محصولات
سبد خرید

National Geographic

در روز ۱۳ ژانویه‌ی ۱۸۸۸، سی و سه ماجراجو در واشنگتن دی ‌سی برای بررسی فوائد تاسیس یک انجمن برای توسعه‌ی علم جغرافیا و چاپ نتایج حاصله از این پژوهش‌ ها گرد هم آمدند. این ماجراجویان متشکل بودند از جغرافی‌دانان، سیاحان، فرمانده‌هان ارتش، حقوق‌دانان، هواشناسان، نقشه‌کش‌ها، طبیعت‌شناسان، بانک‌دارها، معلمان، زیست‌شناسان، مهندسان و مخترعین. پرچم‌دار اصلی این حرکت و تشکیلات، گاردینر گریین هابارد (Gar-diner Green hubbard) حقوقدان و انسان نیک‌اندیشی بود که به داماد خود الکساندر گراهام بل کمک کرد تا اولین شرکت مخابرات در دنیا را تاسیس کند. آقای هابارد بعدها به عنوان اولین رئیس این انجمن برگزیده شد.انجمن اولین نسخه مجله‌ی نشنال جئوگرافیک را در اکتبر سال ۱۸۸۸ به چاپ رسانید. که یک مجله‌ی نازک‌ و فوق تخصصی با جلدی آجری رنگ و کسل کننده‌ و تیراژ ۲۰۰ نسخه بود. در نسخه‌ی اول «کولاک مهیب» به چاپ رسید، یک مقاله اختصاصی و مورد علاقه ‌ی هواشناسان که کولاک را به‌طور دقیقی تشریح کرده بود. در ژانویه‌ی ۱۸۹۶ این نشریه نامنظم به یک ماهنامه مبدل گردید. هیات مدیره‌ی انجمن با امید به اینکه تبلیغات بتواند به تیراژ کم این ماهنامه کمکی برساند تصمیم گرفتند این ماهنامه را از طریق تمامی دکه‌های روزنامه فروشی و به ارزش ۲۵ سنت آمریکا به فروش برسانند.گاردینر گریین در سال ۱۸۹۷ چشم از دنیا فروبست و داماد او الکساندر گراهام بل ریاست انجمن را در ژانویه‌ی ۱۹۸۷ بر عهده گرفت. او تمام سعی، توانایی و هوش خود را در راستای بهتر کردن کیفیت مطالب مجله بکار برد. او دو تصمیم اساسی گرفت که عمیقا آینده انجمن را متحول کرد. اول تمرکز در آمد انجمن از طریق بالا بردن تیراژ و فروش نسخه بیشتر از دکه‌ها را با پذیرش عضوهای دائمی که پایبند و معتقد به تحقیقات انجمن بودند جایگزین کرد. تصمیم دوم و کلیدی بعدی بل استخدام یک مرد جوان ۲۳ ساله به نام گیلبرت اچ. گراسونر بود که راه‌کارهایی نوین برای متحول و به روز کردن مجله از یک نشریه خشک و بی ‌هویت به یک مجله خواندنی و جذاب که برای همیشه در اذهان باقی می‌ماند را ارائه داد.در طی یک سال گراسونر موفق شد تیراژ مجله را از ۱۰۰۰ نسخه به ۲۰۰۰ نسخه برساند، و شروع به چاپ مطالبی عمومی کرد که همگان به آن علاقه داشتند. ابتکار و کارائی او وقتی روشن شد که در ژانویه‌ی ۱۹۰۵ تصمیم به چاپ ۱۱ صفحه تمام عکس از لهاسا یک شهر مرموز در تبت گرفت. این پیشنهاد گیلبرت اچ. گراسونر به انجمن نشنال جئوگرافیک و مجله بی‌قیاس است. در سال ۱۹۵۴ او از سمت خود استعفا داد تا مدیریت شورای انجمن را برعهده بگیرد. پسر او، ملویل بل گراسونر، ویراستار مجله شد و در طی ده سال تعداد عضوهای آن را از ۲.۱۷۵.۰۰۰ به ۵.۵۰۰.۰۰ رسانید.طراحی صفحات خاص و معرفی عکس‌های رنگی باعث شد که این مجله یکی از پیشگامان اصلی و اولی در گزارش و خبرهای تصویری باشد. این نشریه اولین مجله‌ای بود که عکس شب از زندگی شبانه حیوانات را به چاپ رسانید. اولین نشریه که عکس‌ های تمام رنگی زیر آبی (حیات داخل اقیانوس‌ها) را به چاپ رسانید. اولین ماهنامه که عکس‌های مندرج در آن همگی رنگی بودند. اولین ماهنامه ‌ای که یک هولوگراف روی جلد آن به چاپ رسید. در سال ۱۹۵۹ نشریه چاپ منظم عکس ‌های رنگی برروی جلد را متداول کرد. از زمان آغاز آن توسط یک گروه محترم از مردان در باشگاه کیهان (Cosmos Club) انجمن نشنال جئوگرافیک تبدیل به یک سازمان و نهاد اجرائی جهانی شد. تا به امروز بیش از ۸ میلیون عضو دائمی دارد که ۲۰٪ آن را خوانندگان زبان‌های خارجی تشکیل می‌دهند.

مدل: شماره 64 اردیبهشت ماه 1397 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 64 نشنال جئوگرافیکروی جلد:ژرف تر از رنگ پوست؛ تحقیقات ژنتیکی ثابت کرده است که مفهوم نژاد هیچ پایه علمی ندارد؛ نگرانی سفیدپوستان آمریکا؛ خیابان های مارتین لوتر کینگ؛ دانشگاهی برای سیاه پوستانتوضیحات:در این ویژه‌نامه به مساله‌ی نژاد و تب..
20,000 تومان
مجله شماره 37 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 37 آبان ماه 1394 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 37 نشنال جئوگرافیکروی جلد:درمان التهاب، ویژه نامه تغییرات آب و هوایی، عکسی از رابرت سیمون، رصدخانه‌ی زمین ناسا/DOD/NOAAتوضیحات:از حصول توافقات جهانی تا ساخت خانه‌های کوچک، راه‌کارهای مبارزه با گرمایش زمین بسیار زیاد هستند.  اگر کشور ..
مجله شماره 38 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 38 آذر ماه 1394 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 37 نشنال جئوگرافیکروی جلد :مریم(س) یکی از بانفوذترین زنان تاریخ، هاییتی از دیدگاه مردمش، دانش مزه ها، نیویورک جدید، گربه سانانتوضیحات :پلنگ‌ها قادرند خود را به زندگی در نزدیکی انسان خو بدهند، و به قدری در این امر ماهرند که شاید ما متوجه حضورشان ..
مجله شماره 47 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 47 شهریور ماه 1395 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 47 نشنال جئوگرافیکروی جلد:پایان کوری، چگونه در نبرد علیه تاریکی پیروز خواهیم شدتوضیحات:پادشاهان مایا بر امپراتوری بزرگ و قدرتمندی حکم رانی می‌کردند – ولی سرانجام همه چیز را از دست دادند. پیشرفت علم پزشکی، برای برخی نابینایی را درمان می‌ک..
مجله شماره 48 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 48 مهر ماه 1395 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 48 نشنال جئوگرافیکروی جلد:اروپاییان جدید، چگونه موج مهاجران قاره سبز را دگرگون کرده است، وارثان پارک ها، موزه ای جدید برای سرگذشت آمریکایی-آفریقایی تبارها، تجارت مرگ بارتوضیحات:پارک‌های ملی مشکل تنوع دارند: اغلب بازدیدکنندگان آن‌ها سفیدپوست&zwnj..
مجله شماره 49 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 49 آبان ماه 1395 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 49 نشنال جئوگرافیکروی جلد:مریخ، رقابت برای سفر به سیاره ی سرخ، قدرت هشت پاها، دگردیسی کوبا، صلح سست، وقف در مکزیکتوضیحات:شاید هشت پاها فرازمینی‌ترین موجود روی کره‌ی زمین به نظر برسند، اما به طور عجیبی به ما انسان‌ها شباهت دارند. بزرگ&zwnj..
مجله شماره 53 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 53 اسفند ماه 1395 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 53 نشنال جئوگرافیکروی جلد:وایکینگ ها، آنچه در مورد خشن ترین جنگ جویان تاریخ نمی دانستیدتوضیحات:هر درختی داستانی برای بازگو کردن دارد. برخی را نمی توان توصیف کرد؛ درخت سیبی که موجب کشف قانون جاذبه شد، درخت گلابی‌ای که از واقعه‌ی ۱۱ سپتامبر جان سا..
مجله شماره 54 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 54 فروردین ماه 1396 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 54 نشنال جئوگرافیکروی جلد:انسان آینده، تسخیر سیر تکامل به دست بشر، زندگی پس از داعش، رقابت با گرمایش زمین، میمون های علف خوارتوضیحات:با پیش‌روی عراقی‌ها و نیروهای موتلفه برای بازپس‌گیری موصل، عراقی ها روایات هولناکی را از دو سال زندگی زیر س..
مجله شماره 55 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 55 اردیبهشت ماه 1396 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 55 نشنال جئوگرافیکروی جلد:نبوغ: چرابعضی مردم از دیگران باهوش ترند؟، اتحاد در اعتراض، پایدار کردن شهرها، اولین انقلابی مصرتوضیحات:از آغاز جنگ‌جهانی دوم، اسکاتلند بیش از ۲۵ درصد خلنگزارهای خود را از دست داده‌است. آینده‌ی آن‌چه ..
مجله شماره 56 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 56 خرداد ماه 1396 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 56 نشنال جئوگرافیکروی جلد:چرا دروغ می گوییم، رابطه پیچیده ما با واقعیت از دیدگاه علم، غارهای گدازه ای هاوایی، معضل زالی، کشف دایناسوری جدیدتوضیحات:طی قرن‌ها فوران، شبکه‌های پنهانی از غارها زیر آتش‌فشان‌های هاوایی شکل گرفته‌اند. در..
مجله شماره 57 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 57 مهر ماه 1396 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 57 نشنال جئوگرافیکروی جلد:اعتیاد؛ یافته های جدید علمی در مورد مغز؛ چگونه می توانند در ترک این عادت به ما کمک کنند، اهمیت خوراکی ها، اهمیت حس مصنوعی، اهمیت احساساتتوضیحات:هلند امروزه به یکی از غول‌های کشاورزی دنیا تبدیل شده‌ است. تولید فراوان محص..
مجله شماره 58 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 58 آبان ماه 1396 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 58 نشنال جئوگرافیکروی جلد:عشایر رودررو با تغییرات جدید، اسرار جنوبگان، هدف جسورانه دوبی، تراژدی مردم روهینگیا، زنده یا مردهتوضیحات:طی قرن‌ها، عشایر ننت و گوزن‌های شمالی‌شان، سالانه مهاجرتی ۱۳۰۰ کیلومتری در منطقه‌ی قطبی روسیه انجام می د..
مجله شماره 59 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 59 آذر ماه 1396 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 59 نشنال جئوگرافیکروی جلد:غول های آسمان؛ پتروسور عجیب ترین پرنده ماقبل تاریخ، آخرین سفر به کره شمالی، چرا واکسن ها اهمیت دارند، نگاهی به شادترین کشورهای جهانتوضیحات: کودکان ملت های فقیر معمولا واکسینه نمی‌شوند، درحالی که واکسن به هدر می‌رود..
مجله شماره 60 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 60 دی ماه 1396 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 60 نشنال جئوگرافیکروی جلد:جاده ابریشم، پیاده روی در مسیر تاریخ؛ در جستجوی حضرت مسیح؛ قلمروی جگوارها؛ پیشرفت تکنولوژی در آفریقاتوضیحات:در جنگل‌های مرکزی و جنوبی آمریکا، گربه های خجالتی برفراز هرم موجودات شکارچی حکم فرمایی می‌کنند. بر ..
مجله شماره 61 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 61 بهمن ماه 1396 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 61 نشنال جئوگرافیکروی جلد:خیر و شیر، مغز انسان در مورد ماهیت اصول اخلاقی چه می داند؛ التیام کلمبیا؛ آخرین یخ های قطبی؛ اهمیت پرندگانتوضیحات:یخ‌های دریای شمالگان در دهه‌ی ۸۰ میلادی تا آخر تابستان تا نزدیک ۷/۵ میلیون کیلومتر مربع گسترش می&zwn..
مجله شماره 62 -  National Geographic
نا موجود
مدل: مجله شماره 62 اسفند ماه 96 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 62 نشنال جئوگرافیکروی جلد:شما تحت نظرید، ماهواره ها، دوربین ها و تلفن های همراه بیش از آنچه تصور می کنیم ما را ردیابی می کنند؛ هوش پرندگان؛ شکم گرسنه ی چین؛ حیات وحش فالکلندتوضیحات:یک قرن پیش، دانشمندان بر این باور بودند که مغز پرندگان قابلیت عمل..
مجله شماره 63 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 63 فروردین ماه 1397 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 63 نشنال جئوگرافیکروی جلد:زمین از نگاه فضانوردان، با مشاهده ی کره خاکی از فضا چه می آموزیم؛ کوچ های بزرگ پرندگان؛ وقتی حیات پیچیده شد؛ زندگی در میان ویرانه هاتوضیحات:سال ۲۰۱۸ از طرف نشنال جئوگرافیک سال پرندگان نام‌گذاری شده و از این رو در ۱..
مجله شماره 65 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 65 خردادماه 1397 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 65 نشنال جئوگرافیکروی جلد:پیکاسو هنرمند، عیاش، عصیانگر، نابغه؛ وقتی بچه بودم مادرم می گفت اگر سرباز شوی ژنرال خواهی شد. اگر راهب شوی، پاپ خواهی شد. من یک نقاش شدم پیکاسو.توضیحات:وقتی در سودان جنوبی دوباره جنگ در گرفت، صدها هزار زن تنها..
مجله شماره 66 -  National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 66 تیرماه 1397 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 66 نشنال جئوگرافیکروی جلد:پلاستیک یا این سیاره؟ سالانه حدود 8 میلیون متر مکعب پلاستیک وارد اقیانوس ها می شود. و این فقط بخش کوچکی از ماجرا است؛ طوطی های زیرک؛ مستعمره ی گمشده؛ کور شده در کشمیر؛ شمالگان در خطرتوضیحات:در کشوری که به فردیت اهمیت دا..
مجله شماره 67 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 67 مردادماه 1397 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 67 نشنال جئوگرافیکروی جلد:پرورش ورزشکار توانمندتر، علم محدودیت های سرعت، قدرت و استقامت انسان را محک می زند؛ شکارچیان شب؛ چهره آینده آمریکا؛ معضل انرژی؛ افول پرندگان دریاییتوضیحات:محققان در حال شکستن مرز محدودیت‌های جسمانی ورزشکاران هستند. آیا ف..
مجله شماره 68 -  National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 68 شهریور ماه1397 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 68 نشنال جئوگرافیکروی جلد:جدیدترین اطلاعات علمی درباره ی خواب؛ آیا رفتار ما واقعا به همان زشتی رفتار آنلاینمان است؟؛ تجارت پنهانی پروانه های بی نظیر در بازار سیاه جهانی؛ جدیدترین گزارش خروج از بهشت با پای پیادهتوضیحات:با این که خواب ممکن اس..
مجله شماره 69 - National Geographic
نا موجود
مدل: شماره 69 مهر ماه1397 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 69 نشنال جئوگرافیکروی جلد:داستان یک چهره، روایتی از پیوند صورت که به زنی جوان شانسی دوباره داد؛ دریچه ای به دنیای دیگر؛ بقای نوک شاخ کلاه خوددار؛ رویای آمریکایی جدید؛ بازگشت باکتری هاتوضیحات:هرساله علاقه‌مندان برای پرتاب موشک‌های قوی تا هزا..
مستند  Eternal Enemies: Lions and Hyenas
نا موجود
مدل: Eternal Enemies : Lions and Hyenas برند: National Geographic
معرفی محصولمستند Eternal Enemies: Lions and Hyenasخلاصه مستند:گروه نشنال جئوگرافیک برای بررسی مبارزه بین شیرها و کفتارها به آفریقای جنوبی رفته است. در این مستند به منطقه ای در شمال کشور بوتسوانا سفر می کنیم جایی که گروهی از شیر ها و کفتارها به رقابت با یکدیگ..
مستند Alien Deep
نا موجود
مدل: Alien Deep برند: National Geographic
معرفی محصولمستند Alien Deepخلاصه مستند:کمپانی نشنال جئوگرافیک با وجود داشتن ابزارها و فناوری های شگفت انگیز و دوربین های جدید، به هزاران متر زیر امواج اقیانوس ها می روند و به کشف دنیای پنهان اقیانوس، اکوسیستم های جدید، گونه های کشف نشده و شگفتی های جدیدی که قبلا دیده نشده می پردازند..
مستند Arctic Kingdom Life At The Edge
نا موجود
مدل: Arctic Kingdom Life At The Edge برند: National Geographic
معرفی محصولمستند Arctic Kingdom Life At The Edgeخلاصه مستند:قطب شمال با درنده ترین موجود خود که خرس قطبی می باشد یکی از ممنوع ترین مکان های سیاره زمین محسوب می شود که پادشاهی مخفی را، موجودات آنجا به وجود آورده اند. خرس قطبی با بویایی بسیار قوی و وزنی در حدود 771 کیلوگرم در بال..
مستند Big Cat Odyssey
نا موجود
مدل: Big Cat Odyssey برند: National Geographic
معرفی محصولمستند Big Cat Odysseyخلاصه مستند:برای برخی افراد مطالعه در مورد گربه سان ها یک سرگرمی نیست بلکه کار و زندگی آن هاست. بیش از 30 سال پیش دو محقق و فیلمساز به نام های درک و بورلی ژوبرت در آفریقا به تحقیق و بررسی در مورد شیرها و پلنگ ها پرداختند که در این DVD دو فیل..
مستند Great Migrations
نا موجود
مدل: Great Migrations برند: National Geographic
معرفی محصولمستند Great Migrationsخلاصه مستند:در طول سه سال مستند مهاجرت های بزرگ توسط شبکه نشنال جئوگرافیک ساخته شد. در این مستند شاهد سفر میلیون ها حیوان در زمان مهاجرت خواهیم بود که نحوه زنده ماندن این جانوران در طول این سفر را به تصویر می کشد. تصاویری که در فیلم ملاحظه می نمایید ..
مستند March of the Penguins
نا موجود
مدل: March of the Penguins برند: National Geographic
معرفی محصولمستند March of the Penguinsخلاصه مستند:هر ساله در ماه مارس پنگوئن ها برای پیدا کردن همسر مناسب خود و شروع تشکیل خانواده تلاش خود را آغاز می کنند که این رویداد جذاب با یک سفر طولانی شروع خواهد شد. در این مستند خواهید دید که پنگوئن ها صد ها مایل&nbs..
مستند Naked Science: Surviving Nature's Fury
نا موجود
مدل: Naked Science: Surviving Nature's Fury برند: National Geographic
معرفی محصولمستند Naked Science: Surviving Nature's Furyخلاصه مستند:Naked Science یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی که در سال 2004 تولید آن شروع و در شبکه نشنال جئوگرافی پخش شد. این مستند در قسمت های مختلف به موضوعات متفاوتی درباره علم، فناوری و طبیعت پرداخته است. در این قسمت از ..
مستند Predators at War
نا موجود
مدل: Predators at War برند: National Geographic
معرفی محصولمستند Predators at Warخلاصه مستند:مستند شکارچیان در جنگ که با همراهی Kim Wolhuter (کیم ولهاتر)، بهترین عکاس حیات وحش تهیه شده، در مورد پنج ابر قدرت آفریقا است که در حال جنگ برای زنده ماندن و ادامه بقا هستند. سرزمین مالا مالای آفریقای جنوبی که قبلا مکانی سرسبز و پرآب ..
نمايش 1 تا 30 از 36 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات