محصولات
سبد خرید

20 الی 40 لیتر

برای یک سفر آخر هفته ای یک تا سه روزه ، پیشنهاد ما برای شما ، انتخاب کوله های 30تا 50 لیتری می باشد.شما به راحتی می توانید وسایلی همچون چادر ، کیسه خواب ، ظروف و ... به همراه خود داشته باشید.البته همیشه یادتان باشد که در تمام سفرها ، از بردن لوازم اضافی و سنگین کردن کوله اجتناب کنید.

درمقاله راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی  در مجله آفرود بازار هر آنچه نیاز است راجع به خرید یک کوله پشتی خوب بدانید را به دقت مطالعه کنید.

مدل: Rambler 20 برند: Highlander
معرفی محصولکوله 20 لیتری هایلندر مدل Rambler 20، محصولی بسیار سبک با پارچه ای با دوام از جنس پلی استر 600D و PVC با پوشش پلی اورتان است که در هنگام پیاده روی و فعالیت های روزانه مورد استفاده قرار می گیرد.در طراحی این کوله با داشتن سیستم Airmesh به تهویه هوا نیز توجه ..
740,000 تومان
مدل: Rambler 25 برند: Highlander
معرفی محصولکوله 25 لیتری هایلندر مدل Rambler 25، محصولی بسیار سبک با پارچه ای با دوام از جنس پلی استر 600D و PVC با پوشش پلی اورتان است که در هنگام پیاده روی و فعالیت های روزانه مورد استفاده قرار می گیرد.در طراحی این کوله با داشتن سیستم Airmesh به تهویه هوا نیز ..
920,000 تومان
مدل: Summit 25 برند: Highlander
معرفی محصولکوله 25 لیتری هایلندر مدل Summit 25، با پارچه ای با دوام، طراحی خاص و منحصر به فرد، مناسب استفاده در کوهنوردی ، پیاده روی در مسافت های طولانی، مسافرت و فعالیت های روزانه حتی در شرایط آب و هوایی سخت می باشد. این محصول به دلیل بهره مند بودن از کاو..
1,800,000 تومان
مدل: Cascade 28L Rucksack برند: Highlander
معرفی محصولکوله 28 لیتری هایلندر مدل Cascade 28L Rucksack، با پارچه ای با دوام، طراحی خاص و منحصر به فرد، مناسب استفاده در کوهنوردی ، پیاده روی در مسافت های طولانی، مسافرت و فعالیت های روزانه حتی در شرایط آب و هوایی سخت می باشد. این محصول به دلیل بهره مند بودن ..
1,950,000 تومان
مدل: Rambler 33 برند: Highlander
معرفی محصولکوله 33 لیتری هایلندر مدل Rambler 33، محصولی سبک با پارچه ای با دوام از جنس پلی استر 600D و PVC با پوشش پلی اورتان است که در هنگام پیاده روی، سفر و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد.در طراحی این کوله با داشتن سیستم Airmesh به تهویه هوا نیز توجه شده تا در ..
995,000 تومان
مدل: Alpine 35 برند: Vango
معرفی محصولکوله 35 لیتری ونگو مدل Alpine 35، در سال 2015 به بازار عرضه شد و از همان زمان تا کنون به دلیل طراحی منحصر به فرد و استانداردها و پارامترهای رعایت شده در آن توانسته جوایز زیادی را به خود اختصاص دهد.این کوله با ویژگی هایی منحصر به فرد و ابعادی بزرگ، مناسب استفاده در کوهنوردی های طول..
3,747,000 تومان
مدل: Rocky 35+5 Rucksack برند: Highlander
معرفی محصولکوله 40 لیتری هایلندر مدل Rocky 35+5 Rucksack، با پارچه ای با دوام، طراحی خاص و منحصر به فرد، مناسب استفاده در کوهنوردی ، پیاده روی در مسافت های طولانی حتی در شرایط آب و هوایی سخت می باشد. این محصول به دلیل بهره مند بودن از کاوری ضد آب با قابلیت جدا ..
2,100,000 تومان
مدل: Summit 40 برند: Highlander
معرفی محصولکوله 40 لیتری هایلندر مدل Summit 40، با پارچه ای با دوام، طراحی خاص و منحصر به فرد، مناسب استفاده در کوهنوردی ، سفر، پیاده روی در مسافت های طولانی حتی در شرایط آب و هوایی سخت می باشد. این محصول به دلیل بهره مند بودن از کاوری ضد آب با قابلیت جدا شدن، از لو..
1,995,000 تومان
کوله پشتی 25 لیتری مدل Kip Ta Kip - Back Pack G
ساخت ایران
مدل: Back Pack G 25L برند: Kip Ta Kip
معرفی محصول کوله پشتی 25 لیتری kip ta kip مدل Back Pack G، از جدیدترین محصولات این برند می باشد که به تازگی به بازار عرضه شده است. هنگام رفتن به پیاده روی، کوه پیمایی، دوچرخه سواری و ... برای حمل لوازم خود قطعا نیاز به یک کوله پشتی و یا کیف سبک خواهید داشت. در این طور مواقع استفاده از ..
350,000 تومان
کوله پشتی 25 لیتری مدل Kip Ta Kip - Back Pack PT
ساخت ایران
مدل: Back Pack PT 25L برند: Kip Ta Kip
معرفی محصول کوله پشتی 25 لیتری kip ta kip مدل Back Pack PT، از جدیدترین محصولات این برند می باشد که به تازگی به بازار عرضه شده است. هنگام رفتن به پیاده روی، کوه پیمایی، دوچرخه سواری و ... برای حمل لوازم خود قطعا نیاز به یک کوله پشتی و یا کیف سبک خواهید داشت. در این طور مواقع استفاده از..
350,000 تومان
کاور کوله مدل Vango - Rain Cover Small
نا موجود
مدل: Rain Cover Small برند: Vango
معرفی محصولکاور کوله ونگو مدل Rain Cover Small محصولی سبک، کاربردی و مناسب برای محافظت از کوله در شرایط بارانی بوده که مانع از خیس شدن آن می شود. این کاور تمام ابعاد کوله هایی با ظرفیت 25 تا 35 لیتر را در بر گرفته و علاوه بر محافظت کوله در برابر باران، سبب تمیز نگه داشتن آن در مقابل گرد و خاک نی..
کوله 24 لیتری Lowe Alpine - Strike
نا موجود
مدل: Strike 24 Shaded Spruce برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره و سفرهای یک روزه برای مصارف شهری، دوچرخه سواری، دویدن، صعود و غیره استقامت بالا مشهورترین برند کوله های کوهنوردی ظرفیت: 24 لیتر وزن: 0.62 کیلو گرم پشت کوله (روی کمر): 51cm قابل حمل به داخل هواپیما دو جای بطری ..
کوله 24 لیتری Lowe Alpine - Strike
نا موجود
مدل: Strike 24 Matrix 1 برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره و سفرهای یک روزه برای مصارف شهری، دوچرخه سواری، دویدن، صعود و غیره استقامت بالا مشهورترین برند کوله های کوهنوردی ظرفیت: 24 لیتر وزن: 0.62 کیلو گرم پشت کوله (روی کمر): 51cm قابل حمل به داخل هواپیما دو جای بطری ..
کوله 25 لیتری Lowe Alpine - Airzone Spirit
نا موجود
مدل: Airzone Spirit 25 Dark Pear برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب پیاده روی های (هایکینگ) طولانی و کوهنوردی و دوچرخه سواری تفریحی و نیمه حرفه ای دارای درز مخصوص نی و محل مخزن آب بهمراه پوشش ضد آب مخصوص بهمراه کش های مخصوص نگهداری کلاه، کیسه خواب، لباس در قسمت بیرونی کوله ظرفیت: 25 لیتر وزن: 1.09 کیلو گرم ..
کوله 25 لیتری Lowe Alpine - Airzone Spirit
نا موجود
مدل: Airzone Spirit 25 Tagine/Zinc برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب پیاده روی های (هایکینگ) طولانی و کوهنوردی و دوچرخه سواری تفریحی و نیمه حرفه ای دارای درز مخصوص نی و محل مخزن آب بهمراه پوشش ضد آب مخصوص بهمراه کش های مخصوص نگهداری کلاه، کیسه خواب، لباس در قسمت بیرونی کوله ظرفیت: 25 لیتر وزن: 1.09 کیلو گرم ..
کوله 25 لیتری Lowe Alpine - Airzone Z25
نا موجود
مدل: Airzone Z25 Shaded spru برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره و کوهپیمایی های کوتاه مدت دارای جیب های داخلی مجهز به لوپ LED و کاور باران مجهز به بست سینه همراه سوت ظرفیت: 25 لیتر وزن: 1.60 کیلو گرم پشت کوله (روی کمر): 46cm مجهز به لوپ جای کلید و باتون کوهنوردی مجهز به دو..
کوله 25 لیتری Lowe Alpine - Apex
نا موجود
مدل: Apex 25 Conifer برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره و سفرهای یک روزه دارای جیب مخصوص پددار جهت نگهداری لپ تاپ دارای کاور ضد آب مخصوص باران قابل حمل درون هواپیما ظرفیت: 25 لیتر وزن: 0.86 کیلو گرم پشت کوله (روی کمر): 46cm دارای جیب بیرونی دو جای بطری وجود..
کوله 25 لیتری Lowe Alpine - Vector
نا موجود
مدل: Vector 25 Tabasco برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره و سفرهای یک روزه دارای جیب های داخلی استقامت بالا مشهورترین برند کوله های کوهنوردی ظرفیت: 25 لیتر وزن: 0.60 کیلو گرم پشت کوله (روی کمر): 46cm قابل حمل به داخل هواپیما دو جای بطری (جیب هایی از جنس توری) وجو..
کوله 25 لیتری خردلی  Lowe Alpine - Attack
نا موجود
مدل: Attack 25 Gold/Zinc برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره و کوهپیمایی های کوتاه مدت دارای جیب های داخلی دارای جای مخصوص پددار لپ تاپ مجهز به بست سینه ظرفیت: 25 لیتر وزن: 0.65 کیلو گرم پشت کوله (روی کمر): 51cm دارای گیره جای کلید و گیره باتون کوهنوردی دو جای بطری ..
کوله 25 لیتری قرمز Lowe Alpine - Attack
نا موجود
مدل: Attack 25 Pepper Red برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره و کوهپیمایی های کوتاه مدت دارای جیب های داخلی دارای جای مخصوص پددار لپ تاپ مجهز به بست سینه ظرفیت: 25 لیتر وزن: 0.65 کیلو گرم پشت کوله (روی کمر): 51cm دارای گیره جای کلید و گیره باتون کوهنوردی دو جای بطری ..
کوله 25 لیتری مدل Vango - Rush 25
نا موجود
مدل: Rush 25 برند: Vango
معرفی محصولکوله 25 لیتری ونگو مدل Rush 25، با طراحی زیبا و منحصر به فرد و دارای محفظه ای جهت قرارگیری لپ تاپ و همچنین محفظه ای برای نگهداری جزوه و کتاب می باشد. این محصول دارای جیب های داخلی متعدد بوده و همچنین به دلیل دارا بودن نوار محافظ و چسبی در محفظه اصلی، لپ تاپ هایی تا 15 اینچ و..
کوله 25 لیتری مدل Vango - Trail 25
نا موجود
مدل: Trail 25 برند: Vango
معرفی محصولکوله 25 لیتری ونگو مدل Trail 25، با سبکی کلاسیک و طراحی منحصر به فرد، مناسب استفاده در کوهنوردی و پیاده روی حتی در مدت زمان طولانی بوده که دارای دو جیب جانبی جهت قرارگیری بطری، قمقمه و دیگر اقلام کوچک و یک محفظه اصلی برای نگهداری لوازم بزرگ تر می باشد.این محصول به دلیل د..
کوله 28 لیتری Lowe Alpine - Airzone Hike
نا موجود
مدل: Airzone Hike 28 Black برند: Lowe Alpine
مناسب همه فصل ها جهت استفاده در راهپیمایی و کوهنوردی کوتاه دارای درز مخصوص نی و محل مخزن آب مجهز به کاور باران مشهورترین برند کوله های کوهنوردی ظرفیت: 28 لیتر وزن: 1.25 کیلو گرم پشت کوله (روی کمر) بسیار راحت: 41 سانتیمتر دارای گیره جا کلی..
کوله 29 لیتری مدل Gregory - Recon Pack Digital Camo
نا موجود
مدل: Recon Pack برند: Gregory
معرفی محصولکوله 29 لیتری گریگوری Recon Pack Digital Camo، محصولی کاربردی از کمپانی آمریکایی گریگوری و یک انتخاب ایده آل برای استفاده در سفر و پیاده روی در مسافت های طولانی می باشد. این کوله از جنس نایلون 1000D بوده و دارای یک محفظه اصلی بزرگ برای نگهداری لوازمی مانند لباس و یک محف..
کوله 30 لیتری Lowe Alpine - Apex
نا موجود
مدل: Apex 30 Black برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره و سفرهای یک روزه دارای جیب مخصوص پددار جهت نگهداری لپ تاپ دارای کاور ضد آب مخصوص باران مشهورترین برند کوله های کوهنوردی ظرفیت: 30 لیتر وزن: 0.97 کیلو گرم پشت کوله (روی کمر): 46cm دارای جیب بیرونی دو جای بط..
کوله 30 لیتری Lowe Alpine - Vector
نا موجود
مدل: Vector 30 Black برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره و سفرهای یک روزه دارای جیب های داخلی استقامت بالا مشهورترین برند کوله های کوهنوردی ظرفیت: 30 لیتر وزن: 0.67 کیلو گرم پشت کوله (روی کمر): 51cm درب بزرگ جهت دسترسی آسان دو جای بطری (جیب هایی از جنس توری) وجو..
کوله 35 لیتری Lowe Alpine - Airzone Trail
نا موجود
مدل: Airzone Trail 35 Tagine برند: Lowe Alpine
مناسب همه فصل ها جهت استفاده در راهپیمایی و کوهنوردی دارای درز مخصوص نی و محل مخزن آب بهمراه پوشش ضد آب مخصوص مشهورترین برند کوله های کوهنوردی ظرفیت: 35 لیتر وزن: 1.23 کیلو گرم پشت کوله (روی کمر) بسیار راحت: 46 سانتیمتر دارای گیره جا کلیدی ..
کوله 35 لیتری Lowe Alpine - Cloud
نا موجود
مدل: Cloud 35 Black برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره و سفرهای یک روزه دارای جیب مخصوص پددار جهت نگهداری لپ تاپ جیب های مخصوص خودکار، کارت، موبایل، ... قابل حمل درون هواپیما ظرفیت: 35 لیتر وزن: 1.2کیلو گرم پشت کوله (روی کمر): 46cm دارای جیب بیرونی دارای جیب ز..
کوله 35 لیتری مدل Vango - Trek 35
نا موجود
مدل: Trek 35 برند: Vango
معرفی محصولکوله 35 لیتری ونگو مدل Trek 35، با ویژگی هایی منحصر به فرد و ابعادی بزرگ، مناسب استفاده در کوهنوردی و پیاده روی بوده که به دلیل بهره مند بودن از کاوری ضد آب از وسایل شما در برابر نفوذ باران جلوگیری می کند. طراحی این کوله به گونه ای است که امکان اتصال لوازم کوهنوردی مانند عصا..
کوله 35 لیتری مدل Vango - Ventis Air Pro 35
نا موجود
مدل: Ventis Air Pro 35 برند: Vango
معرفی محصولکوله 35 لیتری ونگو مدل Ventis Air Pro 35، با ابعادی بزرگ و طراحی خاص، مناسب استفاده در کوهنوردی و پیاده روی در مسافت های طولانی بوده که به دلیل بهره مند بودن از کاوری ضد آب، از وسایل شما در برابر نفوذ باران محافظت می کند. طراحی این کوله به گونه ای است که امکان اتصال ابزار و ..
نمايش 1 تا 30 از 37 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات