محصولات
سبد خرید

New Era

 در سال 1920 Ehrhardt Koch که یک مهاجر آلمانی 37 ساله و یک صنعتگر ماهر در صنعت لباس و مد بود، با گرفتن وام از خواهرش توانست رویای خود را که تاسیس شرکت New Era در شهر بوفالو نیویورک بود را محقق کند. این تولیدی که از یک اتاق اجاره ای شروع شد توانست در همان سال اول 60,000 کلاه با طرح Gatsby را تولید و روانه بازار نماید. در سال 1932 با پیوستن پسر وی به نام هارولد به تجارت وی، درهای تازه ای به سوی موفقیت برای آن ها گشوده شد. با افزایش علاقه مندی مردم به بازی بیس بال، تقاضا برای کلاه های قبلی کاهش یافت، از این رو New Era با طراحی کلاه بیس بال، دوباره جان تازه ای گرفت، به طوری که اولین کلاه حرفه ای بیس بال را برای تیم Cleveland Indians در سال 1934 تولید نمود. در سال 1954 هارولد که بسیار به پیشرفت و نوآوری علاقه داشت با طراحی سبک جدیدی به نام "59FIFTY" توانست دوره جدیدی را آغاز کند. در حال حاضر با گذشت بیش از یک قرن از تاسیس این برند، توانسته جایگاه خوبی در جهان کسب کند و دفاتر مختلفی در اروپا، ژاپن، استرالیا و ... ایجاد نماید. البته این مجموعه در کنار کلاه های زیبا و یا کیفیت اقدام به تولید پوشاک، کیف، کوله، جوراب و لباس های ورزشی نیز نموده است.


مدل: LA Dodgers Camo Vest / 12369849 برند: New Era
معرفی محصولرکابی نیو ارا مدل LA Dodgers / Camo، توسط کمپانی New Era تولید شده است که به عنوان یک پوشش مناسب در هنگام کمپینگ، دوچرخه‌سواری و سایر فعالیت‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رکابی از 100% پنبه تولید شده است که با داشتن الیاف نرم و ضد حساسیت، مناسب استفا..
1,420,000 تومان
مدل: LA Dodgers Seasonal Team Pink Vest / 12369818 برند: New Era
معرفی محصولرکابی نیو ارا مدل LA Dodgers Seasonal Team / pink، توسط کمپانی New Era تولید شده است که به عنوان یک پوشش مناسب در هنگام کمپینگ، دوچرخه‌سواری و سایر فعالیت‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رکابی از 100% پنبه تولید شده است که با داشتن الیاف نرم و ضد حساسی..
1,420,000 تومان
مدل: LA Dodgers Team Logo Purple Vest Top / 12369817 برند: New Era
معرفی محصولرکابی نیو ارا مدل LA Dodgers Team Logo / Purple، توسط کمپانی New Era تولید شده است که به عنوان یک پوشش مناسب در هنگام کمپینگ، دوچرخه‌سواری و سایر فعالیت‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رکابی از 100% پنبه تولید شده است که با داشتن الیاف نرم و ضد حساسیت،..
1,420,000 تومان
مدل: NY Camo Vest / 12369848 برند: New Era
معرفی محصولرکابی نیو ارا مدل NY Camo، توسط کمپانی New Era تولید شده است که به عنوان یک پوشش مناسب در هنگام کمپینگ، دوچرخه‌سواری و سایر فعالیت‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رکابی از 100% پنبه تولید شده است که با داشتن الیاف نرم و ضد حساسیت، مناسب استفاده در روز&..
1,420,000 تومان
مدل: NY Colour Pack Yellow Tank Top / 12369816 برند: New Era
معرفی محصولرکابی نیو ارا مدل NY Colour Pack / Yellow، توسط کمپانی New Era تولید شده است که به عنوان یک پوشش مناسب در هنگام کمپینگ، دوچرخه‌سواری و سایر فعالیت‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رکابی از 100% پنبه تولید شده است که با داشتن الیاف نرم و ضد حساسیت، مناسب..
1,420,000 تومان
مدل: LA Dodgers Clean Blue A-Frame Trucker Cap - 11405497 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل LA Dodgers Clean Blue، به عنوان یک پوشش و استایل ضروری مناسب افرادی بوده که در طول روز مقابل اشعه نور خورشید قرار می‌گیرند و به انجام فعالیت می‌پردازند. این پوشش علاوه‌بر محافظت از پوست می‌تواند استایل شما را به طور کلی تغییر بدهد.جنس ..
1,640,000 تومان
مدل: LA Dodgers Cooperstown Navy / N0312053390X برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل LA Dodgers Cooperstown Navy، جزء یکی از مهمترین پوشش‌‌‌هایی است که می‌‌‌تواند استایل شما را به طور کلی تغییر دهد. کلاه از پوشش‌های محبوب مردم در سراسر دنیاست که می‌تواند آسیب‌های پوستی ناشی از تابش اشعه‌های مض..
1,200,000 تومان
مدل: LA Dodgers Essential Blue 9FIFTY Cap برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل LA Dodgers Essential Blue، یک کلاه آفتابگیر لبه دار است که با سایه‌ای که جلوی صورت ایجاد می‌کند، از پوست و چشم‌ها در برابر گرما و اشعه‌های مضر فرابنفش محافظت کرده و به همین دلیل هنگامی که برای پیاده روی روزانه، کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفر..
1,640,000 تومان
مدل: Looney Tunes 940 AF Trucker Porpig Cap - N0312150298 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل Looney Tunes 940،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاع..
1,200,000 تومان
مدل: Los Angeles Dodgers 9forty / Women White برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل Los Angeles Dodgers 9forty، یکی از پرطرفدارترین مدل کلاه‌های سبک ساده و کژوال در سراسر جهان برای بانوان است که به راحتی با انواع پوشش‌های دیگر ست می‌شود و در فصول گرم سال با وجود نقاب، از برخورد مستقیم نور خورشید به پوست و چشمان جلوگیری می&zwnj..
1,200,000 تومان
مدل: LA Dodgers Neon Logo 9FORTY Child / N0312053387X برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل Los Angeles Dodgers Child، یکی از پرطرفدارترین مدل کلاه‌های سبک ساده و کژوال در سراسر جهان برای کودکان شما بوده که به راحتی با انواع پوشش‌های آن‌ها ست می‌شود و در فصول گرم سال با وجود نقاب، از برخورد مستقیم نور خورشید به پوست و چشمان فرزند..
1,640,000 تومان
مدل: New York Yankees Neon Logo Black 9FORTY Cap - 12316642 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل New York Yankees Neon Logo، توسط مجموعه New Era طراحی و تولید شده است تا از آن به عنوان یک پوشش ایده‌آل برای محافظت از پوست صورت در برابر تابش مستقیم نور خورشید هنگام ورزش، پیاده روی و سفرهای طبیعت‌گردی استفاده کرد.جنس این کلاه 100% کتان بوده و ..
1,200,000 تومان
مدل: NY Cooperstown Stone Low Profile 59FIFTY / 12316711 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل NY Cooperstown Stone Low Profile 59FIFTY، جزء یکی از مهمترین پوشش‌‌‌هایی است که می‌‌‌تواند استایل شما را به طور کلی تغییر دهد. کلاه از پوشش‌های محبوب مردم در سراسر دنیاست که می‌تواند آسیب‌های پوستی ناشی از تابش اشع..
1,200,000 تومان
مدل: NY Women League Essential Pink Trucker / 11938084 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل NY Women League Essential Pink، یکی از پرطرفدارترین مدل کلاه‌های سبک ساده و کژوال در سراسر جهان برای بانوان است که به راحتی با انواع پوشش‌های دیگر ست می‌شود و در فصول گرم سال با وجود نقاب، از برخورد مستقیم نور خورشید به پوست و چشمان جلوگیری می&..
1,200,000 تومان
مدل: St Louis Cardinals Cooperstown Flannel 59FIFTY / 12230 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل St Louis Cardinals Cooperstown Flannel 59FIFTY، یک کلاه آفتاب‌گیر تابستانی است که با دارا بودن لبه، مانع از رسیدن نور خورشید به صورت شما شده و هنگامی که در حال کوهنوردی، پیاده روی، کویرنوردی و گشت‌وگذار میان مناظر زیبای طبیعت هستید، شما را از خطرات ..
1,200,000 تومان
مدل: 12387232 - SUM 9Forty برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل SUM 9Forty، یک کلاه زیبا و با کیفیت است که هنگام ورزش، پیاده روی، کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی، جنگل گردی و ... می‌توانید از آن در جهت محافظت از پوست صورتتان در برابر اشعه‌های مضر آفتاب، بهره بگیرید. ضمن آن‌که، استفاده از یک کلاه..
770,000 تومان
تیشرت مدل New Era - NY Team Logo
نا موجود
مدل: NY Team Logo Black T-Shirt / 11863697 برند: New Era
معرفی محصولتیشرت نیو ارا مدل NY Team Logo، توسط کمپانی New Era تولید شده است که به عنوان یک پوشش مناسب در هنگام انجام فعالیت‌های روزانه، کمپینگ، دوچرخه‌سواری ، کوهنوردی و سایر فعالیت‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تیشرت از 100% پنبه تولید شده است که با داش..
کلاه نقاب دار مدل New Era - 39Thirty Logo Cap
نا موجود
مدل: 12316554 - 39Thirty Logo Cap برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل 39Thirty logo cap، یک کلاه آفتابگیر لبه دار است که با سایه‌ای که جلوی صورت ایجاد می‌کند، از پوست و چشم‌ها در برابر گرما و اشعه‌های مضر فرابنفش محافظت کرده و به همین دلیل هنگامی که برای پیاده روی روزانه، کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگ..
کلاه نقاب دار مدل New Era - 9Fifty Sport Fishing
نا موجود
مدل: 111361 - 9Fifty Sport Fishing برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل 9Fifty Sport Fishing، یک کلاه آفتابگیر لبه دار است که با سایه‌ای که جلوی صورت ایجاد می‌کند، از پوست و چشم‌ها در برابر گرما و اشعه‌های مضر فرابنفش محافظت کرده و به همین دلیل هنگامی که برای پیاده روی روزانه، کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، ..
کلاه نقاب دار مدل New Era - 9fifty Youth Grey
نا موجود
مدل: 9fifty Youth Grey - Fall 19 SMS LIC 8164 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل 9fifty Youth Grey، پوشش کاربردی جهت استفاده افراد رده سنی 6 تا 12 سال است که در روز‌های گرم تابستان از پوست آن‌ها در برابر اشعه خورشید محافظت می‌کند. این پوشش علاوه‌بر محافظت از پوست، می‌تواند استایل را به طور کلی تغییر بدهد.این ک..
کلاه نقاب دار مدل New Era - 9Forty Adjustable
نا موجود
مدل: 9Forty Adjustable - 12316740 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل New Era - 9Forty Adjustable، پوشش کاربردی جهت استفاده در روز‌های گرم سال است که از پوست در برابر اشعه خورشید محافظت می‌کند. این پوشش علاوه‌بر محافظت از پوست، می‌تواند استایل شما را به طور کلی تغییر بدهد.این کلاه از جنس 100% کتان تولید ..
کلاه نقاب دار مدل New Era - Blkos 9Fifty
نا موجود
مدل: No312387189X - Blkos 9Fifty برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل Blkos 9Fifty، یک کلاه آفتابگیر لبه دار است که با سایه‌ای که جلوی صورت ایجاد می‌کند، از پوست و چشم‌ها در برابر گرما و اشعه‌های مضر فرابنفش محافظت کرده و به همین دلیل هنگامی که برای پیاده روی روزانه، کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل گرد..
کلاه نقاب دار مدل New Era - Chicago Bulls Diamond Era
نا موجود
مدل: Chicago Bulls Diamond Era Essential 9FORTY - N0312490292 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل Chicago Bulls Diamond Era،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به ز..
کلاه نقاب دار مدل New Era - Chicago Bulls Graphic Patch
نا موجود
مدل: Chicago Bulls Graphic Patch White A-Frame Trucker - N0312490268 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل Chicago Bulls Graphic Patch،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به..
کلاه نقاب دار مدل New Era - Denim Packable 9TWENTY
نا موجود
مدل: Denim Packable 9TWENTY Cap - N0311794824 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل Denim Packable 9TWENTY، یک کلاه آفتابگیر لبه دار است که با سایه‌ای که جلوی صورت ایجاد می‌کند، از پوست و چشم‌ها در برابر گرما و اشعه‌های مضر فرابنفش محافظت کرده و به همین دلیل هنگامی که برای پیاده روی روزانه، کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی..
کلاه نقاب دار مدل New Era - Dollar Green 9FORTY
نا موجود
مدل: Dollar Green 9FORTY Cap / 12380975 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل Dollar Green 9FORTY، جزء یکی از مهمترین پوشش‌‌‌هایی است که می‌‌‌تواند استایل شما را به طور کلی تغییر دهد. کلاه از پوشش‌های محبوب مردم در سراسر دنیاست که می‌تواند آسیب‌های پوستی ناشی از تابش اشعه‌های مضر در روز..
کلاه نقاب دار مدل New Era - Est59fifty
نا موجود
مدل: Est59fifty - NO312386999X برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل Est59fifty، پوشش کاربردی جهت استفاده در روز‌های گرم سال است که از پوست در برابر اشعه خورشید محافظت می‌کند. این پوشش علاوه‌بر محافظت از پوست، می‌تواند استایل شما را به طور کلی تغییر بدهد.این کلاه از جنس 100% کتان تولید شده تا بتوانید هن..
کلاه نقاب دار مدل New Era - FA20 9Twenty
نا موجود
مدل: 12316637 - Fa20 9Twenty برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل FA20 9Twenty، یک کلاه آفتابگیر لبه دار است که با سایه‌ای که جلوی صورت ایجاد می‌کند، از پوست و چشم‌ها در برابر گرما و اشعه‌های مضر فرابنفش محافظت کرده و به همین دلیل هنگامی که برای پیاده روی روزانه، کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل گرد..
کلاه نقاب دار مدل New Era - Flag Blue 9FORTY
نا موجود
مدل: Flag Blue 9FORTY Cap - N0311179832 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل Flag Blue 9FORTY، به عنوان یک پوشش و استایل ضروری مناسب افرادی بوده که در طول روز مقابل اشعه نور خورشید قرار می‌گیرند و به انجام فعالیت می‌پردازند. این پوشش علاوه‌بر محافظت از پوست می‌تواند استایل شما را به طور کلی تغییر بدهد.جنس این ک..
کلاه نقاب دار مدل New Era - Flag Red 9FORTY
نا موجود
مدل: Flag Red 9FORTY Cap - N0311179830 برند: New Era
معرفی محصولکلاه نقاب دار نیو ارا مدل Flag Red 9FORTY،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعا..
نمايش 1 تا 30 از 95 (4 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات