محصولات
سبد خرید

کیف کمری

کیف آویز روی پا مدل Kip Ta Kip - Pendant Bag P
ساخت ایران
مدل: Pendant Bag P برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف آویز روی پا کیپ تا کیپ مدل Pendant Bag P، از دیگر مدل های کیف کمری به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. همانطور که می دان..
245,000 تومان
کیف آویز روی پا مدل Kip Ta Kip - Pendant Bag PT
ساخت ایران
مدل: Pendant Bag PT برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف آویز روی پا کیپ تا کیپ مدل Pendant Bag PT، از دیگر مدل های کیف کمری به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. همانطور که می دا..
245,000 تومان
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Waist Bag G
ساخت ایران
مدل: Waist Bag G برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Waist Bag G، یکی از محبوب ترین محصولات برند کیپ تا کیپ به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. کیف های ک..
315,000 تومان
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Waist Bag P
ساخت ایران
مدل: Waist Bag P برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Waist Bag P، یکی از محبوب ترین محصولات برند کیپ تا کیپ به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. کیف های ک..
315,000 تومان
کیف پول کمری مدل Go Travel - Rfid Money Belt
نا موجود
مدل: Rfid Money Belt برند: Go Travel
معرفی محصولکیف پول کمری Go Travel مدل Rfid Money Belt، محصولی جهت نگهداری مدارک، پول نقد، کارت های بانکی و دیگر اشیای ارزشمند می باشد. همیشه ترس از سرقت اشیای گرانبها و پول نقد در مسافرت و یا مکان های شلوغ دغدغه ای برای بسیاری از افراد بوده است که با استفاده از این کیف پول کمری دیگر نگ..
کیف کمری Lowe Alpine - FJELL
نا موجود
مدل: Lightflite Fjell برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره، کمپ، کوهنوردی، پیاده روی، سفرهای هوایی مجهز به شب نما دارای دور کمری پددار نرم مشهورترین برند کوله های کوهنوردی بست کلید کیف همیشه همراه ظرفیت: 4 لیتر وزن: 0.2 کیلوگرم محصول کشور: انگلیس  ..
کیف کمری Lowe Alpine - Lightflite 2
نا موجود
مدل: Lightflite 2 Persian Quartz برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره، کمپ، کوهنوردی، پیاده روی، سفرهای هوایی دارای شب نما دارای دور کمری پددار نرم مشهورترین برند کوله های کوهنوردی بست کلید کیف همیشه همراه ظرفیت: 2 لیتر وزن: 0.10 کیلوگرم محصول کشور: انگلیس  ..
کیف کمری Lowe Alpine - Lightflite 5
نا موجود
مدل: Lightflite 5 Anthracite برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره، کمپ، کوهنوردی، پیاده روی، سفرهای هوایی مجهز به بست های کشی در جلوی کیف جهت قرار دادن بار بیشتر دارای دور کمری پددار نرم مشهورترین برند کوله های کوهنوردی بست کلید کیف همیشه همراه ظرفیت: 5 لیتر وزن: 0.16 کیلوگرم ..
کیف کمری Lowe Alpine - Lightflite Hydro
نا موجود
مدل: Lightflite Hydro Firecracker برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره، کمپ، کوهنوردی، پیاده روی، سفرهای هوایی بهمراه بطری و جای مخصوص آن دارای 4 عدد جیب مشهورترین برند کوله های کوهنوردی بست کلید کیف همیشه همراه ظرفیت: 4 لیتر وزن: 0.22 کیلوگرم محصول کشور: انگلیس   ..
کیف کمری Lowe Alpine - Mesa
نا موجود
مدل: Mesa Giro برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره، کمپ، کوهنوردی، پیاده روی، سفرهای هوایی مجهز به شب نما دارای دور کمری پددار نرم مشهورترین برند کوله های کوهنوردی بست کلید کیف همیشه همراه ظرفیت: 6 لیتر وزن: 0.26 کیلوگرم محصول کشور: انگلیس بسیار مقاوم ..
کیف کمری مدل Highlander - Tor 4 Waist Pack
نا موجود
مدل: Tor 4 Waist Pack برند: Highlander
معرفی محصولکیف کمری هایلندر مدل Tor 4 Waist Pack، با پارچه ای با دوام و اندازه‌ ای نسبتا کوچک جهت نگهداری و حمل وسایل کوچک، در فعالیت های روزانه، کمپ، کوهنوردی، پیاده روی، سفرهای آفرودی و ... قابل استفاده می باشد. این محصول از پلی استر 600D با پوشش پل..
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Waist Bag PT
ساخت ایران نا موجود
مدل: Waist Bag PT برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Waist Bag PT، یکی از محبوب ترین محصولات برند کیپ تا کیپ به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. کیف های ..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات