محصولات
سبد خرید

T-Max

T-Max

تسمه بکسل 9 متری مدل T-Max - Snatch Strap / 15T
ارسال رایگان در تهران
مدل: Snatch Strap / 15T - 9m برند: T-Max
معرفی محصولتسمه بکسل 9 متری T-Max مدل Snatch Strap / 15T، یکی از مهم‌ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می‌رود که توسط شرکت تی‌مکس، با کیفیتی فوق‌العاده، برای طبیعت‌گردان و آفرودرها تولید شده است. گاهی در طول سفر با خودرو پیش آمده که به دلیل گیر افتادن لاس..
3,500,000 تومان
تسمه وینچ 20 متری مدل T-Max - Extension Strap
ارسال رایگان در تهران
مدل: Extension Strap برند: T-Max
معرفی محصولتسمه وینچ 20 متری T-Max مدل Extension Strap، جزء مهم‌ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو بوده که همراه داشتن آن در طی سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ...به شما کمک کرده تا زمانی که لاستیک خودرو در زمین‌های نرم و یا پستی و بلندی گیر می‌کند و امکان حرکت آن وجود ندارد..
2,500,000 تومان
جک مدل T-Max - Farm 48" Lifting
ارسال رایگان در تهران
مدل: Farm 48" Lifting برند: T-Max
معرفی محصولجک T-Max مدل Farm 48" Lifting، از وسایل مهم و ضروری در هر خودرویی به شمار می‌آید و در مواقعی مانند سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، گردش، پیک نیک و... اهمیتی دوچندان می‌یابد. جک فارم تی مکس، با طراحی کاربردی و استفاده از قطعات با کیفیت، این اطمینان را به شم..
3,200,000 تومان
جک مدل T-Max - Farm 60" Lifting
ارسال رایگان در تهران
مدل: Farm 60" Jack Lifting برند: T-Max
معرفی محصولجک T-Max مدل Farm 60" Lifting، از وسایل مهم و ضروری در هر خودرویی به شمار می‌آید و در مواقعی مانند سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، گردش، پیک نیک و... اهمیتی دوچندان می‌یابد. جک فارم تی مکس، با طراحی کاربردی و استفاده از قطعات با کیفیت، این اطمینان را به شم..
3,500,000 تومان
جک هیدرولیک مدل T-Max - Hydraulic Jack
ارسال رایگان در تهران
مدل: Hydraulic Jack برند: T-Max
معرفی محصولجک هیدرولیک T-Max مدل Hydraulic Jack، حصولی بسیار کاربردی جهت بیرون آوردن لاستیک خودرو از گل و لای یا گودال است که با بالا بردن خودرو و پر کردن حفره زیر لاستیک، این عمل را برای شما آسان‌تر می‌سازد. همچنین در هنگام پنچر شدن لاستیک در سفرهای آفرودی، طبیعت‌گردی و ... به شم..
21,500,000 تومان
مدل: Tyre Gauge برند: T-Max
معرفی محصولدرجه باد T-Max مدل Tyre Gauge، محصولی دیگر از برند چینی تی مکس بوده که با ساخت تجهیزات مختلف آفرودی توانسته نمایندگی های مختلف در استرالیا، اروپا و آمریکا بدست آورد. همانطور که می دانید از مهمترین مواردی که به عملکرد بهینه خودرو و دیگر وسایل نقلیه در مسیرهای آفرودی و خارج شه..
950,000 تومان
سیستم شارژ همزمان دو باتری مدل T-Max - Dual Battery System
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dual Battery System برند: T-Max
معرفی محصولسیستم شارژ همزمان دو باتری T-Max مدل Dual Battery System، یکی از محصولات برند تی مکس بوده که با کیفیتی عالی نظر بسیاری از طبیعت گردان و آفرودرها را به خود جلب کرده است. زمانی که برای سفر به طبیعت می روید، تجهیز کردن خودرو جهت رفاه بیشتر و سفری ایمن تر امری ضروری به حساب می آید. ا..
4,380,000 تومان
مدل: Snatch Block 8T - 18000lbs برند: T-Max
معرفی محصولقرقره T-Max مدل Snatch Block 8T، اکسسوری‌ کاربردی تولید شده توسط کمپانی T-Max است که در سفر‌های آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... برای امداد و نجات خودرو‌های آفرود استفاده ‌می‌شود. همانطور که می‌دانید وینچ یکی از مهم‌ترین تجهیزات نجات در..
1,490,000 تومان
کمپرسور باد مدل T-Max - Air Compressor 160L / 8016601
ارسال رایگان در تهران
مدل: Air Compressor 160L - 8016601 برند: T-Max
معرفی محصولکمپرسور باد T-Max مدل Air Compressor 160L، محصولی بهینه و با سرعت بسیار زیاد که با وجود حجم کم، از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر ساخته شده است. این کمپرسور کاملا در برابر آب و گرد و غبار نیز مقاوم می باشد. از ویژگی های بارز این کمپرسور داشتن مح..
5,300,000 تومان
کمپرسور باد مدل T-Max - Portable Compressor 72L / 8072601
ارسال رایگان در تهران
مدل: Portable Compressor 72L - 8072601 برند: T-Max
معرفی محصولکمپرسور باد T-Max مدل Portable Compressor 72L، محصولی بهینه و با سرعت بسیار زیاد که با وجود حجم کم، از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر ساخته شده است. این کمپرسور کاملا در برابر آب و گرد و غبار نیز مقاوم می باشد. از ویژگی های بارز این کمپرسور..
3,890,000 تومان
کیت لوازم وینچ و آفرود مدل T-Max - Sand Storm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sand Storm Accessory Kit برند: T-Max
معرفی محصولکیت لوازم وینچ و آفرود T-Max مدل Sand Storm، مجموعه‌ اکسسوری‌های کاربردی تولید شده توسط کمپانی T-Max است که در سفر‌های آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... برای امداد و نجات خودرو‌های آفرود استفاده ‌می‌شود. این مجموعه از 6 محصول که شامل یک جفت دستکش،..
4,900,000 تومان
اسپیسر چرخ مدل T-Max - Wheel Spacer
نا موجود
مدل: Wheel Spacer برند: T-Max
معرفی محصولاسپیسر چرخ T-Max مدل Wheel Spacer، یکی از قطعاتی است که برای افزایش توان حرکتی خودرو در سفرهای آفرودی، سفرهای سافاری، کمپینگ، طبیعت گردی، بیراهه نوردی و... به کار می‌رود. هنگامی که به یک کمپ آفرود یا آفرودسواری در کویر، جنگل، مکان‌های بکر و... می‌روید، باید برای عب..
پایه گالن مدل T-Max - Bracket Jerry Can
نا موجود
مدل: Bracket Jerry Can برند: T-Max
معرفی محصولپایه گالن T-Max مدل Bracket Jerry Can، یک جای گالن استاندارد است که امکان نصب راحت و ایمن گالن‌های بنزین در ماشین‌های دو دیفرانسیل را برای شما فراهم می‌کند. با وجود این پایه نگهدارنده، هیچ‌گونه نگرانی بابت بروز حادثه در اثر ضربات و تکان‌های بسیاری که در ط..
تسمه بکسل 6 متری مدل T-Max - Snatch Strap / 8T
نا موجود
مدل: Snatch Strap / 8T - 6m برند: T-Max
معرفی محصولتسمه بکسل 6 متری T-Max مدل Snatch Strap / 8T، یکی از مهم ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می رود که توسط شرکت تی مکس، با کیفیتی فوق العاده، برای طبیعت گردان و آفرودرها تولید شده است. گاهی در طول سفر با خودرو پیش آمده که به دلیل گیر افتادن لاستیک در زمین های نرم (باتلا..
تسمه بکسل 9 متری مدل T-Max - Snatch Strap / 10.9T
نا موجود
مدل: Snatch Strap / 10.9T - 9m برند: T-Max
معرفی محصولتسمه بکسل 9 متری T-Max مدل Snatch Strap / 10.9T، یکی از مهم ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می رود که توسط شرکت تی مکس، با کیفیتی فوق العاده، برای طبیعت گردان و آفرودرها تولید شده است. گاهی در طول سفر با خودرو پیش آمده که به دلیل گیر افتادن لاستیک در زمین های نرم (با..
تسمه بکسل 9 متری مدل T-Max - Snatch Strap / 8T
نا موجود
مدل: Snatch Strap / 8T برند: T-Max
معرفی محصولتسمه بکسل 9 متری T-Max مدل Snatch Strap / 8T، یکی از مهم ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می رود که توسط شرکت تی مکس، با کیفیتی فوق العاده، برای طبیعت گردان و آفرودرها تولید شده است. گاهی در طول سفر با خودرو پیش آمده که به دلیل گیر افتادن لاستیک در زمین های نرم (باتلا..
چراغ شارژی مدل T-Max - CLT609
نا موجود
مدل: CLT609 برند: T-Max
معرفی محصولچراغ شارژی T-Max مدل CLT609، یک چراغ LED قابل شارژ شدن بوده که از قابلیت حمل نیز برخوردار است و به همین دلیل، دامنه کاربرد وسیعی داشته و یکی از لوازم جانبی ضروری و مورد نیاز به شمار می‌آید. این محصول، برای روشنایی محیط و نیز به عنوان چراغ کار در کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت گردی، سفره..
درجه باد دیجیتال مدل T-Max - Inflator Gauge
نا موجود
مدل: Inflator Gauge برند: T-Max
معرفی محصولدرجه باد T-Max مدل Inflator Gauge، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابزار تنظیم باد لاستیک خودرو بوده که همراه داشتن آن در طول سفرهای آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... باعث شده تا بتوانید در هر زمان از میزان باد و فشار لاستیک مطلع شوید و سفری ایمن را تجربه کنید. همچن..
دستکش محافظتی مدل T-Max - ARGT1
نا موجود
مدل: ARGT1 برند: T-Max
معرفی محصولدستکش محافظتی T-Max مدل ARGT1، در یک سفر آفرودی، طبیعت گردی و ... که به دنبال برپایی کمپ و ماجراجویی در دل طبیعت هستید، برای بارگیری لوازم سفر، خرد کردن هیزم و برپایی آتش، جابه‌جایی ظروف داغ هنگام آشپزی، استفاده از وینچ، کار با بیل، تبر و اره، کشیدن سیم بکسل، تعمیرات و نجات ..
قرقره مدل T-Max - Snatch Block 13T
نا موجود
مدل: Snatch Block 13T - 28800lbs برند: T-Max
معرفی محصولقرقره T-Max مدل Snatch Block 13T، اکسسوری‌ کاربردی تولید شده توسط کمپانی T-Max است که در سفر‌های آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... برای امداد و نجات خودرو‌های آفرود استفاده ‌می‌شود. همانطور که می‌دانید وینچ یکی از مهم‌ترین تجهیزات نجات د..
کاور محافظ جک مدل "48 T-Max - Farm Jack Cat Cover
نا موجود
مدل: "48 Farm Jack Cat Cover برند: T-Max
معرفی محصولکاور محافظ جک T-Max مدل "Farm Jack Cat Cover 48، به عنوان یک کاور برای محافظت از جک مدل Farm 48" Lifting، توسط کمپانی تیمکس طراحی و تولید شده است. همراه داشتن جک بالابر خودرو، در مواقعی مانند سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، گردش، پیک نیک و... اهمیتی دوچندان می&..
کاور محافظ جک مدل "60 T-Max - Farm Jack Cat Cover
نا موجود
مدل: "60 Farm Jack Cat Cover برند: T-Max
معرفی محصولکاور محافظ جک T-Max مدل "60 Farm Jack Cat Cover، به عنوان یک کاور برای محافظت از جک مدل Farm 60" Lifting، توسط کمپانی تیمکس طراحی و تولید شده است. همراه داشتن جک بالابر خودرو، در مواقعی مانند سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، گردش، پیک نیک و... اهمیتی دوچندا..
کمپرسور باد مدل T-Max - Sand Storm 180L
نا موجود
مدل: Air Compressor - Sand Storm 180L برند: T-Max
معرفی محصولکمپرسور باد T-Max مدل Sand Storm، از به‌روزترین تولیدات کمپانی T-Max بوده که با عملکرد بی‌نظیر خود می‌تواند نگرانی شما را بابت پنچر شدن و تغییر باد چرخ‌ها از بین ببرد. همچنین همراه داشتن این کمپرسور باد در طول سفر‌های تفریحی آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی..
کیت پنچرگیری مدل T-Max - Tire Puncture
نا موجود
مدل: Tire Puncture Repair Kit برند: T-Max
معرفی محصولکیت پنچرگیری T-Max مدل Tire Puncture، یکی از ملزومات ضروری و تجهیزات نجات در خودرو خصوصا هنگام سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، حرکت در مسیر ناهموار و... است. با همراه داشتن این کیت، قادر خواهید بود لاستیک ماشین خود را هنگامی که به خدمات خودرویی یا کمک افراد دیگر، دس..
گالن بنزین مدل T-Max - Jerry Can 10L
نا موجود
مدل: Jerry Can 10L برند: T-Max
معرفی محصولگالن بنزین T-Max مدل Jerry Can 10L، یک وسیله پرکاربرد و منبعی کمکی برای ذخیره سازی بنزین است که ضمن ایمنی بالا و بدون هیچ‌گونه نشتی، دغدغه تامین سوخت کافی خودرو را در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، بیراهه نوردی، کویرنوردی و پیمودن مسافت‌های طولانی برطرف می‌کند؛..
گالن بنزین مدل T-Max - Jerry Can 20L
نا موجود
مدل: Jerry Can 20L برند: T-Max
معرفی محصولگالن بنزین T-Max مدل Jerry Can 20L، یک وسیله پرکاربرد و منبعی کمکی برای ذخیره سازی بنزین است که ضمن ایمنی بالا و بدون هیچ‌گونه نشتی، دغدغه تامین سوخت کافی خودرو را در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، بیراهه نوردی، کویرنوردی و پیمودن مسافت‌های طولانی برطرف می‌کند؛..
نمايش 1 تا 26 از 26 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات