محصولات
سبد خرید

Nite Ize

 شرکت Nite Ize در سال 1989 با یک روحیه کارآفرینی و ایده یک محصول نوآورانه توسط Rick Case در کلرادو تاسیس شد. ریک با تزریق انرژی و خلاقیت در تولید اختراعات جدید و توجه به جزئیات در ساخت محصولات توانسته بیش از 500 محصول را با کمک تیم این شرکت تولید نماید. این شرکت به خود افتخار کرده که در تمام این مدت توانسته تجهیزات سرگرم کننده، کاربردی، قابل اعتماد و نوآور را با وسواس خاص تولید کند و نه تنها برای تمام عمر کارآمد بوده بلکه شیوه زندگی را بهبود می‌بخشد. موفقیت این شرکت مدیون صداقت و عمل به تعهدات در برابر مشتریان است که توانسته اینگونه در بسیاری از نقاط جهان شناخته شده باشد.


مدل: SEE EM 4/ NSE-A1-4R3 برند: Nite Ize
معرفی محصولال‌ای‌دی دوچرخه Nite Ize مدل SEE'EM 4 Pack، مجموعه‌ای از ال‌ای‌دی ها است که روی پره چرخ‌های دوچرخه نصب می‌شود. این محصول شامل 4 LED به رنگ‌های قرمز (2عدد)، سبز و آبی بوده و با کمک گیره‌های فولادی و ضد زنگ به پره‌های دوچرخه متصل شده..
920,000 تومان
مدل: Spokelit LED Wheel Light / SKL2-07-2R6 برند: Nite Ize
معرفی محصولال‌ ای‌ دی دوچرخه Nite Ize مدل Spokelit، هنگام دوچرخه سواری در تاریکی شب در دل یک جاده و یا کوهستان، روشنایی جالبی برای بهبود دید در جاده و همچنین، بهتر دیده شدن توسط عابران و دیگر رانندگان را برای شما فراهم کرده تا ضمن لذت بردن از هیجان دوچرخه سواری در شب، نگرانی بابت خطرات..
1,230,000 تومان
مدل: Spokelit Rechargeable LED Wheel Light / SKLR-07S-R6 برند: Nite Ize
معرفی محصولال‌ ای‌ دی شارژی دوچرخه Nite Ize مدل Spokelit، هنگام دوچرخه سواری در تاریکی شب در دل یک جاده و یا کوهستان، روشنایی جالبی برای بهبود دید در جاده و همچنین، بهتر دیده شدن توسط عابران و دیگر رانندگان را برای شما فراهم کرده تا ضمن لذت بردن از هیجان دوچرخه سواری در شب، نگرانی بابت..
1,230,000 تومان
مدل: SlapLit برند: Nite Ize
معرفی محصولال‌ای‌دی Nite Ize مدل SlapLit، یکی دیگر از محصولات این شرکت است که یبشتر در بین ورزشکاران محبوب است، به خصوص کسانی که از گرما یا مشغله‌های کاری روز به شب پناه می‌برند و ساعات بعد از غروب آفتاب را به‌عنوان زمان ورزش انتخاب می‌کنند.این چراغ با حالت رولی..
740,000 تومان
مدل: Gear Tie Assortment 8 Pack / GTBA-A2-R8 برند: Nite Ize
معرفی محصولبست Nite Ize مدل Assortment 8 Pack، یک بست همه کاره است که از یک سیم خم‌شونده فلزی با روکش لاستیکی تشکیل شده است و می‌توانید آن را بارها و بارها گره زده و پیچ و تاب دهید و برای مصارف مختلف در سفر، کمپینگ، منزل و ...، مورد استفاده قرار دهید.شما می‌توانید از این بست، ..
980,000 تومان
مدل: Gear Tie Cordable Twist Tie برند: Nite Ize
معرفی محصولبست Nite Ize مدل Cordable Twist Tie، یک بست همه کاره است که از یک سیم خم‌شونده قوی با روکش لاستیکی تشکیل شده و می‌توانید آن را در سفر، کمپینگ، منزل و ...، برای بستن سیم شارژ، هندرزفری، کابل لوازم برقی و ... مورد استفاده قرار دهید. یک حلقه کشی نیز، در یک سمت این بست تعبیه شده..
310,000 تومان
مدل: Reusable Rubber Twist Tie برند: Nite Ize
معرفی محصولبست Nite Ize مدل Reusable Rubber، یک بست همه کاره است که از یک سیم خم‌شونده قوی با روکش لاستیکی تشکیل شده است و می‌توانید آن را بارها و بارها گره زده و پیچ و تاب دهید و برای مصارف مختلف در سفر، کمپینگ، داخل قایق، منزل و ...، مورد استفاده قرار دهید. این بست، افزون بر مقاومت د..
250,000 تومان
مدل: Reusable Rubber X4 Twist Tie / GT3-4PK-A1 برند: Nite Ize
معرفی محصولبست Nite Ize مدل Reusable Rubber X4، یک بست همه کاره است که از یک سیم خم‌شونده قوی با روکش لاستیکی تشکیل شده است و می‌توانید آن را بارها و بارها گره زده و پیچ و تاب دهید و برای مصارف مختلف در سفر، کمپینگ، منزل و ...، مورد استفاده قرار دهید. این بست، افزون بر مقاومت در برابر ..
280,000 تومان
مدل: Lanyard / HPAL-01-R7 برند: Nite Ize
معرفی محصولبند آویز موبایل Nite Ize مدل Lanyard، جهت جلوگیری از افتادن، و دسترسی راحت‌‌تر به تلفن‌همراه طراحی شده تا در طی فعالیت‌های روزانه، سفرهای کمپینگ، آفرود، فعالیت‌های ورزشی و ... این امکان را برای شما مهیا سازد تا با انداختن بند به دور گردن خود، بتوانید با ایمنی ..
750,000 تومان
مدل: MicroLock / HPAM-11-R7 برند: Nite Ize
معرفی محصولبند آویز موبایل Nite Ize مدل MicroLock، جهت جلوگیری از افتادن، و دسترسی راحت‌‌تر به تلفن‌همراه طراحی شده تا در طی فعالیت‌های روزانه، سفرهای کمپینگ، آفرود، فعالیت‌های ورزشی و ... این امکان را برای شما مهیا سازد تا با متصل کردن آن به پوشاک و یا اضافه کردن بند گر..
380,000 تومان
مدل: Stretch Strap برند: Nite Ize
معرفی محصولبند آویز موبایل Nite Ize مدل Stretch Strap، جهت جلوگیری از افتادن، و دسترسی راحت‌‌تر به تلفن‌همراه طراحی شده تا در طی فعالیت‌های روزانه، سفرهای کمپینگ، آفرود، فعالیت‌های ورزشی و ... این امکان را برای شما مهیا سازد تا با انداختن بند به دور مچ دست و یا اتصال آن ..
750,000 تومان
مدل: Tether برند: Nite Ize
معرفی محصولبند آویز موبایل Nite Ize مدل Tether، جهت جلوگیری از افتادن، و دسترسی راحت‌‌تر به تلفن‌همراه طراحی شده تا در طی فعالیت‌های روزانه، سفرهای کمپینگ، آفرود، فعالیت‌های ورزشی و ... این امکان را برای شما مهیا سازد تا با انداختن بند به دور مچ دست و یا اتصال آن به پوشا..
750,000 تومان
مدل: Leash برند: Nite Ize
معرفی محصولبند قلاده چراغ دار سگ Nite Ize مدل Leash، محصولی کاربردی و درحین حال فانتزی جهت حفظ امنیت سگ و جلوگیری از گم شدن آن در هنگام پیاده‌روی، سفرهای کمپینگ و ... بوده که توسط کمپانی Nite Ize تولید شده است تا بتوانید به کمک آن کنترل بهتری بر روی سگ خود داشته باشید. این بند قلاده با دارا..
1,830,000 تومان
مدل: FlipOut برند: Nite Ize
معرفی محصولپاپ سوکت Nite Ize مدل Nite Dawg، یکی از لوازم جانبی پرکاربرد تلفن‌های همراه بوده که با نصب شدن آن در پشت قاب گوشی این امکان برای شما مهیا ساخته شده تا بتوانید از آن به عنوان استند تلفن‌همراه در هنگام فیلم دیدن، بازی کردن و تماس ویدئویی، و یا در حین عکس سلفی گرفتن برای راحت&z..
1,020,000 تومان
مدل: Handleband Universal Smartphone Bar Mount برند: Nite Ize
معرفی محصولپایه نگهدارنده Nite Ize مدل Handleband Universal، یک اکسسوری مناسب برای نگهداری ایمن گوشی بر روی دوچرخه است که به شما کمک می‌کند حین رکاب زدن در دوچرخه سواری، به راحتی به تلفن همراه خود دسترسی داشته و برای مسیریابی و دیدن نقشه، شنیدن موزیک، کورنومتر و ...، از گوشی خود کمک بگیرید...
1,010,000 تومان
مدل: Wraptor Rotating Smartphone Bar Mount / WPT-09-R3 برند: Nite Ize
معرفی محصولپایه نگهدارنده Nite Ize مدل Wraptor Rotating، یک اکسسوری مناسب برای نگهداری ایمن گوشی بر روی دوچرخه است که به شما کمک می‌کند حین رکاب زدن در دوچرخه سواری، به راحتی به تلفن همراه خود دسترسی داشته و برای مسیریابی و دیدن نقشه، شنیدن موزیک، کورنومتر و ...، از گوشی خود کمک بگیرید...
1,000,000 تومان
مدل: Glowstreak / GSB-07-R7 برند: Nite Ize
معرفی محصولتوپ چراغ دار بازی سگ Nite Ize مدل Handlebar Lights، یک توپ چراغ‌دار جهت سرگرمی حیوانات شما در منزل، کمپ، ساحل و ... بوده که با توجه به تولید نورهای رنگی توانسته سگ و یا گربه شما را تا ساعت‌ها مشغول بازی کند و لذت فعالیت را برای آن‌ها دو چندان کند.این توپ به اندازه ی..
840,000 تومان
مدل: Infini Key Chain / KIC-11-R3 برند: Nite Ize
معرفی محصولجاسوئیچی Nite Ize مدل Infini Key Chain، شامل یک گیره و یک حلقه است که این امکان را به شما می‌دهد تا تمام سوئیچ‌ها و کلیدهایتان را داخل حلقه این جاسوئیچی قرار داده و سپس، آن را به بند کوله پشتی، کیف و یا حلقه کمربند خود آویزان کنید؛ به این ترتیب، هنگام سفر، کمپینگ، طبیعت گردی..
230,000 تومان
مدل: Cashback Phone Wallet / CBPW-01-R7 برند: Nite Ize
معرفی محصولجاکارتی چسبی Nite Ize مدل Cashback Phone Wallet، یک اکسسوری جدید و جذاب است که با چسباندن آن در پشت موبایل و یا کیف پول خود، می‌توانید کارت‌های مختلف مانند کارت مترو، کارت اعتباری، گواهینامه، کارت ملی، کارت بیمه و یا حتی پول نقد را درون آن قرار داده و در سریع‌ترین زمان ..
340,000 تومان
مدل: Hideout Magnetic Key Box / KBS-01-R7 برند: Nite Ize
معرفی محصولجاکلیدی مغناطیسی Nite Ize مدل Hideout، یک محفظه مناسب برای قرار دادن کلیدها بوده که با همراه داشتن آن هنگام طبیعت گردی، سفر، کمپینگ و ...، می‌توانید آن را به بدنه خودرو، سطح چوبی و یا هر سطح دیگری متصل کرده و نگرانی بابت گم شدن کلیدهای خود، نداشته باشید. این جاکلیدی مغناطیسی، از ..
650,000 تومان
مدل: Radiant Rechargeable Micro Lantern Disc / MLTLR-07S-R6 برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ ال ای دی سفری Nite Ize مدل Micro Lantern Disc، یک چراغ کاملا سبک و کم حجم شارژی بوده که هنگام کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی و ...، می‌توانید آن را همراه خود داشته باشید و بدون نگرانی بابت تاریکی شب، به گردش و ماجراجویی خود ادامه دهید.چراغ سفری Micro Lantern نایت آیز، با ..
1,220,000 تومان
مدل: TagLit Rechargeable Magnetic LED Marker برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ ال ای دی شارژی Nite Ize مدل TagLit Rechargeable Magnetic LED Marker، یک وسیله کاربردی است که با استفاده از LED، به شما کمک می‌کند با درخشیدن و جلب نظر از تصادف جلوگیری کنید یا حتی می‌توانید آن‌را مانند چراغ قلاده استفاده کنید تا مبادا حیوان خانگی خود را گم کنید. ..
1,000,000 تومان
مدل: Radiant Squeeze Light LED Key Chain Light / SQL2-02-R3 برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ ال‌ای‌دی Nite Ize مدل Radiant Squeeze Light LED Key Chain Light، یک چراغ قوه بسیار کوچک، سبک و البته کم نور است که تنها با یک انگشت روشن می‌شود و به محض اینکه انگشت‌تان را از روی دکمه آن بردارید دوباره خاموش می‌شود. با این وسیله جمع‌ و جور که در کنار..
360,000 تومان
مدل: TagLit Magnetic LED Marker برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ ال ای دی Nite Ize مدل TagLit Magnetic LED Marker، یک وسیله کاربردی است که با استفاده از LED، به شما کمک می‌کند با درخشیدن و جلب نظر از تصادف جلوگیری کنید یا حتی می‌توانید آن‌را مانند چراغ قلاده استفاده کنید تا مبادا حیوان خانگی خود را گم کنید.این محصول با یک ف..
610,000 تومان
مدل: Radiant 50 / R50BA-02-R7 برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ جلو دوچرخه Nite Ize مدل Radiant 50 Reachargeable، یک ال‌ای‌دی مناسب برای نصب در جلو  دورچرخه می‌باشد هرچند که در سایر قسمت‌های دوچرخه نیز قابل اتصال است. دوچرخه سواری در شب خطراتی به همراه دارد که به منظور جلوگیری از آن باید حتما به هر روشی که شده جلب توج..
1,080,000 تومان
مدل: Twistlit LED Bicycle Light / TLT-03-02 برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ جلو Nite Ize مدل Twistlit، یکی از لوازم جانبی دوچرخه سواری است که با روشنایی بالا مسیر را برای شما روشن کرده و ایمنی و آرامش خاطر شما را هنگام دوچرخه سواری در شب و مسیرهای تاریک به خوبی تضمین می‌کند. این چراغ همچنین، در برابر آب مقاوم بوده و می‌توانید هنگام بارش باران، ..
570,000 تومان
مدل: Radiant 750 Recharable Bike light/ R750RBA-02-R7 برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ دوچرخه شارژی  Nite Ize مدل Radiant 750 Reachargeable، یک ال‌ای‌‌دی بسیار پر نور است که قدرت دید بالایی به شما می‌دهد. دوچرخه سواری در شب خطراتی به همراه دارد که به منظور جلوگیری از آن باید حتما به هر روشی که شده جلب توجه کنید و دیده بشوید، این چراغ یک پیش..
3,280,000 تومان
مدل: Radiant 125 Reachargeable / R125RBA-02-R7 برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ دوچرخه Nite Ize مدل Radiant 125 Reachargeable، یک ال‌ای‌دی مناسب برای نصب در جلو یا پشت دورچرخه می‌باشد. دوچرخه سواری در شب خطراتی به همراه دارد که به منظور جلوگیری از آن باید حتما به هر روشی که شده جلب توجه کنید و دیده بشوید، این چراغ یک پیشنهاد خوب می‌باشد ک..
1,640,000 تومان
مدل: Mini LED Glows Stick برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ  رنگی باتومی Nite Ize مدل Mini LED Glow Stick، یک جایگزین عالی برای چراغ های شیمایی سنتی است که می‌توان در کوهنوردی یا کمپینگ به عنوان یک علامت یا چراغ شب مورد استفاده قرار گیرد یا حتی زمانی که در شب هنگام اتوموبیلتان سوخت تمام کرده و کنار جاده ایستاده‌اید می‌..
200,000 تومان
مدل: Radiant 50 / R50BA-10-R7 برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ عقب دوچرخه Nite Ize مدل Radiant 50 Reachargeable، یک ال‌ای‌دی مناسب برای نصب در عقب دورچرخه می‌باشد هرچند که در سایر قسمت‌های دوچرخه نیز قابل اتصال است. دوچرخه سواری در شب خطراتی به همراه دارد که به منظور جلوگیری از آن باید حتما به هر روشی که شده جلب توجه کنید..
1,080,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 64 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات