محصولات
سبد خرید

چادر

چادر مسافرتی یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد. اگر برنامه ی شما به گونه ای باشد که قصد داشته باشید شب را در طبیعتی همچون کوهستان، جنگل، ساحل دریا، کنار جاده، کویر و ... بگذرانید، قطعا اهمیت همراه داشتن چادر مسافرتی را می دانید و اگر قبلا این تجربه را داشته اید، ضرورت داشتن چادر مسافرتی را بیشتر درک خواهید کرد. بزرگترین مزیت داشتن چادر مسافرتی این است که حس امنیت و آرامش خاطر را به عنوان یک سرپناه برای شما و هم سفرانتان به همراه خواهد داشت. قبل از اینکه چادر مسافرتی خود را انتخاب کنید، ابتدا بهتر است فاکتورهای مهمی همچون ظرفیت چادر، ارتفاع چادر، چند لایه بودن، ضد آب بودن یا نبودن، سهولت نصب، درب چادر مسافرتی، داشتن یا نداشتن پنجره، تهویه مناسب، داشتن لایه ی زیرین (کف) چادر، وزن، جنس و ... را مورد بررسی قرار داده و اطلاعات کافی داشته باشید. هر یک از چادرهای مسافرتی امکانات متفاوتی دارند که شما با توجه به نوع استفاده تان می توانید امکانات هر یک را بسنجید. در این صورت می توانید بهترین انتخاب و خرید چادر مسافرتی را تجربه کنید و نهایت لذت و آسودگی خاطر را برای خود و هم سفرانتان رقم بزنید. برای مشاهده راهنمای خرید چادرمسافرتی کلیک کنید.

مدل: Funster Tent برند: Easy Camp
معرفی محصول چادر 2 نفره ایزی کمپ مدل Funster Tent، محصولی ایده آل برای زوج ها و خانواده های کوچک جهت سپری کردن اوقات فراغت خود در طبیعت بوده تا لحظات آرامش بخش و خاطره انگیزی را سپری کنند. این چادر دارای وزنی بسیار سبک، ساختاری فنری و میله هایی منعطف (اطلاعات بیشتر در مقاله ..
840,000 تومان
مدل: Challenger برند: Robens
معرفی محصول چادر 2 نفره روبنز مدل Challenger، به خاطر نوع و شکل طراحی تونلی آن بسیار مناسب برای کوهنوردان، غارنوردان و ... در هر شرایط آب و هوایی می باشد. این محصول دارای یک درب ورودی است و با داشتن توری مانع ورود حشرات به داخل می شود. همچنین دارای دو حیاط خلوت به منظور استفاد..
2,660,000 تومان
مدل: Mirage 200 برند: Vango
معرفی محصول چادر مسافرتی دو نفره ونگو مدل Mirage 200، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب برای کوهنوردان، گردشگران و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد تا با داشتن آن تعطیلات خود را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل، کویر و ... بگذرانند و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنن..
3,825,000 تومان
مدل: Mistral 200 برند: Vango
معرفی محصول چادر کمپینگ دو نفره ونگو مدل Mistral 200، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب برای کوهنوردان، گردشگران و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد تا با داشتن آن تعطیلات خود را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل، کویر و ... بگذرانند و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنن..
4,800,000 تومان
مدل: zephyr 200 برند: Vango
معرفی محصول چادر دو نفره ونگو مدل Zephyr 200، محصولی مناسب برای کوهنوردان، گردشگران و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد تا با داشتن آن تعطیلات خود را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل، کویر و ... بگذرانند و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنند. این محصول با طراح..
3,975,000 تومان
مدل: Earth 3 برند: Outwell
معرفی محصول چادر 3 نفره اوت ول مدل Earth 3، یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد که با داشتن آن می توانید شب را در طبیعتی همچون جنگل، کویر و ساحل بگذرانید و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. این محصول دارای ساختاری تونلی شکل ..
2,100,000 تومان
مدل: Galaxy 400 Tent برند: Easy Camp
معرفی محصول چادر 4 نفره ایزی کمپ مدل Galaxy 400، محصولی مناسب برای خانواده ها و علاقمندان به سفر و طبیعت گردی می باشد که با داشتن آن می توانند شب را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل و ... بگذرانند و لحظات آرامش بخشی را درون آن سپری کنند. این محصول دارای ساختاری تونلی شکل (اط..
3,230,000 تومان
مدل: Instant Cabin 4 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصول چادر مسافرتی 4 نفره کلمن مدل Instant Cabin 4 with Rainfly، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. همانطور که می دانید ..
4,800,000 تومان
مدل: Instant Cabin 6 برند: Coleman
معرفی محصول چادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل 6 Instant Cabin، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. همانطور که می دانید یکی..
4,500,000 تومان
مدل: Instant Cabin 6 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصول چادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Instant Cabin 6 with Rainfly، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. همانط..
6,000,000 تومان
مدل: Instant Cabin 8 برند: Coleman
معرفی محصول چادر مسافرتی هشت نفره کلمن مدل Instant Cabin، یکی دیگر از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. همانطور که ..
5,700,000 تومان
مدل: Instant Cabin 8 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصول چادر مسافرتی هشت نفره کلمن مدل Instant Cabin 8 with Rainfly، یکی دیگر از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید...
7,400,000 تومان
مدل: Hogan Hub Large Footprint برند: Vango
معرفی محصول زیرانداز ونگو مدل Hogan Hub Large Footprint، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی بوده که مناسب استفاده در زیر سایبان Hogan Hub می باشد و قبل از برپا کردن سایبان، جای میخ های آن را به دقت مشخص می کند. این زیرانداز مقاوم در برابر پارگی بوده تا ..
875,000 تومان
مدل: PE Groundsheet 180x120 برند: Vango
معرفی محصول زیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 180x120، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که می توان از آن در بیرون و یا داخل چادر جهت محافظت بیشتر از کف چادر استفاده کرد. جنس این زیرانداز از پلی اتیلن بوده که به راحتی تمیز شده و قابلیت شستشو دا..
325,000 تومان
مدل: LED Zeltheringe برند: Crivit
معرفی محصول میخ چادر چراغ دار Crivit مدل LED Zeltheringe، یکی از محصولات مورد نیاز برای برپایی چادر و سایبان در کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و است. همانطور که می دانید برای ثبات بیشتر چادر و سایبان در شرایط جوی مختلف مانند باد، باران، طوفان و ... نیاز به میخ ها..
70,000 تومان
میخ چادر مدل ARB - Supergrip Sand Pegs
فقط آنلاین
مدل: Supergrip Sand Pegs برند: ARB
معرفی محصول میخ چادر ARB مدل Supergrip Sand Pegs (کد ARB4158) یکی از محصولات مورد نیاز برای برپایی چادر و سایبان در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است. در ضمن باید به این نکته توجه داشت که برای ثبات بیشتر چادر و سایبان در شرایط جوی باد، باران و ... نیاز به میخ هایی با طول بلند ..
300,000 تومان
مدل: Anchor Steel Peg , 4 Pcs برند: Outwell
معرفی محصول میخ چادر اوت ول مدل Anchor Steel Peg، یکی از محصولات کاربردی جهت استفاده در کمپینگ و سفرهای طبیعت گردی بوده که برای برپایی چادر و سایبان مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از جنس فولاد، به طول 25 سانتی متر و دارای 4 عدد میخ در هر بسته می باشد که در مواقع ضروری برای محکم نگهداشت..
295,000 تومان
مدل: King Pole برند: Vango
معرفی محصول میله سایبان ونگو مدل King Pole، محصولی از جنس استیل بوده و می توان از آن برای نگهداشتن درب ورودی چادر و تبدیل آن به سایبان استفاده کرد. با استفاده از این میله ها به راحتی می توانید یک سایبان داشته باشید تا در طول روزهای آفتابی اوقات فراغت دلنشینی را در بیرون از چادر تجربه ک..
550,000 تومان
اتاقک سایبان مدل ARB - Mosquito Net
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Mosquito Net برند: ARB
معرفی محصول اتاقک سایبان ARB مدل Mosquito Net (کد 813100)، با ابعاد 2.5 متر به سرعت راه اندازی می شود. در سفرهای آفرودی هنگام استراحت کردن نیاز به داشتن محیطی آرام بسیار ملموس می باشد. برای اینکه بتوان محیطی ایده آل را بوجود آورد نیاز به داشتن یک اتاقک سایبان لازم می باشد..
2,500,000 تومان
پک لوازم جانبی چادر مدل Outwell - Tent Accessories Pack
نا موجود
مدل: Tent Accessories Pack برند: Outwell
معرفی محصول پک لوازم جانبی چادر اوت ول مدل Tent Accessories Pack، محصولی ضروری در هنگام برپایی چادر بوده که می تواند در هنگام وزش باد و طوفان آن را محکم نگه دارد. این محصول مناسب انواع چادرها بوده و در هر مکانی قابل استفاده می‌باشد. این پک شامل 4 میخ پلاستیکی مشکی، 4 میخ پلاست..
310,000 تومان
چادر  5 نفره مدل Vango - Sky500
نا موجود
مدل: Sky500 برند: Vango
معرفی محصول چادر کمپینگ  پنج نفره ونگو مدل Sky500، یک انتخاب ایده آل برای زوج ها،خانواده های کوچک و دوستان می باشد و می توان از آن در کمپینگ،طبیعت گردی و... استفاده کرد.این محصول از بدنه پلی استرو میله های فایبر گلاس تشکیل شده است،همچنین کف این چادراز استاندار PE بوده که مانع از ورود آب تا 3..
3,800,000 تومان
چادر  Kovea - Sun Block up II
نا موجود
مدل: KS8TE0108 برند: Kovea
معرفی محصول چادر مسافرتی 4 نفره کووآ مدل  Sun Block up II مناسب برای 4 نفر می باشد که می توان از درب ورودی آن به عنوان سایبان با استفاده از میله های چادر استفاده کرد.همچنین وجود توری در کناره های چادر این قابلیت را ایجاد می کند که هوا رد و بدل شود.استفاده پارچه مقاوم از جنس پلی یورتان سبب مق..
1,100,000 تومان
چادر 1 نفره  مدل Darche - Dirty Dee 900
نا موجود
مدل: Dirty Dee 900 برند: Darche
معرفی محصول چادر کمپینگ یک نفره دارچه مدل Dirty Dee 900، یکی از محصولات بسیار کاربردی و با کیفیت از کمپانی استرالیایی دارچه می باشد که با ابعاد بزرگ و نصب آسانی که دارد، نهایت راحتی را برای استراحت افراد در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی فراهم می کند. این محصول دارای پارچه ای ضد آ..
5,800,000 تومان
چادر 1 نفره  مدل Darche - Dusk To Dawn 900
نا موجود
مدل: Dusk To Dawn 900 برند: Darche
معرفی محصول چادر کمپینگ یک نفره دارچه مدل Dusk To Dawn 900، یکی از محصولات بسیار کاربردی و با کیفیت از کمپانی استرالیایی دارچه می باشد که با ابعاد بزرگ و نصب آسانی که دارد، نهایت راحتی را برای استراحت افراد در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی فراهم می کند. این محصول دارای پارچه ای ض..
5,300,000 تومان
چادر 1 نفره مدل ARB - SkyDome Swag
فقط آنلاین نا موجود
مدل: SDS 100 برند: ARB
معرفی محصول چادر کمپینگ ARB مدل SkyDome Swag(کد SDS102) ، با شکل گنبدی وابعاد بزرگی که دارد نهایت راحتی را برای استراحت فراهم می کند. این محصول کاملا ضد آب بوده و درب ورودی و پنجره ها توری می باشد که موجب گردش هوا و ایجاد خنکی شده و از ورود حشرات جلوگیری می کند. از ویژگی های بارز این چادر ای..
6,000,000 تومان
چادر 1 نفره مدل ARB - SkyDome Swag Series II
فقط آنلاین نا موجود
مدل: SkyDome Swag Series II برند: ARB
معرفی محصول چادر کمپینگ ARB مدل SkyDome Swag Series II (کد SDS102)، با قابلیت ضد آب، شکل گنبدی و ابعاد بزرگی که دارد نهایت راحتی را برای استراحت در کمپینگ، سفر های آفرودی و ... فراهم می کند. این محصول دارای قابلیت نصب آسان بوده و برای راه اندازی آن در سطوح صاف نیازی به میخ نمی باشد ولی ..
5,700,000 تومان
چادر 2 نفره مدل  Coleman - Coastline 2 Compact
نا موجود
مدل: Coastline برند: Coleman
معرفی محصول چادرمسافرتی 2 نفره کلمن مدل Coastline 2 Compact که از ویژگی های قابل توجه آن می‌توان به کوچکی ابعاد جمع شده آن اشاره کرد. برپا کردن این چادر بسیار آسان می‌باشد که گزینه ای مناسب برای افراد حرفه ای و یا آماتور می‌باشد. همچنین این چادر مجهز به یک حیاط خلوت با پو..
1,526,000 تومان
چادر 2 نفره مدل  Easycamp - Comet 200 Tent
نا موجود
مدل: Comet 200 Tent برند: Easy Camp
معرفی محصول چادر 2 نفره ایزی کمپ مدل Comet 200، یکی از وسایل کاربردی در هنگام کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد که با داشتن آن می توان لحظات آرامش بخشی را طبیعتی همچون جنگل، کویر و ... سپری کرد. این محصول دارای ساختاری کلاسیک و گنبدی شکل (اطلاعات بیشتر در مقاله&nbs..
490,000 تومان
چادر 2 نفره مدل ARB - SkyDome Swag
فقط آنلاین نا موجود
مدل: SkyDome Swag II برند: ARB
معرفی محصول چادر کمپینگ دو نفره ARB مدل SkyDome Swag(کد SDS200)، محصولی بسیار با دوام و دارای ابعادی بزرگ و ارتفاعی کم بوده که مناسب استفاده در سفر و کمپینگ می باشد. این چادر از جنس برزنت بوده و به دلیل پارچه ضخیمی که دارد، باعث شده تا در مواقعی که شرایط آب و هوایی نامساعد است، صدای باد..
8,100,000 تومان
چادر 2 نفره مدل Coleman - Sundome 2
نا موجود
مدل: Sundome 2 برند: Coleman
معرفی محصول چادر کمپینگ دو نفره کلمن مدل Sundome 2 وسیله ای بی نظیر است که به راحتی قابل حمل می باشد و می تواند همواره در دل طبیعت همراه شما باشد. این محصول دارای یک درب و یک پنجره می باشد که با در نظر گرفتن پشه بند بر روی درب اصلی می توان بدون هیچ گونه آزار و اذیتی از سوی حشرات و موجودات مو..
1,380,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 71 (3 صفحه)