محصولات
سبد خرید

لوازم برق و روشنایی

مساله روشنایی یکی از موضوعاتی است که همواره در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ مورد توجه بوده و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. تاریکی، آن هم در محیطی باز که آشنایی خیلی زیادی با آن ندارید یکی از عوامل ایجاد ترس و وحشت برای بسیار از افراد می شود. به همین دلیل وجود محصولات روشنایی یکی از مهم ترین وسایلی است که در برنامه ریزی ها برای سفر، ذهنتان را درگیر می کند. از این روی داشتن محصولات روشنایی مناسب می تواند به شما در گذراندن سفری لذت بخش یاری رساند. این محصولات در انواع، ابعاد، حجم، ظرفیت روشنایی و نوع انرژی مصرفی متفاوت تولید می شوند و به شما امکان می دهند تا با توجه به نیاز خود و نوع و ویژگی های کاربردی هر کدام از آن ها بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، تا علاوه بر روشنایی فضای پیرامونتان، با داشتن احساس امنیت و آرامش، از بودن در طبیعت لذت برده و خاطره خوشی را با خود به همراه داشته باشید.

مدل: 140400mAh Power Generator 500W Pure Sine Wave Output برند: Powerology
معرفی محصولباتری Powerology مدل 140400mAh Power Generator 500W Pure Sine Wave Output، یک دستگاه مولد برق بوده که مانند یک پاوربانک قوی، نیروی مورد نیاز برای روشن کردن وسایلی نظیر یخچال‌های کم مصرف، همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل، بخاری برقی، اره برقی، مودم، دوربین، چراغ و ... را به ..
29,900,000 تومان
مدل: SlapLit برند: Nite Ize
معرفی محصولال‌ای‌دی Nite Ize مدل SlapLit، یکی دیگر از محصولات این شرکت است که یبشتر در بین ورزشکاران محبوب است، به خصوص کسانی که از گرما یا مشغله‌های کاری روز به شب پناه می‌برند و ساعات بعد از غروب آفتاب را به‌عنوان زمان ورزش انتخاب می‌کنند.این چراغ با حالت رولی..
740,000 تومان
مدل: Tripod Ball Head 02 برند: Jmary
معرفی محصولبال هد جی ماری مدل Tripod Ball Head 02، یک ابزار بسیار کاربردی برای اتصال دوربین عکاسی، پروژکتور، میکروفون، موبایل و همچنین وسایلی مانند چراغ پایه دار کمپینگ به سه پایه است که کمک می‌کند زاویه دوربین یا موبایل را به خوبی تغییر داده و یا آن را به راحتی و به سرعت از سه پایه جدا کنی..
350,000 تومان
مدل: Radiant Rechargeable Micro Lantern Disc / MLTLR-07S-R6 برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ ال ای دی سفری Nite Ize مدل Micro Lantern Disc، یک چراغ کاملا سبک و کم حجم شارژی بوده که هنگام کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی و ...، می‌توانید آن را همراه خود داشته باشید و بدون نگرانی بابت تاریکی شب، به گردش و ماجراجویی خود ادامه دهید.چراغ سفری Micro Lantern نایت آیز، با ..
1,220,000 تومان
مدل: TagLit Rechargeable Magnetic LED Marker برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ ال ای دی شارژی Nite Ize مدل TagLit Rechargeable Magnetic LED Marker، یک وسیله کاربردی است که با استفاده از LED، به شما کمک می‌کند با درخشیدن و جلب نظر از تصادف جلوگیری کنید یا حتی می‌توانید آن‌را مانند چراغ قلاده استفاده کنید تا مبادا حیوان خانگی خود را گم کنید. ..
1,000,000 تومان
مدل: Radiant Squeeze Light LED Key Chain Light / SQL2-02-R3 برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ ال‌ای‌دی Nite Ize مدل Radiant Squeeze Light LED Key Chain Light، یک چراغ قوه بسیار کوچک، سبک و البته کم نور است که تنها با یک انگشت روشن می‌شود و به محض اینکه انگشت‌تان را از روی دکمه آن بردارید دوباره خاموش می‌شود. با این وسیله جمع‌ و جور که در کنار..
360,000 تومان
مدل: TagLit Magnetic LED Marker برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ ال ای دی Nite Ize مدل TagLit Magnetic LED Marker، یک وسیله کاربردی است که با استفاده از LED، به شما کمک می‌کند با درخشیدن و جلب نظر از تصادف جلوگیری کنید یا حتی می‌توانید آن‌را مانند چراغ قلاده استفاده کنید تا مبادا حیوان خانگی خود را گم کنید.این محصول با یک ف..
610,000 تومان
مدل: Gober - MC0623010 برند: Olight
معرفی محصولچراغ ال‌ای‌دی Olight مدل Gober، یک چراغ ایمنی جذاب با چند کاربرد است که می‌توانید از آن به منظورهای مختلف استفاده کنید. به‌همراه‌داشتن یک LED کوچک می‌تواند در مواقع مختلف به شما کمک کند، این محصول یک LED دیگر از برند Olight است که مانند بسیاری از سایز محص..
1,781,000 تومان
مدل: Camping Light Emergency Auto Safety Tool / KA1307 برند: KingCamp
معرفی محصولچراغ کمپینگ  کینگ کمپ مدل KA1307،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاع..
525,000 تومان
مدل: Mini LED Glows Stick برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ  رنگی باتومی Nite Ize مدل Mini LED Glow Stick، یک جایگزین عالی برای چراغ های شیمایی سنتی است که می‌توان در کوهنوردی یا کمپینگ به عنوان یک علامت یا چراغ شب مورد استفاده قرار گیرد یا حتی زمانی که در شب هنگام اتوموبیلتان سوخت تمام کرده و کنار جاده ایستاده‌اید می‌..
200,000 تومان
مدل: 5W CREE Camping Light / KA2327 برند: KingCamp
معرفی محصولچراغ فانوسی کینگ کمپ مدل KA2327،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
800,000 تومان
مدل: Indestructible L30 Pro برند: Varta
معرفی محصولچراغ فانوسی Varta مدل Indestructible L30 Pro، یک چراغ روشنایی با طراحی زیبا و جالب است که می‌توانید هنگام کمپینگ، کوهنوردی، ساحل گردی و ... که در طبیعت به سر می‌برید و مشغول گشت و گذار هستید، آن را مانند یک فانوس در دست گرفته و به ماجراجویی خود ادامه دهید.این چراغ فانوسی..
2,547,000 تومان
مدل: Bowfell Rechargeable Lantern برند: Robens
معرفی محصولچراغ قوه شارژی روبنز مدل Bowfell، برای تامین نور و روشنایی مورد نیاز شما در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به کمک شما آمده تا برای شب‌مانی در طبیعت، مواقع اضطراری و ...، دغدغه‌ای بابت نبود نور کافی نداشته باشید.چراغ قوه شارژی رو..
1,940,000 تومان
چراغ قوه شارژی مدل T-Max - Sand Storm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sand Storm Outdoor Light برند: T-Max
معرفی محصولچراغ قوه شارژی T-Max مدل Sand Storm، یک منبع روشنایی با کیفیت بوده که همراه داشتن آن در حین تعمیر خودرو، سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... باعث شده تا بتوانید از آن به عنوان چراغ کار، چراغ کمک، چراغ خطر، چراغ قوه، پاوربانک و ... استفاده کنید و به انجام فعالیت خود بپردازید. ..
3,700,000 تومان
مدل: Night Cutter F30R برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه شارژی Varta مدل Night Cutter F30R، برای تامین نور و روشنایی مورد نیاز شما در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به کمک شما آمده تا برای شب‌مانی در طبیعت، مواقع اضطراری و ...، دغدغه‌ای بابت نبود نور کافی نداشته باشید.چر..
3,536,000 تومان
مدل: I5T Plus Pebble برند: Olight
معرفی محصولچراغ قوه Olight مدل I5T Plus Pebble، یک چراغ قلمی سبک، کم حجم و جیبی است. چراغ قوه یک وسیله کاربردی است که هرجایی درشب یا روز ممکن است مورد نیاز قرار بگیرد، اما شما برای داشتن یک روشنایی اضطراری کوچک نیاز به حمل یه وسیله بزرگ و سنگین ندارید، چراغ قوه Plus Pebble I5T با وزن تنها 89 گرم..
2,523,000 تومان
مدل: Indestructible F30 Pro برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه Varta مدل Indestructible F30 Pro، برای تامین نور و روشنایی مورد نیاز شما در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به کمک شما آمده تا برای شب‌مانی در طبیعت، مواقع اضطراری و ...، دغدغه‌ای بابت نبود نور کافی نداشته باشید.چراغ قوه..
2,782,000 تومان
مدل: Pen Light برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه Varta مدل Pen، یک چراغ قوه جیبی کوچک است که به شکلی جالب و مانند یک خودکار طراحی شده و به آن، چراغ قوه قلمی و یا چراغ قوه مدادی نیز، گفته می‌شود. این چراغ قوه قلمی، این امکان را به شما می‌دهد تا آن را به راحتی و مانند یک خودکار، داخل جیب خود قرار داده و یا آن را به ..
364,000 تومان
چراغ کمپینگ مدل Agman - Camp Light
ساخت ایران
مدل: Camp Light برند: Agman
معرفی محصولچراغ کمپینگ Agman مدل Camp Light، جهت تامین نور مورد نیاز شما درحین سفرهای آفرودی،کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... طراحی شده که با عملکرد بی‌نظیر خود توانسته نوری کافی جهت روشنایی محیط کمپ، چادر، تعمیر خودرو و ... ارائه بدهد و با روشن کردن محیط لذت مشاهده مناظر را دو چندان کند.ا..
1,850,000 تومان
مدل: 2Bar Tri-Colour Camp Light - CLKH1 برند: HardKorr
معرفی محصولچراغ کمپینگ HardKorr مدل Camp Light، مجموعه‌ای مناسب جهت تامین نور مورد نیاز شما درحین سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... است که توسط کمپانی HardKorr که یکی از شرکت‌های پیشگام در صنعت روشنایی و برق بوده تولید شده تا با ارائه نور مناسب بتواند محیط اطراف کمپ شما..
5,250,000 تومان
مدل: Radiant Rechargeable برند: Nite Ize
معرفی محصولریسه ال‌ای‌دی Nite Ize مدل Radiant Rechargeable Shineline، جایگزین مناسبی برای LED هایی است که به صورت سری و روی یک سیم کنار یکدیگر قرار می‌گرفتند. این محصول قابل شارژ بوده در نتیجه علاوه بر منزل می‌توانید از آن برای نورانی کردن شب‌هایی که در کمپ به سر می&zwnj..
1,640,000 تومان
مدل: Silence AR2000-I برند: Armor4x4
معرفی محصولژنراتور برق Armor4x4 مدل Silence AR2000-I، با تامین نیروی برق از طریق سوخت مصرفی بنزین، به شما کمک می‌کند تا هنگام سفرهای چند روزه در دل طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، بیراهه نوردی، کویرنوردی و ...، وسایل مختلفی مانند بخاری، اجاق، چراغ، یخچال کم مصرف، مخلوط کن، اره برقی، لپ&z..
33,000,000 تومان
مدل: 120W Universal Folding Solar Panel برند: Powerology
معرفی محصولسولار پنل Powerology مدل 120W Universal Folding Solar Panel، یک ژنراتور خورشیدی پرتابل است که از طریق تبدیل نور خورشید به انرژی الکتریسته، نیروی برق مورد نیاز برای شارژ و روشن کردن دستگاه‌های الکتریکی‌ مصرفی‌تان را به شکلی راحت، برای شما فراهم می‌کند. این..
14,890,000 تومان
مدل: Lightsticks Reliable Light برند: Coghlan
معرفی محصول لایت استیک کاگلن مدل Lightsticks، ابزاری کارآمد جهت استفاده به عنوان چراغ اضطراری در انجام فعالیت‌های گوناگون از جمله: حرکت در شب و تاریکی، غارنوردی، غواصی، عملیات امداد و نجات در تاریکی، کوهنوردی، کمپ و ... است که با نور ملایم تولید شده آن می‌توانید اگر در م..
370,000 تومان
مبدل برق مدل Outwell - AC/DC 590051
ارسال رایگان در تهران
مدل: AC/DC Adaptor - 590051 برند: Outwell
معرفی محصولمبدل برق اوت ول مدل AC/DC 590051، یک اینورتر است که با تبدیل برق 240-100 ولت AC به برق 12 ولت DC با جریان 5 آمپر، این امکان را به شما می‌دهد تا لوازمی مانند یخچال خودرویی، چراغ‌های سفری و ... را که تنها با برق 12 ولت کار می‌کنند، به شکلی کاملا ایمن، به پریز برق متص..
2,260,000 تومان
مدل: Polaris Rechargeable Head Torch برند: Highlander
معرفی محصولهدلامپ Highlander مدل Polaris، یک منبع تامین نور باکیفیت برای افراد علاقه‌مند به سفر‌های ماجراجویانه، کوهنوردی، غارنوردی، دره‌نوردی، دوچرخه سواری، کمپینگ و ... بوده که با قرارگیری بر روی پیشانی، علاوه‌بر آزادی عمل، شما را از در دست گرفتن چراغ بی‌نیاز می‌ک..
1,265,000 تومان
مدل: Inova STS Headlamp / HLSA-03-R7 برند: Nite Ize
معرفی محصولهدلامپ Nite ize مدل Inova STS یک ایده عالی برای طبیعت گردی و کوهنوردی است. هدلامپ یا همان چراغ پیشانی یک وسیله کاربردی برای مواقعی است که نیاز به یک چراغ قوه قوی بدون استفاده از دست دارید، برای مثال اگر شب هنگام عزم کوه کنید و دو عصای کوهنوردی هم در دست داشته باشید چگونه می‌خواهی..
2,400,000 تومان
مدل: Indestructible H20 Pro برند: Varta
معرفی محصولهدلامپ Varta مدل Indestructible H20 Pro، در تمامی سفرهای کمپینگ، کوهنوردی، اسکی در شب، صحرانوردی، دره‌نوردی، دوچرخه سواری، جنگل‌نوردی، غارنوردی، اردو‌زنی و ... هنگام تاریکی شب برای دیدن ادامه مسیر یا گذران شب داخل چادر به کمک شما آمده و نور مورد نیاز شما را تامین م..
1,365,000 تومان
مدل: Reflector Holder برند: Panasun
معرفی محصولهولدر رفلکتور Panasun مدل Reflector Holder، که به اصطلاح به آن، هولدر خورشیدی نیز گفته می‌شود، یک ابزار پرکاربرد برای اتصال رفلکتور، دوربین عکاسی، دوربین‌های دوچشمی و تک چشمی، تلسکوپ‌ها، پروژکتورهای نورپردازی و میکروفون به سه پایه به شمار می‌رود. افزون بر این..
400,000 تومان
آداپتور برق مدل ORB - KLY-1205000
نا موجود
مدل: KLY-1205000 برند: ORB
معرفی محصولآداپتور برق ORB مدل KLY-1205000، یک آداپتور 12 ولتی تنظیم شونده و دیمردار است که افزون بر کاربردهای مختلف مانند کاهش و افزایش دور موتورهای با ولتاژ ورودی DC، برای کم و زیاد کردن نور چراغ‌های پایه دار کمپینگ نیز، کارایی داشته و می‌توانید به کمک آن، نور مورد نیازتان را در طول ..
نمايش 1 تا 30 از 183 (7 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات