محصولات
سبد خرید

Energizer

شرکت Energizer یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری است که محصولات خود را با برند‌های Energizer،Varta،Eveready،Rayovac در سراسر جهان عرضه می‌کند. این کمپانی با هدف آسان‌تر و لذت‌بخش کردن زندگی، در سال 1980 در کشور آمریکا فعالیت خود را آغاز نموده تا بتوانید در هر زمان و مکانی از لوازم الکترونیکی خود استفاده کنید و لذت ببرید. همچنین تمامی محصولات این برند به ‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا علاوه‌بر تنوع در مدل، از نظر ساختاری نیز بتوانند انرژی مناسب برای لوازم روزانه شما را فراهم آورند و خدمات بهتری را به مصرف‌کنندگان ارائه بدهند.
 


مدل: LR44/A76 برند: Energizer
معرفی محصولباتری دکمه‌ای Energizer مدل LR44/A76، بزرگ‌ترین نوع باتری ساعتی بوده که در مصارف متعدد جهت روشن کردن اسباب بازی‌ها، دستگاه‌های دیجیتال و ... از آن استفاده می‌شود. این باتری با برخورداری از ولتاژ 1.7 ولت توسط کمپانی Energizer که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگ..
54,000 تومان
مدل: Alkaline Power D برند: Energizer
معرفی محصولباتری دی Energizer مدل Alkaline Power D، با دارا بودن ساختاری متفاوت، جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی پرمصرف اعم از: چراغ قوه، پمپ باد، اسباب بازی، بلندگو و ... درنظر گرفته شده تا از طریق استفاده آن بتوانید محصولات الکترونیک خود را روشن کنید و از انژری پایدار آن بهره ببرید. این ب..
210,000 تومان
مدل: Max D برند: Energizer
معرفی محصولباتری دی Energizer مدل Max، با دارا بودن ساختاری متفاوت، جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی پرمصرف اعم از: چراغ قوه، پمپ باد، اسباب بازی، بلندگو و ... درنظر گرفته شده تا از طریق استفاده آن بتوانید محصولات الکترونیک خود را روشن کنید و از انژری پایدار آن بهره ببرید. این باتری توسط کمپ..
235,000 تومان
مدل: CR2016 برند: Energizer
معرفی محصولباتری سکه‌ای Energizer مدل CR2016، با بهره‌مندی از ولتاژ 3 ولت، گزینه‌ای مناسب برای روشن کردن انواع اسباب بازی، ریموت کنترل، ماشین حساب و سایر لوازم الکترونیک بوده که توسط کمپانی Energizer که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان است تولید شده تا شم..
51,100 تومان
مدل: CR2025 برند: Energizer
معرفی محصولباتری سکه‌ای Energizer مدل CR2025، با بهره‌مندی از ولتاژ 3 ولت، گزینه‌ای مناسب برای روشن کردن انواع اسباب بازی، ریموت کنترل، ماشین حساب و سایر لوازم الکترونیک بوده که توسط کمپانی Energizer که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان است تولید شده تا شما را در من..
51,100 تومان
مدل: CR2032 برند: Energizer
معرفی محصولباتری سکه‌ای Energizer مدل CR2032، با بهره‌مندی از ولتاژ 3 ولت، گزینه‌ای مناسب برای روشن کردن انواع اسباب بازی، ریموت کنترل، ماشین حساب، توپ چراغ دار بازی سگ Glowstreak و سایر لوازم الکترونیک بوده که توسط کمپانی Energizer که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در ج..
63,000 تومان
مدل: Extreme AA2 برند: Energizer
معرفی محصولباتری قلمی Energizer مدل Extreme AA2، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان است که م..
470,000 تومان
مدل: Extreme AA4 برند: Energizer
معرفی محصولباتری قلمی Energizer مدل Extreme AA4، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان است که م..
847,000 تومان
مدل: Power Plus AA4 برند: Energizer
معرفی محصولباتری قلمی Energizer مدل Power Plus AA4، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان است که..
346,000 تومان
مدل: Eco Advanced AA برند: Energizer
معرفی محصولباتری قلمی Energizer مدل Eco Advanced AA، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان است ک..
118,000 تومان
مدل: Max AA2 برند: Energizer
معرفی محصولباتری قلمی Energizer مدل Max AA، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان است که محصولات..
77,000 تومان
مدل: Max Plus AA برند: Energizer
معرفی محصولباتری قلمی Energizer مدل Max Plus AA، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان است که مح..
94,000 تومان
مدل: Ultimate Lithium AA2 برند: Energizer
معرفی محصولباتری قلمی Energizer مدل Ultimate Lithium AA2، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در ..
341,000 تومان
مدل: Extreme AAA برند: Energizer
معرفی محصولباتری نیم قلمی Energizer مدل Extreme AAA، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان است ..
300,000 تومان
مدل: Power Plus AAA2 برند: Energizer
معرفی محصولباتری نیم قلمی Energizer مدل Power Plus AAA2، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان ا..
246,000 تومان
مدل: Eco Advanced AAA برند: Energizer
معرفی محصولباتری نیم قلمی Energizer مدل Eco Advanced AAA، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان ..
118,000 تومان
مدل: Max AAA برند: Energizer
معرفی محصولباتری نیم قلمی Energizer مدل Max AAA، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان است که مح..
77,000 تومان
مدل: Max Plus AAA برند: Energizer
معرفی محصولباتری نیم قلمی Energizer مدل Max Plus AAA، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان است ..
94,000 تومان
مدل: Ultimate Lithium AAA2 برند: Energizer
معرفی محصولباتری نیم قلمی Energizer مدل Ultimate Lithium AAA2، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتر..
341,000 تومان
مدل: Base AA برند: Energizer
معرفی محصولشارژر باتری Energizer مدل Base، این امکان را برای شما مهیا ساخته تا بتوانید با شارژ مجدد انواع باتری‌های قابل شارژ قلمی و نیم قلمی، در هزینه‌های خود جهت خریداری باتری صرفه‌جویی کرده، و با به چرخه‌انداختن مجدد باتری‌ها در مصرف به طبیعت آسیب‌ کمتری وارد کنی..
1,175,000 تومان
مدل: Mini AA برند: Energizer
معرفی محصولشارژر باتری Energizer مدل Mini، این امکان را برای شما مهیا ساخته تا بتوانید با شارژ مجدد انواع باتری‌های قابل شارژ قلمی و نیم قلمی، در هزینه‌های خود جهت خریداری باتری صرفه‌جویی کرده، و با به چرخه‌انداختن مجدد باتری‌ها در مصرف به طبیعت آسیب‌ کمتری وارد کنی..
956,000 تومان
مدل: Mini AAA برند: Energizer
معرفی محصولشارژر باتری Energizer مدل Mini، این امکان را برای شما مهیا ساخته تا بتوانید با شارژ مجدد انواع باتری‌های قابل شارژ قلمی و نیم قلمی، در هزینه‌های خود جهت خریداری باتری صرفه‌جویی کرده، و با به چرخه‌انداختن مجدد باتری‌ها در مصرف به طبیعت آسیب‌ کمتری وارد کنی..
792,000 تومان
باتری نیم قلمی قابل شارژ مدل Energizer - Extreme AAA4
نا موجود
مدل: Extreme AAA4 برند: Energizer
معرفی محصولباتری نیم قلمی Energizer مدل Extreme AAA4، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان است..
باتری نیم قلمی قابل شارژ مدل Energizer - Power Plus AAA4
نا موجود
مدل: Power Plus AAA4 برند: Energizer
معرفی محصولباتری نیم قلمی Energizer مدل Power Plus AAA4، گزینه‌ای مناسب جهت روشن کردن انواع لوازم الکترونیکی اعم از: چراغ قوه، GPS، هدلامپ، ساعت، ریموت کنترل، بی‌سیم، دوربین و ... بوده که توسط کمپانی Energizer تولید شده است. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باتری در جهان ا..
چراغ قوه مدل Energizer - Metal
نا موجود
مدل: Metal برند: Energizer
معرفی محصولچراغ قوه Energizer مدل Metal، جزو ملزومات ضروری هنگام سفر، کوهنوردی، شکار، طبیعت‌گردی و ... بوده که باعث شده تا با در اختیار گذاشتن منبع نور سیار در مکان‌هایی که به نور دسترسی ندارید محیط را روشن، و به انجام فعالیت بپردازید.تامین منبع نور این چراغ‌قوه به وسیله دو با..
چراغ قوه مدل Energizer - Pen
نا موجود
مدل: Pen برند: Energizer
معرفی محصولچراغ قوه Energizer مدل Pen، جزو ملزومات ضروری هنگام سفر، کوهنوردی، شکار، طبیعت‌گردی و ... بوده که باعث شده تا با در اختیار گذاشتن منبع نور سیار در مکان‌هایی که به نور دسترسی ندارید محیط را روشن، و به انجام فعالیت بپردازید.تامین منبع نور این چراغ‌قوه به وسیله دو باتر..
نمايش 1 تا 26 از 26 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات