محصولات
سبد خرید

یخدان

در روزهای گرم تابستان به همراه بردن مواد غذایی که نیاز به یخچال و یا جای خنک دارند به خصوص در کمپینگ کاری بسیار دشوار است. برای حل این مشکل راه های مختلفی وجود دارد. اگر قصد سفر با خودروی آفرودی را به کمپینگ، طبیعت بکر و ... را دارید، استفاده از یخدان هایی متناسب با نیاز و فضای در دسترس گزینه ای بسیار ایده آل است. همچنین برای سایر زمان ها کیف های خنک نگهدارنده، برای حمل نوشیدنی ها و یا مواد غذایی نیز کاربردی بوده و می تواند برای چند ساعت آن ها را خنک نگه دارد.

مدل: Extreme 1000 برند: Campingaz
معرفی محصولآبخوری کمپینگز مدل Extreme 1000،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
480,000 تومان
آبخوری 18.9 لیتری مدل Coleman - 5 Gallon Beverage
ارسال رایگان در تهران
مدل: 5Gallon Beverage برند: Coleman
معرفی محصولآبخوری 18.9 لیتری کلمن مدل 5Gallon Beverage، محصولی کاربردی جهت خنک نگه‌داشتن آب و انواع نوشیدنی در روز‌های گرم تابستان، سفر‌های آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بوده که به همراه داشتن آن در حین فعالیت‌های خارج از منزل، باعث شده تا علاوه‌بر به همراه داشتن..
7,340,000 تومان
آبخوری 3.8 لیتری مدل Coleman - Beverage Cooler
ارسال رایگان در تهران
مدل: 1Gallon Beverage Cooler برند: Coleman
معرفی محصولآبخوری 3.8 لیتری کلمن مدل Beverage Cooler، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای افراد در هنگام کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد. این آبخوری تولید شده توسط کمپانی معروف آمریکایی کلمن بوده که با قدمتی بیش از یک قرن در زمینه تولید محصولاتی نظیر چادر، یخدان، کیسه خو..
2,220,000 تومان
باکس گرم و سرد نگهدارنده مدل Outwell - Eco Cool Lite
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eco Cool Lite - 590168 برند: Outwell
معرفی محصولباکس گرم و سرد نگهدارنده Outwell مدل Eco Cool Lite، یک وسیله سرمایشی و گرمایشی جهت نگهداری مواد غذایی می‌باشد. شاید لذیذترین نوشیدنی برای یک مسافر کویر یک لیوان آب خنک باشد، آبی که دمای آن از محیط اطراف کمتر باشد تا بتواند علاوه بر رفع تشنگی، او را از درون خنک کندر؛ یا شاید هم یک..
9,990,000 تومان
باکس گرم و سرد نگهدارنده مدل Outwell - Eco Prime Cool
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eco Prime Cool - 590171 برند: Outwell
معرفی محصولباکس گرم و سرد نگهدارنده Outwell مدل Eco Prime Cool، یک وسیله سرمایشی و گرمایشی جهت نگهداری مواد غذایی می‌باشد. شاید لذیذترین نوشیدنی برای یک مسافر کویر یک لیوان آب خنک باشد، آبی که دمای آن از محیط اطراف کمتر باشد تا بتواند علاوه بر رفع تشنگی، او را از درون خنک کندر؛ یا شاید هم ی..
9,710,000 تومان
خنک نگهدارنده مدل Coleman - PowerChill Thermoelectric Cooler
ارسال رایگان در تهران
مدل: PowerChill Thermoelectric Cooler 12V برند: Coleman
معرفی محصولخنک نگهدارنده 40 لیتری کلمن مدل PowerChill Thermoelectric Cooler، شیک و ایده آل مناسب برای کسانی که می خواهند از نوشیدنی یا خوراکی های خود به صورت تازه و خنک درسفرهای طولانی مدت استفاده کنند. این محصول دارای وزنی سبک بوده و در تمامی ماشین های خودرویی و سنگین قابل استفاده می باشد...
12,500,000 تومان
کوله خنک نگهدارنده مدل Burton - Beeracuda Gearhaus 42L / Limeade
ارسال رایگان در تهران
مدل: Beeracuda Gearhaus 42L / Limeade برند: Burton
معرفی محصولکوله خنک نگهدارنده Burton مدل Beeracuda Gearhaus 42L /Limeade، در واقع یک کوله مجهز به محفظه خنک نگهدارنده است که به شما این امکان را می‌دهد تا زمانی که به ساحل، پیک‌نیک، کمپینگ، پیاده‌روی، دوچرخه ‌سواری، پارک و ... می‌روید، علاوه بر به همراه داشتن یک کوله جهت..
4,200,000 تومان
مدل: 12Can Premium Cooler Bag برند: Cadac
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 12 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری ..
729,000 تومان
کیف خنک نگهدارنده مدل Campingaz - Fold N Cool 30L
ارسال رایگان در تهران
مدل: Fold'N Cool 30L برند: Campingaz
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کمپینگز مدل Fold'N Cool 30L، با برخورداری از ساختار عایق این امکان را فراهم آورده تا در تفریحات هیجان انگیز یک روزه، سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنوردی و ... بتوانید فاسد شدن مواد غذایی، میوه، نوشیدنی، پروتئین منجمد شده و سایر مواد خوراکی را با خود حمل و مصرف ن..
2,900,000 تومان
مدل: Fold'N Cool 5L برند: Campingaz
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کمپینگز مدل Fold'N Cool 5L، کیف مخصوص جهت خنک نگه‌داشتن غذا، میوه، نوشیدنی و … بوده که توسط کمپانی Campingaz تولید شده است. این کیف با ساختار عایق خود شما را در طول مسافرت‌های برون شهری، کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت‌گردی و ... همراهی، و از فاسد ش..
1,700,000 تومان
کیف خنک نگهدارنده مدل Campingaz - Fold’N Cool 10L
ارسال رایگان در تهران
مدل: Fold’N Cool 10L برند: Campingaz
معرفی محصول  کیف خنک‌نگهدارنده کمپینگز مدل  Fold’N Cool™ 10L، محصولی بسیار کاربردی برای سفرهای کمپینگ شما است که به کمک آن می‌توانید نوشیدنی‌ها، خوراکی‌ها و اقلامی که احتیاج به خنک ماندن در طول مسیر شما را دارند نگهداری نمایید. با استفاده از ای..
2,050,000 تومان
کیف خنک نگهدارنده مدل Campingaz - Fold’N Cool 20L
ارسال رایگان در تهران
مدل: Fold’N Cool 20L برند: Campingaz
معرفی محصول  کیف خنک‌نگهدارنده کمپینگز مدل  Fold’N Cool 20L، محصولی بسیار کاربردی برای سفرهای کمپینگ شما است که به کمک آن می‌توانید نوشیدنی‌ها، خوراکی‌ها و اقلامی که احتیاج به خنک ماندن در طول مسیر شما را دارند نگهداری نمایید. با ..
2,400,000 تومان
مدل: Freez Box M برند: Campingaz
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کمپینگز مدل Freez Box M، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم و خنک نگه داشتن مواد غذایی خود برای مدت زمان طولانی می توانید استفاده کنید. داخل این کیف یک ظرف نگهداری مواد غذایی وجود دارد که د..
548,000 تومان
کیف خنک نگهدارنده مدل Coleman - Soft Cooler 9 Can
ارسال رایگان در تهران
مدل: Soft Coolerr 9 Can برند: Coleman
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده کلمن مدل Soft Cooler 9 Can، وسیله ای کاربردی برای خنک نگه داشتن نوشیدنی ها و مواد غذایی شما در سفرهای داخل شهر و یا خارج از شهر می باشد. شرکت آمریکایی کلمن با سابقه ای بیش از یک قرن در تولید تجهیزات کمپینگ، با ساخت این کیف خنک نگهدارنده توانسته مشکل خنک ماندن نوشیدنی..
2,950,000 تومان
کیف خنک نگهدارنده مدل Outwell - Albatross L
ارسال رایگان در تهران
مدل: Coolbag Albatross L - 590155 برند: Outwell
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده اوت ول مدل Albatross L، یک محفظه عایق است که مواد غذایی، میوه، سبزی، انواع خوراکی و نوشیدنی‌های خنک شما را به دور از گرما نگه داشته تا در مسافرت‌های یک روزه، گردش خانوادگی، کمپینگ، سفرهای آفرودی، ساحل گردی و ...، بتوانید نوشیدنی‌های خنک و خوراکی‌ه..
5,620,000 تومان
کیف خنک نگهدارنده مدل Outwell - Albatross M
ارسال رایگان در تهران
مدل: Coolbag Albatross M - 590154 برند: Outwell
معرفی محصولکیف خنک نگهدارنده اوت ول مدل Albatross M، یک محفظه عایق است که مواد غذایی، میوه، سبزی، انواع خوراکی و نوشیدنی‌های خنک شما را به دور از گرما نگه داشته تا در مسافرت‌های یک روزه، گردش خانوادگی، کمپینگ، سفرهای آفرودی، ساحل گردی و ...، بتوانید نوشیدنی‌های خنک و خوراکی‌ه..
4,490,000 تومان
مدل: Tiffin 1000 ml برند: Coleman
معرفی محصولکیف عایق کلمن مدل Tiffin Box 1000 ml، محصولی کاربردی و گزینه ای مناسب در هنگام سفر و فعالیت های مختلف بوده که به دلیل برخورداری از محفظه عایق، همراهی ایده آل جهت نگهداری انواع مواد غذایی می باشد. این محصول تولید شده توسط کمپانی آمریکایی کلمن بوده که این کمپانی با سابقه ای بیش از نیم ق..
1,900,000 تومان
مدل: Tiffin 600 ml برند: Coleman
معرفی محصولکیف عایق کلمن مدل Tiffin Box 600 ml، محصولی کاربردی و گزینه ای مناسب در هنگام سفر و فعالیت های مختلف بوده که به دلیل برخورداری از محفظه عایق، همراهی ایده آل جهت نگهداری انواع مواد غذایی می باشد. این محصول تولید شده توسط کمپانی آمریکایی کلمن بوده که این کمپانی با سابقه ای بیش از نیم قر..
1,400,000 تومان
یخدان 113.6 لیتری مدل Coleman - 316 Series 120-Quart Marine
ارسال رایگان در تهران
مدل: 316Series 120-Quart Marine Hard Cooler / COL3000006576 برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 113.6 لیتری کلمن مدل 316Series 120-Quart Marine، کیفیتی بی‌نظیر و میراثی از مهارت و ماجراجویی را به هر مکانی که ببرید به ارمغان می‌آورد. شرکت آمریکایی کلمن که بیش از یک قرن سابقه در تولید محصولات کمپینگ دارد با اضافه کردن سری‌های مختلف محصولات، تنوع و کیفیت آن&zwn..
26,020,000 تومان
یخدان 142 لیتری مدل Coleman - 316 Series 150-Quart Marine
ارسال رایگان در تهران
مدل: 316Series 150-Quart Marine Hard Cooler / COL3000006577 برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 142 لیتری کلمن مدل 316Series 150-Quart Marine، کیفیتی بی‌نظیر و میراثی از مهارت و ماجراجویی را به هر مکانی که ببرید به ارمغان می‌آورد. شرکت آمریکایی کلمن که بیش از یک قرن سابقه در تولید محصولات کمپینگ دارد با اضافه کردن سری‌های مختلف محصولات، تنوع و کیفیت آن‌..
35,630,000 تومان
یخدان 45 لیتری مدل Coleman - 3 Piece Combo
ارسال رایگان در تهران
مدل: 3Piece 48 Quart Cooler Combo برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 45 لیتری کلمن مدل 3Piece Combo، محصولی 3 قسمتی شامل یک یخدان بزرگ است که درون آن یک یخدان کوچک‌تر و یک آبخوری قرار می‌گیرد. این محصول یک یخدان مسافرتی آمریکایی است که توسط برند مشهور و جهانی کلمن، طراحی و تولید شده و می‌توان گفت در شمار بهترین مارک‌های ی..
9,420,000 تومان
یخدان 48 لیتری مدل Coleman - 52 Quart Xtreme
ارسال رایگان در تهران
مدل: 52Quart Xtreme - COL2000037212 برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 48 لیتری کلمن مدل 52Quart Xtreme، از مهم‌ترین وسایلی بوده که در طول سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی، ماهیگیری و ... به آن نیاز پیدا خواهید کرد تا مواد غذایی را سالم، و نوشیدنی‌ها را گوارا به مقصد برسانید. علاوه‌براین همراه داشتن این یخدان باعث شده تا د..
12,060,000 تومان
یخدان 49.2 لیتری مدل Coleman - 316 Series 52 Quart
ارسال رایگان در تهران
مدل: Series316 52Quart - COL3000006664 برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 49.2 لیتری کلمن مدل 316Series 52Quart، از مهم‌ترین وسایلی بوده که در طول سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی، ماهیگیری و ... به آن نیاز پیدا خواهید کرد تا مواد غذایی را سالم، و نوشیدنی‌ها را گوارا به مقصد برسانید. علاوه‌براین همراه داشتن این یخدان باعث شده..
9,820,000 تومان
یخدان 5 لیتری مدل Coleman - Fliplid
ارسال رایگان در تهران
مدل: 5 Quart FlipLid Cooler برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 5 لیتری کلمن مدل Fliplid، وسیله ای کاربردی برای خنک نگه داشتن نوشیدنی ها و مواد غذایی شما می باشد. شرکت آمریکایی کلمن با سابقه ای بیش از یک قرن بار دیگر با تولید یک یخدان مناسب برای کمپینگ، سفر و یا یک پیک نیک خانوادگی و یا دوستانه توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. یخدان Fli..
2,000,000 تومان
یخدان 51 لیتری مدل Coleman - 3 Piece Combo
ارسال رایگان در تهران
مدل: 3Piece 54 Quart Cooler Combo برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 51 لیتری کلمن مدل 3Piece Combo، محصولی 3 قسمتی شامل یک یخدان بزرگ است که درون آن یک یخدان کوچک‌تر و یک آبخوری قرار می‌گیرد. این محصول یک یخدان مسافرتی آمریکایی است که توسط برند مشهور و جهانی کلمن، طراحی و تولید شده و می‌توان گفت در شمار بهترین مارک‌های ی..
10,500,000 تومان
یخدان 66.2 لیتری مدل Coleman - 316 Series 70-Quart Marine
ارسال رایگان در تهران
مدل: 316Series 70-Quart Marine Hard Cooler / COL3000006580 برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 66.2 لیتری کلمن مدل 316Series 70-Quart Marine، کیفیتی بی‌نظیر و میراثی از مهارت و ماجراجویی را به هر مکانی که ببرید به ارمغان می‌آورد. شرکت آمریکایی کلمن که بیش از یک قرن سابقه در تولید محصولات کمپینگ دارد با اضافه کردن سری‌های مختلف محصولات، تنوع و کیفیت آن‌..
15,910,000 تومان
یخدان 8.5 لیتری مدل Coleman - 9 Quart Party Circle
ارسال رایگان در تهران
مدل: 9Quart Party Circle برند: Coleman
معرفی محصولیخدان 8.5 لیتری کلمن مدل 9Quart Party Circle، از مهم‌ترین وسایلی بوده که در طول سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی، ماهیگیری و ... به آن نیاز پیدا خواهید کرد تا مواد غذایی را سالم، و نوشیدنی‌ها را گوارا به مقصد برسانید. علاوه‌براین همراه داشتن این یخدان باعث شد..
3,230,000 تومان
یخدان 9.4 لیتری مدل Bote - Kula 2.5
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Kula 2.5 Cooler برند: Bote
معرفی محصولیخدان 9.4 لیتری Bote مدل Kula 2.5، یک گزینه مناسب برای حمل مواد غذایی و نوشیدنی‌های مورد علاقه‌تان هنگام سفر به دریا، کمپینگ و ... است که توسط کمپانی Bote طراحی و تولید شده و توانسته نظر مخاطبان را به خوبی به خود جلب کند.یخدان Kula 2.5، دارای بدنه‌ای از جنس پلاستیک ..
15,400,000 تومان
یخدان سه تکه مدل Outwell - Fulmar Combo
ارسال رایگان در تهران
مدل: Fulmar Combo برند: Outwell
معرفی محصولیخدان سه تکه اوت ول مدل Fulmar Combo، مجموعه 3 عددی تشکیل شده از یک یخدان 60 لیتری، یخدان 30 لیتری و یک آبخوری 5.8 لیتری بوده که همراه داشتن آن در حین انجام فعالیت‌های روزانه، سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی، ماهیگیری و ... باعث شده تا نیاز و نگرانی شما را جهت بهره&zw..
21,170,000 تومان
آبخوری 1.2 لیتری مدل Coleman - 1/3 Gallon Beverage Cooler
نا موجود
مدل: 1/3Gallon Beverage Cooler برند: Coleman
معرفی محصولآبخوری 1.2 لیتری کلمن مدل 1/3Gallon Beverage Cooler، که توسط برند آمریکایی مشهور کلمن طراحی و تولید شده است، با خنک نگهداشتن یخ و آب سرد، شما را از نوشیدن آب و دیگر نوشیدنی‌های خنک در طول سفر بهره‌مند می‌سازد. بعد از یک گردش، پیاده روی، کوهنوردی، طبیعت گردی، جنگل ن..
نمايش 1 تا 30 از 110 (4 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات