محصولات
سبد خرید

Salewa

کمپانی سالیوا در سال 1935 در ایتالیا تاسیس شد. در آن سال چندین شرکت صنایع فلزی، تولید چوب و چرم دوزی با یکدیگر ادغام و پس از مدت ها موفق به تولید چوب اسکی شدند. این کمپانی با گذشت سال ها پیشرفت چشمگیری کرد و در سال 1955 با نام تجاری سالیوا، به تولید انواع لوازم کوهنوردی پرداخت. اولین محصولات این برند در ابتدا کیف دوربین، کوله پشتی و توپ های چرمی فوتبال بودند اما در نهایت آن ها بیشترین تمرکز خود را روی انواع محصولات کوهنوردی گذاشتند و به تولید محصولاتی با کیفیت پرداختند. لوگوی این برند عقابی در حال پرواز می باشد که نماد قدرت، استحکام و پویایی سالیوا می باشد. در حال حاضر این کمپانی محصولات متفاوتی شامل انوع کفش‌ های کوهنوردی، کرامپون، کوله پشتی، چادر، لباس‌ های کوهنوردی و طبیعتگردی را تولید می کند.
مدل: La Villa 2 Co W Pnt - 1650 برند: Salewa
معرفی محصولشلوار طبیعت گردی سالیوا مدل La Villa 2 Co W / Velvot Red، مناسب برای خانم ها جهت استفاده در فعالیت هایی همچون پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و... می باشد. زمانی که قصد رفتن به طبیعت را دارید استفاده از لباس هایی که در آن احساس راحتی داشته ب..
1,588,000 تومان
بادگیر مدل Salewa - Stelvio GTX 2L W JKT / Blue Navy Blazer
نا موجود
مدل: Stelvio GORE-TEX Harsdshell Women's JKT / Blue Navy Blazer-3960 برند: Salewa
معرفی محصولبادگیر سالیوا مدل Stelvio GTX 2L W JKT / Blue Navy Blazer، یک بادگیر گورتکس بسیار گرم و راحت و مناسب برای خانم‌ها است که توسط برند معتبر سالیوا، با به کار رفتن به روزترین تکنولوژی‌ها طراحی و تولید شده است. نام این محصول، از نام پارک ملی در شمال شرقی ایتالیا به نام Stelv..
پیراهن مدل Salewa - Fanes Check Dry M L/S
نا موجود
مدل: Fanes Check Dry M L/S SRT - 1849 برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fanes Check Dry M L/S، از دیگر پیراهن های مردانه و آستین بلند این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی و رنگ زیبا، مورد توجه بسیاری از افراد جهت استفاده های روزمره و فعالیت های ورزشی در فضای باز قرار گرفته است. پارچه به کارفته شده در این پیر..
پیراهن مدل Salewa - Fanes Dress Linen Co W S/S
نا موجود
مدل: Fanes Dress Linen Co W S/S SRT - 8670 برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fanes Dress Linen Co W S/S، از دیگر پیراهن های زنانه و آستین کوتاه این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی و رنگ زیبا، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. پارچه به کارفته شده در این پیراهن از پنبه و کتان می باشد که با قابلیت..
پیراهن مدل Salewa - Fanes Hike Dry M L/S
نا موجود
مدل: Fanes Hike Dry M L/S SRT - 7385 برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fanes Hike Dry M L/S، از دیگر پیراهن های مردانه و آستین بلند این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی شیک و ساده مناسب برای استفاده های روزمره و فعالیت های مختلف مانند پیاده روی، طبیعتگردی و کوهنوردی می باشد. این پیراهن دکمه دار از جنس پلی استر و..
پیراهن مدل Salewa - Fanes Linen Co M L/S
نا موجود
مدل: Fanes Linen Co M L/S SRT - 8670 برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fanes Linen Co M L/S، از دیگر پیراهن های مردانه و آستین بلند این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی و رنگ زیبا، مورد توجه بسیاری از افراد به خصوص طبیعتگردان و کوهنوردان قرار گرفته است. پارچه به کارفته شده در این پیراهن از پنبه و کتان می با..
پیراهن مدل Salewa - Fanes Melange Dry M S/S
نا موجود
مدل: Fanes Melange Dry M S/S SRT برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fanes Melange Dry M S/S، از دیگر پیراهن های مردانه و آستین کوتاه این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی شیک و ساده مناسب برای استفاده های روزمره و فعالیت های مختلف مانند پیاده روی، طبیعتگردی و کوهنوردی در فصل بهار و تابستان می باشد. این پیراهن دکمه ..
پیراهن مدل Salewa - Fareda PL M L/S - Vel/Teal
نا موجود
مدل: Fareda PL M L/S SRT برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fareda PL M L/S، از دیگر پیراهن های مردانه و آستین بلند این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی و رنگ زیبا، گزینه ای ایده آل جهت استفاده در سفر و فعالیت های مختلف مانند کوهنوردی و طبیعتگردی محسوب می شود. پارچه به کارفته شده در این پیرا..
پیراهن مدل Salewa - Fareda PL M L/S - Yellow/Blue
نا موجود
مدل: Fareda PL M L/S SRT برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fareda PL M L/S، از دیگر پیراهن های مردانه و آستین بلند این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی و رنگ زیبا، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. پارچه به کارفته شده در این پیراهن از پلی استر و پشم با الیاف مصنوعی Tencel می باشد و ..
پیراهن مدل Salewa - Puez Flannel PL M L/S
نا موجود
مدل: Puez Flannel PL M L/S SRT -1589 برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Puez Flannel PL M L/S، یکی دیگر از پیراهن های دکمه دار و مردانه این برند ایتالیایی بوده که از طراحی بسیار شیک با رنگی شاد و جذاب برخوردار است. پارچه به کارفته شده در این پیراهن از پلی استر و پنبه می باشد و با داشتن لایه گرمایشی Polarlite..
پیراهن مدل Salewa - Puez PL M L/S
نا موجود
مدل: Puez PL M L/S SRT - 1887 برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Puez PL M L/S، از محصولات با کیفیت این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی و رنگ زیبا، مورد توجه بسیاری از آقایان قرار گرفته است. پارچه به کارفته شده در این پیراهن از پلی استر بوده و با داشتن لایه گرمایشی Polarlite می تواند گزینه ..
تیشرت آستین بلند مدل Salewa - Sennes DRY M L/S HZ TEE / Fluo Orange
نا موجود
مدل: Sennes DRY M L/S HZ TEE - 4571 Fluo Orange/0910 برند: Salewa
معرفی محصولتیشرت آستین بلند سالیوا مدل Sennes DRY / Fluo Orange، مناسب برای آقایانی بوده که علاقه فراوان به پیاده روی در کوه داشته و این محصول با تکنولوژی های مختلف بسیار کاربردی می باشد. شرکت ایتالیایی سالیوا با بیش از 80 سال تجربه توانسته سرآمد تولید پوشاک، با فناوری های روز بین سایر برند..
تیشرت آستین بلند مدل Salewa - Sennes DRY M L/S HZ TEE / Navy Blazer
نا موجود
مدل: Sennes DRY M L/S HZ TEE - 3961 Navy Blazer/4570 برند: Salewa
معرفی محصولتیشرت آستین بلند سالیوا مدل Sennes DRY / Navy Blazer، مناسب برای آقایانی بوده که علاقه فراوان به پیاده روی در کوه داشته و این محصول با تکنولوژی های مختلف بسیار کاربردی می باشد. شرکت ایتالیایی سالیوا با بیش از 80 سال تجربه توانسته سرآمد تولید پوشاک، با فناوری های روز بین سایر برند..
تیشرت آستین بلند مدل Salewa - Sennes Dry W L/S HZ TEE / Navy Blazer
نا موجود
مدل: Sennes DRY W L/S HZ TEE - 3961 Navy Blazer/6080 برند: Salewa
معرفی محصولتیشرت آستین بلند سالیوا مدل Sennes DRY / Navy Blazer، مناسب برای بانوانی بوده که علاقه فراوان به پیاده روی در کوه داشته و این محصول با تکنولوژی های مختلف بسیار کاربردی می باشد. شرکت ایتالیایی سالیوا با بیش از 80 سال تجربه توانسته سرآمد تولید پوشاک، با فناوری های روز بین سایر برند..
تیشرت آستین بلند مدل Salewa - Sennes Dry W L/S HZ TEE / Rhodo Red
نا موجود
مدل: Sennes DRY W L/S HZ TEE - 6361 Rhodo Red/6080 برند: Salewa
معرفی محصولتیشرت آستین بلند سالیوا مدل Sennes DRY / Rhodo Red، مناسب برای بانوانی بوده که علاقه فراوان به پیاده روی در کوه داشته و این محصول با تکنولوژی های مختلف بسیار کاربردی می باشد. شرکت ایتالیایی سالیوا با بیش از 80 سال تجربه توانسته سرآمد تولید پوشاک، با فناوری های روز بین سایر برندها..
تیشرت مدل Salewa - Akchou 2 Dry M L/S
نا موجود
مدل: Akchou 2 Dry M L/S TEE برند: Salewa
معرفی محصولتیشرت سالیوا مدل Akchou 2 Dry M L/S، یکی از تیشرت های آستین بلند و مردانه برند ایتالیایی سالیوا می باشد که از نرمی و راحتی فوق العاده ای برخوردار بوده و در کوهنوردی، طبیعتگردی، پیاده روی و دیگر فعالیت های روزمره مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول تولید شده ت..
تیشرت مدل Salewa - Frea Melange Dry W L/S
نا موجود
مدل: Frea Melange Dry W L/S TEE برند: Salewa
معرفی محصولتیشرت سالیوا مدل Frea Melange Dry W L/S، از دیگر محصولات این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی و دوخت زیبا، مورد توجه بسیاری از افراد به خصوص کوهنوردان و طبیعتگردان قرار گرفته است. همانطور که می دانید یکی از موارد بسیار مهم برای طبیعتگردان این اس..
تیشرت مدل Salewa - Val Di Daone 2 Dry W L/S
نا موجود
مدل: Val Di Daone 2 Dry L/S Tee W - 0620 برند: Salewa
معرفی محصولتیشرت سالیوا مدل Val Di Daone 2 Dry W L/S، بسیار نرم و راحت، دارای طراحی زیبا و یکی از تیشرت های آستین بلند زنانه این برند معروف ایتالیایی می باشد که در کوهنوردی، طبیعتگردی، پیاده روی، اسکی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این تیشرت دارای سبکی مدرن می باشد و در قسمت جلو..
جلیقه مدل Salewa - Fanes Dwn W Vst/ Black Out
نا موجود
مدل: Fanes Dwn W Vst - 0910 برند: Salewa
معرفی محصولجلیقه سالیوا مدل  Fanes Dwn W Vst/ Black Out، پوشاکی مناسب برای خانم ها که با به تن داشتن آن می توانند به استایل خود ظاهری متفاوت بدهند. این جلیقه گزینه ای ایده آل برای استفاده در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه می باشد که در این جا به معرفی آن خواهیم پرداخت.جنس..
جلیقه مدل Salewa - Fanes Dwn W Vst/ Violet Red Onion
نا موجود
مدل: Fanes Dwn W Vst/ Violet Red Onion - 6520 برند: Salewa
معرفی محصولجلیقه سالیوا مدل Fanec Dwn W Vst/ Violet Red Onion، پوشاکی مناسب برای خانم ها که با به تن داشتن آن می توانند به استایل خود ظاهری متفاوت بدهند. این جلیقه گزینه ای ایده آل برای استفاده در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه می باشد که در این جا به معرفی آن خواهیم پرداخت.جن..
جلیقه مدل Salewa - Fanes SW M/ Black Out
نا موجود
مدل: Fanes SW M Vst - 0910 برند: Salewa
معرفی محصولجلیقه سالیوا مدل Fanes SW M/ Black Out، پوشاکی مناسب برای آقایان که با به تن داشتن آن می توانند به استایل خود ظاهری متفاوت بدهند. این جلیقه گزینه ای ایده آل برای استفاده در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه می باشد که در این جا به معرفی آن خواهیم پرداخت...
جلیقه مدل Salewa - Fanes SW M/ Dark Denim
نا موجود
مدل: Fanes SW M Vst - 8671 برند: Salewa
معرفی محصولجلیقه سالیوا مدل Fanes SW M/ Dark Denim، پوشاکی مناسب برای آقایان که با به تن داشتن آن می توانند به استایل خود ظاهری متفاوت بدهند. این جلیقه گزینه ای ایده آل برای استفاده در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه می باشد که در این جا به معرفی آن خواهیم پرداخت. ..
جلیقه مدل Salewa - Fanes SW W/ Dark Denim
نا موجود
مدل: Fanes SW W Vst - 8671 برند: Salewa
معرفی محصولجلیقه سالیوا مدل Fanes SW W/ Dark Denim، پوشاکی مناسب برای خانم ها که با به تن داشتن آن می توانند به استایل خود ظاهری متفاوت بدهند. این جلیقه گزینه ای ایده آل برای استفاده در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه می باشد که در این جا به معرفی آن خواهیم پرداخت. ..
چادر 2 نفره مدل Salewa - Litetrek II
نا موجود
مدل: Litetrek II - Grey Lightgrey/Cactus 5315 برند: Salewa
معرفی محصولچادر کوهنوردی 2 نفره سالیوا مدل Litetrek II، یک چادر سبک وزن، مقاوم و قابل اعتماد برای کسانی که علاقه فراوانی به کوهنوردی دارند و از سپری کردن شب خود در دامان طبیعت لذت فراوان می ببرند، مناسب است. البته به خاطر نوع طراحی که شرکت ایتالیایی سالیوا برای این چادر در نظر گرفته، امکان استفا..
چادر 2 نفره مدل Salewa - Micra II
نا موجود
مدل: Micra II - Green Cactus/Grey 5311 برند: Salewa
معرفی محصولچادر مسافرتی 2 نفره سالیوا مدل Micra II، یک چادر سبک وزن، مقاوم و قابل اعتماد برای کسانی که علاقه فراوانی به کوهنوردی دارند و از سپری کردن شب خود در دامان طبیعت لذت فراوان می ببرند، مناسب است. البته به خاطر نوع طراحی که شرکت ایتالیایی سالیوا برای این چادر در نظر گرفته، امکان استفاده آ..
چادر 3 نفره مدل Salewa - Denali III
نا موجود
مدل: Denali III - Green Cactus/Grey 5311 برند: Salewa
معرفی محصولچادر مسافرتی 3 نفره سالیوا مدل Denali III، به خاطر نوع طراحی آن بسیار مناسب برای کوهنوردان، سفر با دوچرخه، کمپینگ و ... می باشد. شرکت سالیوا با بیش از 80 سال سابقه در صنعت لوازم کوهنوردی و طبیعت گردی، با تولید این چادر فوق العاده که قابل استفاده در سه فصل سال است، توانسته نظر بسیاری ا..
چادر 6 نفره مدل Salewa - Midway VI
نا موجود
مدل: Midway VI برند: Salewa
معرفی محصولچادر مسافرتی شش نفره سالیوا مدل Midway VI، فضای بسیار مناسبی برای یک خانواده و یا یک جمع دوستانه هنگام استراحت و خوابیدن در کمپینگ فراهم می کند. مدت زمان نصب این چادر توسط دو نفر 16 دقیقه بوده تا با فراهم شدن محل استراحت و چیدن وسایل داخل آن زمان بیشتری برای ماجراجویی و لذت بردن از طب..
دامن مدل Salewa - Ambiez Dry W / 1651 Velvet Red
نا موجود
مدل: Ambiez Dry W Skirt - 0730 برند: Salewa
معرفی محصولدامن سالیوا مدل Ambiez Dry W / 1651 Velvet Red، محصولی فوق العاده زیبا از کمپانی ایتالیایی سالیوا می باشد که دارای سبکی خاص و منحصر به فرد بوده که احساس راحتی بیشتری را در طول فعالیت های روزمره، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... به وجود می آورد.همانطور که می دانید یکی..
دامن مدل Salewa - Loden Tw60 W / Grey
نا موجود
مدل: Loden Tw60 W Skirt - 0530 برند: Salewa
معرفی محصولدامن سالیوا مدل Loden Tw60 W، محصولی بسیار زیبا از کمپانی ایتالیایی سالیوا بوده که دارای سبکی خاص و منحصر به فرد می باشد. این دامن از کمری ارگونومیک و پهن برخوردار است که احساس راحتی بیشتری را در طول فعالیت های روزمره به وجود می آورد. از ویژگی های بسیار کاربردی دام..
دامن مدل Salewa - Loden Tw60 W / Red
نا موجود
مدل: Loden Tw60 W Skirt - 1880 برند: Salewa
معرفی محصولدامن سالیوا مدل Loden Tw60 W، محصولی بسیار زیبا از کمپانی ایتالیایی سالیوا می باشد که دارای سبکی خاص و منحصر به فرد بوده و از کمری ارگونومیک و پهن برخوردار است که احساس راحتی بیشتری را در طول فعالیت های روزمره به وجود می آورد. از ویژگی های بسیار کاربردی دامن L..
نمايش 1 تا 30 از 138 (5 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات