محصولات
سبد خرید

Dilor

 شرکت دیلور با افتخار یک برند ایرانی است که فعالیت خود را از سال ۹۸ آغاز کرده و در زمینه‌ی طراحی، تولید و فروش محصولات کمپینگ و طبیعت‌گردی فعالیت دارد. تولیدات اولیه این برند در ابتدا طراحی ساخت سایبان‌های کمپینگ بوده که در جهت رشد و ارتقای خود و همچنین نیازهای جامعه‌ی طبیعت گردی و آفرودی ایران محصولات بیشتری را به تولیدات خود اضافه خواهد کرد. ویژگی اصلی محصولات دیلور استفاده از پارچه‌های ضدآب سه لایه و متریال با کیفیت است. همچنین هدف و تلاش این مجموعه ارائه محصولاتی‌ست که قابلیت رقابت و مقایسه با برندهای خارجی را داشته باشد.


چادر سرخپوستی 4 نفره مدل Dilor - NGS / Camo Pixel
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: NGS / Camo Pixel 4 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 4 نفره Dilor مدل NGS / Camo Pixel، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شود..
3,200,000 تومان
چادر سرخپوستی 7 نفره مدل Dilor - NGS / Bone
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: NGS / Bone 7 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 7 نفره Dilor مدل NGS / Bone، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شود و مک..
4,200,000 تومان
چادر سرخپوستی 7 نفره مدل Dilor - NGS / Dark Green
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: NGS / Dark Green 7 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 7 نفره Dilor مدل NGS / Dark Green، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شو..
4,200,000 تومان
چادر سرخپوستی 7 نفره مدل Dilor - NGS / Dark Olive
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: NGS / Dark Olive 7 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 7 نفره Dilor مدل NGS / Dark Olive، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شو..
4,200,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Aquamarine
ساخت ایران
مدل: Tarp 3x3m / سبز دریایی برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Aquamarine، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عن..
1,080,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Bone
ساخت ایران
مدل: Tarp 3x3m / استخوانی برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Bone، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان یک..
1,080,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Brown
ساخت ایران
مدل: Tarp 3x3m / قهوه ای برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Brown، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان ی..
1,080,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Chartreuse
ساخت ایران
مدل: Tarp 3x3m / سبز روشن برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Chartreuse، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عن..
1,080,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Dark Orange
ساخت ایران
مدل: Tarp 3x3m / قرمز برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Dark Orange، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به ع..
1,080,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Gray Green
ساخت ایران
مدل: Tarp 3x3m / زیتونی تیره برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Gray Green، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عن..
1,080,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Light Pink
ساخت ایران
مدل: Tarp 3x3m / یاسی برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Light Pink، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عن..
1,080,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Peach
ساخت ایران
مدل: Tarp 3x3m / گلبهی برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Peach، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان ی..
1,080,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Sky Blue
ساخت ایران
مدل: Tarp 3x3m / آبی آسمانی برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Sky Blue، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوا..
1,080,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tri-Pole 3x3 / Magenta
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: Tri-Pole 3x3 / Magenta برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tri-Pole 3x3 / Magenta، وسیله ای بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعت گردان، گروه های آفرودی و ... در هنگام سفر و کمپینگ می باشد که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ های بسیار جذابی برخوردار می باشد.گاهی ممکن است در سفر، طبیعت گردی و همچنین کنار س..
3,300,000 تومان
چادر سرخپوستی 4 نفره مدل Dilor - NGS / khaki
ساخت ایران نا موجود
مدل: NGS / khaki 4 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 4 نفره Dilor مدل NGS / khaki، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شود و مک..
چادر سرخپوستی 4 نفره مدل Dilor - NGS / Light gray
ساخت ایران نا موجود
مدل: NGS / Light gray 4 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 4 نفره Dilor مدل NGS / Light gray ، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شو..
چادر سرخپوستی 7 نفره مدل Dilor - NGS / Camo Pixel
ساخت ایران نا موجود
مدل: NGS / Camo Pixel 7 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 7 نفره Dilor مدل NGS / Camo Pixel، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شو..
چادر سرخپوستی 7 نفره مدل Dilor - NGS / Light gray
ساخت ایران نا موجود
مدل: NGS / Light gray 7 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 7 نفره Dilor مدل NGS / Light gray ، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌ش..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Blue
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Blue برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Blue، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان یک..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Cream
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Cream برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Cream، جزء آن دسته از سایبان ها به شمار می رود که سبک، کم حجم و قیمتی مناسب دارد تا بتوانید همیشه همراه خود داشته و از یک سرپناه عالی در طبیعت برخوردار باشید. یکی از لوازم کاربردی که در کمپینگ، کوهنوردی، کوله گردی و ... مورد نیاز است سایبان بوده تا ..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Crem
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Crem برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Crem، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان یک..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Dark Blue
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Dark Blue برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Blue، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان یک..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Dark Green
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Dark Green برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Dark Green، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عن..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Dark Olive
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Dark Olive برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Dark Olive، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عن..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Earthy
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Earthy برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Earthy، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان ..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Gray
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Gray برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Gray، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان یک..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Green Dark
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Green Dark برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Green Dark، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عن..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Green Neon
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Green Neon برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Green Neon، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عن..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Grey
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Grey برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Grey، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان یک..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Hot Pink
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Hot Pink برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Hot Pink، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوا..
نمايش 1 تا 30 از 63 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات