محصولات
سبد خرید

یخدان

مدل: PowerChill Thermoelectric Cooler45L برند: Coleman
معرفی محصولخنک نگهدارنده 45 لیتری کلمن مدل PowerChill Thermoelectric Cooler، شیک و ایده آل مناسب برای کسانی که می خواهند از نوشیدنی یا خوراکی های خود به صورت تازه و خنک درسفرهای طولانی مدت استفاده کنند. این محصول دارای وزنی سبک بوده و در تمامی ماشین های خودرویی و سنگین قابل استفاده می باشد...
2,300,000 تومان
مدل: Wine Cooler برند: Cadac
معرفی محصولظرف خنک نگهدارنده بطری کاداک مدل Wine Cooler، محصولی کاربردی از برند معروف Cadac بوده که این کمپانی با قدمتی بیش از 60 سال به تولید محصولاتی همچون کیف خنک نگهدارنده، ظرف خنک نگهدارنده، باربیکیو و ... پرداخته است. با تهیه این محصول هنگامی که در طبیعت، باغ و یا حتی خانه هستید،..
297,000 تومان
مدل: Artic Rainbow Bottle Cooler برند: Campingaz
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده بطری 1.5 لیتری کمپینگز مدل Artic Rainbow Bottle Cooler، محصولی کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. نوشیدن یک نوشیدنی خنک در طبیعت و یا در هوای گرم کویر و ... می تواند لذت تفریح و گشت و گذار ما را دو چندان کند؛ پس با هم..
225,000 تومان
مدل: 12Can Premium Cooler Bag برند: Cadac
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 12 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری ..
420,000 تومان
مدل: 36Can Premium Cooler Bag برند: Cadac
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 36 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری می با..
575,000 تومان
مدل: Freez Box L برند: Campingaz
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کمپینگز مدل Freez Box L، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم و خنک نگه داشتن مواد غذایی خود برای مدت زمان طولانی می توانید استفاده کنید. داخل این کیف دو ظرف نگهداری مواد غذایی وجود دارد..
430,000 تومان
مدل: Freez Box M برند: Campingaz
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کمپینگز مدل Freez Box M، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم و خنک نگه داشتن مواد غذایی خود برای مدت زمان طولانی می توانید استفاده کنید. داخل این کیف یک ظرف نگهداری مواد غذایی وجود دارد که د..
390,000 تومان
مدل: Flexi Freez Pack Large برند: Campingaz
معرفی محصولیخ خشک کمپینگز مدل Flexi Freez Pack Large، محصولی کاملا بهداشتی و غیر سمی بوده که با طراحی زیبا و انعطاف پذیری که دارد، در بسیاری از سفرها از جمله کمپینگ،‌ آفرود و ... بسیار کاربردی می باشد. با استفاده این محصول در یخدان و ... می توان مواد غذایی و نوشیدنی ها را در ..
100,000 تومان
مدل: Flexi Freez Pack Medium برند: Campingaz
معرفی محصولیخ خشک کمپینگز مدل Flexi Freez Pack Medium، محصولی کاملا بهداشتی و غیر سمی بوده که با طراحی زیبا و انعطاف پذیری که دارد، در بسیاری از سفرها از جمله کمپینگ،‌ آفرود و ... بسیار کاربردی می باشد. با استفاده این محصول در یخدان و ... می توان مواد..
95,000 تومان
مدل: M10 Freez Pack برند: Campingaz
معرفی محصولیخ خشک کمپینگز مدل M10 Freez Pack، محصولی کاملا بهداشتی و غیر سمی بوده و با طراحی زیبا و محکمی که دارد، در بسیاری از سفرها از جمله کمپینگ،‌ آفرود و ... بسیار کاربردی می باشد. با استفاده این محصول در یخدان و ... می توان مواد غذایی و نوشیدنی ..
50,000 تومان
مدل: Isotherm Extreme برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 17 لیتری کمپینگز مدل Isotherm Xtreme، محصولی ایده آل برای خنک و تازه نگهداشتن نوشیدنی ها و مواد غذایی در تفریح و سفرهای طولانی مانند سفرهای کمپینگ، آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. این یخدان با داشتن وزن سبک و با توجه به دستگیره آن حمل و نقل راحتی دارد.یخدان Isoth..
870,000 تومان
مدل: 25L Cooler Box برند: Cadac
معرفی محصولیخدان 25 لیتری کاداک مدل Cooler Box، ایده آل و دارای سبکی جدید و مدرن که مناسب برای کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. به همراه داشتن مواد غذایی بدون نگرانی برای فاسد شدن آن ها و یا داشتن نوشیدنی های خنک در سفر مستلزم داشتن یک یخدان عالی است که بتواند شما را همراهی ..
480,000 تومان
مدل: 45L Cooler Box برند: Cadac
معرفی محصولیخدان 45 لیتری کاداک مدل Cooler Box، ایده آل و دارای سبکی جدید و مدرن که مناسب برای کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. به همراه داشتن مواد غذایی بدون نگرانی برای فاسد شدن آن ها و یا داشتن نوشیدنی های خنک در سفر مستلزم داشتن یک یخدان عالی است که بتواند شما را همراهی ..
860,000 تومان
کیف خنک نگهدارنده مدل Cadac - 24 Can Premium
نا موجود
مدل: 24 Can Premium برند: Cadac
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 24 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری می با..
0 تومان
کیف خنک نگهدارنده مدل Easy Camp - Coolbag Stripe L
نا موجود
مدل: Coolbag Stripe L برند: Easy Camp
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده ایزی کمپ مدل Coolbag Stripe L، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم نگه داشتن مواد غذایی و خنک ماندن نوشیدنی های خود می توانید استفاده کنید. پوشش داخلی آن با داشتن لایه PEVA به راحتی قابل تمیز شدن..
0 تومان
کیف خنک نگهدارنده مدل Easy Camp - Coolbag Stripe M
نا موجود
مدل: Coolbag Stripe M برند: Easy Camp
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده ایزی کمپ مدل Coolbag Stripe M، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم نگه داشتن مواد غذایی و خنک ماندن نوشیدنی های خود می توانید استفاده کنید. پوشش داخلی آن با داشتن لایه PEVA به راحتی قابل تمی..
0 تومان
یخ خشک مدل Campingaz - M20 Freez Pack
نا موجود
مدل: M20 Freez Pack برند: Campingaz
معرفی محصولیخ خشک کمپینگز مدل M20 Freez Pack، محصولی کاملا بهداشتی و غیر سمی بوده و با طراحی زیبا و محکمی که دارد، در بسیاری از سفرها از جمله کمپینگ،‌ آفرود و ... بسیار کاربردی می باشد. با استفاده این محصول در یخدان و ... می توان مواد غذایی و نوشیدنی ..
0 تومان
یخ خشک مدل Campingaz - M30 Freez Pack
نا موجود
مدل: M30 Freez Pack برند: Campingaz
معرفی محصولیخ خشک کمپینگز مدل M30 Freez Pack، محصولی کاملا بهداشتی و غیر سمی بوده و با طراحی زیبا و محکمی که دارد، در بسیاری از سفرها از جمله کمپینگ،‌ آفرود و ... بسیار کاربردی می باشد. با استفاده این محصول در یخدان و ... می توان مواد غذایی و نوشیدنی ..
0 تومان
یخدان  15  لیتری مدل Coleman - Excursion Cooler
نا موجود
مدل: 16QT Excursion Cooler برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 15 لیتری کلمن مدل Excursion محصولی دارای ابعاد کوچک، قابل حمل، مناسب استفاده در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و سفرهای آفرودی، با ظرفیت نگهداری 22 قوطی می‌باشد. طراحی منحصر به فرد این محصول به گونه ای است که می‌تواند کلیه مواد خوراکی را تا 24 ساعت به صورت خنک و تازه ن..
0 تومان
یخدان  15 لیتری مدل Stanley - Adventure Cooler
نا موجود
مدل: Adventure Cooler 15.1 Lit برند: Stanley
معرفی محصولیخدان 15 لیتری استنلی مدل Adventure Cooler ، دارای دیواره دولایه با عایق فومی می باشد که قابلیت نگهداری مواد غذایی تا 36 ساعت را دارد. همچنین دور تا دور لبه های این یخدان مجهز به نوار پلاستیکی می باشد که از هدر رفتن دمای داخلی یخدان جلوگیری می کند و باعث می شود که مواد غذایی در ب..
0 تومان
یخدان 26 لیتری مدل CampinGaz - Icetime Plus
نا موجود
مدل: Icetime Plus 26L برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 26 لیتری کمپینگز مدل Icetime Plus دارای سبکی جدید و مدرن، مناسب برای کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرود با قابلیت نگهداری 24 ساعت یخ بوده که با توجه به ابعاد و وزن بسیار کم آن گزینه ای مناسب برای خرید می‌باشد. این یخدان دارای ظرفیت 6 عدد بطری 1.5 لیتری می‌باشد...
0 تومان
یخدان 28 لیتری Coleman -  Excursion Cooler
نا موجود
مدل: 30QT Excursion Cooler برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 28 لیتری کلمن مدل Excursion Cooler با برخورداری از محفظه‌ی داخلی جادار و طراحی مناسب، انتخابی سنجیده برای کسانی است که به وسیله‌ای برای نگهداری بهتر از موادغذایی خود در سفر نیاز دارند. این محصول با بهره مندی از عایق دوجداره  از هدر رفتن دمای  بخش داخلی ج..
0 تومان
یخدان 30 لیتری CampinGaz - Icetime Plus
نا موجود
مدل: Icetime Plus 30L برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 30 لیتری کمپینگز مدل Icetime Plus با قابلیت نگهداری 27 ساعت یخ و با توجه به ابعاد و وزن بسیار کم آن گزینه ای مناسب برای خرید می‌باشد. این یخدان دارای ظرفیت 6 عدد بطری 1.5 لیتری می‌باشد.معرفی برندکمپانی Campingaz در سال 1949 توسط سه مهندس فرانسوی ..
0 تومان
یخدان 38 لیتری CampinGaz - Icetime Plus
نا موجود
مدل: Ice Time Plus برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 38 لیتری کمپینگز مدل Icetime Plus با قابلیت نگهداری