محصولات
سبد خرید

مجله آفرودبازار

مجله آفرود بازار

27 Aug راهنمای خرید دوچرخه های کوهستان
آفرودبازار 0 841
هر انچه باید درباره دوچرخه های کوهستان بدانید:     در مقاله نکات مهم در انتخاب دوچرخه با انواع دوچرخه آشنا شدید و مزایا و معایب آن ها را کاملا شن..
14 Aug نکات مهم در انتخاب دوچرخه
آفرودبازار 1 1169
هر آنچه درباره دوچرخه باید بدانید: تاریخچه پیدایش دوچرخه مربوط به 2300 سال قبل از میلاد مسیح به دوران مصر باستان ، چین و هند باز می گردد .ابتدایی تری..
09 Jun راهکارهای شستشو و تمیز کردن کوله پشتی کوهنوردی
آفرودبازار 0 1544
راهکارهای شستشو و تمیز کردن کوله پشتی کوهنوردی: همانطور که می دانید کوله پشتی کوهنوردی یکی از مهم ترین وسایل یک کوهنورد می باشد و نیاز به محافظت و نگ..
01 Jun راهنمای تنظیم کوله پشتی بر روی بدن
آفرودبازار 0 1572
هر آنچه درباره تنظیم کوله پشتی بر روی بدن باید بدانید:     پس از انتخاب کوله پشتی اینک نوبت تنظیم آن بر روی بدن خود می باشد . برای تنظیم کوله پشت..
07 May راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی
آفرودبازار 0 2093
کوله پشتی کوهنوردی: اگر دوستدار طبیعت هستید و همواره در حال سفر کردن و کوهنوردی می باشید پس اهمیت یک کوله پشتی استاندارد را به خوبی می دانید. ما در ا..
26 Mar راهنمای خرید چادر مسافرتی
آفرودبازار 0 1481
۷ فاکتور مهمی که قبل از خرید چادر مسافرتی باید بدانید؛     چادر مسافرتی یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد. اگر ..
26 Mar آفرود چیست؟
آفرودبازار 0 1344
هر آنچه درباره آفرود باید بدانید:      وقتی اسم آفرود آورده می شود در ذهن همگان ، رانندگی خارج از جاده ها  در مسیرهای صعب العبور تداعی می شود که ..
25 Mar انواع چادرهای مسافرتی
آفرودبازار 0 1540
آنچه درباره چادر مسافرتی باید بدانید؛     چادر مسافرتی یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد. اگر برنامه ی شما به گ..
25 Feb راهکارهای نگهداری صحیح و شستشوی کیسه خواب
آفرودبازار 0 1000
هر آنچه درباره شستشوی کیسه خواب باید بدانید:      در مقاله راهنمای خرید کیسه خواب سعی شده تا حدودی تمامی نکات مربوط به خرید یک کیسه خواب خوب را..
25 Feb راهنمای خرید پدل برد
آفرودبازار 0 951
۵ فاکتور مهمی که بهتر است قبل از خرید پدل برد بدانید؛     SUP  مخفف Stand Up Paddling است که یکی از ورزش های آبی محسوب می شود و به سرعت در حال پی..
17 Feb راهنمای  خرید کیسه خواب
آفرودبازار 0 1048
هر آنچه درباره کیسه خواب باید بدانید:     کیسه خواب چیست: اگر یک کوهنورد یا طبیعت گرد حرفه ای می باشید حتما اهمیت یک کیسه خواب را به خوبی در..
17 Feb پدل برد چیست؟
آفرودبازار 0 944
هر آنچه که درباره پدل برد می خواهید بدانید؛     پدل برد چیست؟ SUP  مخفف Stand Up Paddling است که یکی از ورزش های آبی محسوب می شود و به سرعت در ح..
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)