محصولات
سبد خرید

مبلمان

مبلمان

مدل: Maya Hammock - KN8CA0103 برند: Kovea
معرفی محصولننو دو نفره کووا مدل Maya Hammock، محصولی از کمپانی کره ای کووا می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.همانطور که می دانید استراحت و آرامش از جمله مسائل با اهمیتی است که اک..
1,200,000 تومان
مدل: Table-03 برند: ORB
معرفی محصولمیز تاشو کمپ ORB مدل Table-03، با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه بسیاری از طبیعت گردان قرار گرفته است. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده کردن غذا سبب می شود تا بتوانید احساس راحتی بیشتری داشته باشید. اگر به دنبال یک میز مناسب برای سفر های..
1,230,000 تومان
مدل: Table-02 برند: ORB
معرفی محصولمیز ORB مدل Table-02، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان بوده تا در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و نیز فضای باز از آن استفاده کنند. این محصول در عین سادگی از طراحی زیبا و ساختاری بادوام برخوردار می باشد.همانطور که می دانید به همراه داشتن یک میز ..
550,000 تومان
مدل: Firecamp Table II برند: Kovea
معرفی محصولمیز تاشو کمپ کووآ مدل Firecamp Table II، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی نام آشنای کووآ بوده که با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه طبیعت گردان قرار گرفته است. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده کردن غذا سبب می شود تا بتوانید&..
3,000,000 تومان
مدل: Footlocker - 19812 برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولکیف نظم دهنده Disc-O-Bed مدل Footlocker، وسیله ای کاربردی و لازم در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ...، برای کسانی که به مرتب بودن داخل چادر و وسایل شان اهمیت فراوانی می دهند و  دوست دارند در کنار منظم بودن اطرافشان، از طبیعت لذت ببرند. علاوه بر آن، از گم شدن وس..
1,500,000 تومان
مدل: Cabinet-19813 برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولکمد کمپ Disc-O-Bed مدل Cabinet-19813، وسیله ای کاربردی و لازم در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ...، برای کسانی که به مرتب بودن داخل چادر و وسایل شان اهمیت فراوانی می دهند و  دوست دارند در کنار منظم بودن اطرافشان، از طبیعت لذت ببرند. علاوه بر آن، از گم شدن وسایل تان جلوگی..
1,500,000 تومان
مدل: Disc Chair - 19829 برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولصندلی کمپ Disc-O-Bed مدل Disc Chair، دقیقا همان چیزی است که برای لذت بردن از ماجراجویی های خود به آن نیاز دارید. هنگامی که به سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... می روید و می خواهید برای رفع خستگی و یا لذت بردن از طبیعت روی یک صندلی راحت بنشینید، به شما صندلی Disc Chair را پیشن..
1,890,000 تومان
مدل: HCH-03 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-03، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را که بیشتر مناسب افراد سبک وزن است را با توجه به حجم کمی که اشغال م..
725,000 تومان
مدل: HCH-02 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-02، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح  به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، همراه داشته باشید و به عنوان صندلی بر روی آن ب..
795,000 تومان
مدل: HCH-01 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-01، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، همراه داشته باشید و بر روی آن همانند یک تشک ..
850,000 تومان
مدل: Biwing Tarp برند: Vango
معرفی محصولسایبان ونگو مدل Biwing Tarp، محصولی با طراحی شیک و منحصر به فرد از کمپانی انگلیسی ونگو بوده که مناسب استفاده در کمپینگ و سفرهای طبیعتگردی می باشد تا افراد اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنند.این سایبان با وزنی سبک می تواند هم به صورت مس..
2,157,000 تومان
سایبان مدل Offroad Bazar - Star Tent 9.9 m / Green
ساخت ایران
مدل: Star Tent 9.9 m برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Star Tent 9.9 m، وسیله ای بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان، گروه های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ می باشد که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ های بسیار جذابی برخوردار می باشد.گاهی ممکن است در سفر، طبیعتگردی و همچنین ک..
3,770,000 تومان
مدل: Siesta Mat Single 10cm برند: Easy Camp
معرفی محصولزیرانداز ایزی کمپ مدل Siesta Mat Single 10cm، با داشتن ضخامت 10 سانتی متر و ساختار بادی، مناسب برای استفاده در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی و ... می باشد. به هنگام کوهنوردی و یا زمانی که به کمپ می روید داشتن وسایل با حجم کم و سبک بسیار اهمیت دارد.همچنین زمانی که..
980,000 تومان
مدل: Camping Mat برند: Crivit
معرفی محصولزیرانداز ساحلی تاشو Crivit مدل Camping Mat، یکی از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت و گزینه ای بسیار ایده آل برای استفاده در سفر، کمپینگ، سواحل و ... می باشد. استراحت و نشستن در کنار ساحل و یا یک دریاچه زیبا، از جمله تفریحات آرامش بخشی است که اکثر افراد به..
300,000 تومان
مدل: Ultralight S.I. Sleeping Mat برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده سی تو سامیت مدل .Ultralight S.I، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیراندازهای خودبادشونده کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.این زیرانداز از جنس پلی استر 30D با ضخامت 2...
750,000 تومان
مدل: Ultralight Insulated / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Ultralight Insulated، یکی از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باش..
1,450,000 تومان
مدل: Ultralight برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Ultralight، یکی از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در برابر پارگی و سوراخ شد..
950,000 تومان