محصولات
سبد خرید

ننو

برای رویایی تر شدن تجربه سفرهای طبیعت گردی تان، یک ننو با کیفیت و استاندارد برای یک چرت لذت بخش ظهرگاهی به همراه داشته باشید. تاب خوردن و به خواب رفتن در هوای آزاد، آن هم در میان صدای دوردست پرندگان و وزش ملایم باد می تواند خاطره بی نظیری از کمپینگ را در ذهنتان حک کند. ننو ها یکی از بهترین محصولات برای استراحت های کوتاه مدت در سفر های طبیعت گردی هستند. چه هنگامی که با کوله پشتی خود سفر می کنید و چه زمانی که سوار بر خودروی تان هستید، می توانید به راحتی آن ها را حمل کنید. این محصولات عموما از پارچه هایی مقاوم برای استفاده در فضای باز ساخته شده اند که می توانند در برابر رطوبت، تابش مستقیم نور خورشید و سرما مقاوم باشند و کیفیت سفر شما را بالا ببرند.

مدل: 2Person Double Hammock - 0112 برند: Coghlan
معرفی محصولننو دو نفره کاگلن مدل 2Person Double، گزینه‌ای مناسب برای تجربه یک خواب معلق در فضایی مرتفع از سطح زمین است که با نصب آن در جنگل‌های سرسبز و سایر مناطق کمپینگ توانسته به دور از گزند نیش حشرات خوابی آسوده را برای خود رقم بزنید. همچنین با نصب محصول در کنار استراحت کردن، می&zwn..
2,290,000 تومان
مدل: Double Parachute Hammock / 175 برند: Coghlan
معرفی محصولننو دو نفره کاگلن مدل Double Parachute، یک تخت‌خواب معلق است که می‌توانید به راحتی بر روی آن لم داده و همچنان که سرگرم حرکات آرام و نوسانی ننو هستید، یک خواب و استراحت لذت‌بخش و فراموش‌نشدنی را زیر سایه درختان، کنار ساحل و ... تجربه کنید. ننو دو نفره کاگلن، با دار..
3,540,000 تومان
مدل: Double Hammock - PRO000035 برند: ProCamp
معرفی محصولننو دو نفره ProCamp مدل Double Hammock، با ایجاد فضایی مرتفع از سطح زمین این امکان را فراهم آورده تا بتوانید در جنگل‌های سرسبز و سایر مناطق کمپینگ استراحت کنید و به دور از گزند نیش حشرات خوابی آسوده را برای خود رقم بزنید. همچنین با نصب محصول در کنار استراحت کردن، می‌توانید ط..
1,780,000 تومان
سرپناه ضدآب Sea To Summit - Hammock Tarp
نا موجود
مدل: Hammock Tarp برند: Sea To Summit
معرفی محصولسرپناه ضد آب سی تو سامیت مدل Hammock Tarp مناسب برای فصول بارانی و مناطق جنگلی ، ننوی سبک و کم حجم خود را بدون اضافه کردن وزن و حجم با یک تارپ که پوششی کامل را برای آن فراهم کرده ، کامل کنید. طراحی 5ضلعی این محصول با داشتن یک نقطه اتصال جداگانه در یک سمت به شما اجازه می دهد در حالیکه ..
ننو تجهیزات مدل Sea to Summit - Gear Sling Hammock
نا موجود
مدل: Gear Sling Hammock برند: Sea To Summit
معرفی محصولننو سی تو سامیت مدل Gear Sling، محصولی با طراحی ساده و بسیار کاربردی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. ننو تجهیزات بر زیر ننو اصلی نصب شده تا کوله پشتی و دیگر لوازم مورد نیاز خود را به جای قرار..
ننو تک نفره مدل Burton - Honey Baked / Cactus
نا موجود
مدل: Honey Baked Hammock / Cactus - 9009521597557 برند: Burton
معرفی محصولننو یک نفره برتون مدل Honey Baked، مناسب برای افرادی است که دوست دارند در سفرهای خود به دل طبیعت، مدتی را در فضای باز به استراحت و گوش دادن به صدای دلنشین پرندگان و وزش باد در میان برگ‌های درختان بپردازند. تاب خوردن و خوابیدن در هوای آزاد، بی‌استرس از گزیده شدن توسط حشرات رو..
ننو تک نفره مدل Burton - Honey Baked / Iron Woodcut Palm
نا موجود
مدل: Honey Baked Hammock / Iron Woodcut Palm - 9009521597540 برند: Burton
معرفی محصولننو یک نفره برتون مدل Honey Baked، مناسب برای افرادی است که دوست دارند در سفرهای خود به دل طبیعت، مدتی را در فضای باز به استراحت و گوش دادن به صدای دلنشین پرندگان و وزش باد در میان برگ‌های درختان بپردازند. تاب خوردن و خوابیدن در هوای آزاد، بی‌استرس از گزیده شدن توسط حشرات رو..
ننو تک نفره مدل Easycamp - Havana Single
نا موجود
مدل: Havana Single برند: Easy Camp
معرفی محصولننو تک نفره ایزی کمپ مدل Havana Single، محصولی بسیار سبک با ترکیبی از رنگ های شاد است که در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ جهت استراحت افراد مورد استفاده قرار می گیرد. در دو سر این ننو رشته های نخ با مقاومت و استحکام بالایی قرار گرفته که به راحتی به دو درخت و یا دو ستون متصل ..
ننو تک نفره مدل JetPilot - Venture
نا موجود
مدل: Venture Hammock - ACS19910 برند: JetPilot
معرفی محصولننو یک نفره JetPilot مدل Venture، مناسب برای افرادی است که دوست دارند در سفر های خود به دل طبیعت، مدتی را در فضای باز به استراحت و گوش دادن به صدای دلنشین پرندگان و وزش باد در میان برگ های درختان بپردازند. تاب خوردن و خوابیدن در هوای آزاد، بی استرس از گزیده شدن توسط حشرات روی زمین و خ..
ننو تک نفره مدل KingCamp - KG3755
نا موجود
مدل: Hammock with Tree Straps / KG3755 برند: KingCamp
معرفی محصولننو یک نفره کینگ کمپ مدل KG3755،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
ننو تک نفره مدل ORB - Summer Dream
نا موجود
مدل: Summer Dream برند: ORB
معرفی محصولننو تک نفره ORB مدل Summer Dream، محصولی با کیفیت در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ است و همچنین برای استفاده در فضاهای باز مانند کنار استخر و حیاط خانه نیز بسیار مناسب و کاربردی می باشد. اگر دوست دارید در سفر های خود به دل طبیعت، مدتی را در فضای باز به استراحت و گوش د..
ننو تک نفره مدل Sea to Summit - Pro Hammock
نا موجود
مدل: Pro Hammock برند: Sea To Summit
معرفی محصولننو تک نفره سی تو سامیت مدل Pro Hammock، محصولی بسیار سبک از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که جهت استراحت افراد در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این ننو به راحتی به دو درخت و یا دو ستون متصل می شود تا افراد علاوه بر استراحت و لذت بردن از طبیعت،..
ننو تک نفره مدل Sea to Summit - Ultralight Hammock
نا موجود
مدل: Ultralight Hammock برند: Sea To Summit
معرفی محصولننو تک نفره سی تو سامیت مدل Ultralight Hammock، محصولی بسیار سبک از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که جهت استراحت افراد در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این ننو به راحتی به دو درخت و یا دو ستون متصل می شود تا افراد علاوه بر استراحت و لذت بردن از طبیع..
ننو دو نفره مدل Easycamp - Havana Double
نا موجود
مدل: Havana Double برند: Easy Camp
معرفی محصولننو دو نفره ایزی کمپ مدل Havana Double، محصولی بسیار سبک با ترکیبی از رنگ های شاد و مناسب دو نفر است که در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ جهت استراحت افراد مورد استفاده قرار می گیرد. در دو سر این ننو رشته های نخ با مقاومت و استحکام بالایی قرار گرفته که به راحتی به دو درخت و ی..
ننو دو نفره مدل Kovea - Maya Hammock
نا موجود
مدل: Maya Hammock - KN8CA0103 برند: Kovea
معرفی محصولننو دو نفره کووا مدل Maya Hammock، محصولی از کمپانی کره ای کووا می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.همانطور که می دانید استراحت و آرامش از جمله مسائل با اهمیتی است که اک..
ننو دو نفره مدل Kovea - Sunny Hammock III
نا موجود
مدل: Sunny Hammock III - KECT9DM-01 برند: Kovea
معرفی محصولننو دو نفره کووا مدل Sunny Hammock III، محصولی از کمپانی کره ای کووا می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.همانطور که می دانید استراحت و آرامش از جمله مسائل با اهمیتی است ..
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات