محصولات
سبد خرید

ننو

ننو
سرپناه ضدآب Sea To Summit - Hammock Tarp
نا موجود
مدل: Hammock Tarp برند: Sea To Summit
معرفی محصولسرپناه ضد آب سی تو سامیت مدل Hammock Tarp مناسب برای فصول بارانی و مناطق جنگلی ، ننوی سبک و کم حجم خود را بدون اضافه کردن وزن و حجم با یک تارپ که پوششی کامل را برای آن فراهم کرده ، کامل کنید. طراحی 5ضلعی این محصول با داشتن یک نقطه اتصال جداگانه در یک سمت به شما اجازه می دهد در حالیکه ..
ننو تجهیزات مدل Sea to Summit - Gear Sling Hammock
نا موجود
مدل: Gear Sling Hammock برند: Sea To Summit
معرفی محصولننو سی تو سامیت مدل Gear Sling، محصولی با طراحی ساده و بسیار کاربردی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. ننو تجهیزات بر زیر ننو اصلی نصب شده تا کوله پشتی و دیگر لوازم مورد نیاز خود را به جای قرار..
ننو تک نفره مدل Easycamp - Havana Single
نا موجود
مدل: Havana Single برند: Easy Camp
معرفی محصولننو تک نفره ایزی کمپ مدل Havana Single، محصولی بسیار سبک با ترکیبی از رنگ های شاد است که در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ جهت استراحت افراد مورد استفاده قرار می گیرد. در دو سر این ننو رشته های نخ با مقاومت و استحکام بالایی قرار گرفته که به راحتی به دو درخت و یا دو ستون متصل ..
ننو تک نفره مدل Sea to Summit - Pro Hammock
نا موجود
مدل: Pro Hammock برند: Sea To Summit
معرفی محصولننو تک نفره سی تو سامیت مدل Pro Hammock، محصولی بسیار سبک از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که جهت استراحت افراد در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این ننو به راحتی به دو درخت و یا دو ستون متصل می شود تا افراد علاوه بر استراحت و لذت بردن از طبیعت،..
ننو تک نفره مدل Sea to Summit - Ultralight Hammock
نا موجود
مدل: Ultralight Hammock برند: Sea To Summit
معرفی محصولننو تک نفره سی تو سامیت مدل Ultralight Hammock، محصولی بسیار سبک از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که جهت استراحت افراد در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این ننو به راحتی به دو درخت و یا دو ستون متصل می شود تا افراد علاوه بر استراحت و لذت بردن از طبیع..
ننو دو نفره مدل Easycamp - Havana Double
نا موجود
مدل: Havana Double برند: Easy Camp
معرفی محصولننو دو نفره ایزی کمپ مدل Havana Double، محصولی بسیار سبک با ترکیبی از رنگ های شاد و مناسب دو نفر است که در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ جهت استراحت افراد مورد استفاده قرار می گیرد. در دو سر این ننو رشته های نخ با مقاومت و استحکام بالایی قرار گرفته که به راحتی به دو درخت و ی..
ننو دو نفره مدل Kovea - Maya Hammock
نا موجود
مدل: Maya Hammock - KN8CA0103 برند: Kovea
معرفی محصولننو دو نفره کووا مدل Maya Hammock، محصولی از کمپانی کره ای کووا می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.همانطور که می دانید استراحت و آرامش از جمله مسائل با اهمیتی است که اک..
ننو دو نفره مدل Kovea - Sunny Hammock III
نا موجود
مدل: Sunny Hammock III - KECT9DM-01 برند: Kovea
معرفی محصولننو دو نفره کووا مدل Sunny Hammock III، محصولی از کمپانی کره ای کووا می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.همانطور که می دانید استراحت و آرامش از جمله مسائل با اهمیتی است ..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات