محصولات
سبد خرید

یخدان

مدل: 100Qt Performance Cooler برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 95 لیتری کلمن مدل Performance Cooler، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای افراد در هنگام کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد. این یخدان تولید شده توسط کمپانی معروف آمریکایی کلمن بوده که با قدمتی بیش از 25 سال در زمینه تولید محصولاتی نظیر چادر، یخدان، کیسه خو..
3,100,000 تومان
مدل: 45L Cooler Box برند: Cadac
معرفی محصولیخدان 45 لیتری کاداک مدل Cooler Box، ایده آل و دارای سبکی جدید و مدرن که مناسب برای کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. به همراه داشتن مواد غذایی بدون نگرانی برای فاسد شدن آن ها و یا داشتن نوشیدنی های خنک در سفر مستلزم داشتن یک یخدان عالی است که بتواند شما را همراهی ..
860,000 تومان
مدل: 25L Cooler Box برند: Cadac
معرفی محصولیخدان 25 لیتری کاداک مدل Cooler Box، ایده آل و دارای سبکی جدید و مدرن که مناسب برای کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. به همراه داشتن مواد غذایی بدون نگرانی برای فاسد شدن آن ها و یا داشتن نوشیدنی های خنک در سفر مستلزم داشتن یک یخدان عالی است که بتواند شما را همراهی ..
480,000 تومان
مدل: Isotherm Extreme برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 17 لیتری کمپینگز مدل Isotherm Xtreme، محصولی ایده آل برای خنک و تازه نگهداشتن نوشیدنی ها و مواد غذایی در تفریح و سفرهای طولانی مانند سفرهای کمپینگ، آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. این یخدان با داشتن وزن سبک و با توجه به دستگیره آن حمل و نقل راحتی دارد.یخدان Isoth..
870,000 تومان
مدل: Freez Box M برند: Campingaz
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کمپینگز مدل Freez Box M، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم و خنک نگه داشتن مواد غذایی خود برای مدت زمان طولانی می توانید استفاده کنید. داخل این کیف یک ظرف نگهداری مواد غذایی وجود دارد که د..
390,000 تومان
مدل: 36Can Premium Cooler Bag برند: Cadac
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 36 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری می با..
575,000 تومان
مدل: 24 Can Premium برند: Cadac
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 24 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری می با..
495,000 تومان
مدل: 12Can Premium Cooler Bag برند: Cadac
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 12 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری ..
420,000 تومان
مدل: Wine Cooler برند: Cadac
معرفی محصولظرف خنک نگهدارنده بطری کاداک مدل Wine Cooler، محصولی کاربردی از برند معروف Cadac بوده که این کمپانی با قدمتی بیش از 60 سال به تولید محصولاتی همچون کیف خنک نگهدارنده، ظرف خنک نگهدارنده، باربیکیو و ... پرداخته است. با تهیه این محصول هنگامی که در طبیعت، باغ و یا حتی خانه هستید،..
297,000 تومان
مدل: 2Gallon Beverage Cooler برند: Coleman
معرفی محصولآبخوری 7.5 لیتری کلمن مدل Beverage Cooler، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای افراد در هنگام کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد. این آبخوری تولید شده توسط کمپانی معروف آمریکایی کلمن بوده که با قدمتی بیش از 25 سال در زمینه تولید محصولاتی نظیر چادر، یخدان، کیسه خو..
580,000 تومان
مدل: Steel Belted Jug برند: Coleman
معرفی محصولآبخوری 5 لیتری کلمن مدل Steel Belted Jug، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای افراد در هنگام کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد. این آبخوری تولید شده توسط کمپانی معروف آمریکایی کلمن بوده که با قدمتی بیش از 25 سال در زمینه تولید محصولاتی نظیر چادر، یخدان، کیسه خوا..
970,000 تومان
مدل: 1Gallon Beverage Cooler برند: Coleman
معرفی محصولآبخوری 3.8 لیتری کلمن مدل Beverage Cooler، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای افراد در هنگام کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد. این آبخوری تولید شده توسط کمپانی معروف آمریکایی کلمن بوده که با قدمتی بیش از 25 سال در زمینه تولید محصولاتی نظیر چادر، یخدان، کیسه خو..
440,000 تومان
یخدان 6.6 لیتری مدل Stanley - Adventure Cooler
نا موجود
مدل: Adventure Cooler 6.6 Lit برند: Stanley
معرفی محصولیخدان 6 لیتری استنلی مدل Adventure Cooler ، دارای دیواره دولایه با عایق فومی می باشد که قابلیت نگهداری مواد غذایی تا 27 ساعت را دارد. همچنین دور تا دور لبه های این یخدان مجهز به نوار پلاستیکی می باشد که از هدر رفتن دمای داخلی یخدان جلوگیری می کند و باعث می شود که مواد غذایی در به..
یخدان 56 لیتری مدل Coleman - Performance Wheeled Cooler
نا موجود
مدل: 60QT Performance Wheeled Cooler برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 56 لیتری کلمن مدل Performance Wheeled با بهرمندی از ظرفیت داخلی بسیار زیاد می‌تواند حجم زیادی از موادغذایی را نگه داری کند. این محصول با استفاده از عایقی مناسب علاوه بر حفظ دمای موادغذایی، از نشت‌کردن یا برودت دما هم جلوگیری خواهد کرد. یکی از ویژگی های م..
یخدان 42 لیتری مدل CampinGaz - Icetime Plus
نا موجود
مدل: Icetime Plus 42L برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 42 لیتری کمپینگز مدل Icetime Plus، محصولی ایده آل جهت نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی ها در تفریح و سفرهای طولانی مانند کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. همیشه سفر کردن به همراه خانواده لحظاتی خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برای تک تک افراد فراهم می کند. همچ..
یخدان 38 لیتری CampinGaz - Icetime Plus
نا موجود
مدل: Ice Time Plus برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 38 لیتری کمپینگز مدل Icetime Plus با قابلیت نگهداری 30 ساعت یخ و با توجه به ابعاد و وزن بسیار کم آن گزینه ای مناسب برای کمپینگ و پیک نیک های یک روزه می‌باشد. این یخدان دارای ظرفیت 9 عدد بطری 1.5 لیتری می‌باشد.معرفی برندکمپانی Campingaz در سال 194..
یخدان 30 لیتری CampinGaz - Icetime Plus
نا موجود
مدل: Icetime Plus 30L برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 30 لیتری کمپینگز مدل Icetime Plus با قابلیت نگهداری 27 ساعت یخ و با توجه به ابعاد و وزن بسیار کم آن گزینه ای مناسب برای خرید می‌باشد. این یخدان دارای ظرفیت 6 عدد بطری 1.5 لیتری می‌باشد.معرفی برندکمپانی Campingaz در سال 1949 توسط سه مهندس فرانسوی ..
یخدان 28 لیتری Coleman -  Excursion Cooler
نا موجود
مدل: 30QT Excursion Cooler برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 28 لیتری کلمن مدل Excursion Cooler با برخورداری از محفظه‌ی داخلی جادار و طراحی مناسب، انتخابی سنجیده برای کسانی است که به وسیله‌ای برای نگهداری بهتر از موادغذایی خود در سفر نیاز دارند. این محصول با بهره مندی از عایق دوجداره  از هدر رفتن دمای  بخش داخلی ج..
یخدان 26 لیتری مدل CampinGaz - Icetime Plus
نا موجود
مدل: Icetime Plus 26L برند: Campingaz
معرفی محصولیخدان 26 لیتری کمپینگز مدل Icetime Plus دارای سبکی جدید و مدرن، مناسب برای کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرود با قابلیت نگهداری 24 ساعت یخ بوده که با توجه به ابعاد و وزن بسیار کم آن گزینه ای مناسب برای خرید می‌باشد. این یخدان دارای ظرفیت 6 عدد بطری 1.5 لیتری می‌باشد...
یخدان  15 لیتری مدل Stanley - Adventure Cooler
نا موجود
مدل: Adventure Cooler 15.1 Lit برند: Stanley
معرفی محصولیخدان 15 لیتری استنلی مدل Adventure Cooler ، دارای دیواره دولایه با عایق فومی می باشد که قابلیت نگهداری مواد غذایی تا 36 ساعت را دارد. همچنین دور تا دور لبه های این یخدان مجهز به نوار پلاستیکی می باشد که از هدر رفتن دمای داخلی یخدان جلوگیری می کند و باعث می شود که مواد غذایی در ب..
یخدان  15  لیتری مدل Coleman - Excursion Cooler
نا موجود
مدل: 16QT Excursion Cooler برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 15 لیتری کلمن مدل Excursion محصولی دارای ابعاد کوچک، قابل حمل، مناسب استفاده در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و سفرهای آفرودی، با ظرفیت نگهداری 22 قوطی می‌باشد. طراحی منحصر به فرد این محصول به گونه ای است که می‌تواند کلیه مواد خوراکی را تا 24 ساعت به صورت خنک و تازه ن..
یخ خشک مدل Campingaz - M30 Freez Pack
نا موجود
مدل: M30 Freez Pack برند: Campingaz