محصولات
سبد خرید

Bote

شرکت BOTE در سال 2009 توسط مگدا و کوری کوپر در شهر Destin فلوریدا تاسیس شد. مگدا و کوپر از دوران کودکی به شنا، ماهیگیری، اسکی روی آب و تمام فعالیت هایی که به آب مربوط می شد علاقه فراوان داشتند. آن ها پس از اتمام دوران کالج با هم ازدواج کرده و به Destin (شهری که آب در زندگی مردم نقش مهمی دارد)، برای ادامه زندگی مهاجرت کردند. آن دو در اواخر سال 2008 اولین تخته موج سواری خود را ساختند، اما آن به شدت بزرگ و ناپایدار بود. ولی کوپر با امید بسیار به همسرش قول داد تا پدل بردهای منحصربه فردی را تولید کند. کوپر در فکر تولید پدل بردهایی بود که علاوه بر پایداری و استحکام بالا، بتواند در زمان ماهیگیری کارآمد باشد تا بتواند سطل ماهیگیری و یا سایر وسایل مورد نیاز را در کنار خود داشته باشد. در واقع به دنبال ساخت محصولی به سادگی پدل برد، اما با کارآیی قایق ماهیگیری برای سهولت در استفاده بود. مگدا و کوپر برای تحقق رویاهایشان شغل های خود را کنار گذاشته و به ساخت محصولات خود با نام BOTE پرداختند. این شرکت به مانند فرزند دوم آن ها تلقی شده و با داشتن افراد و کارمندان مسئول که همانند خود آن ها علاقه مند به این کار بوده اند و با استفاده از نوآوری های روز و ایده های تازه محصولاتی را خلق کردند که سبک زندگی را تعریف می کند. از این رو توانسته اند به یک برند خوشنام و گسترده در سراسر جهان تبدیل شوند.

اسکله بادی مدل Bote - Hangout 240 Classic
ارسال رایگان در تهران
مدل: Inflatable Dock Hangout 240 Classic برند: Bote
معرفی محصولاسکله بادی Bote مدل Hangout 240 Classic، یک سکوی بادی است که با شناور ماندن بر روی آب، کمک می‌کند در حالی که در میان جمع دوستان و یا خانواده خود هستید، لذت نشستن و استراحت کردن بر روی آب‌های آرام یک رودخانه، دریاچه و ... را تجربه کنید، به یوگا بپردازید و یا غروب خورشید را در..
115,500,000 تومان
اسکله بادی مدل Bote - Inflatable Dock 10 Classic
ارسال رایگان در تهران
مدل: Inflatable Dock 10 Classic برند: Bote
معرفی محصولاسکله بادی Bote مدل Inflatable Dock 10 Classic، محصولی فوق‌العاده برای گذراندن اوقات فراغت خود در تمام طول سال خصوصا تابستان که دوست دارید در کنار دریا، دریاچه، رودخانه، استخر و ... با جمع‌های خانوادگی و یا دوستانه تفریحی هیجان‌انگیز داشته باشید. شرکت آمریکایی Bote..
112,000,000 تومان
اسکله بادی مدل Bote - Inflatable Dock 7 Classic
ارسال رایگان در تهران
مدل: Inflatable Dock 7 Classic برند: Bote
معرفی محصولاسکله بادی Bote مدل Inflatable Dock 7 Classic، یک صفحه شناور بادی بوده که همراه داشتن آن در تفریحات آبی باعث شده تا بتوانید لحظات مهیج و پر از هیجان را در دریاچه، استخر، دریا و .... تجربه کنید. این اسکله بادی هنگام شناور بودن بر سطح آب این امکان را برای شما مهیا می‌سازد تا بر روی..
80,500,000 تومان
باربند نرم یک تکه مدل Bote - Quick Strap
ارسال رایگان در تهران
مدل: Quick Strap Board Rack برند: Bote
معرفی محصولباربند نرم یک تکه Bote مدل Quick Strap، باربند نرم یک تکه Bote مدل Quick Strap، جهت حمل انواع پدل برد، کایاک، پارو، چوب اسکی و ... با قابلیت نصب بر روی سقف، درب صندوق و درب‌های جانبی می‌باشد.این باربند به راحتی در عرض چند دقیقه بدون نیاز به هیچگونه پیچ‌ و مهره‌..
3,850,000 تومان
پارو کایاک مدل Bote - 5-Piece Adjustable
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: 5Piece Adjustable برند: Bote
معرفی محصولپارو کایاک Bote مدل 5Piece Adjustable، یکی از تجهیزات لازم برای به حرکت در آوردن کایاک در امواج آرام و خروشان آب دریا، دریاچه، رودخانه و ... بوده که به شما کمک کرده تا علاوه‌بر حرکت در آوردن کایاک، بتوانید از آن برای جهت‌دهی حرکت کایاک در مسیر استفاده نمایید و از انجام تفریح..
11,900,000 تومان
پد محافظ حمل مدل Bote - Roof Rack
ارسال رایگان در تهران
مدل: Roof Rack Pad برند: Bote
معرفی محصولپد محافظ حمل Bote مدل Roof Rack، با ساختار نرم و یک تکه جهت حمل راحت انواع پدل برد، کایاک و ... درنظر گرفته شده تا با نصب آن بر روی باربند خودرو بتوانید بدون آسیب‌دیدگی، تجهیزات را تا مقصد حمل نمایید.طراحی این پد محافظ به‌گونه‌ای بوده که در کوتاه‌ترین زمان ممک..
3,150,000 تومان
پد محافظ حمل مدل Bote - Tailgate
ارسال رایگان در تهران
مدل: Tailgate Pad برند: Bote
معرفی محصولپد محافظ حمل Bote مدل Tailgate، برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی پدل‌برد و بدنه صندوق عقب خودروهای پیکاپ طراحی شده است تا با ساختار نرم و یک تکه خود بتواند حمل انواع پدل برد، کایاک و ... را برای شما آسان سازد. این محصول در دو سایز 30 و 36 اینچ (80 و 90 سانتی‌متر) تولید شده ا..
2,450,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Breeze Aero 11′6″ Full Trax Citron
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Breeze Aero 11′6″ Full Trax Citron With Magnepod برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Breeze Aero 11′6″ Full Trax Citron، یک تخته شناور برای تفریح آبی پرهیجان پدل برد یا استندآپ پدال است که می‌توانید مانند یک موج‌سوار بر روی تخته بزرگ این پدل برد ایستاده و با پارو زدن بر آب‌های آرام دریا، دریاچه و رودخانه از بین جزایر، م..
61,600,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Flood Aero 11' Full Trax Ochre
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flood Aero 11' Full Trax Ochre برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Flood Aero 11' Full Trax Ochre، یکی دیگر از محصولات بادی کمپانی Bote بوده که می‌تواند برای شما خاطرات بی نظیر و تکرار نشدنی را رقم بزند. پدل‌برد یک تفریح و ورزش آبی پر هیجان است که به آرامش، تقویت عضلات و تعادل بدن کمک کرده و ترکیبی از دو ورزش قایقر..
70,000,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Flood Aero 11' Native Tropics
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flood Aero 11' Native Tropics برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Flood Aero 11' Native Tropics، یک تخته شناور برای تفریح آبی پرهیجان پدل‌برد یا استندآپ پدال است که می‌توانید مانند یک موج‌سوار بر روی تخته بزرگ این پدل‌برد ایستاده و با پارو زدن بر آب‌های آرام دریا، دریاچه و رودخانه از بین جزایر،..
70,000,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Flow Aero 8′ Native Stripes Kids
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flow Aero 8′ Native Stripes Kids برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Flow Aero 8′ Native Stripes Kids، همانطور که از نامش پیداست مخصوص کودکان و نوجوانان شما طراحی و ارائه شده است. علاقه کودکان به آب و تفریح در آن همیشگی است و داشتن تجهیزات مناسب که خیال شما را نیز آسوده کند از نکات بسیار مهمی‌ست. همچنین همراهی فرزندانتا..
42,000,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - HD Aero 11'6" Classic Cypress
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD Aero 11'6" Classic Cypress برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل HD Aero 11'6" Classic Cypress، تنها یک پدل برد نبوده و با قابلیت‌ها و ویژگی‌های بی‌شماری که می‌توان به آن اضافه کرد، شما را برای گذراندن یک روز عالی در کنار دریاچه، دریا، آب‌های آرام و ... همراهی می‌کند. یکی از تفریحات مهیج ..
87,500,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - HD Aero 11'6" Full Trax Seafoam
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD Aero 11'6" Full Trax Seafoam برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل HD Aero 11'6" Full Trax Seafoam، یکی دیگر از محصولات بادی کمپانی Bote است که می‌تواند برای شما خاطرات بی‌نظیر و تکرار نشدنی را رقم بزند. پدل‌برد یک تفریح و ورزش آبی پرهیجان است که به آرامش، تقویت عضلات و تعادل بدن کمک کرده و ترکیبی از دو و..
87,500,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - HD Aero 11'6" Native Abalone
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD Aero 11'6" Native Abalone برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل HD Aero 11'6" Native Abalone، تمام ویژگی‌های یک پدل‌برد معمولی را داشته اما شما می‌توانید راحت‌تر و آسوده‌تر آن را همه‌جا همراه خود، حتی در سفرهای هوایی، داشته باشید. پدل‌برد یک تفریح و ورزش آبی پرهیجان است که به آرامش..
87,500,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Traveller Aero 12'6" Native Sandstone
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Traveller Aero 12'6" Native Sandstone برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Traveller Aero 12'6 Native Sandstone، یک پدل‌برد چابک و جذاب، در عین حال سخت برای گذراندن اوقات فراغت شما است. برای لذت بردن از یک روز تعطیل به همراه خانواده و یا دوستانتان در کنار دریاچه، دریا، آب‌های آرام و ... داشتن پدل‌بردی که حمل و نقل آن ..
87,500,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Wulf Aero 10′4″ Native Floral
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Wulf Aero 10′4″ Native Floral برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Wulf Aero 10′4″ Native Floral، یکی دیگر از محصولات بادی کمپانی Bote است که می‌تواند برای شما خاطرات بی‌نظیر و تکرار نشدنی را رقم بزند. پدل‌برد یک تفریح و ورزش آبی پرهیجان است که به آرامش، تقویت عضلات و تعادل بدن کمک کرده و ترکیبی از دو..
45,500,000 تومان
پدل برد مدل Bote - Flood 12' Classic Cypress
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flood 12' Classic Cypress Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل Flood 12' Classic Cypress، برای داشتن پدل‌بردینگ سرگرم کننده و آسان در کنار خانواده و یا دوستان بر روی آب‌های آرام و مواج، انتخابی عالی است. با داشتن Flood 12 می‌توانید تعطیلات خود را به دریا، دریاچه و یا رودخانه‌های زیبا رفته و با پارو زدن، یو..
126,000,000 تومان
پدل برد مدل Bote - Flood 12' Full Trax Ochre
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flood 12' Full Trax Ochre Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل Flood 12' Full Trax Ochre، برای داشتن پدل‌بردینگ سرگرم کننده و آسان در کنار خانواده و یا دوستان بر روی آب‌های آرام و مواج، انتخابی عالی است. با داشتن Flood 12 می‌توانید تعطیلات خود را به دریا، دریاچه و یا رودخانه‌های زیبا رفته و با پارو زدن، یو..
126,000,000 تومان
پدل برد مدل Bote - Flood 12' Native Tropics
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flood 12' Native Tropics Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل Flood 12' Native Tropics، برای داشتن پدل‌بردینگ سرگرم کننده و آسان در کنار خانواده و یا دوستان بر روی آب‌های آرام و مواج، انتخابی عالی است. با داشتن Flood 12 می‌توانید تعطیلات خود را به دریا، دریاچه و یا رودخانه‌های زیبا رفته و با پارو زدن، یوگ..
126,000,000 تومان
پدل برد مدل Bote - HD 12' Bug Slinger Bonefish
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD 12′ Bug Slinger Bonefish Paddle Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل HD 12' Bug Slinger Bonefish، همانطور که از نام پدل‌برد مشخص است با افزودن اکسسوری‌های متناسب و مورد نیاز، برای داشتن یه روز ماهیگیری عالی بسیار مناسب بوده تا شما بتوانید در کنار پدل‌بردینگ از ماهیگیری نیز لذت ببرید. این محصول به خاطر ترکیب عالی، سرع..
133,000,000 تومان
پدل برد مدل Bote - HD 12' Classic Cypress
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD 12′ Classic Cypress Paddle Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل HD 12' Classic Cypress، برای تجربه هیجان‌انگیز پدل بردینگ یک گزینه عالی به شمار می‌آید. با ایستادن بر روی تخته بزرگ این پدل برد، احساس یک موج‌سوار را خواهید داشت که حین پارو زدن بر آب‌های آرام دریا، دریاچه و رودخانه، از دیدن مناظر بکر و شگفت&zw..
133,000,000 تومان
پدل برد مدل Bote - HD 12' Full Trax Seafoam
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD 12′ Full Trax Seafoam Paddle Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل HD 12' Full Trax Seafoam، همانطور که از نام پدل‌برد مشخص است با افزودن اکسسوری‌های متناسب و مورد نیاز، برای داشتن یه روز ماهیگیری عالی بسیار مناسب بوده تا شما بتوانید در کنار پدل‌بردینگ از ماهیگیری نیز لذت ببرید. این محصول به خاطر ترکیب عالی، سرعت، ..
133,000,000 تومان
پدل برد مدل Bote - HD 12' Native Abalone
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD 12′ Native Abalone Paddle Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل HD 12' Native Abalone، برای تجربه هیجان‌انگیز پدل بردینگ یک گزینه عالی به شمار می‌آید. با ایستادن بر روی تخته بزرگ این پدل برد، احساس یک موج‌سوار را خواهید داشت که حین پارو زدن بر آب‌های آرام دریا، دریاچه و برکه‌های کوهستانی، از دیدن مناظر..
133,000,000 تومان
پدل برد مدل Bote - HD 12' Native Aloha
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD 12′ Native Aloha Paddle Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل HD 12' Native Aloha، همانطور که از نام پدل‌برد مشخص است با افزودن اکسسوری‌های متناسب و مورد نیاز، برای داشتن یه روز ماهیگیری عالی بسیار مناسب بوده تا شما بتوانید در کنار پدل‌بردینگ از ماهیگیری نیز لذت ببرید. این محصول به خاطر ترکیب عالی، سرعت، پایدا..
133,000,000 تومان
پدل برد مدل Bote - Rackham 12' Bug Slinger Silver King
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Rackham 12' Bug Slinger™ Silver King Paddle Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل Rackham 12' Bug Slinger™ Silver King، از سطح وسیعی برخوردار بوده که برای تجربه هیجان‌انگیز پدل بردینگ یک گزینه عالی به شمار می‌آید. با ویژگی‌های بی‌شماری که دارد و می‌توان به آن افزود و ظرفیت بالا برای کسانی که علاقه فراوان به ماهیگی..
157,500,000 تومان
پدل برد مدل Bote - Rackham 12' Verge Camo
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Rackham 12' Verge Camo Paddle Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل Rackham 12' Verge Camo، از سطح وسیعی برخوردار بوده که برای تجربه هیجان‌انگیز پدل بردینگ یک گزینه عالی به شمار می‌آید. با ویژگی‌های بی‌شماری که دارد و می‌توان به آن افزود و ظرفیت بالا برای کسانی که علاقه فراوان به ماهیگیری دارند و یا دوست&z..
157,500,000 تومان
پدل برد مدل Bote - Rackham 14' Bug Slinger Silver King
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Rackham 14' Bug Slinger™ Silver King Paddle Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل Rackham 14' Bug Slinger™ Silver King، از سطح وسیعی برخوردار بوده که برای تجربه هیجان‌انگیز پدل بردینگ یک گزینه عالی به شمار می‌آید. با ویژگی‌های بی‌شماری که دارد و می‌توان به آن افزود و ظرفیت بالا برای کسانی که علاقه فراوان به ماهیگی..
171,500,000 تومان
پدل برد مدل Bote - Rackham 14′ Verge Camo
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Rackham 14' Verge Camo Paddle Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل Rackham 14' Verge Camo، از سطح وسیعی برخوردار بوده که برای تجربه هیجان‌انگیز پدل بردینگ یک گزینه عالی به شمار می‌آید. با ویژگی‌های بی‌شماری که دارد و می‌توان به آن افزود و ظرفیت بالا برای کسانی که علاقه فراوان به ماهیگیری دارند و یا دوست&z..
171,500,000 تومان
پدل برد مدل Bote - Traveller 14' Native Meadow
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Traveller 14' Native Meadow Paddle Board برند: Bote
معرفی محصولپدل برد Bote مدل Traveller 14' Native Meadow، یک محصول کارآمد، پایدار، چابک، جذاب و در عین حال سخت بوده که ایده‌آل برای پارو زدن در آب‌های آزاد، دریاچه‌ها و رودخانه‌ها است و به خاطر طراحی فوق‌العاده‌ای که دارد این امکان را به شما داده تا تجهیزات ..
140,000,000 تومان
پمپ باد مدل Bote - Aero Foot Pump
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Aero Foot Pump برند: Bote
معرفی محصولپمپ باد Bote مدل Aero Foot Pump، یکی از پمپ های بادی کمپانی Bote می باشد، که با استفاده از آن می توانید به راحتی محصولات بادی را باد کنید. پمپ Aero Foot Pump دارای ابعاد بسیار جمع و جور بوده که می‌توانید به راحتی آن را داخل کوله در کنار دیگر ابزار قرار بدهید و برای باد و تخلیه کر..
2,450,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 72 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات