محصولات
سبد خرید

ننو

ننو
مدل: Hammock Tarp برند: Sea To Summit
معرفی محصول سرپناه ضد آب سی تو سامیت مدل Hammock Tarp مناسب برای فصول بارانی و مناطق جنگلی ، ننوی سبک و کم حجم خود را بدون اضافه کردن وزن و حجم با یک تارپ که پوششی کامل را برای آن فراهم کرده ، کامل کنید. طراحی 5ضلعی این محصول با داشتن یک نقطه اتصال جداگانه در یک سمت به شما اجازه می دهد در حالیکه ..
1,150,000 تومان
مدل: Gear Sling Hammock برند: Sea To Summit
معرفی محصول ننو سی تو سامیت مدل Gear Sling، محصولی با طراحی ساده و بسیار کاربردی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. ننو تجهیزات بر زیر ننو اصلی نصب شده تا کوله پشتی و دیگر لوازم مورد نیاز خود را به جای قرار..
300,000 تومان
مدل: Ultralight Hammock برند: Sea To Summit
معرفی محصول ننو تک نفره سی تو سامیت مدل Ultralight Hammock، محصولی بسیار سبک از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که جهت استراحت افراد در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این ننو به راحتی به دو درخت و یا دو ستون متصل می شود تا افراد علاوه بر استراحت و لذت بردن از طبیع..
800,000 تومان
مدل: Havana Double برند: Easy Camp
معرفی محصول ننو دو نفره ایزی کمپ مدل Havana Double، محصولی بسیار سبک با ترکیبی از رنگ های شاد و مناسب دو نفر است که در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ جهت استراحت افراد مورد استفاده قرار می گیرد. در دو سر این ننو رشته های نخ با مقاومت و استحکام بالایی قرار گرفته که به راحتی به دو درخت و ی..
700,000 تومان
ننو تک نفره مدل Easycamp - Havana Single
نا موجود
مدل: Havana Single برند: Easy Camp
معرفی محصول ننو تک نفره ایزی کمپ مدل Havana Single، محصولی بسیار سبک با ترکیبی از رنگ های شاد است که در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ جهت استراحت افراد مورد استفاده قرار می گیرد. در دو سر این ننو رشته های نخ با مقاومت و استحکام بالایی قرار گرفته که به راحتی به دو درخت و یا دو ستون متصل ..
400,000 تومان
ننو تک نفره مدل Sea to Summit - Pro Hammock
نا موجود
مدل: Pro Hammock برند: Sea To Summit
معرفی محصول ننو تک نفره سی تو سامیت مدل Pro Hammock، محصولی بسیار سبک از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که جهت استراحت افراد در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این ننو به راحتی به دو درخت و یا دو ستون متصل می شود تا افراد علاوه بر استراحت و لذت بردن از طبیعت،..
600,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)