محصولات
سبد خرید

یخچال خودرویی | یخچال و فریزر خودرو

سفر با ماشین های آفرودی بسیار هیجان انگیز است، خصوصا اگر این سفر چند روزه و با گشت و گذار به مناطق مختلف و آشنایی با طبیعت های مختلف باشد، هیجانی به مراتب بالاتر را به همراه دارد. برای چنین سفرهایی باید از تجهیزات مناسب و کارآمد استفاده کرد تا سفری بدون مشکل را سپری کنید. از جمله ملزومات این گونه سفرها یخچال و فریزر خودرویی می باشد. با به کارگیری یخچال خودرویی می توانید با خیالی آسوده به طبیعت گردی و یا کویرنوردی بروید بدون اینکه نگران فاسد شدن مواد غذایی و یا نداشتن نوشیدنی خنک باشید. حتما قبل از خرید برای انتخابی مناسب حتما مقاله راهنمای خرید یخچال خودرویی را به دقت مطالعه نمایید. 

باکس گرم و سرد نگهدارنده مدل Outwell - Eco Cool Lite
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eco Cool Lite - 590168 برند: Outwell
معرفی محصولباکس گرم و سرد نگهدارنده Outwell مدل Eco Cool Lite، یک وسیله سرمایشی و گرمایشی جهت نگهداری مواد غذایی می‌باشد. شاید لذیذترین نوشیدنی برای یک مسافر کویر یک لیوان آب خنک باشد، آبی که دمای آن از محیط اطراف کمتر باشد تا بتواند علاوه بر رفع تشنگی، او را از درون خنک کندر؛ یا شاید هم یک..
9,990,000 تومان
باکس گرم و سرد نگهدارنده مدل Outwell - Eco Prime Cool
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eco Prime Cool - 590171 برند: Outwell
معرفی محصولباکس گرم و سرد نگهدارنده Outwell مدل Eco Prime Cool، یک وسیله سرمایشی و گرمایشی جهت نگهداری مواد غذایی می‌باشد. شاید لذیذترین نوشیدنی برای یک مسافر کویر یک لیوان آب خنک باشد، آبی که دمای آن از محیط اطراف کمتر باشد تا بتواند علاوه بر رفع تشنگی، او را از درون خنک کندر؛ یا شاید هم ی..
9,710,000 تومان
خنک نگهدارنده مدل Coleman - PowerChill Thermoelectric Cooler
ارسال رایگان در تهران
مدل: PowerChill Thermoelectric Cooler 12V برند: Coleman
معرفی محصولخنک نگهدارنده 40 لیتری کلمن مدل PowerChill Thermoelectric Cooler، شیک و ایده آل مناسب برای کسانی که می خواهند از نوشیدنی یا خوراکی های خود به صورت تازه و خنک درسفرهای طولانی مدت استفاده کنند. این محصول دارای وزنی سبک بوده و در تمامی ماشین های خودرویی و سنگین قابل استفاده می باشد...
12,500,000 تومان
مدل: E484263 DC Power Cable for Car Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولکابل یخچال Alpicool مدل E484263 DC Power، یک کابل فندکی است که به کمک آن می‌توانید، یخچال سفری‌تان را به برق باطری خودروی خود متصل کرده و به این ترتیب، هنگامی که برای سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ... به طبیعت قدم گذاشته و به برق شهری دسترسی ندارید، بتوانید به راحتی یخچال خودرویی..
1,200,000 تومان
کاور یخچال فریزر مدل Alpicool - Refrigerator Cover
ارسال رایگان در تهران
مدل: Refrigerator Cover برند: Alpicool
معرفی محصولکاور یخچال فریزر Alpicool مدل Refrigerator Cover، محصول کاربردی و ایده‌آل جهت محافظت از یخچال فریزر الپیکول مدل TWW75 است که با طراحی بدون نقص خود توانسته علاوه‌بر محافظت از یخچال فریزر در سفر‌های آفرود، کمپپینگ و ... ، عملکرد و کارایی دستگاه را نیز بهبود ببخشد. ..
4,800,000 تومان
مدل: Smart Portable Outdoor Fridge and Freezer - PPOF20LGY برند: Powerology
معرفی محصولیخچال فریزر خودرو و کمپ 20 لیتری Powerology مدل PPOF20LGY، یکی از اولویت‌های مهم آغاز سفرهای چندروزه آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بوده تا با همراه داشتن آن بتوانید از مواد غذایی سالم بهره‌مند شوید و با خوردن نوشیدنی‌های خنک، میوه‌های تازه و ... انرژی از دس..
29,900,000 تومان
یخچال فریزر باتری دار خودرو و کمپ 35 لیتری مدل Alpicool - TWW35
ارسال رایگان در تهران
مدل: TWW35 برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 35 لیتری Alpicool مدل TWW35، برای همراه داشتن مواد غذایی سالم، میوه‌های تازه، حمل دارو و ... در سفرهای چند روزه پر هیجان آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... لازم بوده که وجود آن در کنار تجهیزات سفر باعث شده تا بتوانید با خوردن نوشیدنی‌های خنک انرژی از دست ر..
40,500,000 تومان
یخچال فریزر باتری دار خودرو و کمپ 45 لیتری مدل Alpicool - TWW45
ارسال رایگان در تهران
مدل: TWW45 برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 45 لیتری Alpicool مدل TWW45، برای همراه داشتن مواد غذایی سالم، میوه‌های تازه، حمل دارو و ... در سفرهای چند روزه پر هیجان آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... لازم بوده که وجود آن در کنار تجهیزات سفر باعث شده تا بتوانید با خوردن نوشیدنی‌های خنک انرژی از دست ر..
43,500,000 تومان
مدل: Smart Fridge and Freezer/Detachable Wheels - PPOF45LBK برند: Powerology
معرفی محصولیخچال فریزر خودرو و کمپ 45 لیتری Powerology مدل PPOF45LBK، یکی از اولویت‌های مهم آغاز سفرهای چندروزه آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بوده تا با همراه داشتن آن بتوانید از مواد غذایی سالم بهره‌مند شوید و با خوردن نوشیدنی‌های خنک، میوه‌های تازه و ... انرژی از دس..
39,900,000 تومان
یخچال فریزر باتری دار خودرو و کمپ 55 لیتری مدل Alpicool - TWW55
ارسال رایگان در تهران
مدل: TWW55 برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 55 لیتری Alpicool مدل TWW55، برای همراه داشتن مواد غذایی سالم، میوه‌های تازه، حمل دارو و ... در سفرهای چند روزه پر هیجان آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... لازم بوده که وجود آن در کنار تجهیزات سفر باعث شده تا بتوانید با خوردن نوشیدنی‌های خنک انرژی از دست ر..
45,000,000 تومان
یخچال فریزر خودرو و کمپ 36 لیتری مدل Alpicool - T36
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dual Temperature Control T36 Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 36 لیتری Alpicool مدل T36، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب و انوا..
28,000,000 تومان
یخچال فریزر خودرو و کمپ 50 لیتری مدل Alpicool - T50
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dual Temperature Control T50 برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 50 لیتری Alpicool مدل Dual Temperature Control T50، یکی از جدیدترین محصولات کمپانی آلپی کول می باشد. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب ..
30,200,000 تومان
مدل: IFRIDGE50 برند: Ironman 4x4
معرفی محصولیخچال فریزر خودرو و کمپ 50 لیتری Ironman 4x4 مدل Ifridge50، در طول سفر و یا گردش خانوادگی نقش مهمی در سالم نگه داشتن مواد غذایی و سرد نگه داشتن نوشیدنی‌ها دارد. همچنین همراه داشتن این محصول در سفر باعث شده تا از غذاهای تازه و سالم بهره‌مند شوید و از فاسد شدن مواد غذایی جلوگ..
70,600,000 تومان
یخچال فریزر خودرو و کمپ 60 لیتری مدل Alpicool - Dual Temperature Control T60
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dual Temperature Control T60 برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 60 لیتری Alpicool مدل Dual Temperature Control T60، یکی از جدیدترین محصولات کمپانی آلپی کول می باشد. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب ..
34,000,000 تومان
ریل یخچال مدل ARB - Elements Fridge Freezer
نا موجود
مدل: Elements Fridge Freezer برند: ARB
معرفی محصول ریل یخچال ARB مدل Elements Fridge Freezer، محصولی ضروروی و کاربردی، که توسط این شرکت تولید شده است و مناسب برای یخچال های ARB ELEMENT می باشد. جهت سهولت و استفاده راحت از یخچال های خود در داخل ماشین، استفاده از ریل های یخچال بهترین گزینه می باشد. زمانی که یخچال داخل خودرو..
ریل یخچال مدل ARB - Fridge Freezer Slide
نا موجود
مدل: Fridge Freezer Slide برند: ARB
معرفی محصولریل یخچال ARB مدل Fridge Freezer Slide (کد 10900022)، از جنس فلز با روکش روی می باشد و این امکان را به شما می دهد تا یخچال ARB خود را بر روی ریل کشویی قرار داده و به راحتی از آن استفاده نمایید. بیشترین وزن قابل تحمل این ریل 120 کیلوگرم می باشد.ویژگی های بارز مح..
ریموت و مانیتور یخچال مدل ARB - Fridge Remote Monitor
نا موجود
مدل: Fridge Remote Monitor برند: ARB
معرفی محصولریموت و مانیتور یخچال ARB مدل Fridge Remote Monitor (کد 10900026)، سبب راحتی در طول سفر می شود به طوری که اگر فرد برای ساعت های طولانی در حال رانندگی است به راحتی می تواند به صورت بی سیم و از راه دور، درجه حرارت داخلی یخچال، ولتاژ منبع تغذیه و وضعیت کمپرسور را بر روی صفحه نمایش آ..
قلاب یخچال مدل ARB - Elements Tie Down System
نا موجود
مدل: Elements Tie Down System برند: ARB
معرفی محصولقلاب یخچال ARB مدل Elements Tie Down System (کد 10900038)، محصولی جهت محافظت و نگهداشتن یخچال ARB Elements Fridge، که بر روی ریل  یخچال نصب می شود. این قلاب شامل تسمه بند پارچه ای، پوشش پلاستیکی، گیره تنظیم استیل و پیچ است.ویژگی های بارز محص..
قلاب یخچال مدل ARB - Fridge Freezer Tie Down System
نا موجود
مدل: Fridge Freezer Tie Down System برند: ARB
معرفی محصولقلاب یخچال ARB مدل Fridge Freezer Tie Down System (کد 10900010)، محصولی جهت محافظت و نگهداشتن یخچال ARB Fridge Freezer، که بر روی ریل  یخچال نصب می شود. این قلاب شامل تسمه بند پارچه ای، پوشش پلاستیکی، گیره تنظیم استیل و پیچ است.ویژگی های بارز محصول :..
کابل یخچال مدل ARB - Fridge Freezer Wiring Kit
نا موجود
مدل: Fridge Freezer Wiring Kit برند: ARB
معرفی محصولکابل یخچال ARB مدل Fridge Freezer Wiring Kit (کد 10900027)، کیت کاربردی جهت سیم کشی از باتری خودرو و استفاده آسان تر از یخچال و فریزر های ARB می باشد. هر چند برای استفاده از یخچال می توان از فندکی خودرو استفاده نمود ولی به دلیل کمبود آمپر، یخچال روی حالت Check قرار می گیرد ک..
کاور یخچال فریزر مدل Morgen - TB41
نا موجود
مدل: TB41A Refrigerator Cover برند: Morgen
معرفی محصولکاور یخچال فریزر Morgen مدل TB41، محصولی بسیار کاربردی برای محافظت از یخچال 40 لیتری ایندل بی مدل TB41 بوده و گزینه ای ایده آل برای افرادی است که علاقمند به سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و به خصوص سفرهای کویری می باشند. چرا که در این گونه سفرها تابش نور مستقیم خورشید ممکن است باعث کاهش را..
کاور یخچال فریزر مدل Morgen - TB51
نا موجود
مدل: TB51A Refrigerator Cover برند: Morgen
معرفی محصولکاور یخچال فریزر Morgen مدل TB51، محصولی بسیار کاربردی برای محافظت از یخچال 47 لیتری ایندل بی مدل TB51 بوده و گزینه ای ایده آل برای افرادی است که علاقمند به سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و به خصوص سفرهای کویری می باشند. چرا که در این گونه سفرها تابش نور مستقیم خورشید ممکن است باعث کاهش را..
کیت سیم کشی یخچال فریزر مدل Morgen - Indel B Wiring Kit
نا موجود
مدل: Indel B Refrigerator Wiring Kit برند: Morgen
معرفی محصولکیت سیم کشی یخچال فریزر Morgen مدل Indel B Wiring Kit، گزینه ای بسیار کاربردی جهت استفاده آسان از یخچال فریزرهای ایندل بی در سفر و کمپینگ می باشد. همانطور که می دانید این یخچال ها با فندکی خودرو نیز روشن می شوند، اما گاهی اوقات ممکن است به دلیل کمبود آمپر و یا نوسان ولتاژ و جریان، سیس..
کیف یخچال مدل ARB - Canvas Transit Bag
نا موجود
مدل: Canvas Transit Bag برند: ARB
معرفی محصولکیف یخچال ARB مدل Canvas Transit Bag (کد 10900014, 10900013, 10900012)، محصولی جهت محافظت از یخچال های ARB در برابر ضربه و خراش بوده، با جنسی از برزنت و عایق در برابر گرما می باشد. همچنین در کناره آن یک جیب برای نگهداری از لوازم جانبی مانند سیم برق، دفترچه راهنما و..
یخچال فریزر باتری دار خودرو و کمپ 75 لیتری مدل Alpicool - TWW75
نا موجود
مدل: Dual Temperature Control TWW75 Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 75 لیتری Alpicool مدل TWW75، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب و ان..
یخچال فریزر خودرو و کمپ  60 لیتری مدل ARB - Classic
نا موجود
مدل: 60L Portable Fridge Freezer برند: ARB
معرفی محصولیخچال فریزر خودرو و کمپ 60 لیتری ARB مدل Classic (کد 10800601) ، دارای بدنه ای مقاوم از جنس استیل با روکشی از جنس روی می باشد و درب آن قابلیت قفل شدن و جدا شدن را دارد. این یخچال با ظرفیت قابل توجه ای برای استفاده در پشت ماشین، آشپزخانه، مسافرت های خانوادگی و .... بسیار مناس..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 13 لیتری مدل Indel B - TB13
نا موجود
مدل: TB13 برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 13 لیتری Indel B مدل TB13، کوچکترین یخچال شرکت ایندل بی بوده که به خاطر ابعاد کوچک و وزن کم، می توانید به راحتی آن را همه جا همراه خود داشته باشید. یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت، زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 15 لیتری مدل Indel B - TB15
نا موجود
مدل: TB15 برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 15 لیتری Indel B مدل TB15، کوچکترین یخچال شرکت ایندل بی بوده که به خاطر ابعاد کوچک و وزن کم، می توانید به راحتی آن را همه جا همراه خود داشته باشید. یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت، زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 18 لیتری مدل Indel B - TB18
نا موجود
مدل: TB18 برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 18 لیتری Indel B مدل TB18، کوچکترین یخچال شرکت ایندل بی بوده که به خاطر ابعاد کوچک و وزن کم، می توانید به راحتی آن را همه جا همراه خود داشته باشید. یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت، زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 25 لیتری مدل Alpicool - K25
نا موجود
مدل: Dual Temperature Control K25 Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 25 لیتری Alpicool مدل K25، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب و انوا..
نمايش 1 تا 30 از 47 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات