محصولات
سبد خرید

صندلی

صندلی
مدل: Air Sofa برند: Radar
معرفی محصول تشک بادی رادار مدل Air Sofa، از محصولات کاربردی و ایده آل که توسط کمپانی رادار تولید شده و بسیار مورد توجه اکثر افراد به خصوص طبیعت گردان قرار گرفته است. تشک رادار مدل Air Sofa دارای طراحی زیبا و ساده ای بوده و از آن می توانید علاوه بر تشک به عنوان ن..
450,000 تومان
مدل: Camp Airbed Neko برند: Neko
معرفی محصول تشک بادی نکو مدل Neko، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باش..
185,000 تومان
مدل: HCH-01 برند: Benchin
معرفی محصول صندلی بادی Benchin مدل HCH-01، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، همراه داشته باشید و بر روی آن همانند یک تشک ..
850,000 تومان
مدل: HCH-02 برند: Benchin
معرفی محصول صندلی بادی Benchin مدل HCH-02، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح  به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، همراه داشته باشید و به عنوان صندلی بر روی آن ب..
795,000 تومان
مدل: HCH-03 برند: Benchin
معرفی محصول صندلی بادی Benchin مدل HCH-03، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را که بیشتر مناسب افراد سبک وزن است را با توجه به حجم کمی که اشغال م..
725,000 تومان
مدل: Deck Chair برند: Coleman
معرفی محصول صندلی کمپ کلمن مدل Deck Chair، از دیگر محصولات تولید شده توسط این برند بوده که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد. راحتی و آرامش از جمله مسائلی است که اکثر افراد در سفرهای خود به آن توجه داشته و برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. صندلی های کمپ از ..
900,000 تومان
مدل: Summer Sling Chair برند: Coleman
معرفی محصول صندلی تاشو کلمن مدل Summer Sling، از جمله وسایل مورد نیاز در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... بوده که راحتی و آرامش را برای افراد ایجاد می کند. هنگامی که در کمپینگ هستید می توانید به راحتی از این محصول در حجم کم استفاده نمایید و بر روی آن استراحت کنید و از مناظر زیبای..
1,200,000 تومان
مدل: Arm Chair برند: Easy Camp
معرفی محصول صندلی کمپ ایزی کمپ مدل Arm Chair، از دیگر محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ایزی کمپ بوده که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد. راحتی و آرامش از جمله مسائلی است که اکثر افراد در سفرهای خود به آن توجه داشته و برایشان از اهمیت بالایی برخوردار ا..
420,000 تومان
مدل: Acadia برند: Outwell
معرفی محصول صندلی کمپ اوت ول مدل Acadia، از جمله لوازم کاربردی تولید شده توسط کمپانی اوت ول بوده که دارای طراحی جذاب و منحصر به فردی می باشد. در سفر، کمپینگ و یا حتی بعد از یک رانندگی طولانی مدت در جاده و ... بی شک به استراحت نیاز خواهید داشت. با استفاده از صندلی های کمپ ..
2,520,000 تومان
مدل: Chino Hills with side table Black برند: Outwell
معرفی محصول صندلی کمپ اوت ول مدل Chino Hills with side table Black، از جمله لوازم کاربردی تولید شده توسط کمپانی اوت ول بوده که دارای طراحی ساده و زیبایی می باشد. راحتی و آرامش از جمله مسائلی است که اکثر افراد در سفرهای خود به آن توجه داشته و برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. صن..
1,120,000 تومان
مدل: Northwest Titanium برند: Outwell
معرفی محصول صندلی کمپ اوت ول مدل Northwest Titanium، دارای طراحی ساده و زیبا بوده و از دیگر محصولات تولید شده توسط این برند می باشد. راحتی و آرامش از جمله مسائلی است که اکثر افراد در سفرهای خود به آن توجه داشته و برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. صندلی های کمپ از جمله وسایلی هس..
420,000 تومان
مدل: Windsor Hills Black برند: Outwell
معرفی محصول صندلی کمپ اوت ول مدل Windsor Hills، از دیگر محصولات تولید شده توسط این برند بوده که دارای طراحی ساده و در عین حال بسیار زیبا می باشد. راحتی و آرامش از جمله مسائلی است که اکثر افراد در سفرهای خود به آن توجه داشته و برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. صندلی های کمپ از جمله و..
1,180,000 تومان
مدل: Hampton Rocker برند: Vango
معرفی محصول صندلی تاشو ونگو مدلHampton Rocker Chair ،با پارچه ای از جنس پلی استر و بدنه استیل ساخته شده است.نشیمنگاه این صندلی از ابر بوده و حس آرامش و راحتی را به شما ارائه می دهد. همچنین پایه های آن متحرک بوده و دارای دکمه برای قفل کردن پشت صندلی می باشد.این صندلی تاشو چرخشی سبک وزن بود..
1,800,000 تومان
مدل: Windsor DLX Aluminium برند: Vango
معرفی محصول صندلی تاشو ونگو مدل Windsor DLX Aluminium،با پارچه ای از جنس Textline(پارچه نساجی که ترکیبی از پلی استر و اکستروژن است) و بدنه آلومینیومی به همراه دسته پلاستیکی ساخته شده که بسیار مقاوم و بادوام است.این صندلی به گونه ای ساخته شده است که می توانید پشتی آن را به هفت حالت تنظیم ک..
2,375,000 تومان
تشک بادی مدل Dumbo
نا موجود
مدل: Camp Airbed برند: Dumbo
معرفی محصول تشک بادی دامبو مدل Dumbo، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باشد ..
230,000 تومان
ست میز و صندلی تاشو کمپ Vango - Orchard
نا موجود
مدل: Orchard Table and Chair set برند: Vango
معرفی محصول ست میز و صندلی تاشو کمپ ونگو مدل Orchard،از یک میز و 4 صندلی تاشو تشکیل شده است و یک گزینه ایده آل برای خانواده هاست .این ست را می توانید در کمپینگ ،اردوگاه و ... برای صرف وعده های غذایی خود استفاده نمایید.فریم های آن استیل بوده و بسیار محکم و بادوام است.این ست میز و صندلی ضد آب بوده ..
3,350,000 تومان
ست میز و صندلی مدل Outwell - Corda Picnic Table Set
نا موجود
مدل: Corda Picnic Table Set برند: Outwell
معرفی محصول ست میز و صندلی اوت ول مدل Corda Picnic Table Set، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول و یکی از تجهیزات مورد نیاز در طول سفر و طبیعتگردی می باشد. این ست با داشتن یک میز و چهار صندلی گزینه ایده آلی برای خانواده ها می باشد تا در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ از آن استفاده کر..
1,820,000 تومان
ست میز و صندلی مدل Outwell - Marilla Picnic Table Set
نا موجود
مدل: Marilla Picnic Table Set برند: Outwell
معرفی محصول ست میز و صندلی اوت ول مدل Marilla Picnic Table Set، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول با ترکیبی زیبا و طراحی مدرن می باشد. داشتن میز و صندلی از تجهیزات کاربردی در کمپینگ و سفرهای طبیعتگردی است که این ست با یک میز و چهار صندلی گزینه ای ایده آل برا..
2,100,000 تومان
صندلی بادی کمپ Vango - Inflatable Sofa
نا موجود
مدل: Inflatable Sofa برند: Vango
معرفی محصول صندلی بادی کمپ ونگو مدل Inflatable Sofa،از جنس PVC محکم و بادوام،روکش مخملی بسیار نرم و راحت و به صورت مواجی شکل طراحی شده است.سبک وزن بوده و بدنه آن انعطاف پذیر و ضد تعریق است.این صندلی  بادی دو نفره را می توانید به سادگی و با صرف زمان اندکی درون اتومبیل و یا ساک و... جابجا کرده..
750,000 تومان
صندلی بادی کمپ مدل Easy Camp - Movie Seat Double
نا موجود
مدل: Movie Seat Double برند: Easy Camp
معرفی محصول صندلی بادی ایزی کمپ مدل Movie Seat Double،،از جنس PVC محکم و بادوام،روکش مخملی بسیار نرم و راحت می باشد.این صندلی قابلیت تزریق و تخلیه باد را نیز دارد و به راحتی می توان آن را حمل کرد.این صندلی دو نفره مناسب کمپینگ و طبیعت گردی و خانه است.   معرفی برند ایزی کمپ (..
460,000 تومان
صندلی بادی کمپ مدل Easy Camp - Movie Seat Single
نا موجود
مدل: Movie Seat Single برند: Easy Camp
معرفی محصول صندلی بادی ایزی کمپ مدل Movie Seat Single از جنس PVC محکم و بادوام، دارای روکش مخملی بسیار نرم و راحت می باشد. همچنین قابلیت تزریق و تخلیه باد را نیز دارد و به راحتی می توان آن را حمل کرد. این صندلی یک نفره مناسب کمپینگ و طبیعت گردی و خانه است. معرفی برند ایزی کمپ (EasyC..
250,000 تومان
صندلی بادی کمپ مدل Vango - Inflatable Chair
نا موجود
مدل: Inflatable Chair برند: Vango
معرفی محصول صندلی بادی کمپ ونگو مدل Inflatable Chair از جنس PVC محکم و بادوام،روکش مخملی بسیار نرم و راحت و به صورت مواجی شکل طراحی شده است.سبک وزن بوده و بدنه آن انعطاف پذیر و ضد تعریق است.این صندلی  بادی  را می توانید به سادگی و با صرف زمان اندکی درون اتومبیل و یا ساک و... جابجا ..
750,000 تومان
صندلی کمپ Robens - Folding Stool
نا موجود
مدل: Folding Stool برند: Robens
معرفی محصول صندلی روبنز مدل Folding Stool، محصولی ایده آل و کاربردی است که می تواند انتخابی مناسب برای شما در سفرهایتان باشد. در سفر، کمپینگ و یا حتی بعد از یک رانندگی طولانی مدت در جاده و ... بی شک به استراحت نیاز خواهید داشت. با استفاده از صندلی های کمپ می توانید شرایط مناسب تری را برای خو..
420,000 تومان
صندلی کمپ Vango - Coronado 2 Stool
نا موجود
مدل: Coronado 2 Stool برند: Vango
معرفی محصول صندلی تاشو ونگو مدل Coronado 2 Stool،بسیارمقاوم و بادوام است.پارچه این صندلی به گونه ای است که هنگام نشستن تعادل را حفظ می کند و بسیار راحت است.این صندلی را به راحتی می توانید باز و بسته کنید و حمل و نقل آن آسان است. معرفی برند کمپانی ونگو در سال 1966 در غرب اسکاتلند ف..
300,000 تومان
صندلی کمپ Vango - Hercules Oversized Chair
نا موجود
مدل: Hercules Oversized Chair برند: Vango
معرفی محصول صندلی تاشو ونگو مدل Hercules Oversized Chair،بسیارمقاوم و بادوام است. این صندلی با بدنه استیل به همراه پشتی و پارچه ای از جنس پلی استر تشکیل شده است.فضای بزرگی برای نشستن دارد و به گونه ای ساخته شده است که هنگام نشستن تعادل را کامل حفظ و حس راحتی را به شما ارائه می دهد. باز و ..
1,325,000 تومان
صندلی کمپ Vango - Monarch 2
نا موجود
مدل: Monarch 2 Chair برند: Vango
معرفی محصول صندلی تاشو ونگو مدل Monarch 2،بسیارمقاوم و بادوام است. این صندلی با بدنه استیل به همراه پشتی و پارچه ای از جنس پلی استر تشکیل شده است و به گونه ای ساخته شده که هنگام نشستن تعادل را کامل حفظ و حس راحتی را به شما ارائه می دهد. باز و بسته کردن آن آسان است و می توانید این صندلی را..
550,000 تومان
صندلی کمپ Vango - Venice
نا موجود
مدل: Venice Chair برند: Vango
معرفی محصول صندلی تاشو ونگو مدل Venice،یکی از معروف ترین صندلی های ونگو می باشد.بدنه استیل محکم و مقاومی دارد . پارچه و جای دست آن از پلی استر ساخته شده و بسیار راحت است همچنین دارای نگهداری توری برای لیوان،بطری،قوطی و ... است.بازو بسته کردن آن آسان و دارای کیف مخصوص برای حمل و نگهداری اس..
650,000 تومان
صندلی کمپ Vango - Venice Smoke
نا موجود
مدل: Venice Smoke Chair برند: Vango
معرفی محصول صندلی تاشو ونگو مدل Venice Smoke،یکی از معروف ترین صندلی های ونگو می باشد.بدنه استیل محکم و مقاومی دارد . پارچه و جای دست آن از پلی استر ساخته شده و بسیار راحت است همچنین دارای نگهداری توری برای لیوان،بطری،قوطی و ... است.بازو بسته کردن آن آسان و دارای کیف مخصوص برای حمل و نگهد..
650,000 تومان
صندلی کمپ مجهز به کول باکس Coleman - Cooler Quad Chair Grey
نا موجود
مدل: Cooler Quad Chair Grey برند: Coleman
معرفی محصول صندلی کمپ کلمن مدل Cooler Quad Chair Grey،با پارچه ای از جنس پلی استر و بدنه استیل ساخته شده و بسیار محکم و مقاوم است. ارتفاع دسته این صندلی قابل تنظیم بوده و دارای یک کیف خنک کننده برای نگهداری قوطی تا 4 عدد می باشد.همچنین این صندلی دارای جیب توری برای گذاشتن بطری،قوطی،لیوان و....
450,000 تومان
صندلی کمپ مدل ARB - Camping Chair
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Camping Chair برند: ARB