محصولات
سبد خرید

صندلی

صندلی
مدل: Windsor DLX Aluminium برند: Vango
معرفی محصولصندلی تاشو ونگو مدل Windsor DLX Aluminium، یکی از محصولات کمپانی ونگو بوده که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبا و چشمگیری می باشد. در سفر، کمپینگ و یا حتی بعد از یک رانندگی طولانی مدت در جاده و ... بی شک به استراحت نیاز خواهید داشت. با استفاده از صندلی های کمپ می توانید ..
3,279,000 تومان
مدل: HCH-03 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-03، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را که بیشتر مناسب افراد سبک وزن است را با توجه به حجم کمی که اشغال م..
1,200,000 تومان
مدل: HCH-02 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-02، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح  به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، همراه داشته باشید و به عنوان صندلی بر روی آن ب..
1,400,000 تومان
مدل: HCH-01 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-01، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، همراه داشته باشید و بر روی آن همانند یک تشک ..
1,600,000 تومان
مدل: Camp Airbed Neko برند: Neko
معرفی محصولتشک بادی نکو مدل Neko، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باش..
240,000 تومان
مدل: Camp Airbed برند: Dumbo
معرفی محصولتشک بادی دامبو مدل Dumbo، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باشد ..
230,000 تومان
میزکمپ Coleman -  Mini Camp
نا موجود
مدل: Mini Camp Table برند: Coleman
معرفی محصولمیز کمپ تاشو کلمن مدل Mini Camp،یک گزینه ایده آل برای مسافرت است.این میز از یک صفحه دو تیکه ای تاشو همراه با قفسه زیرین برای قرار دادن وسایل جانبی تشکیل شده است همچنین می توانید پایه های آن را تنظیم نمایید.حمل این میز به دلیل وزن سبکی که دارد آسان است.معرفی برندکمپانی&nb..
صندلی کمپینگ مدل ARB - Compact Directors Chair
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Compact Directors Chair برند: ARB
معرفی محصولصندلی کمپینگ ARB مدل Compact Directors Chair، دارای مجموعه ای از ویژگی ها شامل نشیمنگاه و تکیه گاهی بسیار راحت، فریمی متقاطع از جنس آلومینیوم تقویت شده، پایه هایی محکم با وزن قابل تحمل 150 کیلوگرم و یک میز تاشو در کناره به همراه یک جا لیوانی می باشد که سبب دسترسی آ..
صندلی کمپ مدل Vango - Samson
نا موجود
مدل: Samson Chair برند: Vango
بدنه مقاوم و مستحکم - حداکثر وزن 180kg مجهز به نگهدارنده لیوان/بطری/قوطی پارچه مقاوم پلیستر در حالت بسته شده براحتی در خودرو جای می گیرد دارای کیف مخصوص صندلی برای حمل آسان وزن: 3.96kg ارتفاع نشیمنگاه: 47cm پهنای نشیمنگاه: 60cm سایز بس..
صندلی کمپ مدل Vango - Moon
نا موجود
مدل: Moon Chair برند: Vango
معرفی محصولصندلی تاشو ونگو مدل Moon،با پارچه ای از جنس پلی استر به همراه یک لایه اضافی در روی صندلی و پشت آن و بدنه استیل تشکیل شده است.این صندلی بسیار محکم و بادوام بوده و فضای نشستن آن بزرگ تر از حد معمول است همچنین ساختار آن به گونه ای است که هنگام نشستن (نشیمنگاه از ابر می باشد) دور ..
صندلی کمپ مدل Vango - Malibu
نا موجود
مدل: Malibu Chair برند: Vango
معرفی محصولصندلی تاشو ونگو مدل Malibu،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که می خواهند آرامش و راحتی را در فضای بیرون تجربه کنند.این صندلی از پارچه پلی استر به همرای یک لایه اضافی که در رو و پشت آن قرار گرفته تشکیل شده است.بدنه آن مستحکم و مقاوم بوده و مجهز به نگهدارنده لیوان،بطری،قوطی و... ..
صندلی کمپ مدل Vango - Little Venice
نا موجود
مدل: Little Venice Camping Chair برند: Vango
معرفی محصولصندلی کمپ ونگو مدل Little Venice، با طراحی زیبا بهترین وسیله برای سفر با کودکان است همچنین به گونه ای طراحی شده که کاملا ایمن بوده و امنیت و راحتی کودک شما را تضمین خواهد کرد .این صندلی سبک وزن بوده و دارای کیف مخصوص جهت حمل ونگهداری می باشد.معرفی برندکمپانی ونگ..
صندلی کمپ مدل Vango - Kraken Folding
نا موجود
مدل: Kraken Chair برند: Vango
معرفی محصولصندلی تاشو ونگو مدل Hercules Oversized Chair،بسیارمقاوم و بادوام است. این صندلی با بدنه استیل به همراه پشتی و پارچه ای از جنس پلی استر تشکیل شده است و فضای بزرگی برای نشستن دارد همچنین این صندلی مجهز به نگهدارنده بطری،لیوان،قوطی و.. می باشد.باز و بسته کردن آن آسان است و دارای ..
صندلی کمپ مدل Vango - Hampton Rocker
نا موجود
مدل: Hampton Rocker برند: Vango
معرفی محصولصندلی تاشو ونگو مدل Hampton Rocker Chair، یکی دیگر از محصولات تولید شده کمپانی ونگو بوده که دارای طراحی زیبا و متفاوتی می باشد. در سفر، کمپینگ و یا حتی بعد از یک رانندگی طولانی مدت در جاده و ... بی شک به استراحت نیاز خواهید داشت. با استفاده از صندلی ها..
صندلی کمپ مدل Vango - Corona
نا موجود
مدل: Corona Chair برند: Vango
بدنه استیل 19mm مقاوم و مستحکم - تحمل وزن تا 120kg مجهز به نگهدارنده لیوان/بطری/قوطی پارچه مقاوم و با دوام پلیستر 600D در حالت بسته شده براحتی در خودرو جای می گیرد نشیمنگاه دارای ابرهای نرم می باشد (راحتی بیشتر در مقایسه با صندلی هایی که نشیمنگاهشان فقط از پار..
صندلی کمپ مدل Outwell - Windsor Hills
نا موجود
مدل: Windsor Hills Black برند: Outwell
معرفی محصولصندلی کمپ اوت ول مدل Windsor Hills، از دیگر محصولات تولید شده توسط این برند بوده که دارای طراحی ساده و در عین حال بسیار زیبا می باشد. راحتی و آرامش از جمله مسائلی است که اکثر افراد در سفرهای خود به آن توجه داشته و برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. صندلی های کمپ از جمله و..
صندلی کمپ مدل Outwell - Northwest Titanium
نا موجود
مدل: Northwest Titanium برند: Outwell
معرفی محصولصندلی کمپ اوت ول مدل Northwest Titanium، دارای طراحی ساده و زیبا بوده و از دیگر محصولات تولید شده توسط این برند می باشد. راحتی و آرامش از جمله مسائلی است که اکثر افراد در سفرهای خود به آن توجه داشته و برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. صندلی های کمپ از جمله وسایلی هس..
صندلی کمپ مدل Outwell - Grenada Lake
نا موجود
مدل: Grenada Lake برند: Outwell
معرفی محصولصندلی کمپ اوت ول مدل Furniture Grenada Lake، محصولی تولید شده توسط این کمپانی دانمارکی بوده و جزو یکی از راحت ترین صندلی های تاشو به شمار می آید. راحتی و آرامش از جمله مسائلی است که اکثر افراد در سفرهای خود به آن توجه داشته و برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. صندلی های ک..
صندلی کمپ مدل Outwell - Folding Furniture Campo
نا موجود
مدل: Campo Black برند: Outwell
معرفی محصولصندلی کمپ اوت ول مدل Folding Furniture Campo، از دیگر محصولات تولید شده توسط این برند بوده که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد. راحتی و آرامش از جمله مسائلی است که اکثر افراد در سفرهای خود به آن توجه داشته و برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. صندلی های کم..