محصولات
سبد خرید

یخچال خودرویی | یخچال و فریزر خودرو

سفر با ماشین های آفرودی بسیار هیجان انگیز است، خصوصا اگر این سفر چند روزه و با گشت و گذار به مناطق مختلف و آشنایی با طبیعت های مختلف باشد، هیجانی به مراتب بالاتر را به همراه دارد. برای چنین سفرهایی باید از تجهیزات مناسب و کارآمد استفاده کرد تا سفری بدون مشکل را سپری کنید. از جمله ملزومات این گونه سفرها یخچال و فریزر خودرویی می باشد. با به کارگیری یخچال خودرویی می توانید با خیالی آسوده به طبیعت گردی و یا کویرنوردی بروید بدون اینکه نگران فاسد شدن مواد غذایی و یا نداشتن نوشیدنی خنک باشید. حتما قبل از خرید برای انتخابی مناسب حتما مقاله راهنمای خرید یخچال خودرویی را به دقت مطالعه نمایید. 

مدل: Indel B Refrigerator Wiring Kit برند: Morgen
معرفی محصولکیت سیم کشی یخچال فریزر Morgen مدل Indel B Wiring Kit، گزینه ای بسیار کاربردی جهت استفاده آسان از یخچال فریزرهای ایندل بی در سفر و کمپینگ می باشد. همانطور که می دانید این یخچال ها با فندکی خودرو نیز روشن می شوند، اما گاهی اوقات ممکن است به دلیل کمبود آمپر و یا نوسان ولتاژ و جریان، سیس..
450,000 تومان
یخچال فریزر باتری دار خودرو و کمپ 75 لیتری مدل Alpicool - TWW75
فقط آنلاین ارسال رایگان در تهران
مدل: Dual Temperature Control TWW75 Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 75 لیتری Alpicool مدل TWW75، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت است. شرکت آلپی کول باری دیگر با همکاری شرکت LG  که نقش بسزایی در تولید این یخچال ایفا نموده، توانسته در لیست برترین تولیدکنندگان یخچال‌های خودرو در دنیا جای بگیرد. کم..
28,000,000 تومان
یخچال فریزر خودرو و کمپ 30 لیتری مدل Alpicool - CX30
فقط آنلاین ارسال رایگان در تهران
مدل: Dual Temperature Control CX30 Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 30 لیتری Alpicool مدل CX30، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت است. شرکت آلپی کول باری دیگر با همکاری شرکت LG  که نقش بسزایی در تولید این یخچال ایفا نموده، توانسته در لیست برترین تولیدکنندگان یخچال‌های خودرو در دنیا جای بگیرد. کمپ..
14,000,000 تومان
یخچال فریزر خودرو و کمپ 36 لیتری مدل Alpicool - T36
فقط آنلاین ارسال رایگان در تهران
مدل: Dual Temperature Control T36 Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 36 لیتری Alpicool مدل T36، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت است. شرکت آلپی کول باری دیگر با همکاری شرکت LG  که نقش بسزایی در تولید این یخچال ایفا نموده، توانسته در لیست برترین تولیدکنندگان یخچال های خودرو در دنیا جای بگیرد. کمپرسور ا..
15,500,000 تومان
خنک نگهدارنده مدل Coleman - PowerChill Thermoelectric Cooler
نا موجود
مدل: PowerChill Thermoelectric Cooler45L برند: Coleman
معرفی محصولخنک نگهدارنده 45 لیتری کلمن مدل PowerChill Thermoelectric Cooler، شیک و ایده آل مناسب برای کسانی که می خواهند از نوشیدنی یا خوراکی های خود به صورت تازه و خنک درسفرهای طولانی مدت استفاده کنند. این محصول دارای وزنی سبک بوده و در تمامی ماشین های خودرویی و سنگین قابل استفاده می باشد...
ریل یخچال مدل ARB - Elements Fridge Freezer
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Elements Fridge Freezer برند: ARB
معرفی محصول ریل یخچال ARB مدل Elements Fridge Freezer، محصولی ضروروی و کاربردی، که توسط این شرکت تولید شده است و مناسب برای یخچال های ARB ELEMENT می باشد. جهت سهولت و استفاده راحت از یخچال های خود در داخل ماشین، استفاده از ریل های یخچال بهترین گزینه می باشد. زمانی که یخچال داخل خودرو..
ریل یخچال مدل ARB - Fridge Freezer Slide
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Fridge Freezer Slide برند: ARB
معرفی محصولریل یخچال ARB مدل Fridge Freezer Slide (کد 10900022)، از جنس فلز با روکش روی می باشد و این امکان را به شما می دهد تا یخچال ARB خود را بر روی ریل کشویی قرار داده و به راحتی از آن استفاده نمایید. بیشترین وزن قابل تحمل این ریل 120 کیلوگرم می باشد.ویژگی های بارز مح..
ریموت و مانیتور یخچال مدل ARB - Fridge Remote Monitor
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Fridge Remote Monitor برند: ARB
معرفی محصولریموت و مانیتور یخچال ARB مدل Fridge Remote Monitor (کد 10900026)، سبب راحتی در طول سفر می شود به طوری که اگر فرد برای ساعت های طولانی در حال رانندگی است به راحتی می تواند به صورت بی سیم و از راه دور، درجه حرارت داخلی یخچال، ولتاژ منبع تغذیه و وضعیت کمپرسور را بر روی صفحه نمایش آ..
قلاب یخچال مدل ARB - Elements Tie Down System
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Elements Tie Down System برند: ARB
معرفی محصولقلاب یخچال ARB مدل Elements Tie Down System (کد 10900038)، محصولی جهت محافظت و نگهداشتن یخچال ARB Elements Fridge، که بر روی ریل  یخچال نصب می شود. این قلاب شامل تسمه بند پارچه ای، پوشش پلاستیکی، گیره تنظیم استیل و پیچ است.ویژگی های بارز محص..
قلاب یخچال مدل ARB - Fridge Freezer Tie Down System
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Fridge Freezer Tie Down System برند: ARB
معرفی محصولقلاب یخچال ARB مدل Fridge Freezer Tie Down System (کد 10900010)، محصولی جهت محافظت و نگهداشتن یخچال ARB Fridge Freezer، که بر روی ریل  یخچال نصب می شود. این قلاب شامل تسمه بند پارچه ای، پوشش پلاستیکی، گیره تنظیم استیل و پیچ است.ویژگی های بارز محصول :..
کابل یخچال مدل ARB - Fridge Freezer Wiring Kit
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Fridge Freezer Wiring Kit برند: ARB
معرفی محصولکابل یخچال ARB مدل Fridge Freezer Wiring Kit (کد 10900027)، کیت کاربردی جهت سیم کشی از باتری خودرو و استفاده آسان تر از یخچال و فریزر های ARB می باشد. هر چند برای استفاده از یخچال می توان از فندکی خودرو استفاده نمود ولی به دلیل کمبود آمپر، یخچال روی حالت Check قرار می گیرد ک..
کاور یخچال فریزر مدل Morgen - TB41
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB41A Refrigerator Cover برند: Morgen
معرفی محصولکاور یخچال فریزر Morgen مدل TB41، محصولی بسیار کاربردی برای محافظت از یخچال 40 لیتری ایندل بی مدل TB41 بوده و گزینه ای ایده آل برای افرادی است که علاقمند به سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و به خصوص سفرهای کویری می باشند. چرا که در این گونه سفرها تابش نور مستقیم خورشید ممکن است باعث کاهش را..
کاور یخچال فریزر مدل Morgen - TB51
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB51A Refrigerator Cover برند: Morgen
معرفی محصولکاور یخچال فریزر Morgen مدل TB51، محصولی بسیار کاربردی برای محافظت از یخچال 47 لیتری ایندل بی مدل TB51 بوده و گزینه ای ایده آل برای افرادی است که علاقمند به سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و به خصوص سفرهای کویری می باشند. چرا که در این گونه سفرها تابش نور مستقیم خورشید ممکن است باعث کاهش را..
کیف یخچال مدل ARB - Canvas Transit Bag
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Canvas Transit Bag برند: ARB
معرفی محصولکیف یخچال ARB مدل Canvas Transit Bag (کد 10900014, 10900013, 10900012)، محصولی جهت محافظت از یخچال های ARB در برابر ضربه و خراش بوده، با جنسی از برزنت و عایق در برابر گرما می باشد. همچنین در کناره آن یک جیب برای نگهداری از لوازم جانبی مانند سیم برق، دفترچه راهنما و..
یخچال فریزر خودرو و کمپ  60 لیتری مدل ARB - Classic
فقط آنلاین نا موجود
مدل: 60L Portable Fridge Freezer برند: ARB
معرفی محصولیخچال فریزر خودرو و کمپ 60 لیتری ARB مدل Classic (کد 10800601) ، دارای بدنه ای مقاوم از جنس استیل با روکشی از جنس روی می باشد و درب آن قابلیت قفل شدن و جدا شدن را دارد. این یخچال با ظرفیت قابل توجه ای برای استفاده در پشت ماشین، آشپزخانه، مسافرت های خانوادگی و .... بسیار مناس..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 13 لیتری مدل Indel B - TB13
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB13 برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 13 لیتری Indel B مدل TB13، کوچکترین یخچال شرکت ایندل بی بوده که به خاطر ابعاد کوچک و وزن کم، می توانید به راحتی آن را همه جا همراه خود داشته باشید. یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت، زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 15 لیتری مدل Indel B - TB15
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB15 برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 15 لیتری Indel B مدل TB15، کوچکترین یخچال شرکت ایندل بی بوده که به خاطر ابعاد کوچک و وزن کم، می توانید به راحتی آن را همه جا همراه خود داشته باشید. یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت، زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 18 لیتری مدل Indel B - TB18
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB18 برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 18 لیتری Indel B مدل TB18، کوچکترین یخچال شرکت ایندل بی بوده که به خاطر ابعاد کوچک و وزن کم، می توانید به راحتی آن را همه جا همراه خود داشته باشید. یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت، زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 25 لیتری مدل Alpicool - K25
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Dual Temperature Control K25 Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 25 لیتری Alpicool مدل K25، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت است. شرکت آلپی کول باری دیگر با همکاری شرکت LG  که نقش بسزایی در تولید این یخچال ایفا نموده، توانسته در لیست برترین تولیدکنندگان یخچال های خودرو در دنیا جای بگیرد. کمپرسور ا..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 29 لیتری مدل Indel B - TB31A
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB31A برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 29 لیتری Indel B مدل TB31A، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت، زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب و انواع نوشیدنی های شما را خنک نگه ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 39 لیتری مدل Indel B - TB45A
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB45A برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 39 لیتری Indel B مدل TB45A، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به همراه خانواده و یا گروهی به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 40 لیتری مدل Indel B - TB41A
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB41A برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 40 لیتری Indel B مدل TB41، با بدنه ای مقاوم از جنس پلاستیک و ظرفیتی مناسب، گزینه ای ایده آل برای استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی در داخل خودرو و کمپ می باشد. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 42 لیتری مدل Indel B - TB42
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB42 برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 42 لیتری Indel B مدل TB42، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به همراه خانواده و یا گروهی به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود ی..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 44 لیتری مدل ARB - Zero Single Zone
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Zero Single Zone 44L برند: ARB
معرفی محصولیخچال فریزر خودرو و کمپ 44 لیتری ARB مدل Zero Single Zone، محصولی مناسب برای سفرهای طولانی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... است. در سفر‌های مختلف مخصوصا در فصل گرم همراه داشتن یخچال فریزر جزء ملزومات سفر به حساب می‌آید، زیرا هنگام سفر امکان خرید مواد غذایی به‌ راحتی وجود ندارد..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 45 لیتری مدل Indel B - TB55A
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB55A برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 45 لیتری Indel B مدل TB55، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به همراه خانواده و یا گروهی به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود ی..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 47 لیتری مدل ARB - Classic
فقط آنلاین نا موجود
مدل: 47L Portable Fridge Freezer برند: ARB
معرفی محصولیخچال فریزر خودرو و کمپ 47 لیتری ARB مدل Classic، دارای بدنه ای مقاوم از جنس استیل با روکشی از جنس روی می باشد و درب آن قابلیت قفل شدن و جدا شدن را دارد. این یخچال با ظرفیت قابل توجه ای برای استفاده در پشت ماشین، آشپزخانه، مسافرت های خانوادگی و .... بسیار مناسب است.این م..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 47 لیتری مدل Indel B - TB51A
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB51A برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 47 لیتری Indel B مدل TB51A، با بدنه ای مقاوم از جنس پلاستیک و ظرفیتی مناسب، گزینه ای ایده آل برای استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی در داخل خودرو و کمپ می باشد. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 50 لیتری مدل Alpicool - T50
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Dual Temperature Control T50 برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 50 لیتری Alpicool مدل Dual Temperature Control T50، یکی از جدیدترین محصولات کمپانی آلپی کول می باشد که این کمپانی با همکاری شرکت LG توانسته در لیست برترین تولیدکنندگان یخچال های خودرو در دنیا جای بگیرد. کمپرسور این محصول نیز متعلق به شرکت خوش نام ال جی ( LG ) می باشد...
یخچال فریزر خودرو و کمپ 60 لیتری مدل Alpicool - Dual Temperature Control T60
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Dual Temperature Control T60 برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 60 لیتری Alpicool مدل Dual Temperature Control T60، یکی از جدیدترین محصولات کمپانی آلپی کول می باشد که این کمپانی با همکاری شرکت LG توانسته در لیست برترین تولیدکنندگان یخچال های خودرو در دنیا جای بگیرد. کمپرسور این محصول نیز متعلق به شرکت خوش نام ال جی ( LG ) می باشد...
یخچال فریزر خودرو و کمپ 60 لیتری مدل ARB - Elements
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Elements Fridge Freezer برند: ARB
معرفی محصولیخچال فریزر خودرو و کمپ 60 لیتری ARB مدل Elements (کد 10800601)، دارای طراحی بسیار زیبا، بدنه ای مقاوم از جنس استیل ضد زنگ و کاملا ضد آب می باشد که داشتن بدنه ضد آب سبب شده تا دیگر نیازی به کاور نداشته باشد. این یخچال با بدنه ای ضد آب و ظرفیت قابل توجهی که دارد برای است..
نمايش 1 تا 30 از 36 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات