محصولات
سبد خرید

Burton

 Jake Burton Carpenter در سال 1977 در یک انبار کوچک در ایالت ورمانت، شهر برلینگتون شروع به تولید اسنوبورد نمود و از همان جا شرکت Burton را پایه گذاری کرد. پس از اینکه ورزش اسنوبورد در میان عموم مردم رایج شد، برتون به یکی از اصلی‌ترین تولیدکنندگان اسنوبورد و تجهیزات جانبی آن تبدیل شد. اکنون این برند توانسته در اکثر مناطق دنیا از جمله اروپا، نیوزلند، ژاپن و ... فروشگاه‌های خود را تاسیس کند. تیم حرفه‌ای و پرتلاش برتون متشکل از قهرمانان، مبتکران و رهبران این ورزش مهیج است که با توجه به بازخوردهای خود از محصولات در سفرهای مختلف، به هرچه بهتر شدن محصولات کمک شایانی می‌کنند.


چادر مسافرتی 6 نفره مدل Burton - Rabbit Ears / Cactus
ارسال رایگان در تهران
مدل: Rabbit Ears 6 Tent / Cactus برند: Burton
معرفی محصولچادر 6 نفره برتون مدل Rabbit Ears / Cactus، با امکان استفاده برای سه فصل سال بهار، تابستان و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که در این فصل‌های زیبا به همراه خانواده و یا دوستان خود به طبیعت بی‌نظیر رفته و از کمپینگ در آن لذت ببرید. شرکت برتون از آنجا که در تولید اسنوبو..
23,690,000 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Burton - Rabbit Ears / Sadie
ارسال رایگان در تهران
مدل: Rabbit Ears 6 Tent / Sadie برند: Burton
معرفی محصولچادر 6 نفره برتون مدل Rabbit Ears / Sadie، با امکان استفاده برای سه فصل سال بهار، تابستان و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که در این فصل‌های زیبا به همراه خانواده و یا دوستان خود به طبیعت بی‌نظیر رفته و از کمپینگ در آن لذت ببرید. شرکت برتون از آنجا که در تولید اسنوبور..
23,690,000 تومان
سایبان مدل Burton - Whetstone / Sadie
ارسال رایگان در تهران
مدل: Whetstone Shelter / Sadie برند: Burton
معرفی محصولسایبان برتون مدل Whetstone / Sadie، یک پناهگاه سریع و آسان برای شما تا از اشعه‌های مضر خورشید به دور باشید و یا از خیس شدن زیر باران در امان بمانید. زمانی که برای یک گشت‌وگذار چند ساعته به ساحل، جنگل، کوه و ... می‌روید، پیدا کردن سرپناهی که شما را از آفتاب، باد و باران ..
8,520,000 تومان
مدل: Utility Pouch Set برند: Burton
معرفی محصولست کیف نظم دهنده برتون مدل Utility Pouch، تشکیل شده از دو کیف در دو سایز بزرگ و کوچک است که به شما کمک کرده تا بتوانید در امور روزانه، سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... از آن‌ها جهت مرتب سازی و دسترسی آسان به لوازم داخل کیف، کوله، کشو و ... استفاده کنید.این ست از جنس پلی‌..
1,200,000 تومان
کوله 25 لیتری مدل Burton - Skyward Packable / Lunar Gray
ارسال رایگان در تهران
مدل: Skyward 25L Packable Backpack / Lunar Gray برند: Burton
معرفی محصولکوله 25 لیتری Burton مدل Skyward Packable / Lunar Gray، با طراحی بی‌نظیر و خلاقانه‌ای که دارد، برای فعالیت‌های مختلف از کوهنوردی، طبیعت گردی و دوچرخه سواری گرفته تا استفاده روزانه، باشگاه ورزشی و ... کاملا مناسب و کاربردی است.این کوله با گنجایش 25 لیتری، از نایلون ض..
2,700,000 تومان
کوله خنک نگهدارنده مدل Burton - Beeracuda Gearhaus 42L / Limeade
ارسال رایگان در تهران
مدل: Beeracuda Gearhaus 42L / Limeade برند: Burton
معرفی محصولکوله خنک نگهدارنده Burton مدل Beeracuda Gearhaus 42L /Limeade، در واقع یک کوله مجهز به محفظه خنک نگهدارنده است که به شما این امکان را می‌دهد تا زمانی که به ساحل، پیک‌نیک، کمپینگ، پیاده‌روی، دوچرخه ‌سواری، پارک و ... می‌روید، علاوه بر به همراه داشتن یک کوله جهت..
3,600,000 تومان
مدل: Hip Pack 3L برند: Burton
معرفی محصولکیف کمری Burton مدل Hip Pack 3L، یک اکسسوری مناسب و کاربردی است که هنگام پیاده روی، طبیعت گردی، کمپینگ، دوچرخه سواری و ...، می‌توانید لوازمی مانند گوشی، نقشه، کلید، هندزفری و ... را درون آن قرار داده و با خیالی آسوده به گشت و گذار بپردازید.پارچه‌ای که در این کیف کمری به ..
1,500,000 تومان
کیف کمری مدل Burton - Multipath 5L
ارسال رایگان در تهران
مدل: Multipath 5L Accessory Bag برند: Burton
معرفی محصولکیف کمری Burton مدل Multipath 5L،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دستر..
3,900,000 تومان
چادر 2 نفره مدل Burton - Blacktail 2 / Iron Woodcut Palm
نا موجود
مدل: Blacktail 2 Tent / Iron Woodcut Palm برند: Burton
معرفی محصولچادر 2 نفره برتون مدل Blacktail 2 / Iron Woodcut Palm، با امکان استفاده برای سه فصل سال بهار، تابستان و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که در این فصل‌های زیبا به همراه همسر و یا دوست خود به طبیعت بی‌نظیر رفته و از کمپینگ در آن لذت ببرید. شرکت برتون از آنجا که در تولید ..
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Burton - Rabbit Ears / Buoy Blue Orangeade
نا موجود
مدل: Rabbit Ears 6 Tent / Buoy Blue Orangeade برند: Burton
معرفی محصولچادر 6 نفره برتون مدل Rabbit Ears / Buoy Blue Orangeade، با امکان استفاده برای سه فصل سال بهار، تابستان و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که در این فصل‌های زیبا به همراه خانواده و یا دوستان خود به طبیعت بی‌نظیر رفته و از کمپینگ در آن لذت ببرید. شرکت برتون از آنجا که در..
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Burton - Rabbit Ears / Castlerock Tiger
نا موجود
مدل: Rabbit Ears 6 Tent / Castlerock Tiger برند: Burton
معرفی محصولچادر 6 نفره برتون مدل Rabbit Ears / Castlerock Tiger، با امکان استفاده برای سه فصل سال بهار، تابستان و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که در این فصل‌های زیبا به همراه خانواده و یا دوستان خود به طبیعت بی‌نظیر رفته و از کمپینگ در آن لذت ببرید. شرکت برتون از آنجا که در تو..
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Burton - Rabbit Ears / Hydro Tandoori
نا موجود
مدل: Rabbit Ears 6 Tent / Hydro Tandoori برند: Burton
معرفی محصولچادر 6 نفره برتون مدل Rabbit Ears / Hydro Tandoori، با امکان استفاده برای سه فصل سال بهار، تابستان و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که در این فصل‌های زیبا به همراه خانواده و یا دوستان خود به طبیعت بی‌نظیر رفته و از کمپینگ در آن لذت ببرید. شرکت برتون از آنجا که در تولی..
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Burton - Rabbit Ears / Iron Woodcut Palm
نا موجود
مدل: Rabbit Ears 6 Tent/ Iron Woodcut Palm برند: Burton
معرفی محصولچادر 6 نفره برتون مدل Rabbit Ears / Iron Woodcut Palm، با امکان استفاده برای سه فصل سال بهار، تابستان و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که در این فصل‌های زیبا به همراه خانواده و یا دوستان خود به طبیعت بی‌نظیر رفته و از کمپینگ در آن لذت ببرید. شرکت برتون از آنجا که در ت..
سایبان مدل Burton - Whetstone / Buoy Blue Orangeade
نا موجود
مدل: Whetstone Shelter / Buoy Blue Orangeade برند: Burton
معرفی محصولسایبان برتون مدل Whetstone / Buoy Blue Orangeade، یک پناهگاه سریع و آسان برای شما تا از اشعه‌های مضر خورشید به دور باشید و یا از خیس شدن زیر باران در امان بمانید. زمانی که برای یک گشت‌وگذار چند ساعته به ساحل، جنگل، کوه و ... می‌روید، پیدا کردن سرپناهی که شما را از آفتاب..
سایبان مدل Burton - Whetstone / Cactus
نا موجود
مدل: Whetstone Shelter / Cactus برند: Burton
معرفی محصولسایبان برتون مدل Whetstone / Cactus، یک پناهگاه سریع و آسان برای شما تا از اشعه‌های مضر خورشید به دور باشید و یا از خیس شدن زیر باران در امان بمانید. زمانی که برای یک گشت‌وگذار چند ساعته به ساحل، جنگل، کوه و ... می‌روید، پیدا کردن سرپناهی که شما را از آفتاب، باد و باران..
سایبان مدل Burton - Whetstone / Hydro Tandoori
نا موجود
مدل: Whetstone Shelter / Hydro Tandoori برند: Burton
معرفی محصولسایبان برتون مدل Whetstone / Hydro Tandoori، یک پناهگاه سریع و آسان برای شما تا از اشعه‌های مضر خورشید به دور باشید و یا از خیس شدن زیر باران در امان بمانید. زمانی که برای یک گشت‌وگذار چند ساعته به ساحل، جنگل، کوه و ... می‌روید، پیدا کردن سرپناهی که شما را از آفتاب، باد..
سایبان مدل Burton - Whetstone / Iron Woodcut Palm
نا موجود
مدل: Whetstone Shelter / Iron Woodcut Palm برند: Burton
معرفی محصولسایبان برتون مدل Whetstone / Iron Woodcut Palm، یک پناهگاه سریع و آسان برای شما تا از اشعه‌های مضر خورشید به دور باشید و یا از خیس شدن زیر باران در امان بمانید. زمانی که برای یک گشت‌وگذار چند ساعته به ساحل، جنگل، کوه و ... می‌روید، پیدا کردن سرپناهی که شما را از آفتاب، ..
صندلی کمپ مدل Burton - Idletime / Buoy Blue Orangeade
نا موجود
مدل: Idletime / Buoy Blue Orangeade برند: Burton
معرفی محصولصندلی کمپ Burton مدل Idletime / Buoy Blue Orangeade، با وزن تنها 0.9 کیلوگرم، یکی از سبک‌ترین و کم‌حجم‌ترین صندلی‌هایی است که تابه‌حال دیده‌اید و با طراحی جذاب و منحصربفردی که دارد، سفر طبیعت‌گردی، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کویر نوردی و ... را برای..
صندلی کمپ مدل Burton - Idletime / Iron Woodcut Palm
نا موجود
مدل: Idletime / Iron Woodcut Palm برند: Burton
معرفی محصولصندلی کمپ Burton مدل Idletime / Iron Woodcut Palm، با وزن تنها 0.9 کیلوگرم، یکی از سبک‌ترین و کم‌حجم‌ترین صندلی‌هایی است که تابه‌حال دیده‌اید و با طراحی جذاب و منحصربفردی که دارد، سفر طبیعت‌گردی، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کویر نوردی و ... را برایتا..
کوله 25 لیتری مدل Burton - Skyward Packable / Dark Slate
نا موجود
مدل: Skyward 25L Packable Backpack / Dark Slate برند: Burton
معرفی محصولکوله 25 لیتری Burton مدل Skyward Packable / Dark Slate، با طراحی بی‌نظیر و خلاقانه‌ای که دارد، برای فعالیت‌های مختلف از کوهنوردی، طبیعت گردی و دوچرخه سواری گرفته تا استفاده روزانه، باشگاه ورزشی و ... کاملا مناسب و کاربردی است.این کوله با گنجایش 25 لیتری، از نایلون ض..
کوله 25 لیتری مدل Burton - Skyward Packable / Orangead
نا موجود
مدل: Skyward 25L Packable Backpack / Orangead برند: Burton
معرفی محصولکوله 25 لیتری Burton مدل Skyward Packable / Orangead، با طراحی بی‌نظیر و خلاقانه‌ای که دارد، برای فعالیت‌های مختلف از کوهنوردی، طبیعت گردی و دوچرخه سواری گرفته تا استفاده روزانه، باشگاه ورزشی و ... کاملا مناسب و کاربردی است.این کوله با گنجایش 25 لیتری، از نایلون ضد ..
کوله 25 لیتری مدل Burton - Skyward Packable / Summer Green
نا موجود
مدل: Skyward 25L Packable Backpack / Summer Green برند: Burton
معرفی محصولکوله 25 لیتری Burton مدل Skyward Packable / Summer Green، با طراحی بی‌نظیر و خلاقانه‌ای که دارد، برای فعالیت‌های مختلف از کوهنوردی، طبیعت گردی و دوچرخه سواری گرفته تا استفاده روزانه، باشگاه ورزشی و ... کاملا مناسب و کاربردی است.این کوله با گنجایش 25 لیتری، از نایلون..
کوله 25 لیتری مدل Burton - Skyward Packable / True Black
نا موجود
مدل: Skyward 25L Packable Backpack / True Black برند: Burton
معرفی محصولکوله 25 لیتری Burton مدل Skyward Packable / True Black، با طراحی بی‌نظیر و خلاقانه‌ای که دارد، برای فعالیت‌های مختلف از کوهنوردی، طبیعت گردی و دوچرخه سواری گرفته تا استفاده روزانه، باشگاه ورزشی و ... کاملا مناسب و کاربردی است.این کوله با گنجایش 25 لیتری، از نایلون ض..
کوله خنک نگهدارنده مدل Burton - Beeracuda Gearhaus 42L / True Black
نا موجود
مدل: Beeracuda Gearhaus 42L / True Black برند: Burton
معرفی محصولکوله خنک نگهدارنده Burton مدل Beeracuda Gearhaus 42L / True Black، در واقع یک کوله مجهز به محفظه خنک نگهدارنده است که به شما این امکان را می‌دهد تا زمانی که به ساحل، پیک‌نیک، کمپینگ، پیاده‌روی، دوچرخه ‌سواری، پارک و ... می‌روید، علاوه بر به همراه داشتن یک کوله..
کیسه خواب مدل Burton - The Dirt Bag / Cactus
نا موجود
مدل: The Dirt Bag / Cactus برند: Burton
معرفی محصولکیسه خواب Burton مدل The Dirt Bag Cactus، را می توان یک گزینه بسیار مناسب برای کمپینگ و طبیعت‌گردی و سفر با تور و ... معرفی کرد. یکی از ضروریات لوازم سفر برای گذراندن شب و استراحت در طبیعت کیسه خواب است، که جزء محصولات پرطرفدار بین کوهنوردان و طبیعت‌گردان به شمار می‌رود..
کیف آویز مدل Burton - Small Haversack / Dress Blue
نا موجود
مدل: Small Haversack / Dress Blue برند: Burton
معرفی محصولکیف آویز Burton مدل Small Haversack / Dress Blue، هنگامی که برای یک پیاده روی یا گشت و گذار در طبیعت آماده می‌شوید، یک اکسسوری کاربردی و مناسب است؛ چرا که به راحتی به دور کمر بسته شده و ضمن آن‌که دستان‌تان کاملا آزاد است، لوازمی مانند گوشی، نقشه، کلید، هندزفری و ... را ..
کیف آویز مدل Burton - Small Haversack / True Black Ballistic
نا موجود
مدل: Small Haversack / True Black Ballistic برند: Burton
معرفی محصولکیف آویز Burton مدل Small Haversack / True Black Ballistic، هنگامی که برای یک پیاده روی یا گشت و گذار در طبیعت آماده می‌شوید، یک اکسسوری کاربردی و مناسب است؛ چرا که به راحتی به دور کمر بسته شده و ضمن آن‌که دستان‌تان کاملا آزاد است، لوازمی مانند گوشی، نقشه، کلید، هن..
کیف حمل مدل Burton - AK 120L
نا موجود
مدل: AK 120L برند: Burton
معرفی محصولکیف حمل Burton مدل AK 120L، مناسب حمل تجهیزات درحین انجام فعالیت‌های ورزشی، سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... بوده که با ظرفیت 120 لیتر طراحی شده است تا بتوانید تمامی تجهیزات مورد نیاز اعم از کفش، پوشاک، کلاه ایمنی، عینک، و ... را داخل آن قرار داده و با خود حمل نمایید.کمپانی Burton..
کیف حمل مدل Burton - Boothaus 2 35L
نا موجود
مدل: Boothaus 2 35L برند: Burton
معرفی محصولکیف حمل Burton مدل Boothaus 2 35L، مناسب حمل تجهیزات درحین انجام فعالیت‌های ورزشی، سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... بوده که با ظرفیت 35 لیتر طراحی شده است تا بتوانید به راحتی کفش، پوشاک، کلاه ایمنی، عینک، و ... خود را در آن قرار بدهید.این محصول توسط یکی از شرکت‌های معروف و دو..
کیف حمل مدل Burton - Boothaus 2 60L
نا موجود
مدل: Boothaus 2 60L برند: Burton
معرفی محصولکیف حمل Burton مدل Boothaus 2 60L، مناسب حمل تجهیزات درحین انجام فعالیت‌های ورزشی، سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... بوده که با ظرفیت 60 لیتر طراحی شده است تا بتوانید به راحتی کفش، پوشاک، کلاه ایمنی، عینک، و ... خود را در آن قرار بدهید.این محصول توسط یکی از شرکت‌های معروف و دو..
نمايش 1 تا 30 از 48 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات