محصولات
سبد خرید

صندلی

صندلی های کمپ یکی از کاربردی ترین محصولات در میان لوازم سفر و کمپینگ می باشند. به همراه داشتن صندلی ای تاشو، سبک و قابل حمل، با قابلیت نصب سریع و آسان می تواند بهترین هدیه برای شما بعد از یک پیاده روی طولانی باشد. اگر شما اهل سفر با کوله پشتی تان هستید و نیاز دارید صندلی سبک و قابل حملی داشته باشید یا ترجیح می دهید با خودروی خود به سفر بروید و علاقه دارید بعد از رسیدن به محل مورد نظرتان مشغول خوردن چای در مبلی راحت باشید، یا لیموناد در دست به دریای زیبای روبه رویتان خیره شوید و یا به یک دورهمی با خانواده یا دوستانتان در جنگل بپیوندید؛ شما می توانید متناسب با شکل سفر، صندلی مناسبتان را انتخاب کنید. این محصولات در انواع بسیار متفاوت ابعاد، وزن، دارای جنس ضد آب، دسته دار یا بی دسته و... تولید می شوند و همین امر باعث شده طیف گسترده ای از سلیقه ها و نیاز ها را پوشش دهند. صندلی های کمپینگ در انواع صندلی های تاشو، صندلی ها، مبل ها و تشک های بادی می توانند شما را در هر سفری همراهی کنند.

مدل: Air Sofa برند: Radar
معرفی محصولتشک بادی رادار مدل Air Sofa، از محصولات کاربردی و ایده آل که توسط کمپانی رادار تولید شده و بسیار مورد توجه اکثر افراد به خصوص طبیعت گردان قرار گرفته است. تشک رادار مدل Air Sofa دارای طراحی زیبا و ساده ای بوده و از آن می توانید علاوه بر تشک به عنوان ن..
1,480,000 تومان
مدل: Camp Airbed Neko برند: Neko
معرفی محصولتشک بادی نکو مدل Neko، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باش..
395,000 تومان
مدل: HCH-01 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-01، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، همراه داشته باشید و بر روی آن همانند یک تشک ..
1,600,000 تومان
مدل: HCH-02 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-02، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح  به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، همراه داشته باشید و به عنوان صندلی بر روی آن ب..
1,400,000 تومان
مدل: HCH-03 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-03، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را که بیشتر مناسب افراد سبک وزن است را با توجه به حجم کمی که اشغال م..
1,200,000 تومان
مدل: Movie Seat Single برند: Easy Camp
معرفی محصولصندلی بادی ایزی کمپ مدل Movie Seat Single، محصولی کاربردی و متفاوت از کمپانی Easycamp است که می‌تواند در کمپ، مسافرت‌های آفرودی، طبیعت‌گردی، داخل چادر مسافرتی و حتی خانه نیز، یک مکان نرم و راحت جهت نشستن و استراحت شما فراهم کند.این صندلی بادی از جنس PVC محکم..
825,000 تومان
صندلی بادی کمپ مدل KingCamp - KC2033
ارسال رایگان در تهران
مدل: KC2033 Inflatable Chair Camping برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپ KingCamp مدل KC2033، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
3,980,000 تومان
صندلی بادی کمپ مدل KingCamp - KC2034
ارسال رایگان در تهران
مدل: KC2034 Chair Camping برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپ KingCamp مدل KC2034، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
4,980,000 تومان
صندلی بادی کمپ مدل Vango - Inflatable Chair
ارسال رایگان در تهران
مدل: Inflatable Chair برند: Vango
معرفی محصولصندلی بادی کمپ ونگو مدل Inflatable Chair، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو می باشد که این کمپانی سال هاست در زمینه تولید تجهیزات کمپینگ و طبیعت گردی فعالیت می کند. همانطور که می دانید راحتی و آرامش و به همراه داشتن تجهیزاتی سبک و کم حجم از مسائلی هستند که اکثر افراد در سفرهای خود به..
2,530,000 تومان
صندلی بادی کمپ مدل Vango - Inflatable Lounger
ارسال رایگان در تهران
مدل: Inflatable Lounger برند: Vango
معرفی محصولصندلی بادی کمپ ونگو مدل Inflatable Lounger، یک محصول پرکاربرد است که توسط کمپانی انگلیسی ونگو که به مدت 50 سال در زمینه تولید تجهیزات کمپینگ و طبیعت گردی فعالیت دارد، تولید شده است. در سفرهای کمپینگ و طبیعت گردی بعد از یک روز تفریح و گردش، نشستن بر روی یک صندلی بادی مناسب و ..
3,135,000 تومان
صندلی بادی مدل Bote - Inflatable Aero Chair
ارسال رایگان در تهران
مدل: Inflatable Aero Chair برند: Bote
معرفی محصولصندلی بادی Bote مدل Inflatable Aero Chair، یک محصول با کیفیت و کم‌نظیر است که با استفاده از آن در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ، پیک نیک، ساحل گردی، جنگل نوردی و ... می‌توانید غرق در سکوت ناب طبیعت بکر، آسوده به تماشای چشم‌اندازهای زیبای آن بنشینید. نشیمنگاه این صند..
5,200,000 تومان
مدل: Camo Mossy Chair برند: Camptrek
معرفی محصولصندلی کمپ Camptrek مدل Camo Mossy،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در ..
990,000 تومان
مدل: Captain Chair برند: Camptrek
معرفی محصولصندلی کمپ Camptrek مدل Captain،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دست..
1,870,000 تومان
مدل: Broadband Mesh Quad برند: Coleman
معرفی محصولصندلی کمپ کلمن مدل Broadband Mesh Quad، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای افراد در هنگام کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد. این صندلی تولید شده توسط کمپانی آمریکایی کلمن بوده که این کمپانی از دیرباز جزء یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم و تجهیزات کمپینگ بو..
1,320,000 تومان
مدل: Woodsman II Chair برند: Coleman
معرفی محصولصندلی کمپ کلمن مدل Woodsman II، صندلی مناسب جهت استراحت در کمپینگ، حیاط منزل، پارک و ... می باشد. کمپانی کلمن برای علاقمندان سفر و گردش، این صندلی را به صورت تاشو طراحی کرده است تا جزء جدایی ناپذیر برنامه‌های کمپینگ، آفرود، سفر و... به حساب آید.پایه‌های به کار رفته در ای..
726,000 تومان
مدل: Arm Chair Night Blue برند: Easy Camp
معرفی محصولصندلی کمپ ایزی کمپ مدل Arm Chair Night Blue، یک صندلی تاشو کاربردی، جهت استفاده در مسافرت، طبیعت‌گردی، کمپینگ، سفر‌های آفرودی و ... بوده که توسط کمپانی ایزی کمپ تولید شده است. این کمپانی جهت راحتی و ذخیره زمان، این صندلی را به صورت تاشو طراحی کرده تا زمان باز و جمع ک..
880,000 تومان
صندلی کمپ مدل Heng Feng - 3 Position-Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: 3 Position-Green Chair برند: Heng Feng
معرفی محصولصندلی کمپ هنگ فنگ مدل 3 Position، یک صندلی کمپ مسافرتی است که همراه داشتن آن هنگامی که برای کمپینگ، سفرهای آفرودی، مسافرت‌های خانوادگی، جنگل گردی، کویر نوردی، طبیعت گردی، گردش، پیک نیک و ... به طبیعت رفته‌اید، امکان آسوده نشستن در کناره رودها، سواحل، جنگل‌های سرسبز و.....
2,200,000 تومان
مدل: Deluxe Soft Arm Camp Chair - ICHAIRSA005 برند: Ironman 4x4
معرفی محصولصندلی کمپینگ Ironman 4x4 مدل Deluxe Soft Arm، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زو..
3,430,000 تومان
صندلی کمپ مدل KingCamp - Butterfly Wooden / KC2124
ارسال رایگان در تهران
مدل: Butterfly Wooden Folding Chair / KC2124 برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپ KingCamp مدل KC2124، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
3,680,000 تومان
صندلی کمپ مدل KingCamp - Butterfly Wooden / KC2125
ارسال رایگان در تهران
مدل: Butterfly Wooden Folding Chair / KC2125 برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپ KingCamp مدل KC2125، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
5,480,000 تومان
صندلی کمپ مدل KingCamp - Butterfly Wooden / KC2126
ارسال رایگان در تهران
مدل: Butterfly Wooden Folding Chair / KC2126 برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپ KingCamp مدل KC2126، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
5,780,000 تومان
مدل: Classic Arm Chair / KC3818 برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپ KingCamp مدل KC3818، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
1,480,000 تومان
صندلی کمپ مدل KingCamp - Comfort Director / KC3977
ارسال رایگان در تهران
مدل: Mesh Back Folding Heavy Duty Camp Chair / KC3977 برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپ KingCamp مدل KC3977، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
3,280,000 تومان
صندلی کمپ مدل KingCamp - Cushioned Sofa / KC2108
ارسال رایگان در تهران
مدل: Extra Large Cushioned Sofa Camping Chair / KC2108 برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپ KingCamp مدل Cushioned Sofa / KC2108، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به ..
2,780,000 تومان
صندلی کمپ مدل KingCamp - Hard Arm / KC3825
ارسال رایگان در تهران
مدل: Hard Arm Chair / KC3825 برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپ KingCamp مدل KC3825، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
2,580,000 تومان
مدل: Mini Folding Camping Stool / KC1903 برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپینگ کینگ کمپ مدل KC1903،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
390,000 تومان
مدل: Camping Outdoors Tripod Stool / KC2002 برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپینگ کینگ کمپ مدل KC2002،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
1,480,000 تومان
مدل: KC3841 Folding Camping Chair برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپ KingCamp مدل KC3841، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
1,780,000 تومان
صندلی کمپ مدل KingCamp - Lumbar / KC2115
ارسال رایگان در تهران
مدل: Lumbar Folding Camping Chair / KC2115 برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپ KingCamp مدل KC2115، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
2,580,000 تومان
صندلی کمپ مدل KingCamp - Moon Gazer
ارسال رایگان در تهران
مدل: Moon Gazer Folding Chair Camping برند: KingCamp
معرفی محصولصندلی کمپ KingCamp مدل Moon Gazer، یک صندلی تاشو کاربردی، جهت استفاده در مسافرت، طبیعت‌گردی، کمپینگ، سفر‌های آفرودی و ... بوده که توسط کمپانی کینگ کمپ تولید شده است. کمپانی کینگ کمپ جهت راحتی و ذخیره زمان، این صندلی را به صورت تاشو طراحی کرده تا زمان باز و جمع کردن صندلی کاه..
2,350,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 98 (4 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات