محصولات
سبد خرید

برق و روشنایی

برق و روشنایی

مدل: KL-2901 برند: Kovea
معرفی محصول توری چراغ فانوسی کووآ مدل Mantles1 ، مناسب برای چراغ های مدل  Adventure TKL-N2901 می باشد. درون بسته دو عدد توری یدکی موجود است که در صورت خرابی توری اصلی می توان ازآن استفاده کرد.  معرفی برند کمپانی کووآ در سال 1982 میلادی در کره جنوبی تاسیس ش..
90,000 تومان
مدل: Observer KL-103 برند: Kovea
 معرفی محصول چراغ روشنایی گازی کووآ مدل Observer، وسیله ای مناسب برای ایجاد روشنایی در کمپینگ، طبیعت گردی و یا زمانی که در خانه، برق قطع شده و در تاریکی نشسته اید است. این چراغ روشنایی با اتصال به کپسول گاز ایزوبوتان، 35 لوکس روشنایی تولید می کند. این محصول مجهز به..
402,000 تومان
مدل: Eye Light USB برند: Vango
معرفی محصول چراغ روشنایی ونگو مدل Eye Light USB، محصولی کاربردی، قابل حمل و مناسب برای استفاده در کمپینگ، داخل خانه، چادر و ... می باشد. دارای یک کابل انعطاف پذیر به طول 30 سانتی متر است که در انتهای آن یک سوکت USB قرار دارد تا بتوان به وسیله آن چراغ را شارژ کرد.&nbs..
135,000 تومان
مدل: TriLight برند: Vango
معرفی محصول چراغ روشنایی ونگو مدل TriLight، محصولی کاربردی، قابل حمل و مناسب برای استفاده در کمپینگ، داخل خانه، چادر و ... می باشد. دارای سه چراغ LED که همگی به یک کابل انعطاف پذیر به طول 40 سانتی متر متصل هستند. این چراغ روشنایی از پلاستیک ABS ساخته شده که مقاومت بس..
400,000 تومان
مدل: Sinai Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصول چراغ فانوسی ایزی کمپ مدل Sinai Lantern، با ترکیب دو محصول یک چراغ ایده آل برای زمانی که در طبیعت، کمپینگ، سفر و داخل چادر به خاطر عدم وجود برق در تاریکی هستید و یا هنگامی که در خانه برق وجود ندارد، شما را از تاریکی خارج و روشنایی مورد نیاز را تامین می کند. چراغ فانوس..
485,000 تومان
مدل: Carnelian 90 Lantern Cream برند: Outwell
معرفی محصول چراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 90، محصولی ساده و کاربردی است که با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... از آن استفاده کرد. طراحی این چراغ به گونه ای است که در برابر باد و باران مقاوم بوده و از ایمنی بال..
280,000 تومان
مدل: Cantil Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصول چراغ فانوسی Easy Camp مدل Cantil Lantern، با طراحی منحصر به فرد و با کیفیتی که دارد، این امکان را فراهم کرده که بتوان از این چراغ فانوسی برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی د..
250,000 تومان
مدل: Dugite Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصول چراغ فانوسی ایزی کمپ مدل Dugite Lantern، یک گزینه ایده آل برای زمانی که به کمپینگ می روید و تا پاسی از شب در طبیعت می مانید و یا می خواهید در آنجا چادری برپا کنید، روشنایی محیط پیرامون شما را فراهم می کند. طراحی این چراغ به شکل خاصی می باشد که با استفاده از فنر به ..
180,000 تومان
مدل: Carnelian 400 برند: Outwell
معرفی محصول چراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 400، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... نیز از آن استفاد..
420,000 تومان
مدل: Carnelian 600 برند: Outwell
معرفی محصول چراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 600، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد. در طبیعت به دلیل عدم وجود برق در هنگام شب تامین نور مورد نیاز جزء الزامات سفر می باشد. با داشتن این محصول می توانی..
560,000 تومان
مدل: Carnelian 90 Lantern برند: Outwell
معرفی محصول چراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 90 Lantern، محصولی ساده و کاربردی است که با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... از آن استفاده کرد. طراحی این چراغ به گونه ای است که در برابر باد و باران مقاوم بوده و از ا..
375,000 تومان
مدل: Carnelian DC 150 Lantern Cream White برند: Outwell
معرفی محصول چراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian DC 150 Lantern Cream White، با طراحی منحصر به فرد و با کیفیتی که دارد، این امکان را فراهم کرده که بتوان از این چراغ فانوسی برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می ..
560,000 تومان
مدل: Carnelian DC 250 برند: Outwell
معرفی محصول چراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian DC 250، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... نیز از آن است..
695,000 تومان
مدل: Rocket 120 Bluetooth برند: Vango
معرفی محصول چراغ فانوس ونگو مدل Rocket 120 Bluetooth، محصولی بی نظیر برای بالا بردن لذت شما از سفر می باشد. زمانی که به سفر می روید و یا در کمپینگ، طبیعت گردی، داخل چادر و ... ، به تاریکی هوا که نزدیک می شوید نیاز به داشتن نور مناسب و کافی بسیار مهم است. در کنار آن شنیدن یک آه..
1,220,000 تومان
مدل: Rocket 120 Rechargeable Lantern برند: Vango
معرفی محصول چراغ فانوس ونگو مدل Rocket 120 Rechargeable Lantern، محصولی بی نظیر برای کمپینگ های خانوادگی، سفرهای طبیعت گردی، پیاده روی در شب و کوهنوردی می باشد. گاهی ممکن است به مکانی سفر کنید که نور کافی در آن جا وجود نداشته باشد؛ در این صورت داشتن یک چراغ فانوسی بسیار ایده آل بود..
938,000 تومان
مدل: Star 85 برند: Vango
معرفی محصول چراغ فانوس ونگو مدل Star 85، محصولی بی نظیر برای کمپینگ های خانوادگی و دورهمی های شبانه خارج از منزل است. در طبیعت به خاطر عدم وجود برق در شب هنگام داشتن نور اهمیت فراوانی دارد. با داشتن یک چراغ مناسب و عالی می توانید به دورهمی و تفریحات خود بپردازید. این چراغ دارای ..
285,000 تومان
مدل: S10 Diving Light برند: Archon
معرفی محصول: چراغ قوه غواصی Archon مدل S10 Diving Light، به غواص کمک کرده تا علاوه بر نشان دادن رنگ طبیعی اجسام در عمق زیاد، دید بهتری را نیز داشته باشد. این چراغ قوه بر روی خشکی نیز کارایی داشته و نور فوق العاده بالایی (1200 لومن) برای روشن نگه داشتن محیط اطراف دارد. وزن کم و طراحی فوق العاده مح..
1,022,000 تومان
چراغ قوه مدل ARB - Pure View 800
فقط آنلاین
مدل: Pure View 800 برند: ARB
معرفی محصول چراغ قوه ARB مدل Pure View 800 (کد 10500070)، با بدنه ای مقاوم و طراحی خوش دست جزء محصولات جدید ARB می باشد که در هنگام تاریکی شب، روشنایی کافی برای تشخیص محیط اطراف و یا تعمیر خودرو در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... را برای افراد ایجاد می کند. بد..
1,000,000 تومان
مدل: Divide+ 350 Flashlight برند: Coleman
معرفی محصول چراغ قوه کلمن مدل Divide+ 350 Flashlight، یکی دیگر از مدل های چراغ قوه ی تولید شده توسط این شرکت می باشد که در هنگام تاریکی شب و یا محیط های تاریک روشنایی مورد نیاز را به شما می دهد. این چراغ قوه با داشتن وزن کم و سایزی متناسب در داخل کوله، ساک و... جای می گیرد و ب..
600,000 تومان
مدل: L-Core Cable Lantern برند: Kovea
معرفی محصول چراغ کووآ مدل L-Core Cable، یک انتخاب ایده آل برای طبیعت گردی، کمپینگ و ... در هنگام شب است. گاهی ما به مکانی سفر می کنیم که نور کافی در آن وجود ندارد، در این صورت داشتن چراغ یک امر ضروری به حساب می آید. چراغ کووآ با طراحی بی نظیر روشنایی را برای شما به ارمغان می آورد. این چراغ ب..
802,000 تومان
مدل: All-Round LED Safety Light Red برند: SP Gadgets
معرفی محصول چراغ اس پی گجت مدل All-Round LED Safety Light Red، محصولی با رنگ نور قرمز است که با استفاده از این چراغ می توان با ایمنی بیشتری در تاریکی شب به دویدن، دوچرخه سواری، فیلمبرداری و فعالیت های دیگر پرداخت و از نور آن استفاده کرد. حداکثر میزان نوردهی..
280,000 تومان
مدل: Nomad 7 Plus Solar Panel برند: Goal Zero
معرفی محصول سولار پنل Goal Zero مدل Nomad 7 Plus Solar Panel، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی معروف آمریکایی به نام Goal Zero و مناسب استفاده در مواقعی است که دسترسی به برق جهت شارژ وسایل الکترونیکی مقدور نباشد. این سولار پنل با فناوری نوآورانه و منحصر به فرد به همراه یک خروجی USB، ..
1,000,000 تومان
مدل: Corvus Auto 100 برند: Vango
معرفی محصول  هدلامپ ونگو مدل Corvus Auto 100، با داشتن روشنایی مناسب در سیاهی شب به کمک شما آمده تا در تاریکی نمانید. زمانی که به سفر، کمپینگ، کوهنوردی و یا ... می روید، شب هنگام، نیاز به روشنایی برای ادامه دادن به مسیر و یا داخل چادر بسیار حائز اهمیت می باشد. با وجود این محصو..
570,000 تومان
مدل: Corvus Duo برند: Vango
معرفی محصول هدلامپ ونگو مدل Corvus Duo، با داشتن روشنایی مناسب در سیاهی شب به کمک شما آمده تا در تاریکی نمانید. زمانی که به سفر، کمپینگ، کوهنوردی و یا ... می روید، شب هنگام، نیاز به روشنایی برای ادامه دادن به مسیر و یا داخل چادر بسیار حائز اهمیت می باشد. با وجود این محصول به راحتی می تو..
600,000 تومان
مدل: CXO+150 LED Headlamp برند: Coleman
معرفی محصول هدلامپ کلمن مدل CXO+150 LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله..
375,000 تومان
مدل: CXO+200 LED برند: Coleman
معرفی محصول هدلامپ کلمن مدل CXO+200 LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله پشتی..
450,000 تومان
مدل: CXS+200 LED HeadLamp برند: Coleman
معرفی محصول هدلامپ کلمن مدل CXS+200 LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله پشتی..
600,000 تومان
مدل: CXS+250 LED برند: Coleman
معرفی محصول هدلامپ کلمن مدل CXS+250 LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله..
820,000 تومان
مدل: CXS+300 Rechargeable LED HeadLamp برند: Coleman
معرفی محصول هدلامپ کلمن مدل CXS+300 Rechargeable LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خ..
1,200,000 تومان
مدل: Cheviot برند: Robens
معرفی محصول هدلامپ روبنز مدل Cheviot، با داشتن طراحی اصولی و منحصر به فرد، به راحتی بر روی پیشانی قرار گرفته و این امکان را فراهم کرده که بتوان از این هد لامپ جهت تامین نور مورد نیاز در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و ... بهره..
250,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 52 (2 صفحه)