محصولات
سبد خرید

Kip Ta Kip

برند Kip-Ta-Kip در بهمن سال 1398 در ایران تاسیس شد. این کمپانی با تمرکز بر روی طراحی و تولید محصولات سفر، کمپینگ، طبیعت گردی و یا حتی وسایل مورد نیاز برای استفاده روزمره، راحتی و آسایش را برای افراد ایجاد کرده است. یکی از ویژگی های چشمگیری که اکثر محصولات این برند از آن برخوردار بوده، قابلیت جمع شدن در ابعاد کوچک می باشد که سبب شناخت و مطرح شدن بیشتر این برند شده است. هدف برند کیپ تا کیپ به کار گیری مواد اولیه مرغوب جهت تولید محصولاتی جذاب و کاربردی و متناسب با نیاز جامعه است.

بارانی مدل Kip Ta Kip - Raincoat / Blue
ساخت ایران نا موجود
مدل: Raincoat / Blue برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولبارانی کیپ تا کیپ مدل Raincoat / Blue، یک لباس بارانی دورو است که با پوشیدن آن، می‌توانید با خیال آسوده و بدون نگرانی بابت خیس شدن، زیر باران قدم بزنید و از تمام دقایق حضور خود در طبیعت در طول کمپینگ، کوهنوردی و ... استفاده کرده و لذت ببرید.بارانی دورو کیپ تا کیپ که مناسب برا..
بارانی مدل Kip Ta Kip - Raincoat / Green
ساخت ایران نا موجود
مدل: Raincoat / Green برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولبارانی کیپ تا کیپ مدل Raincoat / Green، یک لباس بارانی دورو است که با پوشیدن آن، می‌توانید با خیال آسوده و بدون نگرانی بابت خیس شدن، زیر باران قدم بزنید و از تمام دقایق حضور خود در طبیعت در طول کمپینگ، کوهنوردی و ... استفاده کرده و لذت ببرید.بارانی دورو کیپ تا کیپ که مناسب بر..
پتو مدل Kip Ta Kip - Travel
ساخت ایران نا موجود
مدل: Travel برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولپتو مسافرتی کیپ تا کیپ مدل Travel، یک روانداز گرم و نرم است که در روزها و شب‌های سرد در طول مسافرت، کمپینگ، کوهنوردی، کویرنوردی و ...، شما را به خوبی گرم نگه می‌دارد. با وجود این پتوی مسافرتی، می‌توانید بدون آن‌که احساس سرما کنید، در طبیعت بنشینید و همزمان با تماشا..
پیشبند مدل Kip Ta Kip - Apron
ساخت ایران نا موجود
مدل: Apron Tool برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولپیشبند کیپ تا کیپ مدل Apron، یک لباس کار مناسب است که این امکان را به شما می‌دهد تا حین کار کردن و فعالیت‌های مختلف آشپزی، نجاری، مکانیکی و ...، لوازم و ابزارآلات مورد نیازتان مانند قاشق و چنگال، چکش، چاقو، پیچ‌گوشتی، میخ و ... یا حتی وسایل همراه‌تان را شامل گ..
روکش صندلی مدل Kip Ta Kip - Cover
ساخت ایران نا موجود
مدل: Cover برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولروکش صندلی کیپ تا کیپ مدل Cover، یک روکش پارچه‌ای مناسب برای صندلی عقب خودرو است و هنگامی که می‌خواهید کودک و همچنین، حیوان خانگی‌تان را همراه خود به سفر، کمپینگ، دوچرخه سواری و ... ببرید، می‌توانید به راحتی این روکش را مورد استفاده قرار داده و هیچ نگرانی بابت کثیف..
زیرانداز مدل Kip Ta Kip - Pacha
ساخت ایران نا موجود
مدل: Pacha برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولزیرانداز کیپ تا کیپ مدل Pacha، یک زیرانداز ساحلی یک نفره است که با طراحی خلاقانه توسط برند کیپ تا کیپ طراحی و تولید شده است. این زیرانداز سبک و جمع‌وجور، هنگام سفر به شهرهای ساحلی، جزایر دیدنی، محیط‌های جنگلی و یا زمانی که برای شنا به استخر می‌روید، سطح مناسبی در اختیار..
زیرانداز مدل Kip Ta Kip - Underlay
ساخت ایران نا موجود
مدل: Underlay برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولزیرانداز کیپ تا کیپ مدل Underlay، یک زیرانداز مناسب برای چادر و از آن دسته اقلام ضروری است که در سفرهای خانوادگی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی، کویرنوردی و ... حتما در کوله پشتی شما جای دارد. این نوع زیرانداز، یک پوشش محافظ است که از نفوذ سرما و رطوبت زمین جلوگیری کرده و یک سطح مناسب ..
ساک خرید مدل Kip Ta Kip - Shopping Bag
ساخت ایران نا موجود
مدل: Shopping Bag برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولساک خرید کیپ تا کیپ مدل Shopping Bag، یک ساک دستی پارچه ای است که با هدف حمایت از محیط زیست و کاهش مصرف کیسه‌های پلاستیکی، طراحی و تولید شده و در دسته محصولات دوستدار محیط زیست جای دارد. هنگامی که برای خرید و یا حمل وسایل مورد نیاز خود از این ساک پارچه ای استفاده می‌کنی..
ساک ورزشی 20 لیتری مدل Kip Ta Kip - Sport Tote Bag
ساخت ایران نا موجود
مدل: Sport Tote Bag 20L برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولساک ورزشی 20 لیتری کیپ تا کیپ مدل Sport Tote Bag، از دیگر محصولات پر کاربرد برند ایرانی Kip Ta Kip است. قطعا برای ورزش کردن، طبیعت گردی، سفر و ... لوازم زیادی نیاز دارید ولی باید به نکته نیز توجه کنید که همراه داشتن وسایل زیاد به یک کیف و یا کوله متناسب با آن نیاز دارد. ساک ورزشی..
ساک ورزشی 30 لیتری مدل Kip Ta Kip - Sport Tote Bag / P
ساخت ایران نا موجود
مدل: Sport Tote Bag برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولساک ورزشی 30 لیتری کیپ تا کیپ مدل Sport Tote Bag، از دیگر محصولات پر کاربرد برند ایرانی Kip Ta Kip می باشد. قطعا برای ورزش کردن، طبیعت گردی، سفر و ... لوازم زیادی نیاز دارید ولی باید به نکته نیز توجه نمایید که همراه داشتن وسایل زیاد به یک کیف و یا کوله متناسب با آن نیاز دارد. ساک..
ساک ورزشی 30 لیتری مدل Kip Ta Kip - Sport Tote Bag / PT
ساخت ایران نا موجود
مدل: Sport Tote Bag برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولساک ورزشی 30 لیتری کیپ تا کیپ مدل Sport Tote Bag، از دیگر محصولات پر کاربرد برند ایرانی Kip Ta Kip می باشد. قطعا برای ورزش کردن، طبیعت گردی، سفر و ... لوازم زیادی نیاز دارید ولی باید به نکته نیز توجه نمایید که همراه داشتن وسایل زیاد به یک کیف و یا کوله متناسب با آن نیاز دارد. ساک..
ست کیف نظم دهنده مدل Kip Ta Kip - Organised Bag
ساخت ایران نا موجود
مدل: Organised Bag برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولست کیف نظم دهنده کیپ تا کیپ مدل Organised Bag، یکی از بهترین تجهیزاتی است که هنگام آماده شدن برای یک سفر خانوادگی، کمپینگ، ساحل‌گردی و ...، شما را از بی‌نظمی و شلوغی وسایل‌تان نجات داده و به شما کمک می‌کند، به راحتی وسایل خود را دسته‌بندی کرده و..
کمد پارچه‌ ای کمپینگ مدل Kip Ta Kip - Roll Up
ساخت ایران نا موجود
مدل: Roll Up برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکمد پارچه‌ ای کمپینگ کیپ تا کیپ مدل Roll Up، که در جایگاه خود از یک طراحی ویژه و جدید برخوردار است، یک محصول اسپرت و جمع‌وجور به شمار می‌آید که برای قرار دادن پوشاک ورزشی و حمل ملزومات دیگر شامل قمقمه، کلاه، جوراب و ... به شما کمک می‌کند.کمد پارچه‌&zw..
کوله 20+40 لیتری مدل Kip Ta Kip - Solomo
ساخت ایران نا موجود
مدل: Solomo برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکوله 20+40 لیتری کیپ تا کیپ مدل Solomo، یک انتخاب مناسب برای سفرهای کوله گردی، طبیعت گردی، کوهنوردی، پیمایش جنگل و ... است که می‌توانید همه باروبنه خود را به همراه ابزارهای مورد نیازتان درون آن جای داده و  با خیالی آسوده، به راه بیفتید و سفر خود را آغاز کنید.کوله پش..
کوله 25 لیتری مدل Kip Ta Kip - Diono
ساخت ایران نا موجود
مدل: Diono برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکوله 25 لیتری کیپ تا کیپ مدل Diono، یک انتخاب مناسب برای سفرهای کوله گردی، طبیعت گردی، کوهنوردی، پیمایش جنگل و ... است که می‌توانید همه باروبنه خود را به همراه ابزارهای مورد نیازتان درون آن جای داده و  با خیالی آسوده، به راه بیفتید و سفر خود را آغاز کنید.کوله پشتی د..
کوله 25 لیتری مدل Kip Ta Kip - Fomo
ساخت ایران نا موجود
مدل: Fomo برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکوله 25 لیتری کیپ تا کیپ مدل Fomo، یک انتخاب مناسب برای سفرهای کوله گردی، طبیعت گردی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، پیمایش جنگل و ... است که می‌توانید همه باروبنه خود را به همراه ابزارهای مورد نیازتان درون آن جای داده و  با خیالی آسوده، به راه بیفتید و سفر خود را آغاز کنید. ..
کوله پشتی 15 لیتری مدل Kip Ta Kip - Back Pack G
ساخت ایران نا موجود
مدل: Back Pack G 15L برند: Kip Ta Kip
معرفی محصول کوله پشتی 15 لیتری kip ta kip مدل Back Pack G، از جدیدترین محصولات این برند می باشد که به تازگی به بازار عرضه شده است. هنگام رفتن به پیاده روی، کوه پیمایی، دوچرخه سواری و ... برای حمل لوازم خود قطعا نیاز به یک کوله پشتی و یا کیف سبک خواهید داشت. در این طور مواقع استفاده از ..
کوله پشتی 15 لیتری مدل Kip Ta Kip - Back Pack PT
ساخت ایران نا موجود
مدل: Back Pack PT 15L برند: Kip Ta Kip
معرفی محصول کوله پشتی 15 لیتری kip ta kip مدل Back Pack PT، از جدیدترین محصولات این برند می باشد که به تازگی به بازار عرضه شده است. هنگام رفتن به پیاده روی، کوه پیمایی، دوچرخه سواری و ... برای حمل لوازم خود قطعا نیاز به یک کوله پشتی و یا کیف سبک خواهید داشت. در این طور مواقع استفاده از..
کوله پشتی 25 لیتری مدل Kip Ta Kip - Back Pack G
ساخت ایران نا موجود
مدل: Back Pack G 25L برند: Kip Ta Kip
معرفی محصول کوله پشتی 25 لیتری kip ta kip مدل Back Pack G، از جدیدترین محصولات این برند می باشد که به تازگی به بازار عرضه شده است. هنگام رفتن به پیاده روی، کوه پیمایی، دوچرخه سواری و ... برای حمل لوازم خود قطعا نیاز به یک کوله پشتی و یا کیف سبک خواهید داشت. در این طور مواقع استفاده از ..
کوله پشتی 25 لیتری مدل Kip Ta Kip - Back Pack PT
ساخت ایران نا موجود
مدل: Back Pack PT 25L برند: Kip Ta Kip
معرفی محصول کوله پشتی 25 لیتری kip ta kip مدل Back Pack PT، از جدیدترین محصولات این برند می باشد که به تازگی به بازار عرضه شده است. هنگام رفتن به پیاده روی، کوه پیمایی، دوچرخه سواری و ... برای حمل لوازم خود قطعا نیاز به یک کوله پشتی و یا کیف سبک خواهید داشت. در این طور مواقع استفاده از..
کیف آویز روی پا مدل Kip Ta Kip - Pendant Bag P
ساخت ایران نا موجود
مدل: Pendant Bag P برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف آویز روی پا کیپ تا کیپ مدل Pendant Bag P، از دیگر مدل های کیف کمری به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. همانطور که می دان..
کیف آویز روی پا مدل Kip Ta Kip - Pendant Bag PT
ساخت ایران نا موجود
مدل: Pendant Bag PT برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف آویز روی پا کیپ تا کیپ مدل Pendant Bag PT، از دیگر مدل های کیف کمری به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. همانطور که می دا..
کیف جلیقه ای مدل Kip Ta Kip - Vest Bag G
ساخت ایران نا موجود
مدل: کیف جلیقه ای برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف جلیقه ای کیپ تا کیپ مدل Vest Bag G، یکی دیگر از محصولات جدید این برند ایرانی می باشد. این برند با هدف تولید محصولات با کیفیت در داخل ایران می خواهد نیاز ورزشکاران، طبیعت گردان، کوهنوردان و ... را برطرف نماید. این محصول بی نظیر که همانند یک جلیقه می توانید آن را بر تن کنید، در دو ط..
کیف جلیقه ای مدل Kip Ta Kip - Vest Bag PT
ساخت ایران نا موجود
مدل: Vest Bag PT برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف جلیقه ای کیپ تا کیپ مدل Vest Bag PT، یکی دیگر از محصولات جدید این برند ایرانی می باشد. این برند با هدف تولید محصولات با کیفیت در داخل ایران می خواهد نیاز ورزشکاران، طبیعت گردان، کوهنوردان و ... را برطرف نماید. این محصول بی نظیر که همانند یک جلیقه می توانید آن را بر تن کنید، در دو ..
کیف جمع شونده مدل Kip Ta Kip - Magic Pouch
ساخت ایران نا موجود
مدل: Magic Travel Pouch برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف جمع شونده کیپ تا کیپ مدل Magic Travel Pouch، یک کیف جمع‌وجور با طراحی بسیار جالب و جدید است که در طبیعت گردی، کمپینگ، پیاده روی، ساحل گردی، جنگل نوردی و ...، می‌توانید وسایل کوچک و دم دستی خود را در آن قرار داده و ضمن به همراه داشتن لوازم مورد نیازتان، با خیالی..
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Jasper
ساخت ایران نا موجود
مدل: Jasper برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Jasper، در فعالیت‌های مختلف از جمله پیاده‌روی روزانه، کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل گردی و ...، یک کیف حمل مناسب و کاربردی است که ضمن حمل لوازم مورد نیازتان، دستان شما را آزاد گذاشته تا به راحتی به گشت و گذار بپردازید و لذت ببرید.کیف کمری مدل جاسپر کیپ..
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Tactical Pobo
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tactical Pobo برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Tactical Pobo، در فعالیت‌های مختلف از جمله پیاده‌روی روزانه، کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل گردی و ...، یک کیف حمل مناسب و کاربردی است که ضمن حمل لوازم مورد نیازتان، دستان شما را آزاد گذاشته تا به راحتی به گشت و گذار بپردازید و لذت ببرید.کیف کمری تاکتیک..
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Waist Bag G
ساخت ایران نا موجود
مدل: Waist Bag G برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Waist Bag G، یکی از محبوب ترین محصولات برند کیپ تا کیپ به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. کیف های ک..
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Waist Bag P
ساخت ایران نا موجود
مدل: Waist Bag P برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Waist Bag P، یکی از محبوب ترین محصولات برند کیپ تا کیپ به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. کیف های ک..
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Waist Bag PT
ساخت ایران نا موجود
مدل: Waist Bag PT برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Waist Bag PT، یکی از محبوب ترین محصولات برند کیپ تا کیپ به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. کیف های ..
نمايش 1 تا 30 از 33 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات