محصولات
سبد خرید

Warn

کمپانی Warn در سال 1948 در زمینه محصولات جاده ای مانند وینچ های خودرویی،واشرهای قدرتمند، ضربه گیرهای جامد، تجهیزات تسمه ای برای کامیون ها، خودروهای 4WD،SUV،شروع به کار کرد.این شرکت بیش از 70 سال در حال ایجاد نوآوری در این زمینه بوده است.اختراع فوق العاده Arthur، باعث انقلاب بزرگی در صنعت خودرو گردید در حالی که این کسب و کار با فروش درب به درب،در سیاتل شروع شد،به دلیل تبلیغات در پشت ایده محبوب این شرکت به یک کسب و کار شلوغ و پرطرفدار تبدیل شد.

مدل: Winching Gloves - 91650 برند: Warn
معرفی محصولدستکش وینچ وارن مدل Winching Gloves، با جنسی از چرم مصنوعی که تقویت شده با کولار بوده و از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است. این دستکش قابل استفاده در هنگام کار با وینچ، بکسل، پنچرگیری و... بوده که با داشتن لایه ای محافظ، از دست ها در برابر خراش و ساییدگی و خ..
1,350,000 تومان
ریموت بی سیم وینچ های وارن مدل  Warn - Wireless Remote
ارسال رایگان در تهران
مدل: Wireless Remote برند: Warn
معرفی محصولریموت بی سیم وینچ های وارن مدل Wireless Remote، از یک فرستنده، گیرنده و هولستر تشکیل شده است. این ریموت قابلیت تبدیل تمام وینچ های وارن با کابل سیمی به بی سیم را دارد و به آسانی می توان تا فاصله 15.24 متر از راه دور آن را کنترل کرد. فرستنده این محصول..
9,075,000 تومان
سوکت ریموت کنترل وینچ مدل Warn - Socket Extension
ارسال رایگان در تهران
مدل: Remote Socket Extension برند: Warn
معرفی محصولسوکت ریموت کنترل وینچ وارن مدل Remote Socket Extension، محصولی کاربردی و مناسب استفاده در زمانی است که پیدا کردن جای سوکت وینچ، جهت اتصال ریموت کنترل به آن برای افراد سخت باشد. در این صورت با داشتن این محصول می توان از قبل آن را به وینچ وصل کرد و یک سر دیگر آن را هم به ..
3,036,000 تومان
طناب سنتتیک مدل Warn - Replacement Synthetic Rope
ارسال رایگان در تهران
مدل: Replacement Synthetic Rope - 104232 برند: Warn
معرفی محصولطناب سنتتیک وارن مدل Replacement Synthetic Rope، جایگزینی ایده‌آل برای کابل‌های فلزی وینچ‌های VR EVO 10-S ،VR EVO 8-S و VR EVO 12-S بوده که توسط کمپانی Warn تولید شده است تا با ساختار سبک و مقاومی که دارد بتواند همراه همیشگی شما در طول سفرهای پرماجراجویانه آفرود، ک..
13,000,000 تومان
طناب سنتتیک مدل Warn - Spydura Synthetic Rope
ارسال رایگان در تهران
مدل: Spydura Synthetic Rope - 88468 برند: Warn
معرفی محصولطناب سنتتیک وارن مدل Spydura Synthetic Rope، جایگزینی ایده آل برای کابل های فلزی می باشد. این طناب متشکل از مواد پلی اتیلن با پوششی از اورتان سیاه، سبب شده در برابر اشعه فرابنفش خورشید مقاوم باشد. از ویژگی های بارز این طناب می توان به سبکی 70% آن در مقایسه با کابل های&n..
16,577,000 تومان
قرقره مدل Warn - Epic Snatch Block-12,000 lbs
ارسال رایگان در تهران
مدل: Epic Snatch Block -12000lbs - 92188 برند: Warn
معرفی محصولقرقره وارن مدل Epic Snatch Block، یک وسیله چند منظوره از کمپانی آمریکایی وارن می باشد. همانطور که می دانید وینچ یکی از مهمترین تجهیزات نجات در خودروهای آفرودی بوده که علاقمندان به آفرود و ماجراجویان به خوبی اهمیت آن را در سفرها و تفریحات آفرودی خود درک می کنند. وجود وینچ در ..
6,300,000 تومان
قلاب و شکل وینچ مدل Warn - Epic Sidewinder
ارسال رایگان در تهران
مدل: Epic Sidewinder برند: Warn
معرفی محصولقلاب و شکل وینچ Warn مدل Epic Sidewinder، یکی از مهم‌ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو در طول سفرهای آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... است که توسط کمپانی مشهور Warn تولید شده تا در صورت گیر افتادن خودرو در زمین‌های ناهموار، گل‌ولای، شن، شیب‌های تند و ....
6,380,000 تومان
قلاب وینچ مدل Warn - Epic Winch Hooks
ارسال رایگان در تهران
مدل: Epic Winch Hooks - 92090 برند: Warn
معرفی محصولقلاب وینچ وارن مدل Epic Winch Hooks، از جنس استیل ضد زنگ بوده که بسیار محکم و بادوام است و برای اتصال طناب وینچ، تسمه، قرقره و ... استفاده می شود. این محصول دارای آستانه تحمل 5.5 تن می باشد.ویژگی های بارز محصول:ساخته شده از استیل ضد زنگ جهت اتصال طناب وینچ د..
3,700,000 تومان
کاور وینچ مدل Warn - Stealth Winch Cover
ارسال رایگان در تهران
مدل: Stealth Winch Covers For VR8, VR10, VR12 برند: Warn
معرفی محصولکاور وینچ وارن مدل Stealth Winch Covers For VR8, VR10, VR12، محصولی کارآمد از این کمپانی آمریکایی می باشد که برای محافظت از وینچ طراحی شده است. کمپانی وارن که با سابقه ای بیش از 70 سال در تولید محصولات آفرودی به خصوص وینچ های خودرویی فعالیت می کند، اکنون با تولید کاور وینچ د..
3,195,000 تومان
وینچ آفرود 5.4 تنی ریموت دار تخفیف دار وارن مدل Warn - VR EVO 12-S
ارسال رایگان در تهران معیوب تخفیف دار -15 %
مدل: VR EVO 12-S / Discounted برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 5.4 تنی ریموت دار وارن مدل VR EVO 12-S، جدیدترین مدل وینچ شرکت وارن است که با طراحی منحصر به فرد، زیبا و تاکتیکال بسیار شبیه به مدل های Zeon می باشد. قابل ذکر است وینچ VR EVO فقط 18% نسبت به بهترین وینچ وارن که Zeon می باشد سرعتش کمتر بوده و همچنین ..
28,220,000 تومان 33,200,000 تومان
وینچ آفرود 5.4 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - VR EVO 12-S
ارسال رایگان در تهران
مدل: VR EVO 12-S برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 5.4 تنی ریموت دار وارن مدل VR EVO 12-S، جدیدترین مدل وینچ شرکت وارن است که با طراحی منحصر به فرد، زیبا و تاکتیکال بسیار شبیه به مدل های Zeon می باشد. قابل ذکر است وینچ VR EVO فقط 18% نسبت به بهترین وینچ وارن که Zeon می باشد سرعتش کمتر بوده و همچنین ..
33,200,000 تومان
ریموت کنترل وینچ مدل 'Warn - Winch Remote Controller, 12
نا موجود
مدل: 'Winch Remote Controller, 12 برند: Warn
معرفی محصولریموت کنترل وینچ وارن مدل Winch Remote Controller، دارای طراحی ارگونومیک با پوشش مقاوم پلاستیکی می باشد. کابل این ریموت کنترل به طول 3.5 متر بوده تا بتوانید به راحتی از راه دور وینچ خود را از طریق دو دکمه ای که روی آن تعبیه شده کنترل کنید. این محصول مقاوم در ب..
فیرلید مدل Warn - 1" Epic Hawse
نا موجود
مدل: Epic Hawse Fairlead Gunmetal - 100650 برند: Warn
معرفی محصولفیرلید وارن مدل 1Epic Hawse 100650، با برخودرای از جنس آلومینیوم فشرده و ضخامت 1 اینچی از خرابی کابل و یا سپر خودروی شما ممانعت می نماید. شرکت وارن با تجربه ای بیش از 70 سال در زمینه تولید وینچ های آفرودی، برای محافظت بیشتر از وینچ و کابل های آن تجهیزات جانبی تولید کرده که ر..
فیرلید مدل Warn - 1" Premium
نا موجود
مدل: Premium Hawse Fairlead In Black - 100333 برند: Warn
معرفی محصولفیرلید وارن مدل 1Premium 100333، با برخودرای از جنس آلومینیوم فشرده و ضخامت 1 اینچی از خرابی کابل و یا سپر خودروی شما ممانعت می نماید. شرکت وارن با تجربه ای بیش از 70 سال در زمینه تولید وینچ های آفرودی، برای محافظت بیشتر از وینچ و کابل های آن تجهیزات جانبی تولید کرده که رفاه..
فیرلید مدل Warn - Epic Fairlead 1.0 Polished
نا موجود
مدل: Epic Fairlead 1.0 Polished - 100660 برند: Warn
معرفی محصولفیرلید وارن مدل Epic Fairlead 1.0 Polished، محصولی از جنس آلومینیوم فشرده می باشد. زمانی که خودروی شما در گل و لای گیر می کند و یا برای کمک به خودروهای آفرودی دیگر می خواهید از وینچ خود استفاده کنید، ممکن است هنگام استفاده به دلیل زاویه دار بودن کشش، آسیب به سپر و طناب وینچ ..
فیرلید مدل Warn - Hawse Fairlead 97900
نا موجود
مدل: Hawse Fairlead 97900 برند: Warn
معرفی محصولفیرلید وارن مدل Hawse Fairlead 97900، محصولی از جنس چدن می باشد. زمانی که خودروی شما در گل و لای گیر می کند و یا برای کمک به خودروهای آفرودی دیگر می خواهید از وینچ خود استفاده کنید، ممکن است هنگام استفاده به دلیل زاویه دار بودن کشش، آسیب به سپر و طناب وینچ شما بر اثر سابیده ..
فیرلید مشکی مدل Warn - Hawse Fairlead Black
نا موجود
مدل: Hawse Fairlead Black برند: Warn
معرفی محصولفیرلید مشکی وارن مدل Hawse Fairlead Black، محصولی از جنس آلومینیوم می باشد. فیرلید برای تمام وینچ هایی که از کابل و طناب های سنتتیک استفاده می کنند، مناسب است. این محصول سبب جلوگیری از پارگی در برابر کشش و آسیب رسیدن به کابل یا طناب وینچ شده و همچنین قابل استف..
قرقره مدل Warn - Epic Snatch Block
نا موجود
مدل: Epic Snatch Block برند: Warn
معرفی محصولقرقره وارن مدل Epic Snatch Block، یک وسیله چند منظوره از کمپانی آمریکایی وارن می باشد. همانطور که می دانید وینچ یکی از مهمترین تجهیزات نجات در خودروهای آفرودی بوده که علاقمندان به آفرود و ماجراجویان به خوبی اهمیت آن را در سفرها و تفریحات آفرودی&..
قرقره مدل Warn - Snatch Block
نا موجود
مدل: Snatch Block برند: Warn
معرفی محصولقرقره وارن مدل Snatch Block، یک وسیله چند منظوره که توانایی کشیدن هر نوع وینچی را دارد. از جنس فلز محکم و بادوام بوده و در برابر سایش و ضربه مقاومت بالایی دارد. هنگام استفاده درست از آن قدرت وینچ ها دو برابر شده که در نتیجه باعث پایین آمدن فشار بر روی وینچ و م..
قلاب شکل مدل Warn - Premium Shackle 3/4
نا موجود
مدل: Premium Shackel 3/4 برند: Warn
معرفی محصولقلاب شکل Warn مدل Premium Shackle 3/4، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود و با قابلیت نصب تجهیزاتی مانند تسمه، سیم بکسل، قرقره و ... سبب جابه جایی آسان تر، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شن، برف و ... می شود...
کوله 28 لیتری مدل Warn - Epic Roll Top
نا موجود
مدل: Epic Roll Top برند: Warn
معرفی محصولکوله پشتی 28 لیتری Warn مدل Epic Roll Top، توسط کمپانی آمریکای طراحی شده که اگر قصد سفر، گردشگری، کوهنوردی و فعالیت روزانه دارید می توانید این محصول را تهیه و از آن استفاده نمایید.کوله پشتی یکی از وسایل ضروری برای حمل ابزار و وسایل مورد نیاز شما در طول مسافرت، کمپینگ و .... است. ک..
کیت لوازم وینچ و آفرود مدل Warn - Medium Duty Recovery Kit
نا موجود
مدل: Medium Duty Recovery Kit برند: Warn
معرفی محصولکیت لوازم وینچ و آفرود وارن مدل Medium Duty Recovery Kit، یک کیف کم حجم و کاربردی در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کویرنوردی و ... می باشد. این کیت شامل وسایلی همچون تسمه بکسل 9 متری به عرض 5 سانتی متر با ظرفیت تحمل 6.5 تن، تسمه محافظ درخت 2.5 متری با تحمل وزن 6 تن، ق..
گیرنده بلوتوثی وینچ مدل Warn - Hub Wireless Receiver
نا موجود
مدل: Hub Wireless Receiver For Warn Winches - 103945 برند: Warn
معرفی محصولگیرنده بلوتوثی وینچ وارن مدل Hub Wireless Receiver، پیشرفته ترین سیستم کنترلی است که از طریق گوشی موبایل می توانید وینچ خود را کنترل نمایید. شرکت آمریکایی وارن با بیش از 70 سال تجربه در ساخت وینچ های متعدد برای خودروهای جاده ای و آفرودی توانسته در دنیا جایگاه خوبی کسب کند. این شر..
وینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - M8000
نا موجود
مدل: M8000 برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل M8000، با طراحی منحصر به فرد، بیش از 20 سال است که جزء وینچ های مورد علاقه و پرطرفدار این برند محسوب می شود. این محصول را می توان در قسمت شاسی یا سپر انواع کامیون ها، خودرو های 4x4 و SUVها نصب کرد. طناب آن از جنس فولاد می باشد که از دوام و کی..
وینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - M8000S
نا موجود
مدل: M8000S برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل M8000S، با طراحی منحصر به فرد، بیش از 20 سال است که جزء وینچ های مورد علاقه و پرطرفدار این برند محسوب می شود. این محصول را می توان در قسمت شاسی یا سپر انواع کامیون ها، خودرو های 4x4 و SUVها نصب کرد.طناب آن از جنس synthetic (سنتتیک) ب..
وینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - Tabor 8k
نا موجود
مدل: Tabor 8K برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل Tabor 8k، با طراحی منحصر به فرد، بیش از 20 سال است که جزء وینچ های مورد علاقه و پرطرفدار این برند محسوب می شود. این محصول را می توان در قسمت شاسی یا سپر انواع کامیون ها، خودرو های 4x4 و SUVها نصب کرد. طناب آن از جنس فولاد می با..
وینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - VR EVO 8
نا موجود
مدل: VR EVO 8 برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل VR EVO 8، جدیدترین مدل وینچ شرکت وارن است که با طراحی منحصر به فرد، زیبا و تاکتیکال بسیار شبیه به مدل های Zeon می باشد. قابل ذکر است وینچ VR EVO فقط 18% نسبت به بهترین وینچ وارن که Zeon می باشد سرعتش کمتر بوده و همچنین 7.5..
وینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - VR EVO 8-S
نا موجود
مدل: VR EVO 8-S برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل VR EVO 8-S، جدیدترین مدل وینچ شرکت وارن است که با طراحی منحصر به فرد، زیبا و تاکتیکال بسیار شبیه به مدل های Zeon می باشد. قابل ذکر است وینچ VR EVO فقط 18% نسبت به بهترین وینچ وارن که Zeon می باشد سرعتش کمتر بوده و همچنین 7..
وینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - Zeon 8
نا موجود
مدل: Zeon 8 برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل Zeon 8، با طراحی منحصر به فرد و پوشش پودری مشکی جهت مقاومت در برابر خراشیدگی و خط خوردگی، جزء وینچ های مورد علاقه و پرطرفدار این برند محسوب می شود. این محصول را می توان در قسمت شاسی یا سپر انواع کامیون ها، خودرو های 4x4 و SUVها نصب کرد. ..
وینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - Zeon 8S
نا موجود
مدل: Zeon 8S برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل Zeon 8S، با طراحی منحصر به فرد و بدنه ای با پوشش پودری مشکی جهت مقاومت در برابر خراشیدگی و خط خوردگی، جزء وینچ های مورد علاقه و پرطرفدار این برند محسوب می شود. این محصول را می توان در قسمت شاسی یا سپر انواع کامیون ها، خودرو های 4x4 ..
نمايش 1 تا 30 از 42 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات