محصولات
سبد خرید

گرمایش و سرمایش

گرمایش و سرمایش: یخدان 17 لیتری مدل CampinGaz - Isotherm Xtreme, یخدان 42 لیتری CampinGaz - Icetime Plus, کیف خنک نگهدارنده Outwell - Shearwater L

مدل: Cazal Fire Pit برند: Outwell
معرفی محصول باربیکیو ذغالی اوت ول مدل Cazal Fire Pit، یکی از مدل باربیکیوی های ذغالی تولید شده توسط کمپانی اوت ول بوده که دارای طراحی دایره ای شکل و زیبا می باشد. آشپزی در طبیعت حس فوق العاده ای است که اکثر افراد علاقمند به تجربه کردن آن هستند و با..
840,000 تومان
مدل: (Handy Sun (KGH-1609 برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی کووآ مدل Handy Sun ، بسیار سبک با قدرت گرمایشی نسبتا خوب و مصرف کم ، مناسب فصل های سرد بوده که برای محیط های باز بسیار پر کاربرد می باشد و قابلیت قرار گرفتن روی میز یا هر وسیله دیگری ، بدون هیچ گونه خطری را دارد.  .این بخاری دارای حفاظی استیل در قسمت جلو..
400,000 تومان
مدل: Giga Sun برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی کووآ مدل Giga Sun، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای کووا می باشد که در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته باشید یا امکان جمع آوری چوب و هیزم برای این ..
3,367,000 تومان
مدل: Pocket Hand Warmer-Large - VKH-PW06L برند: Kovea
معرفی محصول بخاری جیبی کووآ مدل Pocket Hand Warmer-Large، وسیله ای بسیار کوچک و قابل حمل شبیه به فندک است که برای کوهنوردان، گردشگران و طبیعتگردان بسیار ایده آل می باشد. آن ها با به همراه داشتن این محصول در شرایط آب و هوایی سرد و در هنگام فعالیت های زمستانی مانند کوهنوردی، اسکی، ماهیگیری و ...
510,000 تومان
مدل: Pocket Hand Warmer-Medium - VKH-PW05M برند: Kovea
معرفی محصول بخاری جیبی کووآ مدل Pocket Hand Warmer-Medium، وسیله ای بسیار کوچک و قابل حمل شبیه به فندک است که برای کوهنوردان، گردشگران و طبیعتگردان بسیار ایده آل می باشد. آن ها با به همراه داشتن این محصول در شرایط آب و هوایی سرد و در هنگام فعالیت های زمستانی مانند کوهنوردی، اسکی، ماهیگی..
490,000 تومان
مدل: Pocket Warmer-Small - VKH-PW04S برند: Kovea
معرفی محصول بخاری جیبی کووآ مدل Pocket Warmer-Small، وسیله ای بسیار کوچک و قابل حمل شبیه به فندک است که برای کوهنوردان، گردشگران و طبیعتگردان بسیار ایده آل می باشد. آن ها با به همراه داشتن این محصول در شرایط آب و هوایی سرد و در هنگام فعالیت های زمستانی مانند کوهنوردی، اسکی، ماهیگیری و ... می..
470,000 تومان
مدل: Little Sun برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی سرامیکی کووآ مدل Little Sun، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای کووا می باشد که در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته باشید یا امکان جمع آوری چوب و..
1,000,000 تومان
مدل: Fireball برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی کووآ مدل Fireball، محصولی بسیار کاربردی و مناسب کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... می باشد که جزء سبک ترین و کوچکترین بخاری های این کمپانی کره ای به شمار می آید. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته ..
740,000 تومان
مدل: Powersense برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی کووا مدل Powersense ، مناسب فصل های سرد بوده که با ابعادی کوچک و مصرفی بهینه می‌تواند گزینه ای ایده آل برای گرم کردن محیط های کوچک ، داخل چادر (با حداقل ارتفاع 150 سانتی متر و مجهز به دریچه های هواکش بر روی سقف) و یا محیط های روباز باشد. ط..
900,000 تومان
مدل: Fuel Bottle 1000ml برند: Kovea
معرفی محصول بطری سوخت کووآ مدل Fuel Bottle 1000ml، محصولی از کمپانی کره ای کووا و مناسب استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد. با توجه به اینکه برخی از اجاق ها چند سوختی می باشند و می توانند با سوخت های دیگر مانند نفت، بنزین، الکل و گازوئیل مورد استفاد..
220,000 تومان
مدل: Camon Fire Pit برند: Outwell
معرفی محصول شومینه اوت ول مدل Camon Fire Pit، یکی از وسایل کاربردی برای گرم نمودن محیط و افراد در کمپینگ و طبیعت می باشد که باعث شده با ایمنی کامل و خاطری آسوده آتشی برپا کنید و از محیط اطراف بیش از پیش لذت ببرید. این محصول که از فولاد با مقاومت بالا ساخته شده، دارای کاسه ای بسیار بزر..
1,090,000 تومان
مدل: Denali Tent Stove برند: Robens
معرفی محصول شومینه روبنز مدل Denali Tent Stove، با طراحی زیبا و ایمنی که دارد، مورد استقبال بسیاری از طبیعت دوستان در کمپینگ و ... قرار گرفته است. این وسیله کاربردی برای گرم نمودن چادر و محیط اطراف قابل استفاده بوده و توسط دودکشی که بر روی آن تعبیه شده از امنیت بالایی برای است..
4,200,000 تومان
مدل: Katmai Fire Pit برند: Robens
معرفی محصول شومینه روبنز مدل Katmai Fire Pit، یکی از وسایل کاربردی برای گرم نمودن محیط و افراد در کمپینگ و طبیعت می باشد که باعث شده با ایمنی کامل و خاطری آسوده آتشی برپا کنید و از محیط اطراف بیش از پیش لذت ببرید. این محصول که از فولاد با مقاومت بالا ساخته شده، دارای کاسه ا..
910,000 تومان
مدل: Wine Cooler برند: Cadac
معرفی محصول ظرف خنک نگهدارنده بطری کاداک مدل Wine Cooler ، ساخته شده از جنس استیل ضد زنگ که دیواره آن دوجداره می باشد و برای خنک نگه داشتن بطری  بسیار مناسب است. معرفی محصول کمپانی کاداک در سال 1958 در آفریقای جنوبی تاسیس شد.این شرکت در زمینه طراحی و تولید باربیکیو های خانگی ..
297,000 تومان
مدل: Nozzle Type Gas برند: Kovea
 معرفی محصول کپسول گاز کووآ مدل KGF-0220، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت و یا کوهستان می باشد تا افراد..
35,000 تومان
مدل: Fuel Cartridge 230gr برند: GSI
معرفی محصول کپسول 230 گرمی GSI مدلFuel Cartridge، محصولی ایده آل، مناسب برای کوهنوردان و طبیعت گردان با قابلیت حمل آسان می باشد. از این کپسول می توانید در تمامی فصول سال و هر گونه شرایط آب و هوایی حتی دمای حدود صفر درجه سانتی گراد هم استفاده نمایید. کپسول GSI ترکیبی از گا..
60,000 تومان
مدل: Screw Type Camping Gas KGF-0230 برند: Kovea
معرفی محصول کپسول گاز کووآ مدل KGF-0230، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت..
62,000 تومان
مدل: Winter Gas 450gr برند: Primus
معرفی محصول کپسول 450 گرمی پریموس مدل Winter Gas، محصولی ایده آل برای استفاده در سفر های طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی می باشد. هنگامی که در هوای سرد (تا 22- درجه سانتیگراد) به دل طبیعت و یا کوهستان می روید،‌ وجود یک کپسول گاز برای تهیه غذا توسط اجاق گاز های سفری بسی..
165,000 تومان
مدل: Screw Type Camping Gas برند: Kovea
 معرفی محصول کپسول گاز کووآ مدل KGF-0450، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت و یا کوهستان می باشد تا افراد..
77,000 تومان
مدل: Artic Rainbow Bottle Cooler برند: Campingaz
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده بطری 1.5 لیتری کمپینگز مدل Artic Rainbow Bottle Cooler، محصولی کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. نوشیدن یک نوشیدنی خنک در طبیعت و یا در هوای گرم کویر و ... می تواند لذت تفریح و گشت و گذار ما را دو چندان کند؛ پس با هم..
225,000 تومان
مدل: 12Can Premium Cooler Bag برند: Cadac
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 12 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری ..
420,000 تومان
مدل: 24 Can Premium برند: Cadac
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 24 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری می با..
495,000 تومان
مدل: 36Can Premium Cooler Bag برند: Cadac
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 36 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری می با..
575,000 تومان
مدل: Freez Box L برند: Campingaz
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده کمپینگز مدل Freez Box L، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم و خنک نگه داشتن مواد غذایی خود برای مدت زمان طولانی می توانید استفاده کنید. داخل این کیف دو ظرف نگهداری مواد غذایی وجود دارد..
430,000 تومان
مدل: Freez Box M برند: Campingaz
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده کمپینگز مدل Freez Box M، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم و خنک نگه داشتن مواد غذایی خود برای مدت زمان طولانی می توانید استفاده کنید. داخل این کیف یک ظرف نگهداری مواد غذایی وجود دارد که د..
390,000 تومان
مدل: Coolbag Stripe M برند: Easy Camp
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده ایزی کمپ مدل Coolbag Stripe M، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم نگه داشتن مواد غذایی و خنک ماندن نوشیدنی های خود می توانید استفاده کنید. پوشش داخلی آن با داشتن لایه PEVA به راحتی قابل تمی..
180,000 تومان
مدل: M10 Ice Subst برند: Campingaz
معرفی محصول یخ خشک کمپینگز مدل M10 محصولی کاملا بهداشتی وغیر سمی است که می تواند نوشیدنی ها و مواد غذایی را در یخدان به مدت زمان طولانی تر و با کیفیت بهتر نگهداری کند. این یخ خشک بسیار سفت و محکم بوده و می توانید چندین بار از آن استفاده کرد. معرفی برند کمپانی Campingaz در سال 1949..
50,000 تومان
مدل: Flexi Freez Pack Large برند: Campingaz
معرفی محصول یخ خشک کمپینگز مدل Flexi Freez Pack Large، محصولی کاملا بهداشتی و غیر سمی بوده که با طراحی زیبا و انعطاف پذیری که دارد، در بسیاری از سفرها از جمله کمپینگ،‌ آفرود و ... بسیار کاربردی می باشد. با استفاده این محصول در یخدان و ... می توان مواد غذایی و نوشیدنی ها را در ..
100,000 تومان
مدل: Flexi Freez Pack Medium برند: Campingaz
معرفی محصول یخ خشک کمپینگز مدل Flexi Freez Pack Medium، محصولی کاملا بهداشتی و غیر سمی بوده که با طراحی زیبا و انعطاف پذیری که دارد، در بسیاری از سفرها از جمله کمپینگ،‌ آفرود و ... بسیار کاربردی می باشد. با استفاده این محصول در یخدان و ... می توان مواد..
95,000 تومان
یخچال فریزر خودرو و کمپ  60 لیتری مدل ARB - Classic
فقط آنلاین
مدل: 60L Portable Fridge Freezer برند: ARB
معرفی محصول یخچال فریزر خودرو و کمپ 60 لیتری ARB مدل Classic (کد 10800601) ، دارای بدنه ای مقاوم از جنس استیل با روکشی از جنس روی می باشد و درب آن قابلیت قفل شدن و جدا شدن را دارد. این یخچال با ظرفیت قابل توجه ای برای استفاده در پشت ماشین، آشپزخانه، مسافرت های خانوادگی و .... بسیار مناس..
17,000,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 67 (3 صفحه)