محصولات
سبد خرید

کیسه خواب های خنک

کیسه خواب های خنک: کیسه خواب دونفره Vango - Tranquility Double , کیسه خواب یک نفره Vango - Serenity Single
کیسه خواب مدل Coleman - Sun Ridge
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sun Ridge - 2000016328 برند: Coleman
معرفی محصولکیسه خواب کلمن مدل Sun Ridge، محصولی بی نظیر از کمپانی کلمن که در سفرها، کمپینگ، کوهنوردی و ... مورد استفاده شما قرار می گیرد. این شرکت آمریکایی با بیش از یک قرن تجربه در تولید محصولات طبیعت گردی توانسته سهم بسزایی از بازار جهان را به خود اختصاص دهد. با داشتن کیسه خواب Sun Ridge در رو..
2,250,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea To Summit - Traveller Tr1 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Traveller TrI Regular / ATR1-R برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Traveller Tr1 Regular، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و ب..
8,550,000 تومان
کیسه خواب  مدل Vango - Tranquility Single
نا موجود
مدل: Tranquility Single برند: Vango
معرفی محصولکیسه خواب ونگو مدل Tranquility Single،محصولی از کمپانی ونگو می‌باشد. ساده و با کیفیت است،گرما را به خوبی نگه می‌دارد و فضای راحتی را برای شما فراهم می‌آورد. این کیسه خواب از پلی استرو الیاف تو خالی تشکیل شده است که این امر باعث می‌شود در شرایط مرطوب عایق حرارت..
کیسه خواب دو نفره مدل KingCamp - Oasis 250D / KS3223
نا موجود
مدل: Oasis 250D / KS3223 Sleeping Bag برند: KingCamp
معرفی محصولکیسه خواب دو نفره کینگ کمپ مدل Oasis 250D / KS3223،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی ..
کیسه خواب دونفره مدل Vango - Tranquility Double
نا موجود
مدل: Tranquility Double برند: Vango
معرفی محصولکیسه خواب دونفره ونگو مدل Tranquility Double،محصولی از کمپانی ونگو می‌باشد. ساده و با کیفیت است،گرما را به خوبی نگه می‌دارد و فضای راحتی را برای شما فراهم می‌آورد. این کیسه خواب از پلی استرو الیاف تو خالی تشکیل شده است که این امر باعث می‌شود در شرایط مرطوب عای..
کیسه خواب کودک مدل Vango - Nitestar Mini / Atlantic
نا موجود
مدل: Nitestar Mini / Atlantic برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب ونگو مدل Nitestar Mini / Atlantic، مناسب برای فرزندان دلبند شما که دوست دارید در کمپینگ، طبیعت گردی و ... همراه شما باشند تا از طبیعت زیبا لذت ببرند. همیشه در سفرهایی که با فرزندانمان داریم، وجود مکانی مناسب برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز جهت خوابی آسوده برای کود..
کیسه خواب مدل Asaklitt - Carneval II
نا موجود
مدل: Carneval II برند: Asaklitt
معرفی محصولکیسه خواب Asaklitt مدل Carneval II، با برخورداری از دمای کامفورت 12+ درجه سانتی گراد، جزو کیسه خواب های خنک محسوب شده و قابل استفاده در فصول بهار و تابستان می باشد. این کیسه خواب محصولی با کیفیت از برند سوئدی Asaklitt بوده و گزینه ای ایده آل برای شما در س..
کیسه خواب مدل Asaklitt - Summer
نا موجود
مدل: Summer برند: Asaklitt
معرفی محصولکیسه خواب Asaklitt مدل Summer، با برخورداری از دمای کامفورت 10+ درجه سانتی گراد، جزو کیسه خواب های خنک محسوب شده و قابل استفاده در فصول بهار و تابستان می باشد. این کیسه خواب محصولی با کیفیت از برند سوئدی Asaklitt بوده و گزینه ای ایده آل برای شما در س..
کیسه خواب مدل Coleman - Palmetto
نا موجود
مدل: Palmetto - 2000004418 برند: Coleman
معرفی محصول کیسه خواب کلمن مدل Palmetto، از دیگر کیسه خواب های مستطیل شکل کمپانی کلمن بوده که علاوه بر زیبایی با به روزترین فناوری های دنیا تولید شده است. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده از مهمترین مسائلی بوده که برای اکثر افراد اهمیت ..
کیسه خواب مدل Easy Camp - Chakra
نا موجود
مدل: Chakra برند: Easy Camp
معرفی محصولکیسه خواب یک نفره ایزی کمپ مدل Chakra، یکی دیگر از  کیسه خواب های مستطیل شکل تولید شده توسط این برند بوده که دارای طراحی ساده و در حین حال زیبایی می باشد. در سفر به دلیل نبود امکانات کافی برای خوابیدن استفاده از کیسه خواب ها می تواند بهترین انتخ..
کیسه خواب مدل Highlander - Sleephuggersz 250
نا موجود
مدل: Sleephuggersz 250 - SB050 برند: Highlander
معرفی محصولکیسه خواب هایلندر مدل Sleephuggersz 250، ایده آل برای استفاده در سه فصل سال، بهار، تابستان و پاییز می باشد. در سفرهای طولانی، کمپینگ، کویرنوردی و یا در کوهپیمایی پیدا کردن جای مناسب برای خواب دشوار می باشد اما با انتخاب این کیسه خواب در هر شرایطی یک جای خواب راحت و..
کیسه خواب مدل KingCamp - Valley 250 / KS3212
نا موجود
مدل: Valley 250 / KS3212 Sleeping Bag برند: KingCamp
معرفی محصولکیسه خواب یک نفره کینگ کمپ مدل Valley 250 / KS3212،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی ..
کیسه خواب مدل Outwell - Campion
نا موجود
مدل: Campion برند: Outwell
معرفی محصولکیسه خواب اوت ول مدل Campion، با طراحی زیبا و مستطیل شکل، مناسب برای فصول تابستان و بهار بوده و  یک گزینه ایده آل برای استفاده در کمپینگ، کوهنوردی، مسافرت و ... می باشد. کیسه خواب Campion، دارای یک لایه، با جنسی از 100% پلی استر 1..
کیسه خواب مدل Outwell - Constellation
نا موجود
مدل: Constellation برند: Outwell
معرفی محصولکیسه خواب اوت ول مدل Constellation، یکی دیگر از مدل کیسه خواب های مستطیل شکل این برند بوده که دارای طراحی زیبا و فن آوری های به روز می باشد. در سفر به دلیل نبود امکانات کافی برای خوابیدن استفاده از کیسه خواب ها می تواند بهترین انتخاب برای خوابی آسوده و راحت با..
کیسه خواب مدل Quechua - Arpenaz 15
نا موجود
مدل: Arpenaz 15 برند: Quechua
معرفی محصول کیسه خواب Quechua مدل Arpenaz 15، برای افرادی که به دنبال غلت زدن راحت درون کیسه خواب هستند و داشتن فضای کافی برای خوابیدن از موارد مهم در انتخاب کیسه خواب است، گزینه ای ایده آل می باشد. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده از مهمتری..
کیسه خواب مدل Salewa - Micro 850 Quattro
نا موجود
مدل: Micro 850 Quattro برند: Salewa
معرفی محصولکیسه خواب سالیوا مدل Micro 850 Quattro، با برخورداری از دمای کامفورت 11+ درجه سانتی گراد جزء کیسه خواب های خنک محسوب شده و قابل استفاده در فصول بهار و تابستان می باشد. این کیسه خواب محصولی بی نظیر از کمپانی سالیوا بوده و گزینه ای ایده آل برای شما در سفر، طبیعت..
کیسه خواب مدل Sea To Summit - Spark Sp I
نا موجود
مدل: Spark Sp I / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Spark Sp I، محصولی مناسب کوهنوردان و طبیعتگردان می باشد که با داشتن آن می توانند یک شب راحت را در طبیعتی همچون جنگل، کوهستان و ... بگذرانند. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن وسایل مورد نیاز برای خوابی آسوده از مه..
کیسه خواب مدل Vango - Harmony Grande Black
نا موجود
مدل: Harmony Grande Black برند: Vango
معرفی محصولکیسه خواب ونگو مدل Harmony Grande Black،محصولی از کمپانی ونگو با طراحی و رنگ های شاد نگاه تازه ای را در سال 2017 ایجاد کرد.این کیسه خواب  2 فصلی مستطیلی به دلیل دارا بودن ساختار یک لایه ای با ترکیبی از یک پوسته پلی استر میکروپلاستیکی و یک پوشش پلی استر شکل بسیار نرم و راحت است و ..
کیسه خواب مدل Vango - Harmony Single Black
نا موجود
مدل: Harmony Single Black برند: Vango
معرفی محصولکیسه خواب ونگو مدل Harmony Single Black،محصولی از کمپانی ونگو با طراحی و رنگ های شاد نگاه تازه ای را در سال 2017 ایجاد کرد.این کیسه خواب  2 فصلی مستطیلی به دلیل دارا بودن ساختار یک لایه ای با ترکیبی از یک پوسته پلی استر میکروپلاستیکی و یک پوشش پلی استر شکل بسیار نرم و راحت است و ..
کیسه خواب مدل Vango - Harmony Single Sky Blue
نا موجود
مدل: Harmony Single Sky Blue برند: Vango
معرفی محصولکیسه خواب ونگو مدل Harmony Single Sky Blue،محصولی از کمپانی ونگو با طراحی و رنگ های شاد نگاه تازه ای را در سال 2017 ایجاد کرد.این کیسه خواب  2 فصلی مستطیلی به دلیل دارا بودن ساختار یک لایه ای با ترکیبی از یک پوسته پلی استر میکروپلاستیکی و یک پوشش پلی استر شکل بسیار نرم و راحت است..
کیسه خواب مدل Vango - Nitestar Junior / Cobalt
نا موجود
مدل: Nitestar Junior / Cobalt برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب ونگو مدل Nitestar Junior / Cobalt، مناسب برای نوجوانان بوده تا در کمپینگ، طبیعت گردی و ... با خیالی آسوده همراه خانواده و یا دوستان به گشت و گذار بپردازند. همیشه در سفرها وجود مکانی مناسب برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز جهت خوابی آسوده از مهمترین مسائلی بوده که بر..
کیسه خواب مدل Vango - Nitestar Junior / Plum Purple
نا موجود
مدل: Nitestar Junior / Plum Purple برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب ونگو مدل Nitestar Junior / Plum Purple، مناسب برای نوجوانان بوده تا در کمپینگ، طبیعت گردی و ... با خیالی آسوده همراه خانواده و یا دوستان به گشت و گذار بپردازند. همیشه در سفرها وجود مکانی مناسب برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز جهت خوابی آسوده از مهمترین مسائلی بوده ..
کیسه خواب مدل Vango - Starwalker Adult Circles
نا موجود
مدل: Starwalker Adult Circles برند: Vango
معرفی محصولکیسه خواب ونگو مدل Starwalker Red Circles، یکی از متفاوت ترین کیسه خواب های این برند بوده که با طراحی منحصر به فرد و زیبا مورد توجه طرفداران خود قرار گرفته است. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده تر از مهمترین مسائلی بوده ..
کیسه خواب مدل Vango - Ultralite 350
نا موجود
مدل: Ultralite 350 برند: Vango
معرفی محصولکیسه خواب ونگو مدل Ultralite 350، محصولی از کمپانی معروف ونگو بوده که برای کوهنوردان و علاقمندان به سفر بسیار ایده آل می باشد تا با استفاده از آن یک شب راحت و خاطره انگیز را در کوهستان یا جنگل تجربه کنند. طراحی این کیسه خواب به شکل مومیایی بوده که قسمت سرشانه عریض و..
کیسه خواب مدل Wanabee - Alti 10
نا موجود
مدل: Alti 10 برند: Wanabee
معرفی محصولکیسه خواب Wanabee مدل Alti 10، محصولی بی نظیر از کمپانی وانابی می باشد. این کیسه خواب گزینه ای ایده آل و انتخابی مناسب برای شما در سفر، طبیعت گردی، کوهنوردی، کمپینگ و ... می باشد که با به همراه داشتن آن در دامان طبیعت می توانید با خیالی آسوده در پایان روز به ا..
کیسه خواب مدل Wanabee - Alti LD 10
نا موجود
مدل: Alti LD 10 برند: Wanabee
معرفی محصولکیسه خواب Wanabee مدل Alti LD 10، محصولی بی نظیر از کمپانی وانابی می باشد. این کیسه خواب گزینه ای ایده آل و انتخابی مناسب برای شما در سفر، طبیعت گردی، کوهنوردی، کمپینگ و ... می باشد که با به همراه داشتن آن در دامان طبیعت می توانید با خیالی ..
کیسه خواب مدل Wanabee - Alti SQ 15
نا موجود
مدل: Alti SQ 15 برند: Wanabee
معرفی محصولکیسه خواب Wanabee مدل Alti SQ 15، از دیگر محصولات تولیده شده کمپانی وانابی می باشد. از مهمترین مسائلی که در سفر برای اکثر افراد اهمیت دارد، خوابیدن و لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده است. همچنین حمل تجهیزات برای خواب و نبود فضای کافی ب..
کیسه خواب مدل Wanabee - Camp 15
نا موجود
مدل: Camp 15 برند: Wanabee
معرفی محصولکیسه خواب Wanabee مدل Camp 15، از دیگر محصولات تولیده شده کمپانی وانابی می باشد. از مهمترین مسائلی که در سفر برای اکثر افراد اهمیت دارد، خوابیدن و لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده است. همچنین حمل تجهیزات برای خواب و نبود فضای کافی ..
کیسه خواب مدل Wanabee - Camp XL 10
نا موجود
مدل: Camp XL 10 برند: Wanabee
معرفی محصولکیسه خواب Wanabee مدل Camp XL 10، از دیگر محصولات تولیده شده کمپانی وانابی می باشد. از مهمترین مسائلی که در سفر برای اکثر افراد اهمیت دارد، خوابیدن و لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده است. همچنین حمل تجهیزات برای خواب و نبود فضای کافی برای به همر..
کیسه خواب نوجوان مدل Vango - Nitestar Junior / Atlantic
نا موجود
مدل: Nitestar Junior / Atlantic برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب ونگو مدل Nitestar Junior / Atlantic، مناسب برای نوجوانان بوده تا در کمپینگ، طبیعت گردی و ... با خیالی آسوده همراه خانواده و یا دوستان به گشت و گذار بپردازند. همیشه در سفرها وجود مکانی مناسب برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز جهت خوابی آسوده از مهمترین مسائلی بوده که ..
نمايش 1 تا 30 از 31 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات