محصولات
سبد خرید

Stanley

کمپانی استنلی در سال 1913 توسط Wiliam Stanley Junior در آمریکا تاسیس شد. وی در همان سال بطری های عایق دوجداره و تمام استیل را ابداع و تولید کرد و در سال 1915 ساخت ظروف حمل غذا را آغاز کرد که این محصولات مورد استفاده نیروی هوایی، نیروی دریایی، بیمارستان‌ها و شرکت های راه آهن آمریکا قرار گرفت. همچنین محصولات استنلی دارای برچسب و استاندارد BPA-Free می‌باشند.پس از سال ها، صنعت کمپینگ با رویی باز از محصولات استنلی استقبال کرد و نیز مجله اوتساید (Outside Magazine)، محصولات استنلی را به عنوان تأثیرگذارترین تجهیزات کمپینگ، در طول تاریخ معرفی کرد.
مدل: Adventure Nesting Shot Glass Set برند: Stanley
معرفی محصولست شات استنلی مدل Adventure Nesting Shot Glass، یکی دیگر از محصولات بی نظیر کمپانی استنلی می باشد که طعم دلچسب نوشیدنی در طبیعت را برای شما چندین برابر می کند. کمپانی استنلی با بیش از یک قرن تجربه در ساخت محصولات مختلف، می تواند همراه خوبی برای شما در طبیعت گردی، کمپینگ، کوهنوردی..
985,000 تومان
مدل: Adventure Pre-Party Shot Glass + Flask Set برند: Stanley
معرفی محصولست شات و قمقمه کتابی استنلی مدل Adventure Pre-Party Shot Glass + Flask، مجموعه ای کاربردی از کمپانی استنلی می باشد که طعم دلچسب نوشیدنی در طبیعت را برای شما چندین برابر می کند. کمپانی استنلی با بیش از یک قرن تجربه در ساخت محصولات مختلف، می تواند همراه خوبی برای شما در طبیعت گردی،..
1,650,000 تومان
مدل: The Legendary Classic Bottle 1 L برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 1 لیتری استنلی مدل The Legendary Classic Bottle، از دیگر محصولات کمپانی استنلی می باشد که با طراحی کلاسیک و جذاب، مورد توجه طرفداران این برند قرار گرفته است. از آن جا که کمپانی استنلی در ابتدا محصولات خود را جهت ارائه به نیروهای دریایی و هوایی تولید کرد، تمرکز و ه..
1,800,000 تومان
مدل: The Legendary Classic Bottle 1.4 L برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 1.4 لیتری استنلی مدل The Legendary Classic Bottle، از دیگر محصولات کمپانی استنلی می باشد که با طراحی کلاسیک و منحصر به فرد، مورد توجه طرفداران این برند قرار گرفته است. از آن جا که کمپانی استنلی در ابتدا محصولات خود را جهت ارائه به نیروهای دریایی و هوایی تولید..
1,960,000 تومان
مدل: Vacuum Insulated Water Bottle 500ml برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 500 میلی لیتری استنلی مدل Vacuum Insulated Water Bottle، طعم دلچسب نوشیدنی در طبیعت را برای شما چندین برابر می کند. کمپانی استنلی با بیش از یک قرن تجربه در ساخت محصولات مختلف، می تواند همراه خوبی برای شما در طبیعت گردی، کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی و یا حتی محل کار باشد ..
850,000 تومان
مدل: The Legendary Classic Bottle 750ml برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 750 میلی لیتری استنلی مدل The Legendary Classic Bottle، از سری کلاسیک کمپانی آمریکایی استنلی می باشد که با طراحی خاص و زیبا، بی شک مورد توجه طرفداران این برند قرار خواهد گرفت. از آن جا که کمپانی استنلی در ابتدا محصولات خود را جهت ارائه به نیروهای دریایی و هوایی تو..
1,650,000 تومان
مدل: Classic Easy Fill Wide Mouth Flask برند: Stanley
معرفی محصولقمقمه کتابی 230 میلی لیتری استنلی مدل Wide Mouth Flask، محصولی بسیار کاربردی و با کیفیت از کمپانی آمریکایی استنلی می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از یک قرن طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.در هنگام رفتن به ساحل، سفرهای طبیعتگردی، کوهنوردی و کمپینگ، پس از گردش و پیاده ..
950,000 تومان
مدل: Classic Vacuum Pint برند: Stanley
معرفی محصوللیوان 475 میلی لیتری استنلی مدل Classic Vacuum Pint، محصولی از کمپانی آمریکایی استنلی و مناسب نگهداری انواع نوشیدنی ها به خصوص مایعات خنک و قالب های یخ می باشد. این محصول با قابلیت نگهداری 1.5 ساعت گرما، 4.5 ساعت سرما برای مایعات و نگهداری قطعات یخ تا 17 ساعت، گزین..
850,000 تومان
مدل: Adventure Vacuum Stein 700 mL برند: Stanley
معرفی محصوللیوان دسته دار 700 میلی لیتری استنلی مدل Adventure Vacuum Stein، از دیگر محصولات تولید شده توسط کمپانی پرطرفدار استنلی بوده و دارای طراحی ساده و در عین حال جذاب و چشمگیری می باشد. اگر به دنبال یک لیوان مناسب برای خود هستید ما لیوان دسته دار استنلی را به شما پیشنهاد می دهیم. ..
800,000 تومان
مدل: Classic Trigger Action Travel Mug 350 ml برند: Stanley
معرفی محصولماگ دکمه دار 350 میلی لیتری استنلی مدل Classic Trigger Action Travel Mug، محصولی بی نظیر و یکی از کاربردی ترین لوازم در سفر، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... به شمار می رود. از آن جا که این کمپانی در ابتدا محصولات خود را جهت ارائه به نیروهای دریایی و هوایی تولید کرد، تمرکز و هدف اصلی خ..
1,070,000 تومان
مدل: Classic Trigger Action Travel Mug 500 ml برند: Stanley
معرفی محصولماگ دکمه دار 500 میلی لیتری استنلی مدل Classic Trigger Action Travel Mug، محصولی بی نظیر و یکی از کاربردی ترین لوازم در سفر، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... به شمار می رود. از آن جا که این کمپانی در ابتدا محصولات خود را جهت ارائه به نیروهای دریایی و هوایی تولید کرد، تمرکز و هدف اصلی خ..
1,175,000 تومان
ست شات  هدیه مدل Stanley -  Adventure Steel Shots + Flask
نا موجود
مدل: Adventure Steel Shots + Flask - Gift Set برند: Stanley
معرفی محصولست شات هدیه استنلی مدل Adventure Steel Shots + Flask ، از یک قمقمه کتابی با حجم 236 میلی لیتر ، یک جای شات در دار و 4 لیوان تشکیل شده است که با حجم کمی که دارد برای سفر بسیار ایده آل می باشد. این ست ازاستیل ضد زنگ و ضد خش ساخته شده است که از استحکام بالایی برخوردار می باشد. طراحی..
ست شات مدل Stanley - Adventure Stainless Steel Shot Glass
نا موجود
مدل: Adventure Stainless Steel Shot Glass برند: Stanley
معرفی محصولست شات استنلی مدل Adventure Stainless Steel Shot Glass، یکی دیگر از محصولات بی نظیر کمپانی استنلی می باشد که طعم دلچسب نوشیدنی در طبیعت را برای شما چندین برابر می کند. کمپانی استنلی با بیش از یک قرن تجربه در ساخت محصولات مختلف، می تواند همراه خوبی برای شما در طبیعت گردی، کمپینگ، ..
ست شیکر مدل Stanley - Adventure Happy Hour 2x System
نا موجود
مدل: Adventure Happy Hour 2x System برند: Stanley
معرفی محصولست شیکر استنلی مدل Adventure Happy Hour 2x System با بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر ضربه، دارای سیستم تو در تو برای کاهش حجم می باشد و قابلیت نگهداری دمای مایعات سرد را تا یک ساعت و قالب های یخ را تا 4 ساعت دارد. این محصول دارای دو لیوان با دیواره دو جداره، یک شیکر ..
ست شیکر مدل Stanley - Adventure Happy Hour Cocktail Shaker
نا موجود
مدل: Adventure Happy Hour Cocktail Shaker Set برند: Stanley
معرفی محصولست شیکر استنلی مدل Adventure Happy Hour Cocktail Shaker، یک مجموعه فوق العاده شامل شیکر 590 میلی لیتری، دو لیوان 200 میلی لیتری، یک فنجان 59 میلی لیتری، سری آبمیوه گیری و سری صافی بوده که طعم آبمیوه تازه را برای شما در دل طبیعت ماندگار می کند. کمپانی استنلی با بیش از یک قرن تجربه..
ست ظروف 700 میلی لیتری مدل Stanley - Adventure Camp Cook Set
نا موجود
مدل: Adventure Camp Cook Set برند: Stanley
معرفی محصولست ظروف غذا 700 میلی لیتری استنلی مدل Adventure Camp Cook Set، محصولی از کمپانی معروف آمریکایی است که گزینه ای بسیار مناسب برای آشپزی در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد.این ست، قابلمه ای به ظرفیت 709 میلی لیتر به همراه دو لیوان پلاستیکی به حجم 295 می..
ست ظروف 700 میلی لیتری مدل Stanley - Mountain Compact Cook Set
نا موجود
مدل: Mountain Compact Cook Set برند: Stanley
معرفی محصولست ظروف غذا 700 میلی لیتری استنلی مدل Mountain Compact Cook Set، محصولی از کمپانی معروف آمریکایی است که نه تنها گزینه ای بسیار مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی بوده، بلکه در زندگی روزمره به عنوان یکی از ظروف با کیفیت در آشپزخانه مورد استفاده..
ست ظروف سه تکه مدل Stanley - Adventure Canister Set
نا موجود
مدل: Adventure Canister Set برند: Stanley
معرفی محصولست ظروف سه تکه استنلی مدل Adventure Canister Set، یکی از پرکاربردترین ظروف سفرهای کمپینگ، آفرودی، طبیعت گردی و ... است. این محصول شامل سه ظرف تو در تو در ابعاد مختلف می باشد که این قابلیت سبب شده فضای کمتری را اشغال کند تا برای حمل و نگهداری آن نگرانی نداشته باشید...
ست ظروف مدل Stanley - Adventure All In One Two Bowl CookSet
نا موجود
مدل: Adventure All In One Two Bowl CookSet برند: Stanley
معرفی محصولست ظروف استنلی مدل Adventure All In One Two Bowl CookSet، محصولی بی نظیر از کمپانی آمریکایی استنلی می باشد، این کمپانی با تجربه ای بیش از 100 سال در زمینه تولید لوازمی همچون بطری، فلاسک و ظروف حمل غذا و ... در میان مردم طرفداران زیادی دارد. ما با معرفی این ست ..
ست ظروف مدل Stanley - Adventure Cook + Store Set
نا موجود
مدل: Adventure Cook + Store Set برند: Stanley
معرفی محصولست ظروف استنلی مدل Adventure Cook + Store Set، محصولی بی نظیر از کمپانی آمریکایی استنلی می باشد، این کمپانی با تجربه ای بیش از 100 سال در زمینه تولید لوازمی همچون بطری، فلاسک و ظروف حمل غذا و ... در میان مردم طرفداران زیادی دارد. تهیه غذا و بردن تنقلات و یا سا..
ست ظروف مدل Stanley - Adventure Fry Pan Set
نا موجود
مدل: Adventure All In One Fry Pan Set برند: Stanley
معرفی محصولست ظروف استنلی مدل Adventure Fry Pan Set، شامل 9 تکه کاربردی که در هر ماجراجویی شما نیاز دارید. خوردن یک غذای گرم زمانی که به سفر، کمپینگ و یا کوهنوردی می روید بسیار لذت بخش و دلنشین است. اما این دلپذیری در کنار استفاده از ظروفی که کامل و مناسب باشد و حمل و نقلی راحت برای شما داش..
ظرف غذا مدل Stanley - Adventure Stainless Steel All-In-One Food Jar
نا موجود
مدل: Adventure Stainless Steel All-In-On Food Jar 530ml برند: Stanley
معرفی محصولظرف غذا استنلی مدل Adventure Stainless Steel All-In-On Food Jar، با ظرفیت 530 میلی لیتری که دارد و همچنین شکل استوانه ای که برای آن در نظر گرفته شده برای حمل غذای یک نفر، بخصوص افراد کوهنورد بسیار مناسب می باشد. کمپانی استنلی با بیش از یک قرن تجربه در ساخت محصولات مختلف، می تواند..
فلاسک 1 لیتری مدل  Stanley - Classic Vacuum Insulated Bottle
نا موجود
مدل: Classic Vacuum Insulated Bottle 1 L برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 1 لیتری استنلی مدل Classic Vacuum Insulated Bottle ، با ساختاری دولایه که فضای بین جداره های خارجی آن ها را خلاء فرا گرفته است ، دمای مایعات را در مدت زمان طولانی نگه می دارد که بهترین انتخاب برای سفر ، کمپینگ ، کوهنوردی و.... می باشد. بدنه این فلاسک از جنس استیل ضد زنگ می ..
فلاسک 1 لیتری مدل Stanley - Adventure Vacuum Bottle
نا موجود
مدل: Adventure Vacuum Bottle 1L برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 1 لیتری استنلی مدل Adventure Vacuum Bottle، زمانی که نیاز به داشتن یک لیوان نوشیدنی سرد و یا گرم دارید، محصولی کاربردی می باشد. در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و یا بعد از یک ماجراجویی هیجان انگیز، استراحت کردن و داشتن یک نوشیدنی عالی بسیار دلپذیر است. فلاسک استنلی یکی ا..
فلاسک 1 لیتری مدل Stanley - Adventure Vacuum Bottle 1L
نا موجود
مدل: Adventure Vacuum Bottle 1L برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 1 لیتری استنلی مدل Adventure Vacuum Bottle، محصولی بسیار کاربردی و با کیفیت از کمپانی آمریکایی استنلی می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از یک قرن طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. از آن جا که این کمپانی در ابتدا محصولات خود را جهت ارائه به نیروهای دریایی و هوایی تولید..
فلاسک 1.3 لیتری مدل Stanley - Classic Vacuum Insulated Bottle
نا موجود
مدل: Classic Vacuum Insulated Bottle 1.3 Lit برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 1.3 لیتری استنلی مدل Classic Vacuum Insulated Bottle، از دیگر محصولات برند استنلی بوده که با طراحی کلاسیک و منحصر به فرد مورد توجه طرفداران این برند قرار گرفته است. در روزهای گرم تابستان در هر مکانی که باشید همیشه احتیاج به یک نوشیدنی خنک دارید و برعکس، در سرما نوشیدن ..
فلاسک 1.3 لیتری مدل Stanley - Master Unbreakable Thermal Bottle
نا موجود
مدل: Master Unbreakable Thermal Bottle 1.3 L برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 1.3 لیتری استنلی مدل Master Unbreakable Thermal Bottle، از دیگر محصولات بی نظیر کمپانی استنلی بوده که دارای طراحی جذاب و چشمگیری می باشد. به همراه داشتن یک فلاسک مناسب در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... جهت نگهداری انواع نوشیدنی های گرم و..
فلاسک 2 لیتری مدل  Stanley - Classic Vacuum Insulated Bottle
نا موجود
مدل: Classic Vacuum Insulated Bottle 2 Lit برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 2 لیتری استنلی مدل Classic Vacuum Insulated Bottle ، با ساختاری  دولایه که فضای بین جداره های خارجی آن ها را خلاء فرا گرفته است ، دمای مایعات را در مدت زمان طولانی نگه می دارد که بهترین انتخاب برای سفر ، کمپینگ ، کوهنوردی و.... می باشد. بدنه این فلاسک از جنس استیل ضد ز..
فلاسک 2 لیتری مدل Stanley - Classic Easy-Pour Growler
نا موجود
مدل: Classic Easy-Pour Growler 2L برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 2 لیتری استنلی مدل Classic Easy-Pour Growler، یکی دیگر از محصولات کمپانی آمریکایی استنلی می باشد که با تجربه ای بیش از 100 سال در زمینه تولید لوازمی همچون بطری، فلاسک و ظروف حمل غذا و ... در میان مردم شناخته شده است. از آن جا که کمپانی استنلی در ابتدا محصولات خود را جهت ارا..
فلاسک 2 لیتری مدل Stanley - Classic Vacuum Growler
نا موجود
مدل: Growler 2 Lit برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 2 لیتری استنلی مدل Classic Vacuum Growler، از دیگر محصولات برند استنلی می باشد که با طراحی کلاسیک و منحصر به فرد خود مورد توجه طرفداران این برند قرار گرفته است. در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... زمانی که در حال استراحت هستید، خوردن یک نوشیدنی خنک، یک چای گرم و ی..
نمايش 1 تا 30 از 64 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات