محصولات
سبد خرید

پدل برد و موج سواری

SUP  مخفف Stand Up Paddling است که یکی از ورزش های آبی محسوب می شود و به سرعت در حال پیشرفت در جهان می باشد و در ایران هم علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. SUP ورزشی است که علاوه بر هیجان، می تواند آرامش را برای شما به ارمغان آورد و پس از کمی تمرین می توان به موج های دریا و اقیانوس نگاه متفاوتی داشت و از تفریحات آبی نهایت لذت را ببرید. شما می توانید جهت آرامش اعصاب به یک دریاچه، دریا و ... بروید و با فاصله گرفتن از ساحل و انجام تمرینات یوگا آرامش خاصی را تجربه کنید و یا همان طور که در بالا گفته شد، می توانید یک تفریح آبی هیجان انگیز را برای خود رقم زده و هیجانات درونی خود را با ورزشی همچون موج سواری تخلیه کنید.

استفاده از پدل برد علاوه بر ایجاد آرامش، باعث تقویت عضلات و تعادل بدن نیز می گردد. در این ورزش تمامی عضلات بدن از نوک انگشتان پا تا گردن مورد استفاده قرار می گیرد. این ورزش ترکیبی از قایق رانی و موج سواری می باشد و به این صورت است که قایق ران در آن ایستاده و برای سوق دادن پدل برد به سمت جلو باید از یک پارو یک طرفه استفاده کند. لازم به ذکر است که قایق ران در پدل برد لزوما به صورت ایستاده نیست و بعضا می تواند به صورت نشسته هم باشد.

هدف شما برای کاربرد پدل برد هر چیزی می تواند باشد، اما انتخاب و خرید پدل برد مناسب مستلزم دانستن نکاتی است که در این مقاله "راهنمای خرید پدل برد" قصد داریم این نکات را بررسی کنیم. با مجله آفرودبازار همراه باشید.

مدل: 11' Leash Ankle Strap STD برند: BicSport
معرفی محصول پابند پدل برد بیک اسپرت مدل Leash 11' Ankle Strap، یکی از مهمترین تجهیزات در آموزش موج سواری و پدلینگ است که حائز اهمیت می باشد. این پابند به انتهای پدل برد یا تخته موج سواری وصل شده تا در زمان های جدا شدن از پدل برد یا تخته موج سواری شما را در نزدیکی آن ن..
350,000 تومان
مدل: 11' Coil Knee Strap برند: BicSport
معرفی محصول پابند پدل برد بیک اسپرت مدل 11' Coil Knee Strap، یکی از مهمترین تجهیزات در آموزش موج سواری و پدلینگ است که حائز اهمیت می باشد. این پابند به انتهای پدل برد یا تخته موج سواری وصل شده تا در زمان های جدا شدن از پدل برد یا تخته موج سواری شما را در نزدیکی آن نگه دارد..
350,000 تومان
مدل: 10' Surf Leash برند: Red Paddle
معرفی محصول پابند پدل برد رد پدل مدل 10' Surf Leash، یکی از مهمترین تجهیزات در آموزش موج سواری و پدلینگ است که حائز اهمیت می باشد. این پابند به انتهای پدل برد یا تخته موج سواری وصل شده تا در زمان های جدا شدن از پدل برد یا تخته موج سواری شما را در نزدیکی..
620,000 تومان
مدل: 8' Coiled Leash برند: Red Paddle
معرفی محصول پابند پدل برد رد پدل مدل 8' COILED LEASH، یکی از مهمترین تجهیزات در آموزش موج سواری و پدلینگ است که حائز اهمیت می باشد. این پابند به انتهای پدل برد یا تخته موج سواری وصل شده تا در زمان های جدا شدن از پدل برد یا تخته موج سواری شما را در نزدیک..
620,000 تومان
مدل: Original AP برند: BicSport
معرفی محصول پارو پدل برد (1 تیکه) آلومینیوم Original AP از جنس آلومینیوم،سبک، مقاوم و مناسب برای پدل برد سواران می‌باشد. تیغه این پارو از جنس پلی کربنات بوده و به گونه ای طراحی شده که تعادل را در حین استفاده برقرار می‌سازد. همچنین طول پارو قابل تنظیم بوده و می‌توان مناسب با شرایط آ..
800,000 تومان
مدل: Original FP برند: BicSport
معرفی محصول پارو کایاک (1تکه) فایبرگلاس بیک اسپرت Original FP، از جنس فایبرگلاس، سبک، مقاوم و مناسب برای پدل برد سواران می‌باشد. تیغه این پارو از جنس پلی کربنات بوده و به گونه ای طراحی شده که تعادل را در حین استفاده برقرار می‌سازد. همچنین طول پارو قابل تنظیم بوده و می‌توان منا..
980,000 تومان
مدل: Travel Ap برند: BicSport
معرفی محصول پارو پدل برد (3 تیکه) Travel Ap ساخته شده از  جنس آلومینیوم ،سبک، مقاوم و مناسب برای پدل برد سواران حرفه ای و مبتدی می‌باشد. این پارو تمامی ویژگی های کاربردی سری پارو های Performer و  Orginal را دارا می باشد . ساختار این پارو از  3 تیکه مجزا تشکیل شده است که به راح..
900,000 تومان
مدل: Alloy Vario برند: Red Paddle
معرفی محصول پارو پدل برد Alloy ساده ترين سري پارو هاي ردپدل كه از نظر تكنيكال هيچ چيزي كمتر از ساير پارو ها ندارند. دسته اين پارو ها با يك لايه فوم مخصوصEVA پوشانده شده و دسته تي شكل ان را براحتي مي‌توانيد در دست نگهداريد. همچنين تيغه نايلوني با مساحت بسيار مناسب و ميزان ارتجاع استاندارد برا..
1,690,000 تومان
مدل: "Air Touring 11'0 برند: BicSport
معرفی محصول پدل برد بادی Air Touring 11'0 فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند و وزنی بسیار سبک دارد که حمل و نقل را آسان می‌کند و بیشترین وزن قابل تحمل آن 100 کیلوگرم می‌باشد. این پدل برد برای سفرهای طولانی و مسابقات تفریحی و سرعتی بسیار ایده آل است. همچنین این محصول مجهز به کیف حمل..
9,300,000 تومان
مدل: "Air Allround X 30" 10'0 برند: BicSport
معرفی محصول پدل برد بادی بیک اسپرت مدل "Air Allround X 30" 10'0، یکی دیگر از محصولات کمپانی بیک می باشد که جهت تفریحات آبی و پدلینگ در آب های آرام طراحی شده است. اگر قصد تفریح کنار دریا را دارید و یا می خواهید تعطیلات آخر هفته را به یک دریاچه کوهستانی بروید ..
8,100,000 تومان
مدل: "Air Touring X 30" 12'6 برند: BicSport
معرفی محصول پدل برد بادی بیک اسپرت مدل "Air Touring X 30" 12'6، یکی دیگر از محصولات بادی کمپانی بیک می باشد که جهت تفریحات آبی، پدلینگ و یا برگزاری مسابقه در آب های آرام طراحی شده است. اگر قصد تفریح کنار دریا را دارید و یا می خواهید تعطیلات آخر هفته را به یک..
9,850,000 تومان
مدل: "Zephyr 10'6 برند: Radar
معرفی محصول پدل برد بادی رادار مدل "Zephyr 10'6، یک پدل عالی و مناسب برای گذراندن اوقات فراغت خود می باشد. زمانی که تصمیم می گیرید برای استراحت و گذراندن تعطیلات به دریاچه، دریا، آب های آرام و ... بروید داشتن وسیله ای تفریحی که حمل و نقل آن نیز آسان باشد بسیار مه..
13,000,000 تومان
مدل: "Explorer 12'6 برند: Red Paddle
معرفی محصول پدل برد بادی رد پدل مدل "Explorer 12'6، با ضخامت بيشتر و حجم بالا سبب پايداری و تعادل بسيار بيشتری بر روی آب می شود و به عنوان يك پدل برد فوق العاده سفت معرفی می شود. اين برد برای افراد قد بلند، افراد حرفه ای، افراد ..
21,900,000 تومان
مدل: "Ride 10'8 برند: Red Paddle
معرفی محصول پدل برد بادی رد پدل مدل "Ride 10'8، محصول قدیمی کمپانی رد پدل و پرفروش ترین برد این برند می باشد. با داشتن قابلیت پایداری و تعادل بیشتر با کمترین میزان فشار بر روی سطح آب مناسب برای افراد تا وزن 120 کیلوگرم و افراد حرفه ای جهت استفاده در تفریحات آبی، موج سواری و .....
17,900,000 تومان
مدل: "Ride 9'8 برند: Red Paddle
معرفی محصول پدل برد بادی رد پدل مدل "Ride 9'8، كوچكترين برد در خانواده بردهای سری Ride کمپانی رد پدل می باشد كه برای استفاده افراد مبتدی و حرفه ای طراحی شده است. این پدل برد با قابلیت تحمل وزن 95 کیلوگرم، نه تنها برای افراد مبتدی بلکه برای افراد سنگین وزن تا..
16,900,000 تومان
مدل: Aero Sup 9.4 برند: Jobe
معرفی محصول پدل برد بادی Jobe مدل Aero Sup 9.4، یک پدل برد چند منظوره، جامع و سبک، مناسب برای تفریحات آبی و پدلینگ در آب های آرام طراحی شده که نه تنها برای کودکان و افراد مبتدی بلکه برای افراد حرفه ای هم می تواند مناسب باشد و بیشترین وزن قابل تحمل آن 60 کیلوگرم است. ..
10,400,000 تومان
مدل: Rum Runner 11'5 برند: Point 65
معرفی محصول پدل برد چند تکه Point 65 مدل Rum Runner 11'5، با طراحی چند منظوره و نوآوری در ساخت آن گزینه عالی برای استفاده جهت پدلینگ، ماهیگیری و یا ورزش هایی نظیر یوگا می باشد. این پدل برد از سه تکه تشکیل شده که بوسیله تکنولوژی Snap-TAP به هم متصل و به یک پدل برد کامل تبدیل می ..
16,213,000 تومان
مدل: "6'Performer Wahine 10 برند: BicSport
معرفی محصول پدل برد بیک اسپرت مدل "6'Performer Wahine 10، مناسب افراد مبتدی، حرفه ای، علاقمند به موج سواری و تفریحات آبی که بیشترین وزن قابل تحمل آن 90 کیلوگرم می‌باشد. در این پدل برد از تکنولوژی منحصر به فرد ACE-TEC استفاده شده که با درهم آمیختن ویژگی هایی مانند سبکی، دوا..
9,750,000 تومان
مدل: "Performer 10'6 برند: BicSport
معرفی محصول پدل برد بیک اسپرت مدل "Performer 10'6، مناسب افراد مبتدی، حرفه ای و علاقمند به پدل برد می باشد که بیشترین وزن قابل تحمل 90 کیلوگرم بوده و با داشتن آن می توانید یک تفریح آبی هیجان انگیز را برای خود رقم زده و هیجانات درونی خود را با ورزشی همچون موج سواری تخلیه کنید. ..
10,200,000 تومان
مدل: "6'Performer Red 10 برند: BicSport
معرفی محصول پدل برد بیک اسپرت مدل "6'Performer Red 10، مناسب افراد مبتدی، حرفه ای، علاقمند به موج سواری و تفریحات آبی که بیشترین وزن قابل تحمل آن 90 کیلوگرم می‌باشد. در این پدل برد از تکنولوژی منحصر به فرد ACE-TEC استفاده شده که با درهم آمیختن ویژگی هایی مانند سب..
9,750,000 تومان
مدل: "Wing Wahine 11'0 برند: BicSport
معرفی محصول پدل برد بیک اسپرت مدل "0'Wing Wahine 11، با طراحی زیبا و بی نظیر مناسب برای گذراندن اوقات فراغت و یا فیتنس در مسافت های طولانی برای افراد جهت استفاده در دریاها، رودخانه ها و ... در کنار خانواده می باشد. با وجود وزن کم و بسیار سبک محصول، ..
10,340,000 تومان
مدل: "Cross 11'0 برند: BicSport
معرفی محصول پدل برد بیک اسپرت مدل "Cross 11'0، یک تخته چند منظوره و جامع، مناسب برای تفریحات آبی، یوگا و تناسب اندام در آب های آرام که بیشترین وزن قابل تحمل آن 130 کیلوگرم می‌باشد. در این پدل برد از تکنولوژی منحصر به فرد ACE-TEC استفاده شده که با درهم آمیختن و..
9,940,000 تومان
مدل: "Dura-Tec Original  Kids 8'4 برند: BicSport
معرفی محصول پدل برد بیک اسپرت مدل "Dura-Tec Original Kids 8'4، مناسب برای کودکان جهت گذراندن اوقات فراغتشان در دریاها، رودخانه ها و ... می باشد. در اکثر تفریحات آبی، امکان بردن کودکان به آب برای والدین وجود ندارد، اما شرکت بیک با تولید محصولات بی نظیر از جمله این پدل برد این امکان ر..
4,500,000 تومان
مدل: "Performer Soft 10'6 برند: BicSport
معرفی محصول پدل برد بیک اسپرت مدل Performer Soft 10'6"، با طراحی منحصر به فردی که توسط این کمپانی انجام گرفته، مناسب برای استفاده در تفریحات آبی و گشت و گذار در کنار ساحل و یا بهره بردن برای ورزش یوگا روی آب های رودخانه ها و ... که قادر به تحمل وزن افراد تا 90 کیلوگرم می باشد. در..
9,750,000 تومان
مدل: "Wing Red 11'0 برند: BicSport
معرفی محصول پدل برد بیک اسپرت مدل "0'Wing Red 11، مناسب برای تفریحات آبی، فیتنس ،مسافت های طولانی و مسابقات تفریحی که بیشترین وزن قابل تحمل آن 77 کیلوگرم می‌باشد. با داشتن این محصول می توانید یک تفریح آبی هیجان انگیز را برای خود رقم زده و هیجانات درونی خود را با ورزشی همچو..
10,340,000 تومان
مدل: Titan برند: Red Paddle
معرفی محصول پمپ باد رد پدل مدل Titan، یکی از نوآورانه ترین پمپ ها از این نظر که 2 سیلندر دارد و دارای خروجی باد با فشار بالاست می‌باشد. با خرید این پمپ می‌توانید در مدت زمان کمتری پدل برد بادی خود را باد کرده و زمان بیشتری را صرف پدل بردینگ کنید. معرفی برند کمپانی رد پدل د..
1,690,000 تومان
مدل: "PAINT Shortboard 6'6 برند: BicSport
معرفی محصول تخته موج سواری بیک اسپرت مدل "6'6 PAINT Shortboard، جزء بهترین تخته های موج سواری برای یادگیری افراد مبتدی و یک تفریح آبی خوب برای افراد می باشد. اگر در این تابستان علاقه پیدا کرده اید که به یادگیری موج سواری بپردازید انتخاب این تخته ایده آل برای یادگیری این ورزش اس..
2,000,000 تومان