محصولات
سبد خرید

کیف کمری

مدل: Hip Pack 3L برند: Burton
معرفی محصولکیف کمری Burton مدل Hip Pack 3L، یک اکسسوری مناسب و کاربردی است که هنگام پیاده روی، طبیعت گردی، کمپینگ، دوچرخه سواری و ...، می‌توانید لوازمی مانند گوشی، نقشه، کلید، هندزفری و ... را درون آن قرار داده و با خیالی آسوده به گشت و گذار بپردازید.پارچه‌ای که در این کیف کمری به ..
1,750,000 تومان
کیف آویز روی پا مدل Kip Ta Kip - Pendant Bag P
ساخت ایران نا موجود
مدل: Pendant Bag P برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف آویز روی پا کیپ تا کیپ مدل Pendant Bag P، از دیگر مدل های کیف کمری به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. همانطور که می دان..
کیف آویز روی پا مدل Kip Ta Kip - Pendant Bag PT
ساخت ایران نا موجود
مدل: Pendant Bag PT برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف آویز روی پا کیپ تا کیپ مدل Pendant Bag PT، از دیگر مدل های کیف کمری به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. همانطور که می دا..
کیف آویز مدل Burton - Small Haversack / Dress Blue
نا موجود
مدل: Small Haversack / Dress Blue برند: Burton
معرفی محصولکیف آویز Burton مدل Small Haversack / Dress Blue، هنگامی که برای یک پیاده روی یا گشت و گذار در طبیعت آماده می‌شوید، یک اکسسوری کاربردی و مناسب است؛ چرا که به راحتی به دور کمر بسته شده و ضمن آن‌که دستان‌تان کاملا آزاد است، لوازمی مانند گوشی، نقشه، کلید، هندزفری و ... را ..
کیف آویز مدل Burton - Small Haversack / True Black Ballistic
نا موجود
مدل: Small Haversack / True Black Ballistic برند: Burton
معرفی محصولکیف آویز Burton مدل Small Haversack / True Black Ballistic، هنگامی که برای یک پیاده روی یا گشت و گذار در طبیعت آماده می‌شوید، یک اکسسوری کاربردی و مناسب است؛ چرا که به راحتی به دور کمر بسته شده و ضمن آن‌که دستان‌تان کاملا آزاد است، لوازمی مانند گوشی، نقشه، کلید، هن..
کیف پول کمری مدل Go Travel - Rfid Money Belt
نا موجود
مدل: Rfid Money Belt برند: Go Travel
معرفی محصولکیف پول کمری Go Travel مدل Rfid Money Belt، محصولی جهت نگهداری مدارک، پول نقد، کارت های بانکی و دیگر اشیای ارزشمند می باشد. همیشه ترس از سرقت اشیای گرانبها و پول نقد در مسافرت و یا مکان های شلوغ دغدغه ای برای بسیاری از افراد بوده است که با استفاده از این کیف پول کمری دیگر نگ..
کیف خنک نگهدارنده کمری مدل Burton - Beeracuda Sling 7L
نا موجود
مدل: Beeracuda Sling 7L برند: Burton
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کمری Burton مدل Beeracuda Sling 7L، محصول خلاقانه دیگری از کمپانی برتن است تا هنگامی که برای کمپینگ، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و ... به طبیعت می‌روید، شما را از چشیدن طعم تازه و خنک میوه، ماست، خوراکی و نوشیدنی‌های مورد علاقه‌تا..
کیف کمری Lowe Alpine - FJELL
نا موجود
مدل: Lightflite Fjell برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره، کمپ، کوهنوردی، پیاده روی، سفرهای هوایی مجهز به شب نما دارای دور کمری پددار نرم مشهورترین برند کوله های کوهنوردی بست کلید کیف همیشه همراه ظرفیت: 4 لیتر وزن: 0.2 کیلوگرم محصول کشور: انگلیس  ..
کیف کمری Lowe Alpine - Lightflite 2
نا موجود
مدل: Lightflite 2 Persian Quartz برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره، کمپ، کوهنوردی، پیاده روی، سفرهای هوایی دارای شب نما دارای دور کمری پددار نرم مشهورترین برند کوله های کوهنوردی بست کلید کیف همیشه همراه ظرفیت: 2 لیتر وزن: 0.10 کیلوگرم محصول کشور: انگلیس  ..
کیف کمری Lowe Alpine - Lightflite 5
نا موجود
مدل: Lightflite 5 Anthracite برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره، کمپ، کوهنوردی، پیاده روی، سفرهای هوایی مجهز به بست های کشی در جلوی کیف جهت قرار دادن بار بیشتر دارای دور کمری پددار نرم مشهورترین برند کوله های کوهنوردی بست کلید کیف همیشه همراه ظرفیت: 5 لیتر وزن: 0.16 کیلوگرم ..
کیف کمری Lowe Alpine - Lightflite Hydro
نا موجود
مدل: Lightflite Hydro Firecracker برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره، کمپ، کوهنوردی، پیاده روی، سفرهای هوایی بهمراه بطری و جای مخصوص آن دارای 4 عدد جیب مشهورترین برند کوله های کوهنوردی بست کلید کیف همیشه همراه ظرفیت: 4 لیتر وزن: 0.22 کیلوگرم محصول کشور: انگلیس   ..
کیف کمری Lowe Alpine - Mesa
نا موجود
مدل: Mesa Giro برند: Lowe Alpine
بیشتر مناسب استفاده روزمره، کمپ، کوهنوردی، پیاده روی، سفرهای هوایی مجهز به شب نما دارای دور کمری پددار نرم مشهورترین برند کوله های کوهنوردی بست کلید کیف همیشه همراه ظرفیت: 6 لیتر وزن: 0.26 کیلوگرم محصول کشور: انگلیس بسیار مقاوم ..
کیف کمری کوله شو مدل Burton - Sleyton / Dark Slate
نا موجود
مدل: Sleyton / Dark Slate Ripstop برند: Burton
معرفی محصولکیف کمری کوله شو 18 لیتری Burton مدل Sleyton / Dark Slate، به شیوه‌ای خلاقانه و به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توانید از آن به عنوان کوله و همچنین، کیف کمری استفاده کنید. برای استفاده از این کوله در حالت کیف کمری تنها کافیست، قسمت بالایی کوله و بندهای شانه را تا کرده و ..
کیف کمری کوله شو مدل Burton - Sleyton / Orangead
نا موجود
مدل: Sleyton / Orangead Ripstop برند: Burton
معرفی محصولکیف کمری کوله شو 18 لیتری Burton مدل Sleyton / Orangead، به شیوه‌ای خلاقانه و به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توانید از آن به عنوان کوله و همچنین، کیف کمری استفاده کنید. برای استفاده از این کوله در حالت کیف کمری تنها کافیست، قسمت بالایی کوله و بندهای شانه را تا کرده و با..
کیف کمری مدل Burton - Multipath 5L
نا موجود
مدل: Multipath 5L Accessory Bag برند: Burton
معرفی محصولکیف کمری Burton مدل Multipath 5L،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دستر..
کیف کمری مدل Highlander - Tor 4 Waist Pack
نا موجود
مدل: Tor 4 Waist Pack برند: Highlander
معرفی محصولکیف کمری هایلندر مدل Tor 4 Waist Pack، با پارچه ای با دوام و اندازه‌ ای نسبتا کوچک جهت نگهداری و حمل وسایل کوچک، در فعالیت های روزانه، کمپ، کوهنوردی، پیاده روی، سفرهای آفرودی و ... قابل استفاده می باشد. این محصول از پلی استر 600D با پوشش پل..
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Jasper
ساخت ایران نا موجود
مدل: Jasper برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Jasper، در فعالیت‌های مختلف از جمله پیاده‌روی روزانه، کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل گردی و ...، یک کیف حمل مناسب و کاربردی است که ضمن حمل لوازم مورد نیازتان، دستان شما را آزاد گذاشته تا به راحتی به گشت و گذار بپردازید و لذت ببرید.کیف کمری مدل جاسپر کیپ..
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Tactical Pobo
ساخت ایران نا موجود
مدل: Tactical Pobo برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Tactical Pobo، در فعالیت‌های مختلف از جمله پیاده‌روی روزانه، کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل گردی و ...، یک کیف حمل مناسب و کاربردی است که ضمن حمل لوازم مورد نیازتان، دستان شما را آزاد گذاشته تا به راحتی به گشت و گذار بپردازید و لذت ببرید.کیف کمری تاکتیک..
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Waist Bag G
ساخت ایران نا موجود
مدل: Waist Bag G برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Waist Bag G، یکی از محبوب ترین محصولات برند کیپ تا کیپ به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. کیف های ک..
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Waist Bag P
ساخت ایران نا موجود
مدل: Waist Bag P برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Waist Bag P، یکی از محبوب ترین محصولات برند کیپ تا کیپ به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. کیف های ک..
کیف کمری مدل Kip Ta Kip - Waist Bag PT
ساخت ایران نا موجود
مدل: Waist Bag PT برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکیف کمری کیپ تا کیپ مدل Waist Bag PT، یکی از محبوب ترین محصولات برند کیپ تا کیپ به حساب می آید که با طراحی خاصی که دارد استایلی متفاوت به افراد می بخشد. این کیف تولید شده توسط کمپانی کیپ تا کیپ بوده که به صورت تخصصی بر روی کیف، کوله و دیگر محصولات طبیعت گردی پرداخته است. کیف های ..
نمايش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات