محصولات
سبد خرید

جوراب

جوراب

مدل: Ladies Running Socks 292561 برند: Crivit
معرفی محصول جوراب زنانه رانینگ Crivite مدل 292560, از جوراب های تخصصی این برند بوده که جهت استفاده در دویدن و پیاده روی مناسب می باشد. در هنگام دویدن مهمترین عضوی که باید به آن توجه شود پاها هستند، بعد از انتخاب یک کفش مناسب نوبت به جوراب ها می رسد که قطعا در راحت بودن پا تاثی..
50,000 تومان
مدل: Elbrus برند: Mund
معرفی محصول جوراب کوهنوردی موند مدل Elbrus، با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های بافت، نهایت راحتی و گرما را فراهم کرده که مناسب برای پوشیدن زیر جوراب هایی همچون K2، برای رسیدن به دمای بالاتر می‌باشد. این جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر، درزهای ظریف در قسمت پنجه و در ناحیه پاشنه و ..
130,000 تومان
مدل: Timanfaya CO برند: Mund
معرفی محصول جوراب کوهنوردی موند مدل Timanfaya CO، محصولی از یک شرکت تولید کننده به نام موند در اسپانیا بوده که درترکیب ساخت این محصول از  34% پنبه، 28% پلی استر، 20% پلی آمید، 15% فیبر لیکرا، 3% ایکس استاتیک استفاده کرده و با به کارگیری از جدیدترین تکنولوژی های ب..
130,000 تومان
مدل: Ladies Running Socks 292561 برند: Crivit
معرفی محصول جوراب مردانه رانینگ Crivite مدل 292560, از جوراب های تخصصی این برند بوده که جهت استفاده در دویدن و پیاده روی مناسب می باشد. در هنگام دویدن مهمترین عضوی که باید به آن توجه شود پاها هستند، بعد از انتخاب یک کفش مناسب نوبت به جوراب ها می رسد که قطعا در راحت بودن پا تاث..
50,000 تومان
جوراب ترکینگ مدل Comodo - TRE 1
نا موجود
مدل: TRE 1 برند: Comodo
معرفی محصول جوراب کومودو مدل TRE 1، دارای ساختار چند لایه و مناسب برای فعالیت های سنگین زمستانی، کوهنوردی، شکار و ترکینگ در فصل های پاییز و زمستان می‌باشد. وجود الیاف Polycolon در این جوراب سبب انتقال رطوبت و خشک شدن سریع و همچنین گرم نگه داشتن پا در سرما می‌شود. ویژگی های این محصول:..
80,000 تومان
جوراب رانینگ مدل Comodo - Run 1
نا موجود
مدل: Run 1 برند: Comodo
معرفی محصول جوراب رانینگ کومودو مدل Run 1، مناسب دویدن، ورزش های سبک و هوازی در تمامی فصل ها بوده و با نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می‌کند. در این جوراب با استفاده از فشرده سازی تدریجی، از عضلات شما در برابر آسیب حمایت می‌کند. وجود الیاف DryTex، راحتی، لطافت، تنفسی بو..
50,000 تومان
جوراب کوهنوردی مدل Mund - K2
نا موجود
مدل: K2 برند: Mund
معرفی محصول جوراب کوهنوردی موند مدل K2، با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های بافت، نهایت راحتی و گرما را فراهم کرده که برای کمپینگ در دماهای زیر صفر و نقطه انجماد، ارتفاعات برفی و هیمالیانوردی مناسب می‌باشد. این جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر، درزهای ظریف در قسمت پنجه، ناحیه پاشنه..
190,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)