محصولات
سبد خرید

کیسه خواب

اگر یک کوهنورد یا طبیعت گرد حرفه ای می باشید حتما اهمیت یک کیسه خواب را به خوبی درک می کنید. برای داشتن یک شب راحت در جنگل و یا کوهستان نیاز به یک کیسه خواب استاندارد دارید. کلیه مطالب مفید برای خرید یک کیسه خواب خوب در قسمت راهنمای کیسه خواب به طور کامل و با جزئیات توضیح داده شده است . حتما این مقاله را مطالعه نمایید . همچنین نکات نگهداری صحیح و شستشوی کیسه خواب  را به دقت بررسی کنید. با مجله آفرودبازار همراه باشید.

 

برای خرید کیسه خواب باید به چند شاخصه بسیار مهم توجه داشت:

  • طراحی
  • وزن و حجم بسته بندی
  • قدرت حفظ گرما و مقاومت در برابر سرما
  • ضد آبی ، تنفس پذیری و جنس پارچه
  • سایر مطالب
مدل: Contour Pillow Green برند: Outwell
معرفی محصول:بالشت مسافرتی Outwell مدل Contour Pillow، یک وسیله سبک، کم حجم و البته بسیار کاربردی است. شما می‌توانید این بالشت را در هنگام رانندگی یا زمانی که در وسایل حمل و نقل عمومی نشسته‌اید، همراه خودتان ببرید تا در کنار مراقبت از گردنتان یک حس آرامش و راحتی را نیز برایتان به ارمغان..
950,000 تومان
کیسه خواب دو نفره مدل Darche - Cold Mountain 1400 Dual
ارسال رایگان در تهران
مدل: Cold Mountain -12C 1400 Dual برند: Darche
معرفی محصولکیسه خواب دونفره دارچه مدل Cold Mountain 1400 Dual، یکی از مهم‌ترین ابزار‌های سفر برای طبیعت‌گردان و افراد اهل سفر است که همراه داشتن آن، لذت یک خواب راحت و آرام را در دل طبیعت به جای می‌گذارد. این کیسه خواب دو نفره جزء تولیدات کمپانی استرالیایی دارچه می‌باشد ..
10,400,000 تومان
کیسه خواب زنانه مدل Sea To Summit - Flame Ultralight FM2 Long
ارسال رایگان در تهران
مدل: Flame Ultralight FMII Long / AFM2-WL برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب زنانه سی تو سامیت مدل Flame Ultralight FM2 Long، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میا..
16,000,000 تومان
کیسه خواب زنانه مدل Sea To Summit - Flame Ultralight FM2 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Flame Ultralight FMII Regular / AFM2-WR برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب زنانه سی تو سامیت مدل Flame Ultralight FM2 Regular، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق ..
13,000,000 تومان
کیسه خواب زنانه مدل Sea To Summit - Journey JoII Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Journey 2 Regular / JoII AJO2-WR برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Journey JoII Regular، یکی از مهم‌ترین ابزار‌های سفر برای طبیعت‌گردان و افراد اهل سفر است که همراه داشتن آن، لذت یک خواب راحت و آرام را در دل طبیعت به جای می‌گذارد. این کیسه خواب یک نفره توسط کمپانی مشهور جهان، Sea To Summit تولید شده که مخ..
12,000,000 تومان
کیسه خواب زنانه مدل Sea To Summit - Quest Qu2 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Quest QuII Regular / AQU2-WR برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب زنانه سی تو سامیت مدل Quest Qu2 Regular، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و..
6,400,000 تومان
کیسه خواب مدل Coleman - Sun Ridge
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sun Ridge - 2000016328 برند: Coleman
معرفی محصولکیسه خواب کلمن مدل Sun Ridge، محصولی بی نظیر از کمپانی کلمن که در سفرها، کمپینگ، کوهنوردی و ... مورد استفاده شما قرار می گیرد. این شرکت آمریکایی با بیش از یک قرن تجربه در تولید محصولات طبیعت گردی توانسته سهم بسزایی از بازار جهان را به خود اختصاص دهد. با داشتن کیسه خواب Sun Ridge در رو..
2,250,000 تومان
کیسه خواب مدل Darche - Cold Mountain 1100 Dual
ارسال رایگان در تهران
مدل: Cold Mountain -12C 1100 Dual برند: Darche
معرفی محصولکیسه خواب دارچه مدل Cold Mountain 1100 Dual، یکی از مهم‌ترین ابزار‌های سفر برای طبیعت‌گردان و افراد اهل سفر است که همراه داشتن آن، لذت یک خواب راحت و آرام را در دل طبیعت به جای می‌گذارد. این کیسه خواب یک نفره جزء تولیدات کمپانی استرالیایی دارچه می‌باشد که یکی ..
7,700,000 تومان
مدل: Swag Bag Sleeping Bag - ISWAGBAG برند: Ironman 4x4
معرفی محصول کیسه خواب Ironman 4x4 مدل Swag Bag Sleeping Bag، پس از سپری کردن یک روز سخت و پر هیجان هنگام کوهنوردی، طبیعت گردی، پیاده روی، کمپینگ، کویرنوردی، جنگل گردی و ...، یک فضای گرم و نرم را برای شما آماده می‌کند تا شب را به خوبی به صبح برسانید و تجربه شیرینی از شب‌مانی خود در..
9,660,000 تومان
کیسه خواب مدل Neko - Luffy
ارسال رایگان در تهران
مدل: Luffy برند: Neko
معرفی محصول کیسه خواب Neko مدل Luffy، یک کیسه خواب دو پوش است که در آب و هوای غیر قابل پیش‌بینی سفرهای مختلف آفرودی، کمپینگ، کوهنوردی، کویرنوردی و ...، شرایط دمایی ایده‌آلی را برای شما فراهم می‌کند تا یک خواب راحت و آسوده داشته باشید و بتوانید سفر خود را با توان کافی و پر انر..
3,750,000 تومان
کیسه خواب مدل Neko - Ziz / L
ارسال رایگان در تهران
مدل: Ziz / L برند: Neko
معرفی محصول کیسه خواب Neko مدل Ziz / L، پس از سپری کردن یک روز سخت و پر هیجان هنگام کوهنوردی، طبیعت گردی، کمپینگ، کویرنوردی، جنگل گردی و ...، یک فضای گرم و نرم را برای شما آماده می‌کند تا شب را به خوبی به صبح برسانید و تجربه شیرینی از شب‌مانی خود در دل طبیعت داشته باشید.کیسه خ..
2,350,000 تومان
کیسه خواب مدل Neko - Ziz / XL
ارسال رایگان در تهران
مدل: Ziz / XL برند: Neko
معرفی محصول کیسه خواب Neko مدل Ziz / XL، پس از سپری کردن یک روز سخت و پر هیجان هنگام کوهنوردی، طبیعت گردی، کمپینگ، کویرنوردی، جنگل گردی و ...، یک فضای گرم و نرم را برای شما آماده می‌کند تا شب را به خوبی به صبح برسانید و تجربه شیرینی از شب‌مانی خود در دل طبیعت داشته باشید.کیسه ..
2,500,000 تومان
کیسه خواب مدل Outwell - Contour Lux
ارسال رایگان در تهران
مدل: Contour Lux Deep Blue برند: Outwell
معرفی محصولکیسه خواب یک نفره اوت ول مدل Contour Lux، با طراحی مستطیل شکل و ساختار دولایه گزینه‌ای مناسب برای تجربه کردن خواب مطلوب و لذت‌بخش در سه فصل بهار، پاییز و زمستان است که توسط کمپانی Outwell تولید شده تا در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... شما را همراهی کند و خوابی آسوده و دلنش..
3,600,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Ascent Down AAC1 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Ascent Down AAC1 Regular / AAC1-R برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Ascent Down AAC1 Regular، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوبت و ..
11,900,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Basecamp BC2 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Basecamp Synthetic BCII Regular / ABC2-R برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Basecamp Synthetic BC2 Regular، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رط..
7,500,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Basecamp Synthetic BC2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Basecamp Synthetic BCII Long / ABC2-L برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Basecamp Synthetic BC2، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوبت و سر..
9,900,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea To Summit - Flame Ultralight Fm4 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Flame Ultralight FmIV Regular / AFM4-WR برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Flame FmIV Regular، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن ..
17,400,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Spark Ultralight SP2 Long
ارسال رایگان در تهران
مدل: Spark Ultralight SPII Long / ASP2-L برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Spark Ultralight SP2 Long، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رط..
16,300,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Spark Ultralight SP2 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Spark Ultralight SPII Regular / ASP2-R برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Spark Ultralight SP2 Regular، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوب..
15,300,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Spark Ultralight SP4 Long
ارسال رایگان در تهران
مدل: Spark Ultralight SPIV Long / ASP4-L برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Spark Ultralight SP4 Long، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوبت و..
24,600,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Spark Ultralight SP4 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Spark Ultralight SPIV Regular / ASP4-R برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Spark Ultralight SP4 Regular، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوب..
23,600,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea To Summit - Trailhead Synthetic Th3 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Trailhead Synthetic Th3 Regular / ATH3-R برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Trailhead Synthetic Th3 Regular، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میا..
5,500,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea To Summit - Traveller Tr1 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Traveller TrI Regular / ATR1-R برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Traveller Tr1 Regular، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و ب..
8,550,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea To Summit - Trek Down TK1 Regular / Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Trek Down TKI Regular / Blue ATK1-R برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Trek Down TK1 Regular / Blue، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی ا..
9,500,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Trek Down TK3 Long / Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Trek Down TKIII Long / Blue ATK3-L برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Trek Down TK3 Long / Blue، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوبت و..
13,000,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Trek Down TK3 Regular / Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Trek Down TKIII Regular / Blue ATK3-R برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Trek Down TK3 Regular / Blue، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوب..
10,800,000 تومان
کیسه خواب مدل Vango - Fuse 2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Fuse 2 برند: Vango
معرفی محصولکیسه خواب ونگو مدل Fuse 2، دارای طراحی زیبا به همراه نوآوری و امکانات فوق العاده ای می باشد. در سفر به دلیل نبود امکانات کافی برای خوابیدن استفاده از کیسه خواب ها می تواند بهترین انتخاب برای خوابی آسوده و راحت باشد. کیسه خواب ونگو مدل Fuse 2 گزی..
9,150,000 تومان
مدل: Cotton Liner Single برند: Outwell
معرفی محصوللاینر کیسه خواب اوت ول مدل Cotton Liner Single، محصولی کاربردی جهت استفاده در داخل کیسه خواب می باشد. این محصول علاوه بر افزایش دمای کیسه خواب، باعث تمیز نگهداشتن فضای داخلی آن می شود و می توان از آن در هنگام سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، اقامت در هتل و ... بهره ..
660,000 تومان
بالشت بادی Vango -  Deep Sleep Thermo
نا موجود
مدل: Deep Sleep Thermo برند: Vango
معرفی محصولبالشت بادی ونگو مدل Deep Sleep Thermo،یک بالشت بسیار عالی برای سفر است و به صورت آرگونومیک برای حرکت دادن و تنظیم سر طراحی شده است.جنس این بالشت از پلی استر بوده و به همین دلیل نرمی و صافی را به هنگام تماس با پوست به شما ارائه می دهد هم چنین به دلیل سیستم عایق حرارتی(پشتیبانی از طریق ..
بالشت بادی Vango - Deep Sleep Ergo
نا موجود
مدل: Deep Sleep Ergo برند: Vango
معرفی محصولبالشت بادی ونگو مدل Deep Sleep Ergo ،یک بالشت بسیار عالی برای سفر است و به صورت آرگونومیک برای حرکت دادن و تنظیم سر طراحی شده است.جنس این بالشت از پلی استر بوده و به همین دلیل نرمی و صافی را به هنگام تماس با پوست به شما ارائه می دهد هم چنین به دلیل سیستم عایق حرارتی(پشتیبانی از طریق س..
نمايش 1 تا 30 از 187 (7 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات