محصولات
سبد خرید

چادر مسافرتی | چادر کمپینگ

چادر مسافرتی یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد. اگر برنامه ی شما به گونه ای باشد که قصد داشته باشید شب را در طبیعتی همچون کوهستان، جنگل، ساحل دریا، کنار جاده، کویر و ... بگذرانید، قطعا اهمیت همراه داشتن چادر را می دانید و اگر قبلا این تجربه را داشته اید، ضرورت داشتن چادر مسافرتی را بیشتر درک خواهید کرد. بزرگترین مزیت داشتن چادر مسافرتی این است که حس امنیت و آرامش خاطر را به عنوان یک سرپناه برای شما و هم سفرانتان به همراه خواهد داشت. قبل از اینکه چادر خود را انتخاب کنید، ابتدا بهتر است فاکتورهای مهمی همچون ظرفیت ، ارتفاع چادر، چند لایه بودن، ضد آب بودن یا نبودن، سهولت نصب، درب چادر مسافرتی، داشتن یا نداشتن پنجره، تهویه مناسب، داشتن لایه ی زیرین (کف) چادر، وزن، جنس و ... را مورد بررسی قرار داده و اطلاعات کافی داشته باشید. هر یک از چادرهای مسافرتی امکانات متفاوتی دارند که شما با توجه به نوع و محل استفاده تان باید امکانات هر یک را به صورت جداگانه بسنجید تا بتوانید انتخاب درستی را برای خرید داشته باشید . ما شما را برای بهترین انتخاب و تجربه ای توام با نهایت لذت و آرامش در چادر مسافرتی یاری می کنیم . برای خرید بهتر با مقاله راهنمای خرید چادرمسافرتی   و نکات مهم در انتخاب چادر مسافرتی در مجله آفرود بازار با ما همراه باشید. همچنین بعد از خرید حتما مقاله راهکارهای نگهداری چادر مسافرتی را به دقت بخوانید تا با نکات شستشو و نگهداری چادر سفری خود آشنا شوید.

پوش دوم چادر مسافرتی مدل Offroad Bazar - Rainfly Instant Cabin 4
ساخت ایران
مدل: Rainfly Instant Cabin 4 برند: Offroad Bazar
معرفی محصولپوش دوم چادر آفرود بازار مدل Rainfly Instant Cabin 4، یکی از ملزومات جانبی چادرهای کلمن مدل Instant Cabin 4 محسوب می‌شود که در سفرهای طبیعت‌گردی و کمپینگ بسیار کاربرد دارد. همانطور که می‌دانید چادرهای کلمن مدل Instant علی‌رقم نصب سریع و آسانی که دارند، برای اس..
1,040,000 تومان
پوش دوم چادر مسافرتی مدل Offroad Bazar - Rainfly Instant Cabin 6
ساخت ایران
مدل: Rainfly Instant Cabin 6 برند: Offroad Bazar
معرفی محصولپوش دوم چادر آفرود بازار مدل Rainfly Instant Cabin 6، یکی از ملزومات جانبی چادرهای کلمن مدل Instant Cabin 6 محسوب می‌شود که در سفرهای طبیعت‌گردی و کمپینگ بسیار کاربرد دارد. همانطور که می‌دانید چادرهای کلمن مدل Instant علی‌رقم نصب سریع و آسانی که دارند، برای اس..
1,600,000 تومان
مدل: CFBT2 برند: Yuelang
معرفی محصولتختخواب مسافرتی چادر دار دونفره Yuelang مدل CFBT2، یک وسیله کاربردی است که لذت طبیعت‌گردی و کمپینگ را برای شما دوچندان می‌کند. یکی از مهمترین پیش نیازهای یک سفر آفرودی یا طبیعت‌گردی، حصول اطمینان از یک محل مناسب برای استراحت است که بسته به فصل و مکانی که قرار است در آنج..
11,500,000 تومان
مدل: CFBT1 برند: Yuelang
معرفی محصولتختخواب مسافرتی چادر دار Yuelang مدل CFBT1، یک وسیله کاربردی است که لذت طبیعت‌گردی و کمپینگ را برای شما دوچندان می‌کند. یکی از مهمترین پیش نیازهای یک سفر آفرودی یا طبیعت‌گردی، حصول اطمینان از یک محل مناسب برای استراحت است که بسته به فصل و مکانی که قرار است در آنجا سپری ..
9,850,000 تومان
چادر 2 نفره مدل Outwell - Earth 2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Earth 2 برند: Outwell
معرفی محصولچادر 2 نفره اوت ول مدل Earth 2، یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد که با داشتن آن می توانید شب را در طبیعتی همچون جنگل، کویر و ساحل بگذرانید و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.این محصول دارای ساختاری تونلی شکل ..
6,250,000 تومان
چادر 4 نفره مدل Coleman - Instant Skylodge 4
ارسال رایگان در تهران
مدل: Instant Skylodge 4 برند: Coleman
معرفی محصولچادر کمپینگ 4 نفره کلمن مدل Instant Skylodge 4، یکی از پیشرفته‌ترین و جذاب‌ترین چادر‌های این کمپانی معروف آمریکایی است که می‌توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. اگ..
10,120,000 تومان
چادر 6 نفره مدل Coleman - Instant Skylodge 6
ارسال رایگان در تهران
مدل: Instant Skylodge 6 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Instant Skylodge 6، جهت تجربه کردن خوابی آسوده در دل طبیعت طراحی شده تا با همراه داشتن آن در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... بتوانید از مکانی ایمن جهت محافظت از خود در برابر بارندگی، طوفان و ... بهره‌مند شوید. همچنین این چادر به‌گونه‌ای طرا..
12,070,000 تومان
چادر 8 نفره مدل Coleman - Instant Cabin 8
ارسال رایگان در تهران
مدل: Instant Cabin 8 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی هشت نفره کلمن مدل Instant Cabin، یکی دیگر از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که ..
16,900,000 تومان
چادر 8 نفره مدل Coleman - Instant Skylodge 8
ارسال رایگان در تهران
مدل: Instant Skylodge 8 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 8 نفره کلمن مدل Instant Skylodge 8، جهت تجربه کردن خوابی آسوده در دل طبیعت طراحی شده تا با همراه داشتن آن در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... بتوانید از مکانی ایمن جهت محافظت از خود در برابر بارندگی، طوفان و ... بهره‌مند شوید. همچنین این چادر به‌گونه‌ای طرا..
16,900,000 تومان
چادر 8 نفره مدل KingCamp - Khan C 400
ارسال رایگان در تهران
مدل: Khan C 400 / KT2214 برند: KingCamp
معرفی محصولچادر کمپینگ هشت نفره KingCamp مدل Khan C 400، یک چادر مسافرتی چهار فصل با طراحی زیبا و به شکل کلبه است که در طول سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ...، سرپناه مناسبی برای شما بوده و با دارا بودن ظرفیت 8 نفره، فضای کافی برای یک دورهمی خانوادگی و دوستانه در دل طبیعت را برای شما فراهم می‌کن..
36,400,000 تومان
چادر سرخپوستی 8 نفره مدل Easy Camp - Moonlight Tipi
ارسال رایگان در تهران
مدل: Moonlight Tipi 8 person برند: Easy Camp
معرفی محصولچادر سرخپوستی 8 نفره ایزی کمپ مدل Moonlight Tipi، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار کمپینگ بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، به راحتی تنها در 5 دقیقه برپا شده و مکانی ایمن در سفرهای کمپینگ، طب..
11,500,000 تومان
چادر سرخپوستی کفی‌دار 4 نفره مدل Dilor - GS / Brown
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: GS / Brown 4 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی کفی‌دار 4 نفره Dilor مدل GS / Brown، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می&z..
5,400,000 تومان
چادر سقفی مدل AOR - Adventure 1.2m Hard Shell
ارسال رایگان در تهران
مدل: Adventure Roof Top Tent 1.2m Hard Shell - CAM-RT-125H برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Adventure 1.2m Hard Shell، مناسب برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی و ... بروند می باشد. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت آمریکایی American Off Road بوده که با نصب بر روی سقف خودرو می توانید از یک اتاق خواب ایمن و همیش..
65,000,000 تومان
چادر سقفی مدل AOR - Professional 1.25m Hard Shell
ارسال رایگان در تهران
مدل: Professional Roof Top Tent 1.25m Hard Shell CAM-RT-125H برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Professional 1.25m Hard Shell، مانند یک اتاقک بر روی سقف خودروی آفرودی شما قرار گرفته و با فضای مناسب و دلچسبی که برای نشستن و استراحت به وجود می‌آورد، سفرتان به قلب کویر، سواحل دریا، جنگل و ... را به یک سفر هیجان‌انگیز و به یاد ماندنی تبدیل می&zw..
86,500,000 تومان
چادر سواگ 1 نفره مدل +Darche - Ranger Solo
ارسال رایگان در تهران
مدل: +Ranger Solo برند: Darche
معرفی محصولچادر سواگ دارچه یک نفره مدل +Ranger Solo، گزینه‌ای مناسب جهت استفاده موتورسواران در تور‌های موتورسواری، ماهیگیران، شکارچیان، اسب سواران و ... بوده که توسط کمپانی معروف استرالیایی دارچه تولید شده است. این کمپانی که یکی از شناخته‌ترین و محبوب‌ترین برندهای ح..
10,500,000 تومان
چادر سواگ 2 نفره مدل Darche - Dirty Dee 1400
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dirty Dee 1400 70MM Mat / T050801209A برند: Darche
معرفی محصولچادر سواگ دارچه دو نفره مدل Dirty Dee 1400، یکی از محبوب‌ترین چادرهای طبیعت گردی و کمپینگ بوده و با همراه داشتن آن، هنگامی که می‌خواهید از شلوغی شهر فاصله گرفته و دل به طبیعت بزنید، می‌توانید یک شب رویایی و امن را در کمپ، اردو، کویر، جنگل و ... بگذرانید. این چادر س..
25,200,000 تومان
چادر سواگ 2 نفره مدل Darche - Dusk To Dawn 1400
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dusk To Dawn 1400 70MM Mat / T050801202A برند: Darche
معرفی محصولچادر سواگ دارچه دو نفره مدل Dusk To Dawn، برای استراحت چند روزه در مکانی در دل طبیعت و گذراندن روز و شب‌هایی امن و لذت‌بخش، هنگامی که در کمپینگ، سفرهای آفرودی، اردو، گردش، پیک نیک، کویر نوردی، جنگل گردی و ... به سر می‌برید، یک گزینه کاملا مناسب است که با طراحی مناس..
22,500,000 تومان
مدل: ISWAG002 Double Swag برند: Ironman 4x4
معرفی محصولچادر سواگ آیرونمن 4x4 دو نفره مدل ISWAG002، یک چادر میله‌ای دو نفره است که با برخورداری از طراحی بی‌نظیر، در هر فصلی همراه سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، کوهنوردی، پیک نیک، کویرنوردی و ... شما است.این چادر سواگ آیرونمن، از پارچه کتان ضد آب مستحکم 320gsm ساخته شده ا..
25,560,000 تومان
مدل: Tr Mh 50 برند: Decathlon
معرفی محصولچادر مسافرتی دو نفره Decathlon مدل Tr Mh 50، جزء وسایل ضروری جهت برقراری یک مکان ایمن در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی، آفرود و ... بوده که با محافظت از شما در برابر بارندگی، طوفان و ... علاوه‌بر دوچندان کردن لذت سفر، خوابی آسوده نیز برای شما در دل طبیعت رقم می‌زند.این ..
2,500,000 تومان
چادر مسافرتی 2 نفره مدل Easy Camp - Fireball 200
ارسال رایگان در تهران
مدل: Fireball 200 Tent برند: Easy Camp
معرفی محصولچادر 2 نفره ایزی کمپ مدل Fireball 200،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
2,665,000 تومان
چادر مسافرتی 3 نفره مدل Easy Camp - Garda 300
ارسال رایگان در تهران
مدل: Garda 300 برند: Easy Camp
معرفی محصولچادر 3 نفره ایزی کمپ مدل Garda 300، از واجبات شروع سفرهای هیجان‌انگیز کمپینگ، طبیعت‌گردی، آفرود و ... بوده که همراه داشتن آن باعث شده تا بتوانید خوابی آسوده داشته باشید و با استراحت در مکانی ایمن، انرژی خود را جهت ادامه فعالیت خود دو چندان کنید.فریم به‌کار رفته برای..
4,450,000 تومان
چادر مسافرتی 4 نفره مدل Coleman - Sundome 4
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sundome 4 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 4 نفره کلمن مدل Sundome 4، یکی از چادرهای بسیار زیبا و باکیفیت از این شرکت معروف آمریکایی است که می‌توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که می‌دانید یکی از..
5,400,000 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Burton - Rabbit Ears / Cactus
ارسال رایگان در تهران پیشنهاد ویژه
مدل: Rabbit Ears 6 Tent / Cactus برند: Burton
معرفی محصولچادر 6 نفره برتون مدل Rabbit Ears / Cactus، با امکان استفاده برای سه فصل سال بهار، تابستان و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که در این فصل‌های زیبا به همراه خانواده و یا دوستان خود به طبیعت بی‌نظیر رفته و از کمپینگ در آن لذت ببرید. شرکت برتون از آنجا که در تولید اسنوبو..
17,370,000 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Burton - Rabbit Ears / Sadie
ارسال رایگان در تهران پیشنهاد ویژه
مدل: Rabbit Ears 6 Tent / Sadie برند: Burton
معرفی محصولچادر 6 نفره برتون مدل Rabbit Ears / Sadie، با امکان استفاده برای سه فصل سال بهار، تابستان و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که در این فصل‌های زیبا به همراه خانواده و یا دوستان خود به طبیعت بی‌نظیر رفته و از کمپینگ در آن لذت ببرید. شرکت برتون از آنجا که در تولید اسنوبور..
17,370,000 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Coleman - Skydome 6
ارسال رایگان در تهران
مدل: Skydome 6 Dark Room Tent برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Skydome 6، جزء وسایل ضروری جهت برقراری یک مکان ایمن در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی، آفرود و ... بوده که با محافظت از شما در برابر بارندگی، طوفان و ... علاوه‌بر دوچندان کردن لذت سفر، خوابی آسوده نیز برای شما رقم می‌زند. این چادر بر اساس جدیدتری..
12,307,000 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Coleman - Sundome 6
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sundome 6 Tent برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Sundome 6، یکی از چادرهای بسیار زیبا و باکیفیت از این شرکت معروف آمریکایی است که می‌توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که می‌دانید یکی از..
8,500,000 تومان
مدل: Automatic Tent 6 Person - PRO000060 برند: ProCamp
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره ProCamp مدل Automatic 6 Person، را می‌توانید در مدت زمان 1 دقیقه و تنها با کشیدن میله‌ها به سمت بیرون برپا کنید و زمان بیشتری را برای خوش‌گذرانی و یا استراحت در کنار دوستان و یا خانواده سپری نمایید. این چادر فوق‌العاده با داشتن ساختار اتومات میل..
6,875,000 تومان
مدل: Cube Family Tent 6 Person - PRO000081 برند: ProCamp
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره ProCamp مدل Cube Family، برای هر موقعیتی مناسب است، چه بخواهید با دوستان به کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بروید و یا آخر هفته را بخواهید به همراه خانواده در دل طبیعت بگذرانید گزینه‌ای فوق‌العاده به حساب می‌آید. با نصب این چادر در مدت زمان 1 دقیقه و ت..
5,912,000 تومان
چادر مسافرتی بادی 4 نفره مدل Darche - Air Volution AT-4
ارسال رایگان در تهران
مدل: Air Volution AT-4 Tent - T050801815 برند: Darche
معرفی محصولچادر مسافرتی بادی 4 نفره دارچه مدل Air Volution AT-4، یکی از محبوب‌ترین چادرهای طبیعت گردی و کمپینگ است و با همراه داشتن آن، هنگامی که می‌خواهید از شلوغی شهر فاصله گرفته و دل به طبیعت بزنید، می‌توانید یک شب رویایی و امن را در کمپ، اردو، کویر، جنگل و ... بگذرانید. ا..
46,000,000 تومان
مدل: Plastic Mallet - 9742 برند: Coghlan
معرفی محصولچکش کاگلن مدل Plastic Mallet، با ساختار پلاستیکی مقاوم خود، مناسب ضربه‌زدن و محکم کردن انواع میخ در سطح زمین بوده که کاربرد بسزایی در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... دارد. این چکش برخلاف ساختار پلاستیکی خود از استحام کافی جهت ضربه زدن به میخ چادر، سایبان و ... برخورد..
275,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 190 (7 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات