محصولات
سبد خرید

Varta

برند آلمانی وارتا که در سال 1887 تاسیس شده است، محصولات گسترده‌ای را از باتری‌های خانگی گرفته تا باتری‌های یون لیتیمی، پاوربانک و ...، با بالاترین کیفیت و طول عمر، تولید و روانه بازارهای جهانی کرده است. برند وارتا، همواره در حال تحقیق و توسعه برای استفاده از مواد جدید، ایجاد فناوری برای بهینه‌سازی چگالی انرژی، قابلیت سریع شارژ و ... بوده و عملکرد برتر و ارائه محصولات با کیفیت را اولویت و استاندارد خود قرار داده است.


مدل: Lithium CR2016 برند: Varta
معرفی محصولباتری سکه ای Varta مدل Lithium CR2016، یک باتری لیتیمی و محصول برند آلمانی وارتا بوده که با سطح عملکرد بالا و به منظور استفاده در دستگاه‌های الکترونیکی مانند ریموت کنترل، ترازو، کلید Fob، تجهیزات خانه هوشمند و ... طراحی و تولید شده است.باتری سکه ای وارتا که دارای ولتاژ 3 ولت ..
37,100 تومان
مدل: Lithium CR2025 برند: Varta
معرفی محصولباتری سکه ای Varta مدل Lithium CR2025، یک باتری لیتیمی و محصول برند آلمانی وارتا بوده که با سطح عملکرد بالا و به منظور استفاده در دستگاه‌های الکترونیکی مانند ریموت کنترل، ترازو، کلید Fob، تجهیزات خانه هوشمند و ... طراحی و تولید شده است.باتری سکه ای وارتا که دارای ولتاژ 3 ولت ..
37,100 تومان
مدل: Lithium CR2032 برند: Varta
معرفی محصولباتری سکه ای Varta مدل Lithium CR2032، یک باتری لیتیمی و محصول برند آلمانی وارتا بوده که با سطح عملکرد بالا و به منظور استفاده در دستگاه‌های الکترونیکی مانند ریموت کنترل، ترازو، کلید Fob، تجهیزات خانه هوشمند و ... طراحی و تولید شده است.باتری سکه ای وارتا که دارای ولتاژ 3 ولت ..
37,100 تومان
مدل: Longlife Power C برند: Varta
معرفی محصولباتری سی Varta مدل Longlife Power C، محصول برند آلمانی وارتا بوده که به منظور استفاده در دستگاه‌هایی با مصرف انرژی بالا مانند چراغ قوه، اسباب‌بازی‌های ریموت کنترل، موس بی‌سیم، مسواک‌های برقی، ربات‌ها و ... طراحی و تولید شده است.باتری Longlife وارتا که..
150,000 تومان
مدل: Recharge ACCU Power AA2 برند: Varta
معرفی محصولباتری قلمی قابل شارژ Varta مدل ACCU AA2، یک نوع باتری قلمی است که با دارا بودن قابلیت شارژ شدن، یک بار مصرف نبوده و می‌توانید برای بارها و بارها آن را مورد استفاده قرار دهید؛ به این ترتیب برخلاف باتری‌های قلمی معمولی، دیگر نیازی به تهیه باتری جدید و تعویض آن پس از تمام شدن ط..
240,000 تومان
مدل: Longlife Max Power AA برند: Varta
معرفی محصولباتری قلمی Varta مدل Longlife Max Power AA، محصول برند آلمانی وارتا بوده که به منظور استفاده در دستگاه‌هایی با مصرف انرژی بالا مانند دوربین دیجیتال، اسباب‌بازی‌های ریموت کنترل، دستگاه فشارسنج خون و ... طراحی و تولید شده است. این باتری همچنین، با ارائه انرژی متغیر و..
128,000 تومان
مدل: Longlife Power AA برند: Varta
معرفی محصولباتری قلمی Varta مدل Longlife Power AA، محصول برند آلمانی وارتا بوده که به منظور استفاده در دستگاه‌هایی با مصرف انرژی بالا مانند چراغ قوه، اسباب‌بازی‌های ریموت کنترل، موس بی‌سیم، مسواک‌های برقی، ربات‌ها و ... طراحی و تولید شده است.باتری قلمی Long..
60,000 تومان
مدل: Longlife Power 9V برند: Varta
معرفی محصولباتری کتابی Varta مدل Longlife 9V، محصول برند آلمانی وارتا بوده که به منظور استفاده در دستگاه‌هایی با مصرف انرژی کم و ثابت مانند دستگاه‌های ریموت کنترل، ساعت دیواری، ساعت زنگ‌دار، رادیو و ... طراحی و تولید شده است.باتری کتابی Longlife وارتا که از ولتاژ 9 ولت برخوردا..
90,000 تومان
مدل: Lithium 2CR5 برند: Varta
معرفی محصولباتری لیتیومی استوانه ای Varta مدل 2CR5، یک باتری لیتیومی و محصول برند آلمانی وارتا بوده که با سطح عملکرد بالا و به منظور استفاده در دستگاه‌های الکترونیکی مانند دستگاه‌های امنیتی هوشمند، دوربین‌ها، چراغ قوه و ... طراحی و تولید شده است.باتری لیتیمی استوانه ای وارتا ک..
311,000 تومان
مدل: Lithium CR123A برند: Varta
معرفی محصولباتری لیتیومی استوانه ای Varta مدل CR123A، یک باتری لیتیومی و محصول برند آلمانی وارتا بوده که با سطح عملکرد بالا و به منظور استفاده در دستگاه‌های الکترونیکی مانند دستگاه‌های امنیتی هوشمند، دوربین‌ها، چراغ قوه و ... طراحی و تولید شده است.باتری لیتیمی استوانه ای وارتا..
176,000 تومان
مدل: Lithium CR2 برند: Varta
معرفی محصولباتری لیتیومی استوانه ای Varta مدل CR2، یک باتری لیتیومی و محصول برند آلمانی وارتا بوده که با سطح عملکرد بالا و به منظور استفاده در دستگاه‌های الکترونیکی مانند دستگاه‌های امنیتی هوشمند، دوربین‌ها، چراغ قوه و ... طراحی و تولید شده است.باتری لیتیمی استوانه ای وارتا که..
232,000 تومان
مدل: Mini AAAA / LR8D425 برند: Varta
معرفی محصولباتری Varta مدل Mini AAAA، محصول برند آلمانی وارتا بوده که به منظور استفاده در لوازم برقی مانند چراغ قوه، دستگاه‌های ریموت کنترل و ... طراحی و تولید شده است. باتری مینی AAAA وارتا که از ولتاژ 1.5 ولت برخوردار است، یک نوع باتری آلکالاین بوده که در مقایسه با باتری‌های معمولی،..
129,000 تومان
مدل: V23GA 8LR932 Alkaline برند: Varta
معرفی محصولباتری Varta مدل V23GA 8LR932، محصول برند آلمانی وارتا بوده که به منظور استفاده در دستگاه‌هایی مانند ریموت کنترل، ماشین حساب، تجهیزات پزشکی و ... طراحی و تولید شده است.باتری V23GA وارتا که از ولتاژ 12 ولت برخوردار است، یک نوع باتری آلکالاین و بدون جیوه بوده که در مقایسه با بات..
67,500 تومان
مدل: V27A LR27 Alkaline برند: Varta
معرفی محصولباتری Varta مدل V27A LR27، محصول برند آلمانی وارتا بوده که به منظور استفاده در دستگاه‌هایی مانند دستگاه‌های ریموت کنترل، ماشین حساب، تجهیزات پزشکی و ... طراحی و تولید شده است.باتری V27A وارتا که از ولتاژ 12 ولت برخوردار است، یک نوع باتری آلکالاین و بدون جیوه بوده که در م..
81,000 تومان
مدل: Recharge ACCU Power AAA2 برند: Varta
معرفی محصولباتری نیم قلمی قابل شارژ Varta مدل ACCU AAA2، یک نوع باتری نیم قلمی است که با دارا بودن قابلیت شارژ شدن، یک بار مصرف نبوده و می‌توانید برای بارها و بارها آن را مورد استفاده قرار دهید؛ به این ترتیب برخلاف باتری‌های معمولی، دیگر نیازی به تهیه باتری جدید و تعویض آن پس از تمام ش..
225,000 تومان
مدل: Recharge ACCU Power AAA4 برند: Varta
معرفی محصولباتری نیم قلمی قابل شارژ Varta مدل ACCU AAA4، یک نوع باتری نیم قلمی است که با دارا بودن قابلیت شارژ شدن، یک بار مصرف نبوده و می‌توانید برای بارها و بارها آن را مورد استفاده قرار دهید؛ به این ترتیب برخلاف باتری‌های معمولی، دیگر نیازی به تهیه باتری جدید و تعویض آن پس از تمام ش..
273,000 تومان
مدل: Longlife Max Power AAA برند: Varta
معرفی محصولباتری نیم قلمی Varta مدل Longlife Max Power AAA، محصول برند آلمانی وارتا بوده که به منظور استفاده در دستگاه‌هایی با مصرف انرژی بالا مانند دوربین دیجیتال، اسباب‌بازی‌های ریموت کنترل، دستگاه فشارسنج خون و ... طراحی و تولید شده است. این باتری همچنین، با ارائه انرژی مت..
128,000 تومان
مدل: Longlife Power AAA برند: Varta
معرفی محصولباتری نیم قلمی Varta مدل Longlife Power AAA، محصول برند آلمانی وارتا بوده که به منظور استفاده در دستگاه‌هایی با مصرف انرژی بالا مانند چراغ قوه، اسباب‌بازی‌های ریموت کنترل، موس بی‌سیم، مسواک‌های برقی، ربات‌ها و ... طراحی و تولید شده است.باتری نیم قلمی&..
60,000 تومان
مدل: Safety Power Bank 2600mAh برند: Varta
معرفی محصولپاور بانک و آژیر Varta مدل Safety 2600mAh، از جمله اولین پاوربانک‌های مجهز به ویژگی حفاظتی فردی است که توسط برند آلمانی وارتا تولید شده است. این ویژگی حفاظتی، شامل یک آژیر هشداردهنده قوی با شدت صدای 100 دسی‌بل است که این امکان را به شما می‌دهد تا در مواقعی که احساس ناام..
609,000 تومان
مدل: Night Cutter F30R برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه شارژی Varta مدل Night Cutter F30R، برای تامین نور و روشنایی مورد نیاز شما در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به کمک شما آمده تا برای شب‌مانی در طبیعت، مواقع اضطراری و ...، دغدغه‌ای بابت نبود نور کافی نداشته باشید.چر..
3,081,000 تومان
مدل: Flex Neck Light برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه Varta مدل Flex Neck، یک چراغ قوه با قابلیت انعطاف‌پذیری بالا است که به آسانی خم شده و این امکان را به شما می‌دهد تا هنگام کارهایی با دقت بالا مانند تعمیر خودرو، تعمیر تجهیزات الکترونیکی و ...، نگرانی بابت نوردهی به نقاط دور از دسترس نداشته و به این ترتیب، با همراه د..
968,000 تومان
مدل: Pen Light برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه Varta مدل Pen، یک چراغ قوه جیبی کوچک است که به شکلی جالب و مانند یک خودکار طراحی شده و به آن، چراغ قوه قلمی و یا چراغ قوه مدادی نیز، گفته می‌شود. این چراغ قوه قلمی، این امکان را به شما می‌دهد تا آن را به راحتی و مانند یک خودکار، داخل جیب خود قرار داده و یا آن را به ..
356,000 تومان
مدل: LCD Charger برند: Varta
معرفی محصولشارژر باتری Varta مدل LCD Charger، یک دستگاه شارژر است که برای شارژ باتری‌های قابل شارژ قلمی و نیم قلمی با تکنولوژی نیکل متال هیدرید (NiMH) ساخته و طراحی شده است.شارژر باتری LCD Plug وارتا که به همراه 4 عدد باتری قلمی قابل شارژ با ظرفیت 2600 میلی‌آمپر ساعت، ارائه شد..
2,431,000 تومان
مدل: LCD Dual Tech برند: Varta
معرفی محصولشارژر باتری Varta مدل LCD Dual Tech، این امکان را برای شما مهیا ساخته تا بتوانید با شارژ مجدد انواع باتری‌های قابل شارژ قلمی، نیم قلمی، باتری‌های لیتیوم یون 18650، 18490، 18350، 17670، 17500و باتری‌های RCR123A ،RCR10440 ,RCR14500 ,RCR17335,RCR16340،در هزینه‌های خود..
3,198,000 تومان
مدل: 30W Car Charger Dual USB Fast برند: Varta
معرفی محصولشارژر فندکی Varta مدل Dual USB Fast، دغدغه شما بابت تمام شدن ناگهانی شارژ موبایل‌تان در طول یک سفر آفرودی، کمپینگ، کویرنوردی و ... را برطرف کرده تا همچنان که در حال رانندگی به سمت مقصد مورد نظر خود هستید، گوشی و یا دیگر لوازم الکترونیکی خود را از طریق برق خودرو و به راح..
1,230,000 تومان
مدل: Speed Charge And Sync Cable USB Type C برند: Varta
معرفی محصولکابل شارژ  Varta مدل Speed Charge، با برخورداری از کانکتور Type C این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید از طریق آن انواع لوازم با سوکت تایپ C را شارژ کنید و یا اطلاعات خود را انتقال دهید. این کابل با دارا بودن طول 1متر، و با پشتیبانی از تکنولوژی شارژ سریع از این قابلی..
879,000 تومان
مدل: Charge & Sync Adapter برند: Varta
معرفی محصولمبدل او تی جی Varta مدل Charge And Sync، رابطی برای شارژ و انتقال داده‌ها بوده که با برخورداری از کانکتور Type C این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید تلفن همراه خود را شارژ کنید و یا از طریق اتصال آن به تلفن همراه و یا سایر پورت‌های تایپ C داده‌های خود را به سر..
322,000 تومان
مدل: Indestructible H20 Pro برند: Varta
معرفی محصولهدلامپ Varta مدل Indestructible H20 Pro، در تمامی سفرهای کمپینگ، کوهنوردی، اسکی در شب، صحرانوردی، دره‌نوردی، دوچرخه سواری، جنگل‌نوردی، غارنوردی، اردو‌زنی و ... هنگام تاریکی شب برای دیدن ادامه مسیر یا گذران شب داخل چادر به کمک شما آمده و نور مورد نیاز شما را تامین م..
1,261,000 تومان
باتری دی مدل Varta - Longlife Power D
نا موجود
مدل: Longlife Power D برند: Varta
معرفی محصولباتری دی Varta مدل Longlife Power D، محصول برند آلمانی وارتا بوده که به منظور استفاده در دستگاه‌هایی با مصرف انرژی بالا مانند چراغ قوه، اسباب‌بازی‌های ریموت کنترل، موس بی‌سیم، مسواک‌های برقی، ربات‌ها و ... طراحی و تولید شده است.باتری Longlife وارتا که..
چراغ فانوسی مدل Varta - Indestructible L30 Pro
نا موجود
مدل: Indestructible L30 Pro برند: Varta
معرفی محصولچراغ فانوسی Varta مدل Indestructible L30 Pro، یک چراغ روشنایی با طراحی زیبا و جالب است که می‌توانید هنگام کمپینگ، کوهنوردی، ساحل گردی و ... که در طبیعت به سر می‌برید و مشغول گشت و گذار هستید، آن را مانند یک فانوس در دست گرفته و به ماجراجویی خود ادامه دهید.این چراغ فانوسی..
نمايش 1 تا 30 از 35 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات