محصولات
سبد خرید

Red Paddle

کمپانی رد پدل در سال 2008 از یک ایده نوپا و جوان شکل گرفت. دنیای پدل برد در حال رفتن راه خودش بود و کمپانی ردپدل این ایده جوان را در سر می‌پروراند که برد های بادی می توانند این صنعت را متحول کنند. مردم فکر می کردند که این ایده کمی عجیب و نشدنی است.سوال این است که واقعا می‌شود بردی را به سختی و کارایی برد های سخت ساخت که بادی باشد و خم هم نشود؟ با گذشت زمان رد پدل این شک و عدم اطمینان را کنار زده و نظر همه را به خود جلب نمود.
مدل: 10' Surf Leash برند: Red Paddle
معرفی محصول پابند پدل برد رد پدل مدل 10' Surf Leash، یکی از مهمترین تجهیزات در آموزش موج سواری و پدلینگ است که حائز اهمیت می باشد. این پابند به انتهای پدل برد یا تخته موج سواری وصل شده تا در زمان های جدا شدن از پدل برد یا تخته موج سواری شما را در نزدیکی..
620,000 تومان
مدل: 8' Coiled Leash برند: Red Paddle
معرفی محصول پابند پدل برد رد پدل مدل 8' COILED LEASH، یکی از مهمترین تجهیزات در آموزش موج سواری و پدلینگ است که حائز اهمیت می باشد. این پابند به انتهای پدل برد یا تخته موج سواری وصل شده تا در زمان های جدا شدن از پدل برد یا تخته موج سواری شما را در نزدیک..
620,000 تومان
مدل: Alloy Vario برند: Red Paddle
معرفی محصول پارو پدل برد Alloy ساده ترين سري پارو هاي ردپدل كه از نظر تكنيكال هيچ چيزي كمتر از ساير پارو ها ندارند. دسته اين پارو ها با يك لايه فوم مخصوصEVA پوشانده شده و دسته تي شكل ان را براحتي مي‌توانيد در دست نگهداريد. همچنين تيغه نايلوني با مساحت بسيار مناسب و ميزان ارتجاع استاندارد برا..
1,690,000 تومان
مدل: "Explorer 12'6 برند: Red Paddle
معرفی محصول پدل برد بادی رد پدل مدل "Explorer 12'6، با ضخامت بيشتر و حجم بالا سبب پايداری و تعادل بسيار بيشتری بر روی آب می شود و به عنوان يك پدل برد فوق العاده سفت معرفی می شود. اين برد برای افراد قد بلند، افراد حرفه ای، افراد ..
21,900,000 تومان
مدل: "Ride 10'8 برند: Red Paddle
معرفی محصول پدل برد بادی رد پدل مدل "Ride 10'8، محصول قدیمی کمپانی رد پدل و پرفروش ترین برد این برند می باشد. با داشتن قابلیت پایداری و تعادل بیشتر با کمترین میزان فشار بر روی سطح آب مناسب برای افراد تا وزن 120 کیلوگرم و افراد حرفه ای جهت استفاده در تفریحات آبی، موج سواری و .....
17,900,000 تومان
مدل: "Ride 9'8 برند: Red Paddle
معرفی محصول پدل برد بادی رد پدل مدل "Ride 9'8، كوچكترين برد در خانواده بردهای سری Ride کمپانی رد پدل می باشد كه برای استفاده افراد مبتدی و حرفه ای طراحی شده است. این پدل برد با قابلیت تحمل وزن 95 کیلوگرم، نه تنها برای افراد مبتدی بلکه برای افراد سنگین وزن تا..
16,900,000 تومان
مدل: Titan برند: Red Paddle
معرفی محصول پمپ باد رد پدل مدل Titan، یکی از نوآورانه ترین پمپ ها از این نظر که 2 سیلندر دارد و دارای خروجی باد با فشار بالاست می‌باشد. با خرید این پمپ می‌توانید در مدت زمان کمتری پدل برد بادی خود را باد کرده و زمان بیشتری را صرف پدل بردینگ کنید. معرفی برند کمپانی رد پدل د..
1,690,000 تومان
مدل: Adjustable Bag برند: Red Paddle
معرفی محصول کیف پارو پدل برد رد پدل وسیله ای بسیار کارامد می‌باشد که از پارو های شما در زمان جابه جایی محافظت می‌کند. همچنین این کیف مجهز به یک بند دوشی و یک دسته می‌باشد و از ویژگی های آن میتوان به ضدآب بودن پوشش آن اشاره کرد. معرفی برند کمپانی رد پدل در سال 2008 از یک ..
750,000 تومان
مدل: Blade Bag برند: Red Paddle
معرفی محصول کیف پارو پدل برد رد پدل وسیله ای بسیار کارامد می‌باشد که از پارو های شما در زمان جابه جایی محافظت می‌کند. همچنین این کیف مجهز به یک قلاب به منظور آویزان کردن پارو می‌باشد و از ویژگی های آن میتوان به ضدآب بودن آستر داخلی آن اشاره کرد. معرفی برند کمپا..
430,000 تومان
مدل: Travel Bag برند: Red Paddle
معرفی محصول کیف پارو پدل برد رد پدل وسیله ای بسیار کارامد می‌باشد که از پارو های شما در زمان جابه جایی محافظت می‌کند. همچنین این کیف مجهز به یک قلاب به منظور آویزان کردن پارو می‌باشد و از ویژگی های آن میتوان به ضدآب بودن آستر داخلی آن اشاره کرد. معرفی برند کمپا..
435,000 تومان
پارو پدل برد Red Paddle - Glass Fiber 3Pcs
نا موجود
مدل: Glass Fiber 3Pcs برند: Red Paddle
معرفی محصول پارو پدل برد Glass Fiber 3Pcs يك دسته از جنس فايبر گلاس دارد و با داشتن يك تيغه نايلوني با انحناي پيش رونده براي شما كارايي بالايي را به ارمغان مي آورد. پارو های سه تکه رد پدل به راحتی از سه قسمت جدا شده و در کوله پشتی پدل بردتان جا می‌گیرد. شفت اين پارو ها خميدگي مناسبي ..
3,690,000 تومان
پدل برد بادی "Red Paddle - Ride 10'6
نا موجود
مدل: Ride 10.6 برند: Red Paddle
معرفی محصول پدل برد بادی رد پدل مدل "Ride 10'6، محصول قدیمی کمپانی رد پدل و پرفروش ترین برد این برند می‌باشد. این برد به لطف طول و پهنای مناسب و ضخامت 12 سانتی‌متری (بدون نیاز به نوارهای RSS)  برای تمام افراد اعم از مبتدی یا حرفه ای مناسب است. در طراحی جدید این برد گر..
13,558,000 تومان
پدل برد بادی مدل "Red Paddle - Sport 11'3
نا موجود
مدل: "Sport 11'3 برند: Red Paddle
معرفی محصول پدل برد بادی رد پدل مدل "Sport 11'3، را می توان مدل اسپرت سری Ride در نظر گرفت. اين مدل از بردهايی است كه سرعت بسيار بالا و عملكرد پويا و بهتری را ارائه می دهد و يك مرحله از مدل های Ride بالاتر است كه برای افراد با تجربه ی موج سواری&nbs..
20,900,000 تومان
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)