محصولات
سبد خرید

ProCamp


کمپانی ProCamp یک شرکت تازه تاسیس شده در دبی بوده که از تیم فروش بسیار قوی بهره‌مند است. هدف این کمپانی تازه تاسیس شده، گسترس توزیع محصولات ورزشی و کمپینگ در عربستان و سایر نقاط جهان است تا با بالا بردن سطح کیفیت محصولات، طرفداران زیادی را به خود جلب کند.
مدل: Chimney Starter برند: ProCamp
معرفی محصولاستارتر زغال ProCamp مدل Chimney Starter، ابزار کمکی جهت آتش زدن و شعله‌ور کردن زغال است که همراه داشتن آن در طول سفرهای کمپینگ، آفرود، طبیعت‌گردی و ... این امکان را برای شما مهیا می‌سازد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن زغالی مناسب جهت کبابی کردن مواد غذایی بر روی ..
612,000 تومان
مدل: Automatic Tent 6 Person - PRO000060 برند: ProCamp
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره ProCamp مدل Automatic 6 Person، را می‌توانید در مدت زمان 1 دقیقه و تنها با کشیدن میله‌ها به سمت بیرون برپا کنید و زمان بیشتری را برای خوش‌گذرانی و یا استراحت در کنار دوستان و یا خانواده سپری نمایید. این چادر فوق‌العاده با داشتن ساختار اتومات میل..
6,875,000 تومان
مدل: Cube Family Tent 6 Person - PRO000081 برند: ProCamp
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره ProCamp مدل Cube Family، برای هر موقعیتی مناسب است، چه بخواهید با دوستان به کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بروید و یا آخر هفته را بخواهید به همراه خانواده در دل طبیعت بگذرانید گزینه‌ای فوق‌العاده به حساب می‌آید. با نصب این چادر در مدت زمان 1 دقیقه و ت..
5,912,000 تومان
مدل: Blow Mold Folding Stool - SN-D30 برند: ProCamp
معرفی محصولصندلی کمپ ProCamp مدل Blow Mold - SN-D30،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آ..
687,000 تومان
مدل: Folding Quad Chair - PRO000018 برند: ProCamp
معرفی محصولصندلی کمپ ProCamp مدل Folding Quad، به خاطر داشتن وزن سبک و اشغال فضای کم در مسافرت‌ها، گزینه‌ای فوق‌العاده به شمار می‌رود. زمانی که تصمیم می‌گیرید تا به سفر، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... با ماشین بروید، یا می‌خواهید آخر هفته را در حیاط خانه بساط باربیکی..
2,250,000 تومان
مدل: Kids Chair / Dog PRO000014 برند: ProCamp
معرفی محصولصندلی کمپ ProCamp مدل Kids Chair / Dog، یک صندلی تاشو جذاب، جهت استفاده کودکان زیر 3 سال در مسافرت، طبیعت‌گردی، کمپینگ، سفر‌های آفرودی و ... است تا کودکان با استفاده از آن بتوانند لذت و راحتی سفر را در کنار سایر افراد تجربه و اوقات خوشی را در کنار خانواده سپری کنند.این ص..
750,000 تومان
مدل: Kids Chair / LadyBug PRO000014 برند: ProCamp
معرفی محصولصندلی کمپ ProCamp مدل Kids Chair / LadyBug، یک صندلی تاشو جذاب، جهت استفاده کودکان زیر 3 سال در مسافرت، طبیعت‌گردی، کمپینگ، سفر‌های آفرودی و ... است تا کودکان با استفاده از آن بتوانند لذت و راحتی سفر را در کنار سایر افراد تجربه و اوقات خوشی را در کنار خانواده سپری کنند.ا..
750,000 تومان
مدل: SGT Frank Chair - PRO000075 برند: ProCamp
معرفی محصولصندلی کمپ ProCamp مدل SGT Frank، یک صندلی تاشو و کم حجم است که با همراه داشتن آن در طول سفر، کمپینگ و ...، می‌توانید بدون نگرانی بابت ناهمواری‌ها و سنگ‌ریزه‌های موجود بر روی سطح زمین، به راحتی کنار یک رودخانه و حاشیه جنگل‌ها بنشینید و ضمن راحتی فوق‌العاده..
3,850,000 تومان
مدل: 5FT Fold in Half Table 152cm - SN-F150-2 برند: ProCamp
معرفی محصولمیز تاشو کمپ Procamp مدل 5FT Fold in Half 152cm، یک میز سفری زیبا و کاربردی است که در کمپینگ چند روزه در جنگل و یا یک پیک نیک دسته‌جمعی کنار رودخانه، یک فضای مناسب و دلپذیر برای سرو غذا، نوشیدنی، قهوه و ... برای شما فراهم می‌کند تا دقایق دلچسبی را در دامن طبیعت تجربه کنید. ..
3,750,000 تومان
مدل: 6FT Fold in Half Table 180cm - SN-F180-2 برند: ProCamp
معرفی محصولمیز تاشو کمپ Procamp مدل 6FT Fold in Half 180cm، یک میز سفری زیبا و کاربردی است که در کمپینگ چند روزه در جنگل و یا یک پیک نیک دسته‌جمعی کنار رودخانه، یک فضای مناسب و دلپذیر برای سرو غذا، نوشیدنی، قهوه و ... برای شما فراهم می‌کند تا دقایق دلچسبی را در دامن طبیعت تجربه کنید. ..
4,170,000 تومان
مدل: Foldable Dining Table - PRO000058 برند: ProCamp
معرفی محصولمیز تاشو کمپ Procamp مدل Foldable Dining Table، یک میز سفری زیبا و کاربردی است که در کمپینگ چند روزه در جنگل و یا یک پیک نیک دسته‌جمعی کنار رودخانه، یک فضای مناسب و دلپذیر برای سرو غذا، نوشیدنی، قهوه و ... برای شما فراهم می‌کند تا دقایق دلچسبی را در دامن طبیعت تجربه کنید. ..
2,790,000 تومان
مدل: Double Hammock - PRO000035 برند: ProCamp
معرفی محصولننو دو نفره ProCamp مدل Double Hammock،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
1,180,000 تومان
صندلی کمپ تخفیف دار مدل ProCamp - Folding Quad
نا موجود
مدل: Folding Quad Chair - PRO000018 / Discounted برند: ProCamp
معرفی محصولصندلی کمپ تخفیف دار ProCamp مدل Folding Quad،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعا..
کابین حمام مدل ProCamp - Toilet Tent
نا موجود
مدل: Toilet Tent - PRO000033 برند: ProCamp
معرفی محصولکابین حمام ProCamp مدل Toilet Tent،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دس..
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات