محصولات
سبد خرید

Alpicool

مدل: E484263 DC Power Cable for Car Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولکابل یخچال Alpicool مدل E484263 DC Power، یک کابل فندکی است که به کمک آن می‌توانید، یخچال سفری‌تان را به برق باطری خودروی خود متصل کرده و به این ترتیب، هنگامی که برای سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ... به طبیعت قدم گذاشته و به برق شهری دسترسی ندارید، بتوانید به راحتی یخچال خودرویی..
800,000 تومان
کاور یخچال فریزر مدل Alpicool - Refrigerator Cover
ارسال رایگان در تهران
مدل: Refrigerator Cover برند: Alpicool
معرفی محصولکاور یخچال فریزر Alpicool مدل Refrigerator Cover، محصول کاربردی و ایده‌آل جهت محافظت از یخچال فریزر الپیکول مدل TWW75 است که با طراحی بدون نقص خود توانسته علاوه‌بر محافظت از یخچال فریزر در سفر‌های آفرود، کمپپینگ و ... ، عملکرد و کارایی دستگاه را نیز بهبود ببخشد. ..
3,200,000 تومان
یخچال فریزر باتری دار خودرو و کمپ 35 لیتری مدل Alpicool - TWW35
ارسال رایگان در تهران
مدل: TWW35 برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 35 لیتری Alpicool مدل TWW35، برای همراه داشتن مواد غذایی سالم، میوه‌های تازه، حمل دارو و ... در سفرهای چند روزه پر هیجان آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... لازم بوده که وجود آن در کنار تجهیزات سفر باعث شده تا بتوانید با خوردن نوشیدنی‌های خنک انرژی از دست ر..
25,500,000 تومان
یخچال فریزر باتری دار خودرو و کمپ 45 لیتری مدل Alpicool - TWW45
ارسال رایگان در تهران
مدل: TWW45 برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 45 لیتری Alpicool مدل TWW45، برای همراه داشتن مواد غذایی سالم، میوه‌های تازه، حمل دارو و ... در سفرهای چند روزه پر هیجان آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... لازم بوده که وجود آن در کنار تجهیزات سفر باعث شده تا بتوانید با خوردن نوشیدنی‌های خنک انرژی از دست ر..
26,800,000 تومان
یخچال فریزر باتری دار خودرو و کمپ 55 لیتری مدل Alpicool - TWW55
ارسال رایگان در تهران
مدل: TWW55 برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 55 لیتری Alpicool مدل TWW55، برای همراه داشتن مواد غذایی سالم، میوه‌های تازه، حمل دارو و ... در سفرهای چند روزه پر هیجان آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... لازم بوده که وجود آن در کنار تجهیزات سفر باعث شده تا بتوانید با خوردن نوشیدنی‌های خنک انرژی از دست ر..
28,000,000 تومان
یخچال فریزر باتری دار خودرو و کمپ 75 لیتری مدل Alpicool - TWW75
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dual Temperature Control TWW75 Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 75 لیتری Alpicool مدل TWW75، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب و ان..
30,000,000 تومان
یخچال فریزر خودرو و کمپ 30 لیتری مدل Alpicool - D30
ارسال رایگان در تهران
مدل: D30 Drawer Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 30 لیتری Alpicool مدل D30، در طول سفرهای چند روزه، کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کویرنوردی و ...، دغدغه نگهداری مواد غذایی، خوراکی و نوشیدنی‌ها را برای شما برطرف کرده و با همراه داشتن آن در طول سفر، همواره به مواد غذایی، میوه، ماست، سبزی تازه، نوشیدنی‌ه..
14,000,000 تومان
یخچال فریزر خودرو و کمپ 36 لیتری مدل Alpicool - T36
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dual Temperature Control T36 Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 36 لیتری Alpicool مدل T36، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب و انوا..
17,800,000 تومان
یخچال فریزر خودرو و کمپ 50 لیتری مدل Alpicool - T50
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dual Temperature Control T50 برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 50 لیتری Alpicool مدل Dual Temperature Control T50، یکی از جدیدترین محصولات کمپانی آلپی کول می باشد. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب ..
19,000,000 تومان
یخچال فریزر خودرو و کمپ 60 لیتری مدل Alpicool - Dual Temperature Control T60
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dual Temperature Control T60 برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 60 لیتری Alpicool مدل Dual Temperature Control T60، یکی از جدیدترین محصولات کمپانی آلپی کول می باشد. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب ..
21,500,000 تومان
یخچال فریزر خودرو و کمپ 25 لیتری مدل Alpicool - K25
نا موجود
مدل: Dual Temperature Control K25 Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 25 لیتری Alpicool مدل K25، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب و انوا..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 30 لیتری مدل Alpicool - CX30
نا موجود
مدل: CX30 Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 30 لیتری Alpicool مدل CX30، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب و انو..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 75 لیتری مدل Alpicool - Dual Temperature Control TW75
نا موجود
مدل: Dual Temperature Control TW75 Portable Refrigerator برند: Alpicool
معرفی محصولیخچال فریزر 75 لیتری Alpicool مدل TW75، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به همراه خانواده و یا گروهی به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخ..
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات