stow Denim Impact Vest / Ladies F12302-CE برند: Follow
معرفی محصولجلیقه ضد ضربه Follow مدل Stow Denim / Ladies، هنگام سوار شدن بر روی کایاک، موج سواری و پدل بردینگ، قایقرانی و رفتینگ، اسکی روی آب، ویک بورد، جت اسکی و فلای برد و دیگر ورزش‌های آبی، از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و ایمنی بالاتنه و ستون فقرات شما را به طور کامل برقرار می‌کند. ض..
10,500,000 تومان
پانچو حوله ای مدل Follow - Pro Towelie
نا موجود
مدل: Pro Towelie برند: Follow
معرفی محصولپانچو حوله ای Follow مدل Pro Towelie، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت استرالیایی فالو بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید؛ اما ممکن است ب..
پانچو حوله ای مدل Follow - Rain Towelie
نا موجود
مدل: Rain Towelie برند: Follow
معرفی محصولپانچو حوله ای Follow مدل Rain Towelie، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت استرالیایی فالو بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید؛ اما ممکن است ..
پانچو حوله ای مدل Follow - Zip Thru Rain Towelie
نا موجود
مدل: Zip Thru Rain Towelie برند: Follow
معرفی محصولپانچو حوله ای Follow مدل Zip Thru Rain Towelie، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت استرالیایی فالو بوده که بیشتر برای تفریحات آبی کاربرد دارد. پس از یک موج سواری عالی، شنا کردن در آب دریا، رودخانه و ... و یا یک غواصی هیجان انگیز در زیر آب، نیاز به استراحت در ساحل و یا قایق دارید؛ اما ..
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات