محصولات
سبد خرید

Wanabee

برند Wanabee یکی دیگر از زیر مجموعه های برند فرانسوی GO-Sport می باشد. این شرکت در زمینه تولید محصولات فضای باز و طبیعت گردی از جمله کیسه خواب، کفش، چادر، کوله پشتی و ... فعالیت دارد. متاسفانه اطلاعات بیشتری درباره این برند در دسترس نمی باشد.

مدل: Fourchette Alu Pliante برند: Wanabee
معرفی محصولچنگال تاشو Wanabee مدل Fourchette Alu Pliante از دیگر محصولات کاربردی برند فرانسوی وانابی می باشد. این کمپانی که در زمینه تولید محصولات فضای باز و طبیعت گردی از جمله کیسه خواب، کفش، چادر، کوله پشتی و ... فعالیت داشته، با کیفیت بالا و قیمتی مناسب، نظر بسیاری از طبیعت گردان و آفرودر ها ..
115,000 تومان
پمپ باد مدل Wanabee - Pompe DB Main 2X2L
نا موجود
مدل: Pompe DB Main 2X2L برند: Wanabee
معرفی محصولپمپ باد Wanabee مدل Pompe DB Main 2X2L، از محصولات کاربردی این کمپانی بوده که گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان و علاقمندان به تفریحات آبی محسوب می شود. این محصول تولید شده توسط کمپانی فرانسوی وانابی بوده که این کمپانی در زمینه تولید محصولات فضای باز و طبیعت گردی از جمله کیسه خواب..
تخت کمپ تاشو مدل Wanabee - LIT Camping
نا موجود
مدل: LIT Camping برند: Wanabee
معرفی محصولتخت کمپ تاشو Wanabee مدل LIT Camping، با طراحی مناسب و قابلیت باز و بسته کردن بسیار آسان، گزینه ای ایده آل برای کسانی است که در کمپینگ، تفریحات ساحلی، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی، استراحت و خواب آسوده برایشان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. این محصول تولید شده توسط کمپانی فرانسوی وان..
عصای کوهنوردی مدل Wanabee - Nordic Walk X2
نا موجود
مدل: Nordic Walk X2 برند: Wanabee
معرفی محصولعصای کوهنوردی Wanabee مدل Nordic Walk X2، از جمله تجهیزات کوهنوردی تولید شده توسط این کمپانی فرانسوی می باشد. عصای کوهنوردی یکی از ضروری ترین لوازمی است که هر کوهنورد باید همراه خود داشته باشد و نبود آن باعث به وجود آمدن مشکلاتی از جمله لیز خوردن، خستگی، فشار آمدن به زا..
کیسه خواب مدل Wanabee - Alti 10
نا موجود
مدل: Alti 10 برند: Wanabee
معرفی محصولکیسه خواب Wanabee مدل Alti 10، محصولی بی نظیر از کمپانی وانابی می باشد. این کیسه خواب گزینه ای ایده آل و انتخابی مناسب برای شما در سفر، طبیعت گردی، کوهنوردی، کمپینگ و ... می باشد که با به همراه داشتن آن در دامان طبیعت می توانید با خیالی آسوده در پایان روز به ا..
کیسه خواب مدل Wanabee - Alti Down 5
نا موجود
مدل: Alti Down 5 برند: Wanabee
معرفی محصولکیسه خواب Wanabee مدل Alti Down 5، محصولی بی نظیر از کمپانی وانابی می باشد. این کیسه خواب گزینه ای ایده آل و انتخابی مناسب برای شما در سفر، طبیعت گردی، کوهنوردی، کمپینگ و ... می باشد که با به همراه داشتن آن در دامان طبیعت می توانید با خیالی..
کیسه خواب مدل Wanabee - Alti LD 10
نا موجود
مدل: Alti LD 10 برند: Wanabee
معرفی محصولکیسه خواب Wanabee مدل Alti LD 10، محصولی بی نظیر از کمپانی وانابی می باشد. این کیسه خواب گزینه ای ایده آل و انتخابی مناسب برای شما در سفر، طبیعت گردی، کوهنوردی، کمپینگ و ... می باشد که با به همراه داشتن آن در دامان طبیعت می توانید با خیالی ..
کیسه خواب مدل Wanabee - Alti SQ 15
نا موجود
مدل: Alti SQ 15 برند: Wanabee
معرفی محصولکیسه خواب Wanabee مدل Alti SQ 15، از دیگر محصولات تولیده شده کمپانی وانابی می باشد. از مهمترین مسائلی که در سفر برای اکثر افراد اهمیت دارد، خوابیدن و لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده است. همچنین حمل تجهیزات برای خواب و نبود فضای کافی ب..
کیسه خواب مدل Wanabee - Camp 15
نا موجود
مدل: Camp 15 برند: Wanabee
معرفی محصولکیسه خواب Wanabee مدل Camp 15، از دیگر محصولات تولیده شده کمپانی وانابی می باشد. از مهمترین مسائلی که در سفر برای اکثر افراد اهمیت دارد، خوابیدن و لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده است. همچنین حمل تجهیزات برای خواب و نبود فضای کافی ..
کیسه خواب مدل Wanabee - Camp XL 10
نا موجود
مدل: Camp XL 10 برند: Wanabee
معرفی محصولکیسه خواب Wanabee مدل Camp XL 10، از دیگر محصولات تولیده شده کمپانی وانابی می باشد. از مهمترین مسائلی که در سفر برای اکثر افراد اهمیت دارد، خوابیدن و لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده است. همچنین حمل تجهیزات برای خواب و نبود فضای کافی برای به همر..
کیف خنک نگهدارنده مدل Wanabee - Ice Bag 5L
نا موجود
مدل: Ice Bag 5L برند: Wanabee
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده Wanabee مدل Ice Bag 5L، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این کمپانی فرانسوی می باشد که جهت خنک نگهداشتن مواد غذایی و انواع نوشیدنی ها گزینه ای مناسب محسوب می شود. یکی از مشکلاتی که افراد در هنگام فعالیت های مختلف مانند کوهنوردی، پیاده روی، سفر و کمپینگ با آن مواجه ..
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات