محصولات
سبد خرید

Dilor

 شرکت دیلور با افتخار یک برند ایرانی است که فعالیت خود را از سال ۹۸ آغاز کرده و در زمینه‌ی طراحی، تولید و فروش محصولات کمپینگ و طبیعت‌گردی فعالیت دارد. تولیدات اولیه این برند در ابتدا طراحی ساخت سایبان‌های کمپینگ بوده که در جهت رشد و ارتقای خود و همچنین نیازهای جامعه‌ی طبیعت گردی و آفرودی ایران محصولات بیشتری را به تولیدات خود اضافه خواهد کرد. ویژگی اصلی محصولات دیلور استفاده از پارچه‌های ضدآب سه لایه و متریال با کیفیت است. همچنین هدف و تلاش این مجموعه ارائه محصولاتی‌ست که قابلیت رقابت و مقایسه با برندهای خارجی را داشته باشد.


بادگیر مدل کلاه‌ دار - Dilor
ساخت ایران
مدل: کلاه دار برند: Dilor
معرفی محصولبادگیر Dilor مدل کلاه دار، از پوشش‌های اصلی آغاز سفرهای ماجراجویانه آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی، کوهنوردی و ... بوده که توسط کمپانی Dilor تولید شده است تا در شرایط بارانی و طوفانی از بدن شما دربرابر نفوذ آب و سرما محافظت کند و اوقات خوشی را برای شما در دل طبیعت رقم بزند. ..
425,000 تومان
چادر سرخپوستی 4 نفره مدل Dilor - NGS / Bone
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: NGS / استخوانی 4 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 4 نفره Dilor مدل NGS / Bone، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شود و مکا..
3,500,000 تومان
چادر سرخپوستی 4 نفره مدل Dilor - NGS / Gray Green
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: NGS / سبز خاکستری 4 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 4 نفره Dilor مدل NGS / Gray ، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شود و مک..
3,500,000 تومان
چادر سرخپوستی 7 نفره مدل Dilor - NGS / Khaki
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: NGS / خاکی 7 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 7 نفره Dilor مدل NGS / Khaki، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شود و م..
4,600,000 تومان
چادر سرخپوستی کفی‌دار 7 نفره مدل Dilor - GS / Khaki
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: GS / Khaki 7 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی کفی‌دار 7 نفره Dilor مدل GS / Khaki ، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می..
7,500,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Camouflage
ساخت ایران
مدل: Tarp 3x3m / استتار برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Camouflage، که در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، آفرود، ساحل گردی و ... شما را از تابش نور مسقیم خورشید و یا بارش باران محافظت می‌کند، حضور در طبیعت را برای شما لذت‌بخش‌تر ساخته و با همراه داشتن آن، می‌توانید بدون نگرانی بابت آفتاب س..
1,250,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / khaki
ساخت ایران
مدل: Tarp 3x3m / خاکی برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Earthy، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان ..
1,250,000 تومان
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Pink
ساخت ایران
مدل: Tarp 3x3m / گلبهی برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Pink، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان یک..
1,250,000 تومان
کفه چادر سرخپوستی 4 نفره مدل Dilor - 4p / Lateritious
ساخت ایران
مدل: 4p / Lateritious 4 person برند: Dilor
معرفی محصولکفه چادر سرخپوستی 4 نفره Dilor مدل 4p / Lateritious، جهت اضافه کردن به چادرهای سرخپوستی بدون کفه درنظر گرفته شده که با خریداری آن می‌توانید چادر سرخپوستی خود را تکمیل کنید و در سفرهای آفرود، کمپینگ و ... آن را با خود همراه سازید.این کفی مناسب چادر سرخپوستی 4 نفره بوده که..
950,000 تومان
میخ چادر مدل Dilor - Sand Peg
ساخت ایران
مدل: Sand Peg برند: Dilor
معرفی محصولمیخ چادر Dilor مدل Sand Peg، از محصولات مورد نیاز جهت برپایی و ثابت نگه داشتن چادر و سایبان در زمین‌های نرم و ماسه‌ای بوده که توسط شرکت دیلور تولید شده است. همراه داشتن این میخ در سفرهای هیجان انگیز کمپینگ،  آفرود، طبیعت گردی و ... این امکان را برای شما فراهم می‌ک..
600,000 تومان
میله سایبان مدل Dilor - 185cm
ساخت ایران
مدل: 185cm برند: Dilor
معرفی محصولمیله سایبان Dilor مدل 185cm، جزء ملزومات برای برپایی سایبان‌های Tarp و همچنین جهت آویزان کردن چراغ، بلندگو، دوش کمپینگ و ... می‌باشد که توسط برند ایرانی دیلور تولید شده است. برپایی سایبان در طول سفر‌های کمپینگ، طبیعت‌گردی، ساحل‌گردی و ... باعث شده تا فضای منا..
350,000 تومان
بخاری هیزمی مدل Dilor - Wood
ساخت ایران نا موجود
مدل: Wood برند: Dilor
معرفی محصولبخاری هیزمی Dilor مدل Wood، یکی از بهترین لوازم گرمایشی و آشپزی در طول سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بوده که توسط کمپانی دیلور طراحی و تولید شده است تا با همراه داشتن آن بتوانید علاوه‌بر گرم کردن محیط داخل چادر، مواد غذایی خود را نیز گرم و یا آماده کنید و لذت نوشید..
چادر سرخپوستی 4 نفره مدل Dilor - NGS / Brown
ساخت ایران نا موجود
مدل: NGS / Brown 4 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 4 نفره Dilor مدل NGS / Brown، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شود و مک..
چادر سرخپوستی 4 نفره مدل Dilor - NGS / Green
ساخت ایران نا موجود
مدل: NGS / سبز تیره 4 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 4 نفره Dilor مدل NGS، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شود و مکانی ایمن..
چادر سرخپوستی 7 نفره مدل Dilor - NGS / Bone
ساخت ایران نا موجود
مدل: NGS / Bone 7 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 7 نفره Dilor مدل NGS / Bone، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شود و مک..
چادر سرخپوستی 7 نفره مدل Dilor - NGS / Camo Pixel
ساخت ایران نا موجود
مدل: NGS / Camo Pixel 7 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 7 نفره Dilor مدل NGS / Camo Pixel، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شو..
چادر سرخپوستی 7 نفره مدل Dilor - NGS / Dark Green
ساخت ایران نا موجود
مدل: NGS 7 person Tent / سبز یشمی برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 7 نفره Dilor مدل NGS / Dark Green، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شو..
چادر سرخپوستی 7 نفره مدل Dilor - NGS / Light gray
ساخت ایران نا موجود
مدل: NGS / Light gray 7 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 7 نفره Dilor مدل NGS / Light gray ، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌ش..
چادر سرخپوستی 7 نفره مدل Dilor - NGS / Sludge Green
ساخت ایران نا موجود
مدل: NGS 7 person Tent / سبز لجنی برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی 7 نفره Dilor مدل NGS / Sludge Green، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌..
چادر سرخپوستی کفی‌دار 4 نفره مدل Dilor - GS / Brown
ساخت ایران نا موجود
مدل: GS / Brown 4 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی کفی‌دار 4 نفره Dilor مدل GS / Brown، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می&z..
چادر سرخپوستی کفی‌دار 4 نفره مدل Dilor - GS / Sludge Green
ساخت ایران نا موجود
مدل: GS / Sludge Green 4 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی کفی‌دار 4 نفره Dilor مدل GS / Sludge Green، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی بر..
چادر سرخپوستی کفی‌دار 7 نفره مدل Dilor - GS / Green
ساخت ایران نا موجود
مدل: GS / Green 7 person Tent برند: Dilor
معرفی محصولچادر سرخپوستی کفی‌دار 7 نفره Dilor مدل GS، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار تولید شده شرکت دیلور بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی برپا می‌شود..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Aquamarine
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / سبز دریایی برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Aquamarine، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عن..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Blue
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / آبی برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Blue، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان یک..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Blue
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / فیروزه ای برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Blue، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان یک..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Bone
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / استخوانی برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Bone، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان یک..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Brown
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / قهوه ای برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Brown، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان ی..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Chartreuse
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / سبز روشن برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Chartreuse، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عن..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Cream
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / Cream برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Cream، جزء آن دسته از سایبان ها به شمار می رود که سبک، کم حجم و قیمتی مناسب دارد تا بتوانید همیشه همراه خود داشته و از یک سرپناه عالی در طبیعت برخوردار باشید. یکی از لوازم کاربردی که در کمپینگ، کوهنوردی، کوله گردی و ... مورد نیاز است سایبان بوده تا ..
سایبان مدل Dilor - Tarp 3x3m / Crem
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tarp 3x3m / کرم برند: Dilor
معرفی محصولسایبان کمپینگ Dilor مدل Tarp 3x3m / Crem، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به عنوان یک..
نمايش 1 تا 30 از 75 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات