محصولات
سبد خرید

Quechua

Quechua نام برندی در زمینه تولیدات ورزشی مانند کوهنوردی، پیاده روی، کمپینگ و... می باشد که در سال 1997 در دومنسی فرانسه تاسیس شده است. این کمپانی که نام خود را از یکی از زبان های بومی آمریکای جنوبی انتخاب کرده، در ابتدا به تولید لوازم و تجهیزات مناسب برای کوهنوردی مشغول بوده است. اما رفته رفته دامنه تولیدات خود را گسترش داده و اکنون یکی از برند های مطرح در زمینه تولید محصولات ورزشی کوهستانی مانند کوهنوردی، پیاده روی و... ، مسابقات ورزشی کوهستانی و کمپینگ می باشد. لازم به ذکر است تمامی محصولات این برند زیر نظر افراد حرفه ای و با بهره مندی از دانش افرادی با تجربه در زمینه فعالیت های ورزشی، طراحی، آزمایش و تولید می شوند.

مدل: MH100 Camping Plate برند: Quechua
معرفی محصولبشقاب مسافرتی Quechua مدل MH100، وسیله‌ای کاربردی و مهم در سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنوردی و ... است که هنگام سرو غذا کمک بسیاری به شما می‌کند. این بشقاب محصولی دیگر از برند فرانسوی کچوآ بوده که به دلیل برخورداری از ابعاد کوچک و وزن سبک، بسیار مناسب جهت همراهی شما در کن..
65,000 تومان
مدل: MH100 0.5L Plastic Camping Soup Bowl برند: Quechua
معرفی محصولکاسه Quechua مدل MH100 0.5L Plastic Camping Soup Bowl، از جمله ظروف مسافرتی است که هنگام آشپزی و پخت غذا در دل طبیعت و یا پذیرایی، سرو سالاد، صرف سوپ، میوه، تنقلات و ...، به شما کمک کرده و با همراه داشتن آن، آشپزی و سرو غذا برایتان راحت‌تر شده و نیاز کمتری به حمل غذاهای کنسرو شده..
70,000 تومان
اسپورک مدل Quechua - Forclaz Trek 500
نا موجود
مدل: Forclaz Trek 500 Folding Plastic Camping Spoon+Fork برند: Quechua
معرفی محصولاسپورک Quechua مدل Forclaz Trek 500،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
بالشت مسافرتی مدل Quechua - Comfort Pillow
نا موجود
مدل: Camping Comfort Pillow برند: Quechua
معرفی محصولبالشت مسافرتی کوچوا مدل Comfort Pillow، محصولی بسیار ایده آل جهت استفاده در هایکینگ و ترکینگ و نیز کمپینگ و سفر در دل طبیعت می باشد تا افراد خواب راحتی را بر روی آن تجربه کنند. این بالشت تولید شده توسط کمپانی فرانسوی کوچوا بوده که این کمپانی سال هاست در زمینه تولیدات محصولات ورزش..
بالشت مسافرتی مدل Quechua - Modulor Pillow
نا موجود
مدل: Modulor Camping Pillow برند: Quechua
معرفی محصولبالشت مسافرتی کوچوا مدل Modulor Pillow، محصولی بسیار ایده آل جهت استفاده در هایکینگ و ترکینگ و نیز کمپینگ و سفر در دل طبیعت می باشد تا خواب راحتی را بر روی آن تجربه کنند. این بالشت تولید شده توسط کمپانی فرانسوی کوچوا بوده که این کمپانی سال هاست در زمینه تولیدات محصولات ورزشی و فض..
پشه بند مدل Quechua - Forclaz 2-Person
نا موجود
مدل: Forclaz 2-Person Mosquito Net برند: Quechua
معرفی محصولپشه بند Quechua مدل Forclaz 2-Person، محصولی کم حجم و سبک برای علاقه مندان به استراحت در فضای باز که دوست دارند در کنار لذت بردن از هوای آزاد و دلپذیر، حشرات، مزاحم آن ها نشود. در سفرهای آفرودی، کمپینگ و یا حتی حیاط خانه هنگام خواب در امان ماندن از گزند حشرات برای داشتن خوابی آسوده و ..
تخت کمپ تاشو مدل Quechua - L100
نا موجود
مدل: L100 Camp Bed برند: Quechua
معرفی محصولتخت کمپ Quechua مدل L100، با داشتن قابلیت تاشو و طراحی مناسب خیال بسیاری از کمپرها را برای خوابی آسوده، راحت کرده است. تیم طراحی شرکت فرانسوی کوچوآ با فکر به این که محصولی طراحی کنند تا قابلیت حمل آسان و ابعادی جمع و جور داشته باشد، این تخت فوق العاده را پیاده سازی و به بازار روا..
چادر 3 نفره مدل Quechua - 2 Seconds
نا موجود
مدل: 2Seconds برند: Quechua
معرفی محصولچادر کمپینگ سه نفره Quechua مدل 2Seconds، همانطور که از نامش مشخص است یک محصول فوق العاده از شرکت فرانسوی کچوآ بوده که در مدت زمان کوتاه و به تنهایی قابل نصب می باشد. متخصصان این شرکت برای راحتی و صرف وقت کمتر برای نصب چادر و لذت بردن بیشتر از کمپینگ، چادری طراحی و تولید کرده اند که ع..
چادر 3 نفره مدل Quechua - 2 Seconds Fresh-Black
نا موجود
مدل: 3Person 2 Seconds Fresh and Black برند: Quechua
معرفی محصولچادر کمپینگ سه نفره Quechua مدل 2Seconds Fresh & Black، همانطور که از نامش مشخص است یک محصول فوق‌العاده از شرکت فرانسوی کچوآ بوده که در مدت زمان کوتاه و به تنهایی قابل نصب است. متخصصان این شرکت برای راحتی و صرف وقت کمتر برای نصب چادر و لذت بردن بیشتر از کمپینگ، چادری طراحی و ..
چادر مسافرتی 2 نفره مدل Quechua - 2 Seconds
نا موجود
مدل: 2Seconds Fresh and Black برند: Quechua
معرفی محصولچادر مسافرتی دو نفره Quechua مدل 2Seconds Fresh & Black، همانطور که از نامش مشخص است یک محصول فوق العاده از شرکت فرانسوی کچوآ بوده که در مدت زمان کوتاه و به تنهایی قابل نصب می باشد. متخصصان این شرکت برای راحتی و صرف وقت کمتر برای نصب چادر و لذت بردن بیشتر از کمپینگ، چادری طراحی و ..
دوش کمپ مدل Quechua - Douche Camping
نا موجود
مدل: Douche Camping برند: Quechua
معرفی محصولدوش کمپ Quechua مدل Camping Shower، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی فرانسوی Quechua می باشد و یکی از تجهیزات کاربردی است که با طراحی منحصر به فرد و کیفیت بالای خود می تواند، در انواع سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است ..
زیرانداز خودبادشونده مدل Quechua - A300
نا موجود
مدل: A300 Self-Inflating Mattress برند: Quechua
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده کوچوا مدل A300 Self-Inflating Mattress، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای خواب و استراحت افراد در کمپینگ و سفر در دل طبیعت می باشد و به دلیل ویژگی خودباشونده، حداکثر راحتی و سهولت را در زمان استفاده فراهم می کند. این زیرانداز تولید شده توسط کمپانی ..
زیرانداز خودبادشونده مدل Quechua - Forclaz 400
نا موجود
مدل: Forclaz 400 Self-Inflating Mattress برند: Quechua
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده کوچوا مدل Forclaz 400 Self-Inflating Mattress، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای خواب و استراحت افراد در کمپینگ و سفر در دل طبیعت می باشد و به دلیل ویژگی خودباشونده، حداکثر راحتی و سهولت را در زمان استفاده فراهم می کند. این زیرانداز تولید شده توسط کمپان..
ست سه تکه مدل Quechua - 3-Piece Plastic
نا موجود
مدل: 3Piece Plastic Camping Cutlery Set برند: Quechua
معرفی محصولست سه تکه Quechua مدل 3Piece Plastic،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
صندلی کمپ مدل Quechua - Basic
نا موجود
مدل: Basic Folding Camping Chair برند: Quechua
معرفی محصولصندلی کمپینگ Quechua مدل Basic، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
کابین حمام مدل Quechua - Cabin Seconds
نا موجود
مدل: Cabin Seconds برند: Quechua
معرفی محصولکابین حمام Quechua مدل Cabin Seconds، یکی دیگر از محصولات کاربردی در سفرهای کمپینگی می باشد. گاهی ممکن است در سفر هایتان به طبیعت، پس از شنا کردن در دریا یا دریاچه و یا بعد از یک پیاده روی یا کوهنوردی طولانی مدت، نیازمند به جایی برای شستشوی بدن تان داشته باشید و یا در م..
کاسه مدل Quechua - Forclaz 500ml
نا موجود
مدل: Forclaz 500ml Hiking Bowl برند: Quechua
معرفی محصولکاسه Quechua مدل Forclaz 500ml،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دست..
کیسه خواب مدل Quechua - Arpenaz 10
نا موجود
مدل: Arpenaz 10 برند: Quechua
معرفی محصول کیسه خواب Quechua مدل Arpenaz 10، برای افرادی که به دنبال غلت زدن راحت درون کیسه خواب هستند و داشتن فضای کافی برای خوابیدن از موارد مهم در انتخاب کیسه خواب است، گزینه‌ای ایده‌آل است. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده از ..
کیسه خواب مدل Quechua - Arpenaz 10 Down
نا موجود
مدل: Arpenaz 10 Down برند: Quechua
معرفی محصول کیسه خواب Quechua مدل Arpenaz 10 Down، برای افرادی که به دنبال غلت زدن راحت درون کیسه خواب هستند و داشتن فضای کافی برای خوابیدن از موارد مهم در انتخاب کیسه خواب است، گزینه ای ایده آل می باشد. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده از م..
کیسه خواب مدل Quechua - Arpenaz 15
نا موجود
مدل: Arpenaz 15 برند: Quechua
معرفی محصول کیسه خواب Quechua مدل Arpenaz 15، برای افرادی که به دنبال غلت زدن راحت درون کیسه خواب هستند و داشتن فضای کافی برای خوابیدن از موارد مهم در انتخاب کیسه خواب است، گزینه ای ایده آل می باشد. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده از مهمتری..
کیسه خواب مدل Quechua - Arpenaz 15
نا موجود
مدل: Arpenaz 15 برند: Quechua
معرفی محصول کیسه خواب Quechua مدل Arpenaz 15، برای افرادی که به دنبال غلت زدن راحت درون کیسه خواب هستند و داشتن فضای کافی برای خوابیدن از موارد مهم در انتخاب کیسه خواب است، گزینه‌ای ایده‌آل است. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده از ..
کیسه خواب مدل Quechua - Forclaz 0° Ultra Light
نا موجود
مدل: Forclaz 0° Ultra Light برند: Quechua
معرفی محصولکیسه خواب Quechua مدل Forclaz 0° Ultra Light، با برخورداری از دمای کامفورت صفر درجه سانتی گراد، جزو کیسه خواب های خیلی گرم محسوب شده و قابل استفاده در فصول پاییز و زمستان می باشد. این کیسه خواب محصولی با کیفیت از برند فرانسوی کچوآ بوده و گزینه ای ایده آل ب..
کیسه خواب مدل Quechua - Forclaz 10 Light
نا موجود
مدل: Forclaz 10 Light برند: Quechua
معرفی محصول کیسه خواب Quechua مدل Forclaz 10 Light، دارای طراحی مومیایی بوده و مناسب برای کسانی است که به دنبال کیسه خوابی سبک و کم حجم می باشند. اکثر افراد به خصوص کوهنوردان و یا کسانی که با کوله پشتی سفر می کنند داشتن کیسه خواب مومیایی را به خاطر وزن کم، کم جا و داشتن پوشش سر به کیسه خواب..
کیسه خواب مدل Quechua - Forclaz 5° Light
نا موجود
مدل: Forclaz 5° Light برند: Quechua
معرفی محصولکیسه خواب Quechua مدل Forclaz 5° Light، با برخورداری از دمای کامفورت پنج درجه سانتی گراد، جزو کیسه خواب های گرم محسوب شده و قابل استفاده در فصول بهار، تابستان و پاییز می باشد. این کیسه خواب محصولی با کیفیت از برند فرانسوی کچوآ بوده و گزینه ای ایده آل ..
کیف خنک نگهدارنده مدل Quechua - Arpenaz 16L Compact Fresh
نا موجود
مدل: Arpenaz 16L Compact Fresh برند: Quechua
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کوچوا مدل Arpenaz 16L Compact Fresh، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این کمپانی فرانسوی می باشد که جهت خنک نگهداشتن مواد غذایی و انواع نوشیدنی ها گزینه ای مناسب محسوب می شود. زمانی که قرار است سفری کوتاه را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبی..
کیف خنک نگهدارنده مدل Quechua - Arpenaz 26L Compact Fresh
نا موجود
مدل: Arpenaz 26L Compact Fresh برند: Quechua
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کوچوا مدل Arpenaz 26L Compact Fresh، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این کمپانی فرانسوی می باشد که جهت خنک نگهداشتن مواد غذایی و انواع نوشیدنی ها گزینه ای مناسب محسوب می شود. زمانی که قرار است سفری کوتاه را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبی..
کیف خنک نگهدارنده مدل Quechua - Compact Fresh 25L
نا موجود
مدل: Compact Fresh 25L برند: Quechua
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کوچوا مدل Quechua - Compact Fresh 25L، یکی دیگر از محصولات تولید شده کمپانی فرانسوی کوچوا بوده که از آن جهت خنک نگهداشتن مواد غذایی و انواع نوشیدنی استفاده می‌کنند. این کیف خنک‌نگهدارنده، زمانی که قرار است سفری کوتاه را به همراه خانواده و دوستان در مکا..
کیف خنک نگهدارنده مدل Quechua - Lunch Box 4.4L
نا موجود
مدل: Insulated Lunch Box-2 Food Boxes Included - 4.4L برند: Quechua
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کچوا مدل Lunch Box 4.4L، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این شرکت فرانسوی است که جهت خنک نگهداشتن موادغذایی و انواع نوشیدنی‌ها گزینه‌ای مناسب محسوب می‌شود. زمانی که قرار است سفری کوتاه را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت س..
نمايش 1 تا 28 از 28 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات