محصولات
سبد خرید

Campingaz

کمپانی Campingaz در سال 1949 توسط سه مهندس فرانسوی به نام های Colomb، Corlet و Sillon تاسیس شد. با ارائه سیستم سیلندر قابل شارژ در اروپا کار خود را آغاز و در راستای تولید وسایل کمپینگ مانند اجاق گاز، برای راحتی خانواده ها به تلاش خود ادامه دادند. در سال 1996 این شرکت توسط کمپانی Coleman خریداری و جزء زیر مجموعه های این شرکت قرار گرفت. این کمپانی با بیش از 69 سال سابقه فعالیت در عرصه تولید محصولات سفری، توانسته با تولید محصولات با کیفیت و متنوع از شهرت و نام نیک در بازارهای مختلف جهانی برخوردار شود. همچنین این کمپانی با ساخت و ایجاد تجهیزات پخت و پز مسافرتی با بهترین کیفیت توانست اعتماد مخاطبان خود را در بیشترین نقاط جهان به خود جلب نماید و در سال 2017 این کمپانی با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، پیشرفت بسیاری در تولید محصولات خود پیدا کرد.
مدل: Party Grill 400 برند: Campingaz
معرفی محصولباربیکیو گازی کمپینگز مدل Party Grill 400، از محصولات تولید شده توسط کمپانی کمپینگز بوده که با طراحی مدرن و زیبا، مورد توجه طرفداران خود قرار گرفته است. آشپزی در طبیعت حس فوق العاده ای است که اکثر افراد علاقمند به تجربه کردن آن هستند و با استفاده از باربیکیوها علاو..
2,100,000 تومان
مدل: Adjustable Double Grid Basket برند: Campingaz
معرفی محصولتوری کباب پز کمپینگز مدل Adjustable Double Grid Basket، از محصولات بسیار کاربردی تولید شده توسط کمپانی کمپینگز می باشد. گاهی ممکن است برای پخت انواع کباب در کمپینگ جای کافی برای حمل باربیکیو همراه خود نداشته باشید، در این صورت استفاده از توری های کباب پز ..
290,000 تومان
مدل: Large Rectangular Double Grid Basket برند: Campingaz
معرفی محصولتوری کباب پز کمپینگز مدل Large Rectangular Double Grid Basket، از محصولات بسیار کاربردی تولید شده توسط کمپانی کمپینگز می باشد. گاهی ممکن است برای پخت انواع کباب در کمپینگ جای کافی برای حمل باربیکیو همراه خود نداشته باشید، در این صورت استفاده از توری های ک..
410,000 تومان
مدل: Rectangular Single Grid Basket برند: Campingaz
معرفی محصولتوری کباب پز کمپینگز مدل Rectangular Single Grid Basket، از محصولات بسیار کاربردی تولید شده توسط این کمپانی می باشد. گاهی ممکن است برای پخت انواع کباب در کمپینگ جای کافی برای حمل باربیکیو همراه خود نداشته باشید، در این صورت استفاده از توری های کباب پز می تواند..
375,000 تومان
مدل: Round Double Grid Basket برند: Campingaz
معرفی محصولتوری کباب پز کمپینگز مدل Round Double Grid Basket، از محصولات بسیار کاربردی تولید شده توسط این کمپانی می باشد. گاهی ممکن است برای پخت انواع کباب در کمپینگ جای کافی برای حمل باربیکیو همراه خود نداشته باشید، در این صورت استفاده از توری های کباب پز می تواند گزینه ای ا..
410,000 تومان
مدل: Twister Plus PZ برند: Campingaz
معرفی محصولسرشعله کمپینگز مدل Twister Plus PZ، مناسب برای پخت و پز در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... می باشد. این سرشعله با وجود داشتن ابعاد کوچک از 2900 وات توان برخوردار است. با استفاده از تکنولوژی Easy Clic به سرعت می توانید با اتصال سرشعله به کپسول گاز ..
750,000 تومان
مدل: Artic Rainbow Bottle Cooler برند: Campingaz
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده بطری 1.5 لیتری کمپینگز مدل Artic Rainbow Bottle Cooler، محصولی کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. نوشیدن یک نوشیدنی خنک در طبیعت و یا در هوای گرم کویر و ... می تواند لذت تفریح و گشت و گذار ما را دو چندان کند؛ پس با هم..
225,000 تومان
مدل: Freez Box L برند: Campingaz
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کمپینگز مدل Freez Box L، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم و خنک نگه داشتن مواد غذایی خود برای مدت زمان طولانی می توانید استفاده کنید. داخل این کیف دو ظرف نگهداری مواد غذایی وجود دارد..
430,000 تومان
مدل: Freez Box M برند: Campingaz
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کمپینگز مدل Freez Box M، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم و خنک نگه داشتن مواد غذایی خود برای مدت زمان طولانی می توانید استفاده کنید. داخل این کیف یک ظرف نگهداری مواد غذایی وجود دارد که د..
390,000 تومان
مدل: Flexi Freez Pack Large برند: Campingaz
معرفی محصولیخ خشک کمپینگز مدل Flexi Freez Pack Large، محصولی کاملا بهداشتی و غیر سمی بوده که با طراحی زیبا و انعطاف پذیری که دارد، در بسیاری از سفرها از جمله کمپینگ،‌ آفرود و ... بسیار کاربردی می باشد. با استفاده این محصول در یخدان و ... می توان مواد غذایی و نوشیدنی ها را در ..
100,000 تومان
مدل: Flexi Freez Pack Medium برند: Campingaz
معرفی محصولیخ خشک کمپینگز مدل Flexi Freez Pack Medium، محصولی کاملا بهداشتی و غیر سمی بوده که با طراحی زیبا و انعطاف پذیری که دارد، در بسیاری از سفرها از جمله کمپینگ،‌ آفرود و ... بسیار کاربردی می باشد. با استفاده این محصول در یخدان و ... می توان مواد..
95,000 تومان
مدل: M10 Freez Pack برند: Campingaz
معرفی محصولیخ خشک کمپینگز مدل M10 Freez Pack، محصولی کاملا بهداشتی و غیر سمی بوده و با طراحی زیبا و محکمی که دارد، در بسیاری از سفرها از جمله کمپینگ،‌ آفرود و ... بسیار کاربردی می باشد. با استفاده این محصول در یخدان و ... می توان مواد غذایی و نوشیدنی ..
50,000 تومان
مدل: Isotherm Extreme برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 17 لیتری کمپینگز مدل Isotherm Xtreme، محصولی ایده آل برای خنک و تازه نگهداشتن نوشیدنی ها و مواد غذایی در تفریح و سفرهای طولانی مانند سفرهای کمپینگ، آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. این یخدان با داشتن وزن سبک و با توجه به دستگیره آن حمل و نقل راحتی دارد.یخدان Isoth..
870,000 تومان
یخ خشک مدل Campingaz - M20 Freez Pack
نا موجود
مدل: M20 Freez Pack برند: Campingaz
معرفی محصولیخ خشک کمپینگز مدل M20 Freez Pack، محصولی کاملا بهداشتی و غیر سمی بوده و با طراحی زیبا و محکمی که دارد، در بسیاری از سفرها از جمله کمپینگ،‌ آفرود و ... بسیار کاربردی می باشد. با استفاده این محصول در یخدان و ... می توان مواد غذایی و نوشیدنی ..
75,000 تومان
یخ خشک مدل Campingaz - M30 Freez Pack
نا موجود
مدل: M30 Freez Pack برند: Campingaz
معرفی محصولیخ خشک کمپینگز مدل M30 Freez Pack، محصولی کاملا بهداشتی و غیر سمی بوده و با طراحی زیبا و محکمی که دارد، در بسیاری از سفرها از جمله کمپینگ،‌ آفرود و ... بسیار کاربردی می باشد. با استفاده این محصول در یخدان و ... می توان مواد غذایی و نوشیدنی ..
95,000 تومان
یخدان 26 لیتری مدل CampinGaz - Icetime Plus
نا موجود
مدل: Icetime Plus 26L برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 26 لیتری کمپینگز مدل Icetime Plus دارای سبکی جدید و مدرن، مناسب برای کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرود با قابلیت نگهداری 24 ساعت یخ بوده که با توجه به ابعاد و وزن بسیار کم آن گزینه ای مناسب برای خرید می‌باشد. این یخدان دارای ظرفیت 6 عدد بطری 1.5 لیتری می‌باشد...
450,000 تومان
یخدان 30 لیتری CampinGaz - Icetime Plus
نا موجود
مدل: Icetime Plus 30L برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 30 لیتری کمپینگز مدل Icetime Plus با قابلیت نگهداری 27 ساعت یخ و با توجه به ابعاد و وزن بسیار کم آن گزینه ای مناسب برای خرید می‌باشد. این یخدان دارای ظرفیت 6 عدد بطری 1.5 لیتری می‌باشد.معرفی برندکمپانی Campingaz در سال 1949 توسط سه مهندس فرانسوی ..
600,000 تومان
یخدان 38 لیتری CampinGaz - Icetime Plus
نا موجود
مدل: Ice Time Plus برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 38 لیتری کمپینگز مدل Icetime Plus با قابلیت نگهداری 30 ساعت یخ و با توجه به ابعاد و وزن بسیار کم آن گزینه ای مناسب برای کمپینگ و پیک نیک های یک روزه می‌باشد. این یخدان دارای ظرفیت 9 عدد بطری 1.5 لیتری می‌باشد.معرفی برندکمپانی Campingaz در سال 194..
750,000 تومان
یخدان 42 لیتری مدل CampinGaz - Icetime Plus
نا موجود
مدل: Icetime Plus 42L برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 42 لیتری کمپینگز مدل Icetime Plus، محصولی ایده آل جهت نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی ها در تفریح و سفرهای طولانی مانند کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. همیشه سفر کردن به همراه خانواده لحظاتی خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برای تک تک افراد فراهم می کند. همچ..
840,000 تومان
نمايش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)